Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 4


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
1058 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. september 2003, 08:26

Tema je nadaljevanje Vesoljnega dnevnika LNF 1, Vesoljnega dnevnika LNF 2 in Vesoljnega dnevnika LNF 3.

V to temo si lahko clani LN foruma zapisujemo svoje misli, zadeve... zase, za svoj, LNF dnevnik.
Ce imamo kaj za povedati, morda zgolj, da si zapomnimo, da morda povemo sebi (pa ce bi pisali dnevnik, bi morda jutri pozabili, kam smo vse skupaj -in ce smo - sploh zapisovali), kar ne sodi drugam in o cemer se morda nismo imeli namena sploh pogovarjati (lahko pa tudi)... Ko ne gre za neke zakljucene, strnjene teme oz. misli, pa morda pri sebi kaj ugotavljamo... pa ne moremo spraviti to v nek naslov...
Pa bi sem zgolj nizali, kaj smo poceli... ali kar smo mislili... ali kar smo cutili... ali kar bi se nam pac zdelo... Dnevnik pac. Temo si lahko pri sebi brez tezav preoblikujete v "Organiziranje svojih misli", "Nacrtovanje", "Pregledovanje bilance"... ali "Moje misli tebi, prijatelj, da bos stekal, zakaj se ti nisem oglasil..." :))) itd. ipd. .. ...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 5. september 2003, 12:36

Uh, dons na Lunci nisem bla nič pridna, sem bila pa v službi toliko bolj pridna, vse pa tud ne more bit, a ne ?

No zdaj se je precej povečala prodaja, več telefonov, več naročevanja v tujini, manj Lunce,ampak v mislih pa zmeraj z vami....

x:px

#3 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 5. september 2003, 12:53

Tudi jaz ful dela v službi..
Pa neverjetno kritiko sem dobila...to moram povedati. Skoraj preveč dobro. Kar dvomim, če bi verjela...hmm(škorpijon na delu..hja.)
Včeraj zvečer sem ponovno zaspala v bani. Spala v vodi skoraj dve uri..lepega dne bom res utonila.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#4 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 5. september 2003, 13:12

Uh, Nataly, s tem me tudi moj mož straši, da bom en dan v banji utonila. Obožujem banje in poležavanje v topli vodi, pa kakšno dobro buklco.... No zdej imava tuš kabino, ampak jest se ne dam, si kar natočim vodo in vsaj sedim... x^x

#5 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 5. september 2003, 13:15

Nataly.. ne se špilat preveč.. Kok boš pa plavalno kožico med prsti odstranjevala? x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx
Joj kok je zuni lepo.
Jst pa ravno zvedla da če do naslednjega sept. moram diplomirat in teh 5 izpitov zoprnih narest.. drgač lahk grem v tretji letnik strokovnega programa, pa so izpiti vsi drugi, al pa 4 letno spet in v 1. letnik..
Pedri!!!!!!!
Mushi

#6 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 5. september 2003, 13:38

Ja, res je lepo ...

Z Natasho sva bila v Tacosu na kosilu, kk je blo dobro. Na eni strani tortilje je dal kuhar malce preveč šampinjonov noter (jedel Buritos verduras (verduras je menda zelenjava v španščini)), drugače pa že dolgo nisem jedel tako dobro. In oba sva se strinjala, da je danes eden čuden petek, da se nikomur nič ne ljubi. x:Dx

#7 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 5. september 2003, 13:40

Danes bo še zanimivo,....jutri pa trgatev.
Glej naprej, če se le da,...

#8 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 5. september 2003, 13:55

Hja sanjalica, jebi ga, nekam moram iti jest .... za wegija itaq jem premalo raznovrstno prehrano ... :o|o:

No, si se vsaj poveselila s prijatelji, nove jakne itaq ne potrebuješ x:Dx ... če bi jo, ne bi rekla, da "je bila tako leeepaaa", kajne ? x:px :vragec:

#9 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 5. september 2003, 14:07

Ne, ne bi bili bogati x:Ix ... ampak to morava v eni drugi temi načet x:Dx ... ne v tej! x^x

#10 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 5. september 2003, 14:18

Naučili so me naj ne poslušam :sori:
Imam morda kakšen sezonski plan?
človeška lupina?
moja komedija in drama layfa.
Možki niso leni in ženske niso služkinje.
Mah neki murem napisat, da se streznim.
_sprememba je samodejna, če nam odnos dovoljuje biti kar smo.
chocolate orgasm

