Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Samospoznanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1282 komentarjev na to temo

#1 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 11. januar 2014, 09:45

Jaz nisem telo. Jaz sem v telesu. Jaz se odločam. 



#2 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 11. januar 2014, 12:42

Če bi ti jaz vrgel malo morje cigel v glavo al pa v redu nalomil...kdo bi čutil bolečino...icon1_question.gif Predpostavljam, da jaz, ker bi preveč mahal...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#3 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 11. januar 2014, 14:54

Jaz nisem telo. Jaz sem v telesu. Jaz se odločam. 

pejd raje na en pir in ne bluzi meglo... wink.png



#4 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 11. januar 2014, 15:27

telo je v tebi ... 

 

Ne, jz sm v telesu.



pejd raje na en pir in ne bluzi meglo... wink.png

 

Ne hvala. Pitje pira zamegljuje zavedanje.



#5 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 11. januar 2014, 15:29

Pitje pira zamegljuje zavedanje.

A ni to bistvo piva? biggrin.png linktongue.gif


Life begins at the end of your comfort zone. 


#6 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 11. januar 2014, 16:06


 

 

Ne hvala. Pitje pira zamegljuje zavedanje.

 

količina je tisto, kar loči strup od zdravila.

vsepovsod.

tudi pri čaščenju boga, se men zdi.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#7 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 11. januar 2014, 16:12

A ni to bistvo piva? biggrin.png linktongue.gif

 

biggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.png

eno od bistev.

pir se drgač zelo obnese tudi pri zdravljenju mačka  partyy.gifhypnodisk.gifbiggrin.png


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#8 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 11. januar 2014, 16:20

A ni to bistvo piva? biggrin.png linktongue.gif

 

Ja. In jaz tega nočem.



količina je tisto, kar loči strup od zdravila.

vsepovsod.

tudi pri čaščenju boga, se men zdi.

 

Ja. Jaz ne pijem alkoholnih pijač.



Moje telo se od rojstva do zdaj v skladu z naravnimi zakoni in mojimi aktivnostmi skos spreminja, ampak jaz sem še vedno en in isti, nisem postal nekdo drug. Ta, ki se zaveda, ki čuti, ki se ne rodi, ki ne umre. 



#9 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 11. januar 2014, 16:33

bluzenje je umiranje....  wink.png



#10 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 11. januar 2014, 16:58

pa mi pol to razložite, danes dobila eno razlago,kot že neštetokrat. ženska šla na gledanje njenih prejšnih življenj in evo spet dobi odgovor da sta bila v prejšnem življenju s sedanjim možem brat in sestra, druga pa da sta s sedanjim partnerjem bila v prejšnem življenju nekaj življenj oba indijjanca in da sta se zdaj spet našla. pa mi tukaj rozložite kako je to mogoče......ker meni se to zdi nemogoče po moji logiki to sploh ni možno.razen če se recimo vesolčki ne igrajo z nami kakšne namizne igre in si sproti izmišlujejo naloge za nas....



#11 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 11. januar 2014, 17:08

pa mi pol to razložite, danes dobila eno razlago,kot že neštetokrat. ženska šla na gledanje njenih prejšnih življenj in evo spet dobi odgovor da sta bila v prejšnem življenju s sedanjim možem brat in sestra, druga pa da sta s sedanjim partnerjem bila v prejšnem življenju nekaj življenj oba indijjanca in da sta se zdaj spet našla. pa mi tukaj rozložite kako je to mogoče......ker meni se to zdi nemogoče po moji logiki to sploh ni možno.razen če se recimo vesolčki ne igrajo z nami kakšne namizne igre in si sproti izmišlujejo naloge za nas....

boljše kot ukvarjanje z prejšnimi življenji je seveda ukvarjanje z zdajšnim..

 

a ni škoda cajta za gledat nazaj, ko pa gre lajf samo dalje naprej ???

 

peavljice so bile po navadi samo za otroke, upam da je že kdo odrasel med nami wink.png  wink.png



#12 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 11. januar 2014, 17:12

ma se popolnoma strinjam, sam izgleda je iz tega že nastala cela znanost in kakšne točne odgovore se dobi da me kar srh spreletava. pa me zanima kakšno razlago ima mgd na to?sej to je na nek način tudi samospoznavanje,vsaj tako pravijo....



