Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Pot v svoje sanje


  • Please log in to reply
- - - - -
23 replies to this topic

#1 božo

božo
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 64

Posted 21. August 2002, 01:00

Zanimajo me vaša mnenja, predlogi, misli……..pravzaprav se že neki časa borim s tem ali je mesto na tem forumu tudi za takšna vprašanja « pa zakaj ne« ogromno misli, razmišljanj,iskušenj, odkritih in iskrenih občutkov si izmenjamo ,mnogi bolj kot s partnerji, otroki,prijatelji…..
Med vami se najdem, počutim se bogatejšega, marsikaj si zaupamo pa čeprav se ne poznamo vizualno in se skrivamo za raznimi psevdonimi…..no pa k stvari…hm..tkole
…uh…kuko nej začnem …sm povprečen poročen moški srednjih let,oče dveh odraslih otrok ki počasi zapuščata gnezdo, z dokaj zagotovljeno materialno varnostjo, »kaj me muči« - predvsem to že več kot 20 let se prekladam po službah, pisarna in mesto me dušita, delam stvari ki me ne veselijo, vse samo za ljubi kruhek, vedno ko sem razmišljal o tem da je čas da v življenju zaživim tudi svoje sanje in želje so se pojavljali razni razlogi za preložitev( dela pri bajti, nov avto, vedno neki materialni razlogi zaradi katerih sem bil spet za določen čas odvisen in priklenjen na službo) pa se verjetno sprašujete kaj bi pravzaprav rad slišal:
NA KAKŠEN NAČIN NAJ PREŽIVIM ŠE PREOSTANEK ŽIVLJENJA, DA SE NE BOM POČUTU TKO PRAZNGA?

HVALA.

božo

#2 andrej

andrej
  • D član
  • posts 696

Posted 21. August 2002, 01:00

Božo, samo nekaj mi je prišlo na misel. Bojiš se spremembe! Vse izgovore si skreiraš sam. Te pa razumem kako mora biti težko spremeniti se ko si tako dolgo v nekem vzorcu in življenju. Ampak sedaj imaš priliko, ko otroci odhajajo in začenjaš na novo. Mogoče začni z preureditvijo stanovanja, naj ne bo več družinsko ampak stanovanje dveh odraslih ljudi.

andrej

#3 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,112

Posted 21. August 2002, 01:00


Se strinjam z Andejem.. glede strahu pred spremembo. Vecina ljudi se na nekaj navadijo in potem je zelo tezko narediti korak k spremembi. Vedno se najde kaj, kar te zadrzi na starem mestu.
Najvecja napaka, ki jo lahko nbaredimo je pa ta, da si recemo.. "samo se danes bo tako, jutri pa bom zacel s spremebo" In ta jutri nikoli ne pride... vedno je jutri. Pri odlocitvah, ki se vezejo na spremembo navad je vedno potrebno reci.. SEDAJ je drugace.
Ce kdo zeli nehati kaditi.. ne more prenehati jutri.. ker jutri ne obstaja.. samo SEDAJ je to mozno.
Konkretno na tvoje vprasanje.. kako preziveti preostanek zivljnja?? je moje mnenje samo to, da najdi svoje zivljenjsko poslanstvo.. (zakaj si sploh prisel na zemljo) in delaj tisto.. Ni mozno, da bi se ti tisto zdelo prazno ali da bi te dusilo. Kako najti svoje poslanstvo.. in kako vedeti, da si ga nasel? Najlazji nacin je samospoznanje.. meditacija.. (umiritev uma, da sploh slisimo, kaj nam hoce povedati) in premagati strah pred spremembo. In delaj tisto, kar te veseli.. Najdi delo, ki te veseli, pojdi ven iz mesta, ce te dusi.. ljubi se.
Za ljubljeno osebo ponavadi naredimo marsikaj.. zase pa najdemo izgovor, da bo tudi drugace vredu.. bomo ze potrpeli. LJUBI SE! Zate je dobro samo najboljse. Res pa je da moras glavne stvari, ki so vecinoma v umu.. narediti sam.
Tjazy

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#4 Susi13

Susi13
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 119

Posted 21. August 2002, 01:00

Hm... Jaz bi izpostavila dvoje:
*** ti, ki si želiš narediti nekaj zase - mogoče kak hobi, za katerega nisi imel časa?
*** vidva z ženo - skupen hobi oz. kakršnokoli skupno preživljanje časa. Nekaj, v čemer bosta uživala oba. Pa naj bodo to sprehodi, kaka večerjica, kak ples,...

