Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Najbolj priljubljene objave


kovačija > Tempus fugit

Objavljeno: silver on 26. september 2014, 04:11

.       15 . December 2015    December je in večeri so dolgi. Visim na netu in preverjam kdaj za vraga bo vendarle prišla pošiljka .V tolažbo si  požvižgavam ... I ve got another confession to makeI m not a fool ... OK , mal sem si priredil besedilo, ampak...

kovačija > Vesolje za Andrejo

Objavljeno: silver on 14. maj 2014, 04:49

Lebdela je nedaleč od njega je in strmela v Nič. Težko bi rekel, koliko časa, saj časa pravzaprav sploh ni bilo zanju ...brezčasna .  Ker čas je prepoznanje inzavedanje sprememb okoli nas. Ko jih opazujemo, se nam zdi , da čas teče . In če strmiš v Nič , kjer ni nič, kjer ni sprememb......

Ikneejin blog > Samsara in bolečinska jedra generacij

Objavljeno: Iknee on 11. januar 2015, 12:44

Bolečinsko jedro je preplet zgostitev energij v človekovem bitju, iz katerih izhaja občutenje bolečine. Energije bolečinskega jedra so lahko zelo močne, lahko dobesedno ugrabijo človekovo bivanje in doživljanje tega trenutka in človekovo zavest in čustva preplavijo energije bolečinskega jedra, popa...

mayita's Blog > delo med angeli

Objavljeno: mayita on 18. maj 2013, 14:09

Odkrila angele ki so bili skriti okoli 400 let.https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/2225_50827018889_7302_n.jpg  

kovačija > Ogledalo

Objavljeno: silver on 21. julij 2014, 16:46

OGLEDALO            Vstopila je v prodajalno . Zvoki  umirjene glasbe od nekod in vonj po kadilu iz bronaste vaze na bližnji mizi. . V oddaljenem kotu si je moški dal opravka z nečim na prodajnem pultu. Pogledal jo je, ji prijazno pokimal in nadaljeval z delom. Všeč so ji bili nevs...

Ikneejin blog > Ris

Objavljeno: Iknee on 26. oktober 2013, 14:25

Slutila sem, da je prišel. Skalna stena je tam in skrivenčene bukve so majhne, ker nimajo zadosti zemlje, spodaj pa goste smreke zakrivajo vas. V tej pečini gnezdi par krokarjev, že leta. Poznamo se. Kadar grem v hrib, priletita za mano in zakričita v pozdrav in potem kakšno rečemo.  Pravzaprav sta mi onadva povedal...

mayita's Blog > restavriranje

Objavljeno: mayita on 18. maj 2013, 14:01

delo v cekrvi - restavriranje skoraj 1000 let stare cerkvehttps://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/2225_50828928889_8872_n.jpg https://fbcdn-sphoto...43889_935_n.jpg https://fbcdn-sphoto...8889_1371_n.jpg

Biserne nitke > Odgovornost pri vzgoji otrok IN nikoli ni prepozno...

Objavljeno: teja on 12. februar 2017, 22:07

Starši imamo pri vzgoji otrok različne vloge glede na starost otrok. Prav tako ima mama drugačno vlogo, kot oče. Do sedmega leta naj bi imela večjo vlogo mati. Od sedmega do štirinajstega leta pa oče. Potem pa se otroka le še usmerja. Moja izkušnja je taka, da zaradi vzorcev iz otroštva tega dela vloge mat...

Biserne nitke > Zavezništvo žensk

Objavljeno: teja on 1. januar 2016, 20:59

Bilo je nekega maja, leta 2010 se mi zdi. Prijateljica je imela raka. Raka na mateničnem vratu so ji odstranili, a je šel že naprej... Odločila se je, da ne bo šla na kemoterapijo. Bo pa šla na samoplačniško alternativno zdravljenje v Nemčijo. Za spremstvo je potrebovala dve osebi ki jima zaupa. Dve osebi, ki b...

Ranja's Blog > Ponovna aktivacija v promet

Objavljeno: Ranja on 16. december 2014, 09:06

Trenutno delam premagovanje strahu za volanom z 70 let staro gospo, doma iz centra Ljubljane. Razlog, da se je ponovno aktivirala v promet je ta, da je njen 79 let star mož povzročil prometno nesrečo, v kateri je bil celo spoznan za krivega. Imela sta 15 let staro vozilo, ki je po prometni nesreči bil ovrednoten kot totalka in tako sta...

mayita's Blog > Lovilec sanj

Objavljeno: mayita on 10. januar 2013, 19:09

Lovilec sanj, je namenjen nočnim moram, severno ameriški indijanci ga podarijo vsakemu novorojenčku.Lovilec sanj obesimo nad posteljo tam kjer imamo glavo,ko sanjamo težke moraste sanje,naši možgani sproščajo črno težko energijo in vibracije. Mreža to ujame,zatorej ga moramo vsako jutro obesiti na jut...

