Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kaj se to dogaja z velesilo Ameriko?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
5 komentarjev na to temo

#1 kajster

kajster
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 111

Objavljeno: 1. november 2012, 22:40

Kaj se todogaja z velesilo Ameriko?

Opustošeni New York se počasi pobira

http://www.24ur.com/...vet/foto-opu...

Del New Yorka je še vedno v temi. Najbolj trpijoodvisniki od mobilnih telefonov in spletnih družabnih omrežij. Danes bodo znovazačeli voziti vlaki na podzemni. Še huje je Sandy opustošila New Jersey, ki gaje obiskal tudi predsednik Barack Obama. Sandy je v ZDA terjala najmanj 70življenj.

Komentar:

Amerika je v stopnji razpada gospodarstva in vele sile pa tokar je bila, se ne bo ponovilo in povrhu je doživela še prekletstvo, od azijsko-afriških držav, kjer Amerika ni znala modro ukrepatiin se je raje spustila na nizki nivo idiotskega obračuna z nasprotnikom, kar paje in še bo drago plačala!



Vsaka civilizacija, ki je bila vodilna na svetu, naredi tudiusodne napake ravno zaradi svoje umišljenosti in tudi zato se dogodi razpadtakšne civilizacije, kot se je to vedno dogajalo v vseh visokih civilizacijahod grške, rimske, francoske, avstrijske, nemške in sedaj še ameriške visokecivilizacije, katere smo sedaj priča njenega prekletstva!

Narava pač dela po naravnih zakonih in mi pa lahko to leopazujemo!


kajster

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. november 2012, 22:50

Kaj ima to z zdravjem?
Zakaj za vsak komentar odpreš novo temo in zakaj so vse v forumu Zdravje?
Če znaš v forumu Zdravje objavit, boš tudi v Aktualno.
Vsakič prestavljam tole, zdaj pa opozarjam, da bom drugič kar pobrisala temo, če bo spet tak primer.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 5. november 2012, 21:23

Kaj ima to z zdravjem?
Zakaj za vsak komentar odpreš novo temo in zakaj so vse v forumu Zdravje?
Če znaš v forumu Zdravje objavit, boš tudi v Aktualno.
Vsakič prestavljam tole, zdaj pa opozarjam, da bom drugič kar pobrisala temo, če bo spet tak primer.


Dobr' Povedala Posted Image xcivx Posted Image

Zgleda, da tale Jakster tud' nima čist pospravljeno "pod havbo" x;)x x:o)x :sori: :o|o:

Al' pa je nekako "prehiter" , tko kot sem tud jaz včasih, in se potem po buči tolčem :o|o: :sori:

Možno je vse :8):

Lp + #

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. november 2012, 22:03

Jakster. xDDx

Mene mal 'razjezi', ko ne šmirgla žive sile, ma svojo špuro, odprt forum Zdravje in štepa not, po drugi strani me pa to zabava iz istega vzroka...
zato pol ponavadi kar prestavim al pa kej... namest da se pregovarjam... in itak ne porajta al pa ignorira.

ampak po mojem ni finta v hitrosti. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 5. november 2012, 22:24

Jakster. xDDx

Mene mal 'razjezi', ko ne šmirgla žive sile, ma svojo špuro, odprt forum Zdravje in štepa not, po drugi strani me pa to zabava iz istega vzroka...
zato pol ponavadi kar prestavim al pa kej... namest da se pregovarjam... in itak ne porajta al pa ignorira.

ampak po mojem ni finta v hitrosti. xDDx



Ja, jaxter x;)x x:Dx x;)x ... x:o)x

Ma, ja, sej po moje tud ni finta v hitrosti , ampak v njegovi namenski ignoranci Posted Image :vragec: Posted Image

Eh, kajster , jakster, karkol :sori: :o|o:

#6 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. november 2012, 10:54

Ja, jaxter x;)x x:Dx x;)x ... x:o)x

Ma, ja, sej po moje tud ni finta v hitrosti , ampak v njegovi namenski ignoranci Posted Image :vragec: Posted Image

Eh, kajster , jakster, karkol :sori: :o|o:

:vragec:

namenska ignoranca :eek: :eek: :eek:
se slish k SAMOMOOR IZ ZASEDE x:Dx

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0