Pa še tole... Kaj pa tvoje sanje, ki si jih gojil včasih in verjetno še živijo v tebi...? Mar nobene od njih niso uresničljive...?

...zgolj moje razmišljanje...

Cmoka...

Suzana

*...trenutek, ko sem...*
*Ne bom se skrila za zaveso teme - povem Ti le, kar govori mi srce.*

#5 andrej

andrej
  • D član
  • posts 696

Posted 21. August 2002, 01:00

Mogoče še malo, mi ne da miru.

Ti kar imej svoje sanje, potem pa malo pozabi nanje, da ne boš preveč nestrpen. In začni z malimi spremembami, najprej take, ki so ti blizu, ki jih lahko nadzoruješ, kot je to naprimer s stanovanjem, še vedno boš lahko uporabil vse svoje izgovore, še več, še bolj boš lahko delal da si preurediš stanovanje, hkrati pa boš naredil spremembo, ki bo nezavedno vplivala nate. In tako korak za korakom. Mogoče nov avto, ki ni več družinski ampak kaj jaz vem bolj športen. Naredi kako malenkost samo zase, kupi si kako knjigo. Imej kako skrivnost, ki bo samo tvoja in te bo razveseljevala. Tako počasi. Ko boš začel delati te male spremembe boš ponovno začutil življenje in ne bodi prezahteven do sebe.

In ko se stvari začnejo odvijat se boš enkrat ustavil in pogledal in si boš rekel, glej saj to so pa moje sanje!

andrej

#6 nataly

nataly
  • D član
  • posts 8,410

Posted 21. August 2002, 01:00

Andrej, točno tako!
Ko sem brala Božov post sem sama pomislila isto. Kajti isto se dogaja pri meni. tudi sama se bojim sprememb. se izgovarjam...celo na otroke. pa na hišo, avto...
presekati je treba. pa ne tako drastično kakor jaz, ker konec koncev nisem naredila ničesar.v bistvu...samo sem si otežila življenje...po drugi strani pa postajam nekoliko bolj pogumna v izražanju svojih željah. včasih sem pomislila da sem sebična. zdaj vem da nisem. če jaz v nečem nisem srečna, kako naj torej osrečujem druge?
ne gre. in lepega dne ugotoviš da si nezadovoljen, nesrečen...
jaz pač počnem stvari po svoje.
lp

natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#7 andrej

andrej
  • D član
  • posts 696

Posted 21. August 2002, 01:00

No pa še tole.

Pred leti sem si izdelal zemljevid svojih želja, kako naj izgleda moje življenje. Potem pa sem ga gledal iz dneva v dan, pa nič. In končno sem si rekel, saj sploh ne deluje.

Pred dnevi pa mi je prijatelj rekel ko sva se pogovarjala, ja kaj ti pa še manjka? In sem se spomnil na moj zemljevid in res nič več mi ne manjka. No, če sem čisto iskren še ena malenkost.

Imejte svoje sanje in se jih veselite!

andrej

#8 božo

božo
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 64

Posted 21. August 2002, 01:00

HVALA ANDREJ KER SI SE ODZVAL NA MOJO TEMO, JA RES SI VSE IZGOVORE SKREIRAMO SAMI, PROVZAPROU TI MORAM PRIZNAT DA IGRA VLOGO TUDI STRAH, NE BOJIM SE SPREMEMB ZASE, ZAVEDAM PA SE DA BODO SPREMEMBE MOJEGA NAČINA NADALJEVANJA ŽIVLJENJA PRIZADELE DOLOČENE LJUDI KI JIH IMAM RAD, IN PREDVSEM JE TO RAZLOG DA S SPREMEMBAMI ODLAŠAM.

