Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Stafford Gucci že dlje časa išče nov dom


  • Please log in to reply
* * * * * 1 votes
11 replies to this topic

#1 Capka

Capka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 3

Posted 11. August 2011, 01:13

Gucci je 6 let star Ameriški Stafford, ki je celo svoje življenje preživel zaprt v premajhen pesjak, brez izhoda ven, živel je v lastnih iztrebkih, tudi hrane in vode ni imel dovolj. Od tam je bil rešen in zdaj je že 5 mesecev pri nas v začasni oskrbi. Zanj iščemo nov dom in odgovornega lastnika. Je srednje rasti (50cm plečne višine, 26kg), zdrav, razglisten, razbolhan, cepljen proti kužnim boleznim in steklini, čipiran, ter že kastriran.

Do ljudi je zelo prijazen, tudi otroke ima zelo rad, ne mara pa drugih psov in mačk, zato se oddaja v dom, kjer bo edini pes pri hiši.

Vse informacije o njemu dobite v tem videu:
http://www.youtube.c...h?v=O2IC5TSOMhk

Gucci išče odgovornega in skrbnega lastnika, ljubitelja psov tipa bull, ki ima izkušnje z bolj zahtevnimi pasmami. Pogoj za oddajo je hranjenje s kvalitetno hrano, ter veterinarska oskrba po potrebi. Išče dom, kjer bo bival v stanovanju ali hiši, nikakor se NE oddaja za bivanje zunaj v pesjaku ali na verigi. Nahaja se v Ljubljani v začasnem domu, kontakt:
051/610-587 masa@dzzz-kranj.si

Objavljena slika

Prosim delite njegov video še s svojimi prijatelji in znanci na facebooku, blogih, spletnih straneh, kjerkoli bi ga opazilo večje število ljudi. Tako bo imel Gucci več možnosti, da ga opazi pravi. Hvala!

#2 Capka

Capka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 3

Posted 13. August 2011, 10:51

Gucci je danes po petih mesecih bivanja v začasnem domu končno dobil točno tak dom, kakršnega smo iskali zanj! Tema gre lahko v arhiv Objavljena slika

#3 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • posts 753

Posted 13. August 2011, 13:30

Uau! Prej bi morala objavit tuki hi hi ;)

Srečno Gucci!! xwizardx

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 13. August 2011, 13:44

Super! xokx

Tema pa naj še malo ostane za filing in spodbudo. x8Dx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Enigma27

Enigma27
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 40

Posted 13. August 2011, 16:13

Ful dober :)) Upam, da bodo z njim lepo ravnali in da bo pes pozabil na travme :)

#6 janko

janko
  • Lunatik
  • posts 9,703

Posted 13. August 2011, 19:07

capka... rad bi te pohvalil x:)x in se ti zahvalil... v imenu človeštaa xcivx x:)x x:Dx
hvala bogu za take ljudi, kot si ti. xsrcx
zelo si se angažirala, da si kužu našla primeren dom. film na youtubu sem dobil tudi po mailu, če se ne motim... vsekakor pa še nekje drugje, kot tukaj. res si se potrudila. :palec: in tudi narejen za moje pojme zelo okusno in poučno :palec: nesebična si bila tudi v skrbi za kuža :palec: xsrcx
pridna :palec: xsrcx

in zdej... ko je ta projekt uspešno končan... in si se izkazala kot odgovorna skrbnica... te prosim, da tudi meni poiščeš primeren dom x:)x
sem dokaj samostojen. lulam in kakam u wc... ne tekam in lajam za avtomobili, ne špecam, če se poštar predolgo zadržuje pri hiši, ne preganjam muckov, ne skrivam daljinca, ne žvečim copat, ne tulim v vsako luno... ... in včasih za seboj celo zaprem vrata...
uglavnem želim si dom in skrbnico, ki se bo do mene obnašala kot do kužka in me temu primerno spoštovala... x:)x
da me hrani 2x na dan... redno kopa, boža, crklja in češe, mi obuva čeveljčke in zvečer spusti ven... da se mal zletam x:px
in samoumewno je seweda, da se me ne sme dražit xcivx x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#7 Capka

