Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

nebesno znamenje in karte


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
6 komentarjev na to temo

#1 Andromeda

Andromeda
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 238

Objavljeno: 30. december 2005, 20:08

oj!
mene pa zanima, če je pomembno tvoje astrološko znamenje pri branju kart. hočem rečt, če je od znamenja odvisno kolk smo odprti da karte zaštekamo? js sm riba, luno mam u vodnarju, ascendent ap u dvojčkih. a mi zna kdo povedat če sm potencial, ker me zadeva namreč zelo mika. tko u intervalih me prime, pol mal spusti in zdej se že ene 4 leta odločam a bi, al ne bi. mal me je tut strah...
hvala za odgovore, pa lep pozdrav!
"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."
- C. G. Jung

#2 Andromeda

Andromeda
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 238

Objavljeno: 31. december 2005, 14:37

živjo!
hvala za odgovor. česa me je strah? mislim da me je, tako kot vsakega, strah predvsem neznanega. karte so mi pa še posebna eksotika, saj se bojim, da bi jih komu morda napačno inerpretirala. sem pa tudi že bila pri vedeževalcu, ki mi je bral iz kart, pa me je malce razočaral. rekel pa mi je tudi, da mi glede na mojo pozicijo planetov v astralni karti ne kaže, da bi imela kak občutek za astrologijo nasploh.
tako kot ti, tudi sama opažam, da s tem ko postajam starejša, moji čuti nekako krnijo. včasih sem bila dosti bolj odprta-imela sem žive sanje, ki so se dostikrat uresničile, dosti je bilo tudi deja vu-jev, zdaj pa nič.
misllim da se bom počasi odločila za nakup kakšnih kart, jih počasi študirala, začela meditirat,...

hvala in lep pozdrav!!
"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."
- C. G. Jung

#3 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 14. januar 2007, 14:58

Veš da sem tud jst riba pa me karte tud zeeeelooooo mikajo. Luno mam pa v škorpijonu. Kdaj si pa rojena?????
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#4 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 17. januar 2007, 14:57

Veš da sem tud jst riba pa me karte tud zeeeelooooo mikajo. Luno mam pa v škorpijonu. Kdaj si pa rojena?????


dva dneva pred tabo je rojena x;)x, sam se mi zdi, da si mela ti prej drugo letnico x?x ali sem samo jst tako videl :inocent:
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#5 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 17. januar 2007, 15:07

Veš da sem tud jst riba pa me karte tud zeeeelooooo mikajo. Luno mam pa v škorpijonu. Kdaj si pa rojena?????


:palec: The best.. xsrcx

Jz tud riba z luno v škropijonu.. x:Xx
Me tud karte mikajo..osnove tarota poznam..drugače pa kdaj tud pošlogam na navadne ali ciganske karte..sam to kr tako.. xrolleyesx
Nasplošno me zadnje cajte bolj privlači astrologija... xsrcx x:Xx

Si pa tud jz želim tarot kart..teh čist navadnih z malo in veliko arkano.. xsrcx
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#6 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 31. januar 2007, 16:12

A res .... no, sej ni čudn :) pomojem mamo Ribe tud tko nasploh nagnenje do teh mističnih reči ... vse ribe k jih poznam majo neki od tega.
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#7 jcriba

jcriba
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 28. maj 2012, 22:54

A res .... no, sej ni čudn :) pomojem mamo Ribe tud tko nasploh nagnenje do teh mističnih reči ... vse ribe k jih poznam majo neki od tega.


ja tudi jaz sem riba ,pa sem kar dost gledala v karte-ciganske,ampak so se mi dogajale čudne stvari ,ker se nisem znala zaščitit in sem jih odstranla.........




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0