PREDLOG O PREUREDITVI STANOVANJA…..IZREDNO ANDREJ HVALA, NE PREVEČ BOLEČ IN SPREJEMLJIV, DOBRA IZTOČNICA ZA NADALJEVANJE POTI.RES HVALA ZA DOBER PREDLOG.


božo

#9 andrej

andrej
  • D član
  • posts 696

Posted 21. August 2002, 01:00

Izgovor nad izgovori pa je ta, zaradi drugih. Verjemi mi vsi bodo samo pridobili, se bodo pa še oni spremenili, ali pa ne, to je njihova stvar. Če pa se bodo spremenili pa sigurno na bolje!

andrej

#10 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • posts 5,844

Posted 21. August 2002, 01:00

seveda, dam prav tut jest andreu; naj dodam, da lahko tudi kako mini hišco si omisliš:) in odpotuješ tam, da se najdeš Ponovno :)

pokowc

#11 Maca Mur

Maca Mur
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 26

Posted 21. August 2002, 01:00

Dragi Bozo,
moja izkusnja je iz druge strani... sem otrok starsev, ze odrasla in odsla od doma, ki bi ze zdavnaj morali spremeniti svoje zivljenje. Svoje nezadovoljstvo in zagrenjenost in pomanjkanje poguma so uspesno prelili v obcutek krivde pri svojih otrocih. Res so naju, NEZAVEDNO, uspeli prepricati, da sva s sestro krivi za njuno nezadovoljujoce zivljenje.

Zato pa, ce te spremembe ne zmores izpeljati zaradi sebe, izpelji jo zaradi svojih otrok. Osvobodi se in preko tega bos osvobodil tudi njju. Vsi otroci zasluzimo starse, ki imajo pogum iz svojega zivljenja narediti cim vec. Zgledi vlecejo!!!

Pogum, vsega ti ni treba narediti naenkrat. Strinjam se z Andrejem, spremembe v prostoru dejansko ustvarjajo spremembe v zivljenju. Priporocam Feng-Shu

#12 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • posts 567

Posted 21. August 2002, 01:00

Prebudi se v sanjah! Taisha Abelar, Florinda Donner, Carlos Castaneda.
Diskreiraj motlje napachnega egoja z O5 tehniko. Skeniraj in rekreiraj lastno bodochnost (ali pa bodochnosti!). http://207.88.74.110/pucklist

Claudio Valentin Solis

#13 free

free
  • Srebrni član
  • posts 16,801

Posted 21. August 2002, 01:00

quote:

Zanimajo me vaša mnenja, predlogi, misli……..pravzaprav se že neki časa borim s tem ali je mesto na tem forumu tudi za takšna vprašanja « pa zakaj ne« ogromno misli, razmišljanj,iskušenj, odkritih in iskrenih občutkov si izmenjamo ,mnogi bolj kot s partnerji, otroki,prijatelji…..
Med vami se najdem, počutim se bogatejšega, marsikaj si zaupamo pa čeprav se ne poznamo vizualno in se skrivamo za raznimi psevdonimi…..no pa k stvari…hm..tkole
…uh…kuko nej začnem …sm povprečen poročen moški srednjih let,oče dveh odraslih otrok ki počasi zapuščata gnezdo, z dokaj zagotovljeno materialno varnostjo, »kaj me muči« - predvsem to že več kot 20 let se prekladam po službah, pisarna in mesto me dušita, delam stvari ki me ne veselijo, vse samo za ljubi kruhek, vedno ko sem razmišljal o tem da je čas da v življenju zaživim tudi svoje sanje in želje so se pojavljali razni razlogi za preložitev( dela pri bajti, nov avto, vedno neki materialni razlogi zaradi katerih sem bil spet za določen čas odvisen in priklenjen na službo) pa se verjetno sprašujete kaj bi pravzaprav rad slišal:
NA KAKŠEN NAČIN NAJ PREŽIVIM ŠE PREOSTANEK ŽIVLJENJA, DA SE NE BOM POČUTU TKO PRAZNGA?
HVALA.
božo