Capka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 3

Posted 14. August 2011, 15:38

Ja janko, bomo te poslikali in posneli pa en tak predstavitveni video naredili ane.. Boš pokazal kaj vse znaš in kaj lahko ponudiš pa bo.. Ziher te bo kakšna domov odpeljala Objavljena slika

#8 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 14. August 2011, 18:48

Janko, pa nagobčnik boš fasal x:Dx x:Dx x:Dx

#9 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • posts 753

Posted 14. August 2011, 21:29

uf... a janko je v registru? :eek:

#10 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • posts 1,062

Posted 14. August 2011, 21:57

Janko, pa nagobčnik boš fasal x:Dx x:Dx x:Dx


Mogoče tud čipiranje in kastracijo xsmx

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#11 janko

janko
  • Lunatik
  • posts 9,703

Posted 15. August 2011, 20:26

Ja janko, bomo te poslikali in posneli pa en tak predstavitveni video naredili ane.. Boš pokazal kaj vse znaš in kaj lahko ponudiš pa bo.. Ziher te bo kakšna domov odpeljala Objavljena slika


jah prou... ti že weš, kuko se stwari lotit... bom pa pokazal no, kaj znam... kr hlače dol xcivx x:Dx no ewo... prijazen že znam bit x:px x:Dx
pol kaj še znam? hm... dobr znam metat palico, k bi jo loh hodila nova skrbnica iskat...in tko sem dober shujšewalni aparat. pa dobr znam poslušat njeno jokcanje, če me seweda sproti podkupuje z božanjem in čohanjem... in ko se jo naweličam, ne ugriznem ali uidem, ampak tko kt se za kuža đentelmena spodob-lepo prdnem in se sama umakne... pol... kwa še znam????
mah... sej... zakwa pa bi sploh kej mogu znat? sej bom hišni ljubljenček, ki ga je treba razwajat, ne pa klown artist :vragec:

xsmx

še nkol nisem bil bl resen... ti pa tkole :O: x:Dx



Janko, pa nagobčnik boš fasal x:Dx x:Dx x:Dx

e.... to pa nemogoče...
takih velikosti ni moč izdelati xcivx x^x

uf... a janko je v registru? :eek:

ne. loh pa pridem. kje pa je? važn je samo, da majo dobr kufe, mrzu pir, stračetelin sladoled, kelnarco z joški in ne zgoraj brez... ...


Mogoče tud čipiranje in kastracijo xsmx


mogoče maš klopa :vragec:



**********************
uf... zajeban tale pasji lajf... sploh, če si taq pasji frajer, da te use kuzle oblajajo x:px x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#12 capt. spaulding

capt. spaulding
  • Vseprisotni
  • posts 898

Posted 17. August 2011, 19:18

capka... rad bi te pohvalil x:)x in se ti zahvalil... v imenu človeštaa xcivx x:)x x:Dx
hvala bogu za take ljudi, kot si ti. xsrcx
zelo si se angažirala, da si kužu našla primeren dom. film na youtubu sem dobil tudi po mailu, če se ne motim... vsekakor pa še nekje drugje, kot tukaj. res si se potrudila. :palec: in tudi narejen za moje pojme zelo okusno in poučno :palec: nesebična si bila tudi v skrbi za kuža :palec: xsrcx
pridna :palec: xsrcx

in zdej... ko je ta projekt uspešno končan... in si se izkazala kot odgovorna skrbnica... te prosim, da tudi meni poiščeš primeren dom x:)x
sem dokaj samostojen. lulam in kakam u wc... ne tekam in lajam za avtomobili, ne špecam, če se poštar predolgo zadržuje pri hiši, ne preganjam muckov, ne skrivam daljinca, ne žvečim copat, ne tulim v vsako luno... ... in včasih za seboj celo zaprem vrata...
uglavnem želim si dom in skrbnico, ki se bo do mene obnašala kot do kužka in me temu primerno spoštovala... x:)x
da me hrani 2x na dan... redno kopa, boža, crklja in češe, mi obuva čeveljčke in zvečer spusti ven... da se mal zletam x:px
in samoumewno je seweda, da se me ne sme dražit xcivx x:Dx


Jawnko kšni cucki so tok nagravžni, da jim tud najboljši aganžma doma ne najde.. ampak sej veš upanje umre zadnje...ne obupat
«Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du diable est de vous persuader qu'il n'existe pas!»




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users