#11 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 5. september 2003, 15:51

piz.. je tezk dan, kr neki utrujen :xx!:
tko je pa k za nazaj pride, k nisem spal dost..
kr sam neki na soncu bi lezu k martincek hi hi x:Ix

dobu tavelk sodcek (plocevina) od geser piva x^x
(praznega seveda) pa lahk zdej bobnam x:Dx x:Dx
(ala goran bregovic, namrec blizu mene ze cev teden
rolajo tako goran. b. muziko, pa ni slabo, ni slabo... :inocent:

jest bi mev pa 1 bols racunalnik xrolleyesx

#12 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 5. september 2003, 17:31

:xx!: :xx!: :xx!: ...pa sem res prava trapa... xrolleyesx
VEDELA sem, da imam danes veliko dela...pa kljub temu prišla domov komaj ob 6h zjutraj. xrolleyesx ...(hehe...sam se je splačalo...TO noč si bom zapomnila...gre v zgodovino... x:Ix )
Potem pa za pol ure v posteljo...čist brezveze...pa v vinograd na trgatev...
Stregla...kuhala...točila pijačo... :switz: :switz: ...komaj stala na nogah...
sem spila kakšno viljamovko...MARSA x!x ...in eno pivo...da sem preživela...je bilo kr lušno..smo po pomoti naročili dva muzikanta... xrolleyesx
Zdaj pa doma...pod tuš...šminka in lepa oblekca...pa na bratovo 40-letnico...

In ker ne spim...lahko sanjam z odprtimi očmi...

Astra
Per aspera ad astra

#13 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 5. september 2003, 20:31

Kulll Bobnar! Čestitam x8Dx :palec:

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. september 2003, 21:42

Bobnar! Koncno upravicil svoj nick! Cestitkice! x:)x :palec:
Zdej pa sam se na Direktorja pocakamo... x^x x;)x :palec:

Astra - x8Dx x:px :palec:

Ves dan (ampak ves dan, razen dvakrat v mesto pa nazaj pa dvakrat v trgovino, pa karte, pa prejle, ko sem vmes na brzake se skuhala) sem cistila Forum... :switz:
Sam kwa je narejenega!!! x^x
Ful balasta enga... malo spemanja... passe tem in sporocil in dogodkov, pa brezveznarij, nikoli komentiranih tem, teme s fotkami, ki so cisto popacene (zaradi prenosa foruma)... 16 odprtih prejsnjih zivljenj (zdruzila) pa tko...
Noro! Ves dan... Pa kje se podnaslove popravila (pr Pokowcu recimo, da se ve, ko se ze pogleda)... Ma!
Ni mi sploh zneslo napovedi se pol - tole sem pa si zdavnaj si ze zadala, pa vedela, da bo ful zamudno...
Pa najprej samo par forumov, potem sem pa not padla...
Skratka -scistila sem kakih 5 - 7 (ce ne celo kakih 10) strani tem...
Nic pomembnega se ni zbrisalo...
Vceraj pa Novice. ...

Tako da - od danes je Forum osvezen in ociscen - to jemlje prostor, energy...

Zdaj bi morala pa se ful enih stvari, pa sem zmatrana, pa mesa se mi od crk, znakov in racunalnika...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 6. september 2003, 09:57

Marsa, tole pa spominja na spomladansko čiščenje ... x;)x
Objavljena slika

#16 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 6. september 2003, 12:40

Bobnar, :palec: ...upam, da te bomo kdaj slišali tut v živo... x^x

Marsa...uživaj, mrbit pa ti bo poroka všeč.. x:px x;)x

Končno sem se naspala... x^x ...in uživala bom lenoooo soboto...

xpolzx

Astra
Per aspera ad astra

#17 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. september 2003, 16:25

:vragec:


hehe bobnar :palec: x:)x

tole s ciljem, se da tut drgach povedat x:Dx :
not sm ga dobu....che bo pa she migala pa sploh cool... x:Dx x:Dx x:Dx



:vragec: x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. september 2003, 09:22