praznga???
a te niso otroci napolnili biti tukaj vesev in zadovoljen?
ali si pozabiv? vsi tisti trenutki??
hoces vec? prav!
KAJ HOCES?
kaj bi zelev?
take a deep breath in poslusaj svoje srce! - ce hoces seveda.
in ko bos to storiv, ali si dobiv nagib? idejo, zeljo, potrebo?
in?
;)
1x je nekdo kar sev, pustiv vse in sev v tujino.
sabo je mev malo denarja.
nihce ni vedev kam je sev, celo interpol so klicali.
imev je razloge zakaj je storiv kar je!
in se drugi so ga prepricali, da nikomur ne pove kam je sev.
se danes mu ni zav, da je sev!
zav mu je le, ker ni povedal tistim, ki so ga ljubili
in jim povzrocav skrbi.
njemu so povedali, da naj nikomur ne pove, da se
bodo lahko odvezali od njega... da se bodo do njega
obnasali kot do vseh drugih ljudi, da ne bodo delali
razlike, pa ceprav so v sorodu. - tako so mu rekli in
je poslusav, nazalost.
je pa prav, da je sev, saj je izkusiv mnogo.
novi ljudej, navade, odnosi, iznajdljivost, prilagajanje,
in mnogo drugega...
potem se je enkrat vrnil, ceprav ne po svoji volji.
s tezo kralja med povprecnimi vascani se je komaj
prilagodiv spet v domacem kraju.
tudi zivljenje doma se je spremenilo v casu ko ga ni bilo
doma.
veckrat pravi mladim, da naj gredo v svet, naj iskusijo
zivljenje, biti sam nekje kjer nikogar ne poznas, etc...
-prava sola za nekoga.
ko prisev je nazaj je tudi videv, tiste narodne kalupe,
razlike, nacine pristopa in drugacne nacine odnosov...
in vesev je biv, ker se je premakniv iz nekega
kroga okolice, katrega zavedanje, da je v njem, mu prej
bila je nepojmljiva in nepredstavljiva!!
po nekaj letih spet doma, pa se je aura spet zozila v
percepciji sirine... in tudi nekako svobode je bilo manj.
redno delo, redni odnosi, redni sprehodi, redna potovanja,
redni razgledi, redna podobna energija dreves, rek, voda,
mest, okolice v obmocju...
tam pa je bilo vse povno novih duhov, duhov narave, vilinskih
bitij, ki jih v drzavi kjer je doma ni bilo. oz. bili so
drugacni, zavestno ali podztavestno poznani.
toliko je razlicnih duhov na setu menda...velikanov,
palckov, skratov, obicajev, navad, odnosov...
nekdo porece; vedno sem na pravem mestu in pocnem prave stvari,
in vse imam okoli sebe kar potrebujem.
del nekoga pa zeli nekam...drugam kjer se ne pozna,
kjer je izziv, kjer je drugacno soocanje.
nekateri hodijo k mojstru sai babi v indijo.
nekateri v puscave arizone.
nekateri v ande in juzno ameriko.
nekateri v skotske visave.
nekateri v mraz na antarktiko.
nekateri v afriko in plemenom.
mekateri v avstralijo ucit se k aboridzinom.
nekateri hocejo le svoj prostor in hisico
v najlepsi sloveniji.
nekaterim je vseeno.
nekateri so povsod zadovoljni.
nekateri si ne upajo.
nekateri sanjajo.
nekateri molijo.
nekateri igrajo loto, ker mislijo,da potrebujejo denar
da kam grejo.
nekateri se povezujejo.
nekateri si ne dopustijo.
nekateri nacrtujejo.
nekateri so vedno na soncu, ker vedno potujejo za soncem
in niso nikoli v noci.
nekaterim je ze okolica prevec,
saj pravijo, da se tiste ne poznajo. morda.
nekateri si zamenajo le imidz.
mekateri prtnerja, sluzbo, prijatelje in odnose.
mekateri gredo na banji jumping.
nekateri razmisljajo kako bi si spremenili
skupno tocko.
nekateri kako naredili nekaj nepredvidljivega,
da se jim vse obrne...
nekateri pravijo da samo delo in delo in delo...
potem, ko padejo dol, so najbolj veseli pozirka vode
in ne potrebujejo 0 drugega.
nekateri gredo povsod zavestno v sanjah.

