Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Znane osebnosti


  • Please log in to reply
- - - - -
753 replies to this topic

#1 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • posts 10,745

Posted 18. June 2002, 01:00

Pozna kdo kaksno slavno osebo s soncem v ovnu luno v tehtnici asc scorpio?

Ceprav sem se trudil nisem nasel nobene zato se obracam na vas dragi astrologi:) lahko tudi malo manj slavno osebo samo da ma tak horoskop.


Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#2 Jelena

Jelena
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 1

Posted 30. August 2002, 01:00

A mi lahko kdo pove ob katerem casu je rojen Jacques Villeneuve?

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 18. June 2002, 01:00

Ni sicer tvoja kombinacija, a gre za iste položaje.
Drugih se zdajle iz glave ne spomnim:
Alain Delon ima te položaje (Škorpijon/ASC Oven, Luna v Tehtnici - ali je obratno, a sončno znamenje je Sco).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • posts 10,745

Posted 20. June 2002, 01:00

Lep mladenic, nazalost mi je premalo podoben :(, hvala vseeno...

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#5 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • posts 10,745

Posted 25. June 2002, 01:00

MAm dober izgovor, se mi je skuril procesor, sedaj mam boljsega in hitrejsega, z vecjim hladilnikom :) tvoje podatke sem pa pozabil, caki grem mal brskat po topikih, ce dobim bom kaj napisal.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 25. June 2002, 01:00

El Nino - težko je vedeti za vse tri položaje - kajti do redkokatere slavne osebnosti vemo npr. uro rojstva - tako Ascendentov poznamo zelo malo...

Podobna položaja ima tudi Michael Douglas - Tehtnica in mislim, da je njegov ASC Škorpijon.

Take položaje ima tudi Sally Field - Škorpijon, ASC Tehtnica, Luna v Ovnu (vendar ne dam roke v ogenj - zdi se mi)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • posts 10,745

Posted 27. June 2002, 01:00

Hm kaj pa samo sonce in luna. Bobnar, ne dobim mi das se enkrat podatke...

Hm pozna kdo kaksno bazo podatkov (rojsne karte slavnih oseb, ipd.)

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#8 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • posts 10,745

Posted 27. June 2002, 01:00

Pa poglejmo najpomembnejsa stvar v tvojem zivljenju je Prijateljstvo. Sicer pa ce takole pogledam tvojo karto (graficno), vidim da imas povsod kaksen planet, skoraj nic ni prazno, mislim da rak je edino prazen. Imas natancno enak aspekt kot jaz ASC op Merkur, sicer pa se ujemava povprecno...

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#9 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • posts 200

Posted 28. June 2002, 01:00

Schroeder Gerhard nemski politik
rojen 07.04.1944 ob 22h00m00s cona 02h00m00s Blomberg,D koordinate :009E05 51N56.
Sonce 17AR52 luna 7LI52 Merkur 6TA21 Venera26PI42 Mars 5CA19 Jupiter 17LE4® Saturn21GE40 Uranus6GE6 Neptun2LI28R 6LE25R
Ascendent ima 8SC24
Lep pozdrav
Jupi

#10 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • posts 10,745

Posted 28. June 2002, 01:00

Jupi! (primerna beseda za moje razpolozenje), hehe Najlepsa hvala, boljsega zadetka se skoraj ne da dobiti, sonce,luna,merkur,asc, no ja zunanji planeti so pac drugje, (40 let razlike), ampak ej hehe hvala.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#11 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • posts 10,745

Posted 28. June 2002, 01:00

No tole se naj bolj spada sem, kaj so po horoskopu Sestre?