#13 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 11. januar 2014, 17:22

pa mi pol to razložite, danes dobila eno razlago,kot že neštetokrat. ženska šla na gledanje njenih prejšnih življenj in evo spet dobi odgovor da sta bila v prejšnem življenju s sedanjim možem brat in sestra, druga pa da sta s sedanjim partnerjem bila v prejšnem življenju nekaj življenj oba indijjanca in da sta se zdaj spet našla. pa mi tukaj rozložite kako je to mogoče......ker meni se to zdi nemogoče po moji logiki to sploh ni možno.razen če se recimo vesolčki ne igrajo z nami kakšne namizne igre in si sproti izmišlujejo naloge za nas....

 

Ljudje, ki so bili v prejšnjih lifeih skupaj, so lahko skupaj tudi preko več življenj...tongue.png Preveč misliš z zemeljsko logiko, raje začni mislit tako kot vesoljčki...biggrin.png

 

Me pa še zmeraj zanima mgd-jevo strokovno mnenje- kdo čuti, če ga v redu nalomim in stolčem...duhec ali vozilo...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#14 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 11. januar 2014, 17:25

ma se popolnoma strinjam, sam izgleda je iz tega že nastala cela znanost in kakšne točne odgovore se dobi da me kar srh spreletava. pa me zanima kakšno razlago ima mgd na to?sej to je na nek način tudi samospoznavanje,vsaj tako pravijo....

kaj si na primer želiš na sebi spoznat ??



Ljudje, ki so bili v prejšnjih lifeih skupaj, so lahko skupaj tudi preko več življenj...tongue.png Preveč misliš z zemeljsko logiko, raje začni mislit tako kot vesoljčki...biggrin.png

 

Me pa še zmeraj zanima mgd-jevo strokovno mnenje- kdo čuti, če ga v redu nalomim in stolčem...duhec ali vozilo...biggrin.png

če tudi mgd-ja katera posili, najbrž ne bo čutil nič drugega, kot povezavo z boginjo biggrin.png  biggrin.png



#15 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 11. januar 2014, 17:34

pa sej jaz sem sama s sabo zadovolna,sem pa radovedna in nikoli mi ni dovolj znanja....

ni mi jasno no kaj bosta zdaj prijateljici storili iz s temi informacijam ki so jih dobili.

ne vem meni začnejo možgani pol delat in raziskovat ko slišim kaj takega. kaj je pol dnk,če smo lahko z eno osebo enkrat brat in sestra enkrat mož in žena enkrat smo ženska in enkrat smo moški.kaj hudiča je pol DNK? te dve teoriji mi nekako ne gresta skupaj, prejšna življenja in dnk.ker se tukaj pogovarjamo o voznikih in vozilih. torej dnk je vozilo ali kaj?sam kaj ko sega v preteklost tudi in se ga tudi da spreminjat.ne vem no ,bom morala še malo raziskat to področje.....



joj od tega premišljevanja me je glava začela bolt, se grem malo odklopit.....



#16 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 11. januar 2014, 17:45

bluzenje je umiranje....  wink.png

 

Ja :) Se ga odvajam zdej. Rajš spoznavam živo resnico.



#17 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 11. januar 2014, 17:50

Ampak naše telo se na koncu razgradi,edina sled da je naše telo obstajalo  je pol v naših potomcih ki imajo že izbrano dušo! in ki ustvarijo svoj lastni DNK...

ok sej bom malo se poglobila v vse to, če pa ima kdo še kakšno razlago pa itak vedno rada preberem...

hvala mi je zdaj vseeno nekaj bolj jasno....uf mislim resno moram iti zdaj v raziskovanje dokler imam to nit.....

by by



#18 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 11. januar 2014, 17:53

pa sej jaz sem sama s sabo zadovolna,sem pa radovedna in nikoli mi ni dovolj znanja....

ni mi jasno no kaj bosta zdaj prijateljici storili iz s temi informacijam ki so jih dobili.

ne vem meni začnejo možgani pol delat in raziskovat ko slišim kaj takega. kaj je pol dnk,če smo lahko z eno osebo enkrat brat in sestra enkrat mož in žena enkrat smo ženska in enkrat smo moški.kaj hudiča je pol DNK? te dve teoriji mi nekako ne gresta skupaj, prejšna življenja in dnk.ker se tukaj pogovarjamo o voznikih in vozilih. torej dnk je vozilo ali kaj?sam kaj ko sega v preteklost tudi in se ga tudi da spreminjat.ne vem no ,bom morala še malo raziskat to področje.....



joj od tega premišljevanja me je glava začela bolt, se grem malo odklopit.....