nekateri ogledajo ven, stopijo izza racunalnika,
se sprehodijo do lista, ki so ga videli skozi
njihovo okno.........pocasi, mirno......
z dihanjem.....se ustavijo prav pri tistem listu,
ga gledajo, ............ogledujejo, ............
.................se poglabljajo vanj.............
se prestavijo vanj....in so list..................
...........potem se razsirijo na vejo, ...........
............druge liste,..........vecjo vejo,.......
.......deblo, .............. korenine,.............
.............. zemljo, .................druga drevesa,
.............park, ...........gozd, ............kraj,
..................pokrajino, .............celino.......
in svet......................
in nato ceprav se niso navelicali odrinejo se kam drugam...



nekateri ...



avgust je se!! :)

#14 Susi13

Susi13
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 119

Posted 22. August 2002, 01:00

Free...

Hvala ti! :)

Suzana

*...trenutek, ko sem...*
*Ne bom se skrila za zaveso teme - povem Ti le, kar govori mi srce.*

#15 teja

teja
  • Vseprisotni
  • posts 717

Posted 22. August 2002, 01:00

Božo, jaz sem bila pred leti v podobni situaciji, s to razliko, da sem mlajša od tebe. Začeti moraš pri sebi. Postavi se končno prvič na prvo mesto in se začni raziskovati. Kaj te veseli? Imaš kakšen hobi? si se kdaj že s čim ukvarjal, pa si se nehal, ker je bilo sto stvari "pomembnejših" ? Česar se najbolj bojiš, moraš narediti najprej. Potem vidiš, da je bilo smešno lahko. Bodi sam s sabo in se poglobi vase, v svoje srce. Bodi odkrit do sebe. začni, razpletlo se bo samo. Toliko zaenkrat. Predvsem IMEJ SE RAD.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#16 Cat

Cat
  • D član
  • posts 485

Posted 6. September 2002, 01:00

Vsak ima različno velik piskerček....ko se ta napolni, potem se prekucne in takrat sprememba pride, če hočeš ali ne...
(hehe, seveda, razen, če piskerček ni preluknjan in sproti vse odteka, potem si zmeram na istem

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 6. September 2002, 01:00

Ne štekam, Božo, kako lahko sploh "sprašuješ" o tem nas....
Saj najbolje veš sam.
Še celo jaz pa vem, da obstajata poleg "službe za ljubi kruhek" in ostalega, kar si naštel, še vsaj dve stvari, ki te morda celo v popolnosti zadovoljujeta.
Ker nisi sam omenil teh dveh tvojih "hobijev", ju tudi jaz ne bom - ampak eden te pomirja in ti pomaga najti sebe, drugi pa je celo več kot to - celo prinaša ti denar!!!
In glede na to, da imaš materialno zagotovljeno, se lahko prepustiš vesolju.
Saj si že povsem spreminjal smeri v življenju, torej ti ni problem lotiti se povsem česa novega.
Tudi si pravzaprav še mlad in imaš še ful pred sabo.
Preveč si ziheraš.
Otroci, ki so odrasli - pa kaj češ jih še naprej ujčkat - kar si na tem področju storil, si že.
Daj še sebi enkrat nekaj privošči, madonca!!!!

Ni point v neki drastični spremembi, ki bi jo moral storiti (predlog o spremembi v samem tvojem okolju je zelo dober).

Mislim, da je samo ena sprememba potrebna - da si preprogramiraš vse skupaj v sebi in začneš živeti skladno s sabo - to pa ne pomeni, da mora biti skladno tudi z drugimi, vsaj ne upoštevajoč zgolj njihove predstave.
Skratka, Božo - privošči si!
Ne bodi tako presneto razumevajoč le do drugih!
Še naprej ustvarjaj!

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 božo

božo
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 64

Posted 6. September 2002, 01:00

** RES JE MARSA, PA VENDAR UČAS POKLIČEMO VEDEŽEVALCA ČEPROU VEMO KAJ BOMO SLIŠAL))).VRAG JE TALE NEMIRNOST V NAS KAJ, VEDNO IŠČEMO NEKAJ NOVEGA, VEDNO NEK IZZIV ČE NI TEGA NI ČARA, PA JE VSEENO LEPO SLIŠAT OD NEKOGA KI GA CENIŠ NJEGOVO MNENJE IN NJEGOVO IZKUŠNJO*.
LADJO TEŽKO SPLAVIŠ V OSEKI, POTREBEN JE PRAVI TRENUTEK PLIMOVANJA.

