Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Jyotish --Astrologija Vidcev (pomembno obvestilo)

jyotish vedska astrologija indijska astrologija astrologija vidcec jyotish analiza za donacijo

  • Please log in to reply
- - - - -
No replies to this topic

#1 kailash159

kailash159
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • posts 17

Posted 4. February 2014, 12:05

Izjemna priložnost, za vse ki ste v preoblematični situaciji in ne najdete izhoda, hkrati pa si finančno ne morete privoščiti regularnega Jyotish svetovanja, sporočam da še vedno izvajam JYotish svetovanja na bazi prostovoljnega prispevka--prispevaš kolikor zmoreš. V dobrih petih letih sem opravil vse stopnje Jyotish izobraževanja po sistemu modreca Parašare, ki ga poučuje magister Jyotisha g. Ignac Peras iz Čakovca (Florida Vedic Academy) . Sam sem v sedmih letih naredil ogromno svetovanj od najbolj bogatim in slavnim do najbolj preprostim ljudem. Ne delam razlik ampak pomagam vsem ! JYotish ali Astrologija Vidcev prav gotovo ima odgovore na vsa vprašanja. Podelite informacijo tudi naprej --nekateri vam bodo zelo hvaležni in boste posredno njihov odrešenik. S tem ko pomagamo drugim tudi zase ustvarjamo dobro karmo. Zakaj so nekateri slavni in bogati ? Zato, ker so v prejšnjih življenjih delali dobra dejanja. Torej podelite to informacijo in si ustvarite dobro karmo. Zoran Kamenicki  --Jyotish Astrolog  ,, Om Gam Ganapataye Namaha    gsm :  040 819963   mail :  zoran_kamen@yahoo.com

 

 


Znanju ni konca .

Ker se me je zelo globoko dotaknila recesija in kriza ljudi sem se tudi odločil da bom do nadaljnjega izvajal svetovanja na podlagi prostovoljnih prispevkov--vsakdo prispeva kolikor lahko :-) "

Zoran Kamenicki

http://jyotishvaastu.wordpress.com/

http://www.facebook....106762112703587

sriyantra.gif





Also tagged with one or more of these keywords: jyotish vedska astrologija, indijska astrologija, astrologija vidcec, jyotish analiza za donacijo

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users