Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

shih tzu pasma


  • Please log in to reply
- - - - -
14 replies to this topic

#1 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • posts 1,242

Posted 7. June 2013, 18:21

P



#2 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 24. July 2013, 23:52

http://www.svet24.si...brez-treh-udov/



#3 Silica

Silica
  • Lunatik
  • posts 4,135

Posted 25. July 2013, 08:00

Kakšen članek.... po prebranem se da sklepat, da so psi tako ali drugače nevarna bitja.  

 

V angleškem članku je poudarjeno, da je okužba REDKA; bakterija je v pasji slini (in mačji .... mater kolikokrat sem že bila pogrizena, popraskana in nato polizana od mačk, pa niti 1x nisem zbolela) pogosta, redko pa pripelje do infekcije (jasno... sicer bi "pol" Slovenije že bilo brez nog in rok). Poleg tega da je do ugriza prišlo po nesreči, ko je pes med igro poskusil bolje zagrabiti vrv.

Na celem svetu je bilo okuženih 200 ljudi v zadnji 37ih letih. Od teh sta samo dva imela tako ekstremne posledice.

 

Za piko na i nam pa še šaman obelodani, da se psom slej ko prej odtrga in da moraš biti gestapovc do njega.

 

Že tako imamo dovolj budal, ni se treba prav trudit in delat še večje mone iz ljudi. Guess what.... folk dejansko bere, kar se piše in eni celo resno vzamejo, najebe pa žival.

Se še spomnim cajta bulmastifov, ko so ljudje panično oddajali lastne pse v zavetišča, tudi miniaturne cucke.... da jih ne bodo raztrgali....

 

 

 

p.s. človek je primat.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#4 Silica

Silica
  • Lunatik
  • posts 4,135

Posted 25. July 2013, 18:29

rolleyes.gif

 

 

shaman, koliko časa si pa rabil, da si pogruntal, da ti pač nisi človek za pse? Če praviš, da si jih imel kar nekaj...

Pa zanima me še, kakšne (pasma, mešanci?) in koliko časa so živeli?


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#5 Silica

Silica
  • Lunatik
  • posts 4,135

Posted 25. July 2013, 20:40

Skratka na vrat si si nakopal že zafurane pse, pa še s tvojim pogledom na vse skupaj se ne čudim, če so bili kosmati za ušesi in se jim je "utrgalo"


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#6 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 27. July 2013, 16:37

sladoled biggrin.png  biggrin.png



#7 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 27. July 2013, 16:47

http://www.zurnal24....v-clanek-200912



#8 anne

anne
  • Lunatik
  • posts 3,137

Posted 5. August 2013, 19:43

Predlagam, da daš spletno stran lektorirati. wink.png


Life begins at the end of your comfort zone. 


#9 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 11. August 2013, 10:58

Dobra stvar se prodaja sama in ne na desetih internetnih straneh.

 

nekaj je narobe usinesmili.gif



#10 megi

megi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 77

Posted 16. October 2013, 14:44

Kako je leplove3.gif ylflower.gif



#11 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 16. October 2013, 20:23

Kako je leplove3.gif ylflower.gif

 

lep kot pes biggrin.png  biggrin.png



#12 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • posts 987

Posted 25. October 2014, 21:44

če maš ti cucka , ga pač maš ... :lol:  
če te poljubčka ... lepo za vaju ... če vama je všeč ... :P
če te pogrize ... jebiga ... pač ne jamraj ... 
 
sem pred leti na morju opazoval eno staro švabico ...
svojemu lesiju je najprej ona prežvekala vse brikete in vsebino pasje konzerve ... tak ga je mela rada ....
a ti tudi ??? :D

ja jaz sem od svojih kuncev brikete probala. Okus je po krekerjih... :) Eh shamannamo... prvi minus zate, ko ne maraš psov ;)

#13 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 26. October 2014, 09:28

jaa, si me spomnil na en vic;

 

" mamica, zakaj sem jaz edini črn pri hiši, vsi ostali pa ste beli " ??

in mamica mu odgovori

" mulc, takrat smo imeli tako žurko, da si lahko vesel da ne lajaš " biggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.png



#14 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • posts 987

Posted 26. October 2014, 10:19

minus gor ali dol ...flirt.gif

v zadnjih nekaj desetletjih, sem imel 5 pesov, od tega dve pravi zverini ... in smo se odlično razumeli ...

z eno razliko ... noben mojih psov nikoli ni bil v hiši, ker po mojem ne sodi tja ... toliko o tem ...

 

in ker živimo na koncu vasi, je pri nas ostalo kar nekaj živalc, ki so jih mestnjaki prav tukaj odvrgli ... in zavrgli ...

in glej hudiča ... vse so ostale pri nas ... prostovoljno ...

 

in v vseh teh letih sem imel tudi kar nekaj mac in macov ... 

vmes tudi dve, ki sta dočakali 12 let pri nas ...

ena od njiju, stara 12 let je še pri nas ...

lahko rečem taprava duša ... vedno se inkarnira pri nas in s seboj prinese čisto specifična znanja ...

 

pri nas živali umirajo od starosti ...

 

 

sicer pa : 

ene babnice imajo rade cucke čisto iz posebnih razlogov ... lahko bi prilimal video ... ampak, zopet bi se zgražale, ker še onega mucija niste prenesle, ki tak strastno liže ... laugh.png laugh.png laugh.png

 

in, ko vidim na hoji babnco z dvema ali tremi cucki na vrvici ... in ko pogledam skozi oči lastnice ... milo mater kaj vse vidim ... scratchchin.gif yes.gif laugh.png laugh.png laugh.png ... še bolj zanimivo je kot na kmetiji, kjer se vsi povprek ...

Popravil si vtis flirt.gif Sam zadnji del bom mal spregledala scratchchin.gif No, men je en cucek dovolj, pa nimam ga, ker ni časa. Če ga bom imela, bo notri. Do zdaj s tem nismo imeli problemov. In ne bo mali dolgodlak, ampak mrcina. Ne vem kako naj cucka vzamem s seboj na jahanje, tak da res ne ustreza mojemu življenjskemu stilu, za okras al pa kake druge užitke, pa jih nimam namena met. griny.gif Pol bi vsi psa gledali... Za ostalo pa, če ne poskrbi tip, pol ga je treba pa kr menjat...



#15 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 144

Posted 22. January 2016, 11:31

Aboyannasanna, vemo, kdo si in kaj počneš s psi.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users