HVALA ZA SPODBUDO, POZDRAV****.


božo

#19 kapica

kapica
  • Lunatik
  • posts 4,019

Posted 7. September 2002, 01:00

življenje je...(marsikaj, pa tudi)
čas za razmišljanje
čas za pot k svojemu bistvu...
čas za iskrene želje:
naj ti bo preostanek
življenja, vsaj trenutek sreče!

se pridružujem Marsi: privošči si...:))
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 7. September 2002, 01:00

Božo - hvala za odziv. :)
Moram pa še nekaj "sikniti" na to temo:
"Čoln je v pristanišču varen - a dno mu bo počasi zgnilo". ;))
Blazno všeč mi je ta rek (itak, če ne, ga ne bi bilo "notri" in "gor").

Pa še mekaj me zmoti - to sem šele sedaj opazila (na tak način):
"Kaj naj delam s 'preostankom' lajfa..."?
Prav jezna sem nate - kot bi kakšen zagrenjen starec to izjavil.
Kot da se pa od ene magične cifre pa začne nekako odštevati ali kaj. Če je tako oz. bi bilo tako, potem se itak odšteva že skoz...
Slišati si, kot da bi izgubljal vero... Vdanost v usodo... ČAKANJE na... Kaj?
Let's move, Božo!!

*upam, da ne boš jezen name, morda sem te spravila malo v slabo - a to govori iz mene sedaj.

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 božo

božo
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 64

Posted 9. September 2002, 01:00

HVALA TUD TEB MARSA**))) JEST TEMU NEBI REKU SIKANJE AMPAK DEBATA BREZ CELOFANA, KAR MI JE ZELO VŠEČ POVEŠ NARAVNOST KAR MISLIŠ NČ POCUKRAN , ČE ŽE DEBATIRAVA O ČOLNU NE GRE ZA ZIHERAŠTVO IN VARNOST BL ZA IZBIRO TAPRAVGA TRENUTKA.
K SE ODPRAVLJAŠ NA MORJE JE PAČ PO MOJE BOLŠ DA SI ZBEREŠ LEP VREME PA NE PREVISOKE VALOVE SEJ NEVIHTA TE TUD TM DOHTI ŠE PREHITR, PA FAJN JE ČE V PRIVEZU STVARI POPUCAŠ DA SKOZ NEKI ZA TABO NE PRHAJA)) DA NE BO KDO MISLU DA BERE RIBIŠKE NOVICE.

NČ NE BOM JEZN MARSA VČAS ČLOUK RAB KŠNO BRCO U RT DA SE PREMAKNE)))**

KUKO JE PA S TVOJMU ČOUNOM, JE V PRIVEZU, AL GA VLEČE KEJ V BRZICE**.



božo

#22 free

free
  • Srebrni član
  • posts 16,801

Posted 21. September 2002, 01:00

quote:

se 1 babo si najt!! ;)
pa zakaj se DERES?



#23 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • posts 567

Posted 25. September 2002, 01:00

http://forum.lunin.n...W=&TOPIC_ID=754
vidi she http://www.yogacentar.hr lahko posredujem in prevajam che bi z Swamijem imeli kakshna srechanja/delavnice (rebirthing je skoraj obvezan;) v Sloveniji. Ananta

#24 ODRI

ODRI
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 121

Posted 7. October 2002, 01:00

Bozo, pa naj se jaz napisem par besed ...
Tako sva si "podobna" pa kaj ne bi bila, ko sva pa ti oven jaz ovca. Zanimivo! Ja najtezje je prestopiti prag, najlažje pa je govoriti moram, rad bi ... kajti tako nisem popoln, srečen, vesel.
Bozo POSLUŠAJ SRCE in se ne oziraj toliko na druge, spomni se koliko drugi gledajo nate!
Pozdravcek!

ODRI
Nikoli se ne umikaj z odra pred koncem predstave, razen če sam ne presodiš, da je to lahko del tvojega lastnega scenarija; pravico imaš BITI...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users