Prezivela poroko. x:)x :palec:
Bilo je cisto kul.
Imela sem kavbojke in superge, a zgoraj pa belo majico (bele barve sicer NIKOLI ne nosim, ne spomnim se, da bi v zadnjih 20 letih kaj belega oblekla) in temnomodro zametno jakno.
Ful dobro sem se pocutila... se dobro, da sem se oblekla tako. Bolje se dobro pocutit v svoji kozi, kot pa da bi se nekaj matrala prilagajat, pa v kaksnih petah tam opletala in vse.
Bilo je ful folka, zenin in nevesta ful cedna, nevesta kot princesa, par pa je porocila sama zupanja, Danica Simsic.
Skoz so fotkali, upam, da nisem na nobeni (oz. ce sem, upam, da nisem na velikih in da sem samo kje v ozadju).
V Festivalni je igral bendek, take zimzelene melodije, bil je celo program, en (Jure) pa je ful dobro oponasal vse zive in vice pokal in afne guncal.
Najbolj od vsega mi je bila vsec hrana oz. kar vsa postrezba. Izbrane jedi, res zelo dobre (presenetljivo, nisem si mislila, da bo tako izbrano in okusno), kar naprej so nosili, in sploh nisem imela nikoli praznega kozarca.
Ratal mi je se ne popackat z vinom (bela majica, pijem pa crno vino), najbolj glasno sem se smejala. x:Ix
'Riskirala' sem eno svojo okvirjeno sliko, namesto 'zrna srece' pa sva dala ono malo knjizico, ki jo imamo tudi v Lunci - Mars in Venera - 365 nasvetov in nekaj...

Sicer pa - nic posebnega. Pac - poroka... Ful enih priprav, pa casha. Potem pa je isto - si pac skupaj in se imas rad - natancno to kar pocnemo tudi mi, ki nismo poroceni. x:)x x:Xx x;)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 7. september 2003, 10:50

Tudi jaz bila včeraj na poroki - ne svoji x:Ix x:Dx ... poročil se je moj brat. In je bilo prav simpatično, nobene hojladri veselice ali kaj takega :xx!: . Poroka je bila na vrtu vile Bistrica... lepo urejen park z lepimi zelenicami, peščenimi potkami... in vse zelo simpl, brez pompa... po poroki smo lepo čvekali tam na tistem vrtu, pili penino in se sprehajali po vrtu... kul! Blazno so mi bili všeč cvetlični aranžmaji (cvetličarna Eli)... poročni šopek je bil tako cort (iz robidovja in travniškega cvetja in drobcenih vrtnic), v gumbnicah so imeli micen šopek iz robidovja... res cortiš in domiselno x:)x x^x ... ženin in nevesta pa sta itak fletna, da je kaj x:Ix x:Xx :2src:

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. september 2003, 12:03

Bobnar.. x:Dx

Sicer pa:
superge so drazje od mariskaterih salonarjev
pejt pogledat v clasy izlozbe, kaj se zdaj nosi nad in in vse...

Nic - moral bi me videt. x;)x
So nove, lepe, Nike, sinjemodre... tako da sem vsa bila od bele do temnomodre...
Kar sem imela obleceno, pa je najverjetneje bilo ne samo drazje, pac pa tudi bolj shik kot marsikatera crna bluza in visoke pete, ki sem tam videla oz. kot takole vidis...
Ma - ziher bi ti bila vsec, ce bi me videl - meni to pase.

Slisi pa se res - v supergah (po moznosti si predstavljas kaksne zgonjene adidaske ali pa allstarke)...
Kavbojke pa so tudi ene toliko ali pa drazje od obicnih hlac ali kaksne take oblekice... lepe, modre, nove skoraj...
Poleg tega pa sem Marsa, umetnica, odstekana baba in si lahko privoscim kar cem - sploh pa za oblect. x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. september 2003, 12:55

ja marsa in seveda Matewja, zakaj pa nista ulovili šopka... .se nista neč potrudli; naredta sceno tud vidve, pa vama bom osebno čestital xcivx


Dragč pa naredu sm 750km vožnje, zgrešl so za 3stotinke napredovanja, vidu tri pro. nesreče, prehiteu 30 traktorjev, družba zlo na nivoju srpejemanja, kolegialnosti, složni smo bli, ker smo šli edini in samo ta vez je bla tista, da smo furali in smo na koncu imel sam enga zmagovalca, ampak na Trojanah sem vseen krofe dobu, vedno se moram tam ustavt.