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 29. June 2002, 01:00

El Nino - ravno danes sem slučajno odkrila njihov homepage in (mislim da) tam dobila podatek za Marlenno, ne pa tudi za Daphne in Emperatrizz (ampak za to vem, da je Oven, ker mi je nekoč povedala sama).
No, Marlena je ravno na meji med Dvojčkoma in Rakom (se pravi vpliv Sonca najverjetneje potegne na Raka, to se vidi tudi v fiziognomiji), Luno pa ima v Dvojčkih - to pa se vidi v dinamiki.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 free

free
  • Srebrni član
  • posts 16,801

Posted 29. June 2002, 01:00

Hm pozna kdo kaksno bazo podatkov (rojsne karte slavnih oseb, ipd.)
Aries-Libra-Scorpio

ja!: http://wwx.astro.com
ko se registriras na my Astro, vneses podatke,
dobis razlicne interpretacije hkrati tudi copyright ASTROTWINS!

#14 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • posts 10,745

Posted 29. June 2002, 01:00

Bobnar, tisti povprecno pri meni pomeni da lahko shajava, odlicna prijatelja pa nebova nikoli. (asc skorpijo..., tehtnica bi ze sla z vodnarjem)

Oh Ovni rule the world, hehe marlena pa rak a? no seveda raki so se mi zdeli vedno taki bolj gej..

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#15 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • posts 200

Posted 29. June 2002, 01:00

no el nino me veseli da sem ti lahko pomagala
jupi

#16 strelka

strelka
  • D član
  • posts 360

Posted 12. July 2002, 01:00

Ali kdo ve za rojstne podatke kakšnih slavnih šahistov?
strelka

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 12. July 2002, 01:00

Ne spomnim se ta moment točnih datumov in poimensko - a se mi zdi, da jih je precej dobrih šahistov Rib, pa tudi Vodnarjev.
Sicer pa morda za šah dober tudi Kozorog, Škorpijon - pa tudi Tehtnica... Dvojček in Strelec manj, ker premalo potrpljenja in tovrstnega strateškega razmišljanja.
Ne vem pa podatkov...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 12. July 2002, 01:00

Predlagam, da na tem mestu dodajamo tudi slavne osebnosti, rojene v drugih znamenjih (oz. z drugimi kombinacijami znakov), ko imamo že odprto temo s tem naslovom.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 evya

evya
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 32

Posted 15. July 2002, 01:00

ciao
vidm da tuki dost veste o cartih slavnih osebnosti..pa bi me zanimal ce mogoce kdo ve za ksno igralko/igralca, ki je tehtnica, ascendent-lev,luna-devica
al pa saj neki podobnga
v pričakovanju odgovora:)

špela novak

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 15. July 2002, 01:00

Tehtnica z Levom v Ascendentu mislim da je bil Aleister Crowley (le da ni imel Lune v devici, ampak ravno nasproti - v Ribah).
Samo tega sem se zdajle spomnila.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 15. July 2002, 01:00

Tehtnica z Luno v Devici pa je Luke Perry (ne vem pa njegovega Ascendenta - a sodim, da zagotovo ni Lev).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • posts 5,844

Posted 15. July 2002, 01:00

mogoče mam jest luno v devici;)

pokowc

#23 evya

evya
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 32

Posted 18. July 2002, 01:00

tehtnica z ascendentom v levu in luno v devici....
luke perry-bi kar mel lastnosti tehtnice:)(zgovoren,simpatičen,energičen,lenuh,flegma-sangviničen)
drgač pa jst pr seb opažam da zaradi ascenedanta v levu včasih navzven delujem preveč levovsko,in moje razmišljanje je nekje med levom in tehtnico-večkrat bolj potegne na tehtnico.
a kdo mogoče ve za kakšno igralko s temi znaki?


špela novak

#24 DR.G

DR.G
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 64

Posted 18. July 2002, 01:00

Charli Caplin sonce v ovnu, asc. škrpjon luna konjunkcija asc. v škorpjonu.
To je najbližje kar sem našu.

#25 DR.G

DR.G
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 64

Posted 18. July 2002, 01:00

Charli Caplin sonce v ovnu, asc. škrpjon luna konjunkvija asc. v škrpjonuTo je najbližje kar sem našu




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users