Mark Ardent > LII - Pesmi

Objavljeno: ardent on 6. junij 2008, 13:05

Mar zmore duša eksistenco brez telesa?Zna biti nenapisano vprašanje.Zmore list se izpolniti brez peresa?Že sama misel vsekakor je spoznanje,da človek sebe skozi sito stresa.Pa ostaja v mreži miselni balast, ne znanje.Mark Ardent

My blog > Prostitutka

Objavljeno: B@BuR@ on 15. januar 2006, 15:35

Mujo pride v bar in ob šanku zagleda prelepo žensko. Ko vpraša točaja kdo je, mu odgovori: "Ona je prostitutka." Mujo se naslednji dan prikaže v baru in vpraša kurbo: "Koliko stane seks?""100 evrov, da ti ga zdrkam," mu odvrne kurba."To je predrago," pravi Mujo. "Vidiš tega mercedesa? Njega sem si prislužila z drkanjem....

Biserne nitke > Medijstvo | Komunikacija z dušo in bitji svetlobe

Objavljeno: teja on 3. januar 2018, 19:47

http://www.tejakeber...bitji-svetlobe/  Intuitivno svetovanje in medijstvo – pogovor z umrlimi.Že od otroštva sem vedela, da obstajajo bitja kot so palčki in angeli. Že takrat sem videvala razne barve, ki so spreminjale obliko in gostoto. Čeprav nisem vedela kaj je, sem bila še vedno odprta za fizi...

Biserne nitke > Spolnost po spolni zlorabi v otroštvu

Objavljeno: teja on 16. februar 2017, 21:32

Sem že hotla napisat, pa nisem vedla, kako naj začnem. Tematika je intimna in osebna. In pomembna. Del vsakdanjega življenja.Oseba, ki je bila kadarkoli spolno zlorabljena je drugačna od tiste, ki ni bila. To je znanstveno dokazano. Zadnje čase iščem in prebiram članke na tematiko znakov posledic. Veliko ljudi je bi...

kovačija > Nekaj od 177

Objavljeno: silver on 12. februar 2016, 19:37

 Prosim, ne si razbijat glave z naslovom. Je zlatolaskina uganka in moj interni štos,ki ga vam nikoli nikdar ne bom izdal . Povedat vse … je preveč . Povedat premalo… le kdo bi to bral. Povedat ravno prav … toliko, da beroči ravno še utegne razmišljatmed čitanjem . Polovica možganov bere, druga pol...

Biserne nitke > Ljubezen

Objavljeno: teja on 31. avgust 2015, 22:11

Ljubezen, čustvo, občutek, bolečina, sreča, vse v enem.Ljubim ga. Nimam ga le rada, ljubim ga. Pogrešam ga. V trenutkih, ko sva skupaj sem cela. Ko se stisneva, čutim sebe. Ko se pogledava v oči, se stopim. Stopim se od občutka ljubezni. Besede so nepotrebne. Le trenutek tišine in pogled v oči. Stisk teles...

maesta's Blog > Spoznavanje

Objavljeno: maesta on 30. november 2013, 14:29

Včasih me je pričakal..včasih ne…..vedno sem ga vabila k sebi z kosi mesa, toda ni kaj..Pepi je bil karakter…ni se dal….meso sem pustila vedno na istem mestu, ki sem ga videla iz kuhinje, da sem ga lahko opazovala kako je….ni jedel…hlastal je…..zanimiva so mi bila njegova ušesa...

Sin > Pravilno ločevanje odpadkov

Objavljeno: sin on 10. maj 2010, 17:12

Kako se pravilno ločuje odpadke:Klikni na slikco: http://www.shrani.si...adkov2010.jpg   alternativa povezavi > Publikacije > Poudarim se enkrat tudi to, da je najboljsi nakup tisti, ki ga NE naredimo!Oziroma, manj ko bomo kupovali embaliranih zadev, manj bo okolju bolj skodljivih odpadkov. Za vec informacij pa obisci spletno stran >

Cookie's collection > Ima poante

Objavljeno: Cookie on 23. januar 2008, 10:11

No, kolegica tule v službi, k jo jako cenim, mi je mejlala še eno fino zadevo, vredno grama modrosti (poanta):Mlada ženska je sedela na zofi nekega vlažnega dne, pila ledeni čaj, medtem ko je bila na obisku pri svoji mami. Pogovarjali sta se o življenju, o poroki, o odgovornostih življenja in obvezah odraslih ljudi. Mati je zamišljeno mešala pijačo in led...