#22 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 7. september 2003, 13:07

Poki - poročne šopke naj lovijo druge... čestitaš pa mi vseeno lahko x^x ... x:Dx

#23 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. september 2003, 13:30

..lahko si tut ti druga x^x

#24 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 7. september 2003, 15:58

x:Dx Ne vem natančno kje imam glavo te dni...
-nabavila že tretjo keramiko za predsobo..hihi ostale ploščice pa lepo odločam kao za klet....nekje..ene sem kupila v Merkurju, potem premislila. Nato dodala še druge - se je prodajalec ful potrudil in mi jih dobavil...pa ugotovim, da so "dolgočasne". In šla ponovno v x prodajalno...in kupila popolnoma desete....te bodo valjda štimale...smola je edino, da ne vem, če bodo prišle do srede x:Dx . Takrat se je keramičar odločil da je čas za predsobo..hmm.

Sicer pa včeraj pozabila na Mojco..si še v petek zvečer zabičala, da je ne smem pozabiti poklicati...pol pa...se nekje popoldan včeraj spomnla..hudir...zdaj je pa mimo. In ziher bo pasla mulo x;)x Ampak...ni se izšlo...no. Toliko vsega moram imeti na umu...da preprosto pozabljam.

Hja. Živim kratkoročno se mi zdi. Tako kratkoročne plane si postavljam. Danes to...jutri to....vse kar bi trajalo več kot teden je že katastrofa. Ne vem ravno, če bi zmogla drugače. Niti probala nisem.

Ej...Marsa....glavno da si bila TI.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. september 2003, 16:52

Nataly - ti pa imas obdobje zdaj... kwa uzivas... x8Dx :palec:
Tisto - danes na jutri etc... - meni zelo dobro poznano... pa ne vem tocno, ali je samo asc sco (imam frendico strelec/sco/sco) ali je spremenjlivost znakov (strelec, riba..)...

Superge in vse in da sem bila jaz? Brez skrbi, da sem bila - pa ceprav v belem (res ne nosim bele, tudi poleti ne).
Imam tiste cevlje... pa sem samo ven jih zvlekla, pa takoj jih nazaj pospravila - da bi se tam potem spotikala, bi bila desetklrat vecja kmetica kot pa v supergah licnih - itak so hlace precej dolge, tako da bi lahko bili tudi cevlji to...
Pozabila pa sem na ogrlico in uhane iz lapisov - ogrlica je taka markantna, s krizem, ki je kar velik - taka precej masivna ogrlica.
Se dobro.
Potem nisi naraven... ce se nekaj gres, ki to nisi.
Pa tudi - da se bom za ne vem koga ne vem kako rihtala oz. ne vem kaj zganjala! Kaj naj si kupim obleko oz. cevlje, da grem lahko frendu cestitat?
Mislim, da je point, da si ZASE kot se le da zriihtan, urejen, predvsem pa cist in svez, pa ne kakih povaljanih oblacil..

Ne morem pa postreci s kako fotko, ker sem vklekla PRAZNEGA digitalca s sabo - brez baterij!!! :xx!: x:Dx x:Dx
Tam skrbela in vse, itak pa mi ni nic prav prisel!
Nekaj je Tim Game boya.. ne vem kaj, skratka - baterije so se znasle zunaj fotoaparata!
Skoda, ampak kar je, je. Saj so vsi zivi fotkali...

Danes pa rahlo zblojena, pa bila ze trikrat zunaj - v mestu in dvakrat v Koloseju (sem peljala tamalega in soseda v kino, pa ju potem prisla iskat), morda pa grem celo se enkrat v mesto in nazaj...

Kaksno sreco sem imela!!! x8Dx
Z belimi cunjami sem dala prat belo majico in modrc, ko pa jemljem cote ven, pa ugotovim, da se je crna majica zraven prala! Sem se kar bala majico in modrc ven potegnit - pa se ni nic obarvalo! Yes!
Sem zelo natancna pri cunjah - bele perem striktno posebej, potem modro/crno/sive, rdece posebej in zelene posebej.
Kar skrbim za cote... obrnjene perem in susim...


Aja, Mushi (mensezdi, da si bila ti) - si sprasevala, da kateri bend - Tania kaj...
TANIA MARIA - poznana latino pevka - nastopila ze v Sloveniji, mislim da celo veckrat, totalno dobra pevka in dbest komadi. Moras slisat! To mora bit vsakemu vsec.. :8):

Mateja - cestitke brotherju in nevesti!!! x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0