 

Jaz bi se najprej pozanimal kako so prišli do te informacije...in seveda koliko so točne...Ponavadi se take informacije dobijo pri ozaveščanju, da se določene stvari lažje razumejo in razrešijo...tongue.png

 

DNK se lahko tudi transformira z magijskimi procesi...DNK bolj služi za gradnik fizičnemu telesu...zapis v svetlobi in zvoku ( višji sloji aure) je pa zapis duše...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#19 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 11. januar 2014, 17:55

ma se popolnoma strinjam, sam izgleda je iz tega že nastala cela znanost in kakšne točne odgovore se dobi da me kar srh spreletava. pa me zanima kakšno razlago ima mgd na to?sej to je na nek način tudi samospoznavanje,vsaj tako pravijo....

 

Vprašanje je kolk so te informacije točne, ampak tud če so, zakaj naj bi blo to nemogoče, duša je duša (oseba), telo je telo in telesni odnosi so lahko različni z drugimi osebami (dušami) v različnih življenjih. S spreminjanjem telesa se duša ne spreminja, je vedno ena in ista večna oseba. In s spreminjanjem telesnih odnosov se duša tud nič ne spreminja.



#20 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 11. januar 2014, 17:56

torej kar govori david icke da smo samo hologramska bitja, ne vem če je to pravi izraz v slovenščini, do sedaj mi ni bilo ravno jasno kaj s tem hoče povedat,sam ne vem a se mi je posvetilo zdaj ali ne?ga grem poslušat, še enkrat....



#21 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 11. januar 2014, 17:57

pa sej jaz sem sama s sabo zadovolna,sem pa radovedna in nikoli mi ni dovolj znanja....

ni mi jasno no kaj bosta zdaj prijateljici storili iz s temi informacijam ki so jih dobili.

ne vem meni začnejo možgani pol delat in raziskovat ko slišim kaj takega. kaj je pol dnk,če smo lahko z eno osebo enkrat brat in sestra enkrat mož in žena enkrat smo ženska in enkrat smo moški.kaj hudiča je pol DNK? te dve teoriji mi nekako ne gresta skupaj, prejšna življenja in dnk.ker se tukaj pogovarjamo o voznikih in vozilih. torej dnk je vozilo ali kaj?sam kaj ko sega v preteklost tudi in se ga tudi da spreminjat.ne vem no ,bom morala še malo raziskat to področje.....



joj od tega premišljevanja me je glava začela bolt, se grem malo odklopit.....

 

kot vse napredne bejbe, se bojo hvalile na okoli biggrin.png  biggrin.png  biggrin.png



#22 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 11. januar 2014, 17:57

Me pa še zmeraj zanima mgd-jevo strokovno mnenje- kdo čuti, če ga v redu nalomim in stolčem...duhec ali vozilo...biggrin.png

 

Nisem vedu, da si to mene spraševal, sem mislu da shamannama. Čuti vedno le duša, ne vozilo.  



#23 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 11. januar 2014, 17:58

torej kar govori david icke da smo samo hologramska bitja, ne vem če je to pravi izraz v slovenščini, do sedaj mi ni bilo ravno jasno kaj s tem hoče povedat,sam ne vem a se mi je posvetilo zdaj ali ne?ga grem poslušat, še enkrat....

zamenjaj žarnico za močnejšo biggrin.png



#24 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 11. januar 2014, 18:02

menjam porsheja za raketo laugh.png  laugh.png



#25 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 11. januar 2014, 18:08

easy boy ... easy ... najprej moraš porsheja do konca ven zvozit ... potem pa lahko dobiš raketo ... če maš dnar seveda ... laugh.png

gume so mal zlizane, pa bi kar menjal biggrin.png






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0