Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ali znanstveni raziskovalci sploh znajo izdelati ženskam zdrav modrc?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
20 komentarjev na to temo

#1 kajster

kajster
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 111

Objavljeno: 1. december 2012, 21:41

Ali znanstveni raziskovalci sploh znajo izdelatiženskam zdrav modrc?

Benefit FromConsumer to Brand,Food Processors & Film Formulation.

DSM.com/For_Food_Medical_Industrial



Komentar:

Raziskovalci na univerzi Portsmouth ki so veliko časa indenarja od države porabili, nimajo pojma, zakaj se ženske slabo ali pa tudidobro počutijo v določenih modrecih, še manj pa jim je znano, da je največvzrokov za rak na dojkah, ravno modrc, ki ni pravilno oblikovan ali krojen, nipravilen šiv in niso primerne dimenzije, ne glede na velikost modrca!



Moja študija: "Biotronika nova veda", s katero sempričel raziskovati, zakaj lahko bolezen sploh nastane in kakšne pogoje moraimeti bolezen za nastanek določene bolezni, sem na osnovi več tisoč praktičnih eksperimentov,prišel do zaključka, da so za vsako bolezen krive negativne energije, ki soobenem tudi temelj za obstoj skoraj vsake bolezni!



Negativne energije pa nastajajo lahko na osnovi nekihpogojev in ti pogoji pa se ustvarijo če ima nek predmet/ izdelek, določenenegativne dimenzije, negativno obliko pa tudi negativno število po kvantniteoriji in to so najbolj osnovni pogoji za bolezen, kateri lahko posamezno ugajajo,ali pa v celoti, lahko pa je tudi vsaj eden od pogojev pa je lahko dovolj, daustvarja negativno energijo, po kateri se človek v njeni bližini, a posebno še,če se tak izdelek dotika telesa, se telo in telesne celice nabijejo s toškodljivo energijo toliko, da tudi lahko celice omagajo in odmirajo, kar pa lahkougodi tudi rakovim celicam ugoden razvoj!



Modrci so pa običajno tesno pripeti na telo in če nisonevtralne energije, ki je nasprotna bolezni in tudi sami negativni energiji in jemodrec izdelan z negativno energijo, se bo ženska sčasoma počutila utrujeno,zaspano, a sčasoma pa bo pričela čutiti rahle bolečine, ki se bodo vse boljponavljale in sčasoma se bo pojavilo tudi obolenje!



Modrc, je možno programsko izdelati kot lep izdelek, ki palahko vsebuje nevtralno energijo, za dobro in zdravo počutje, toda za takšnooblikovanje je potrebno poznati naravne energijske zakone, na osnovi katerih,je možno izdelati vsak izdelek z nevtralno energijo, medtem pa je tak izdeleklahko proizvajati tudi po enaki proizvodni ceni, kot je povprečna cena sedanjihškodljivih modrcev!



e- naslov: konrad.ajster@gmail.com - http://sites.google.com/site/biotroikanvaveda/






kajster

#2 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 1. december 2012, 21:49

Kajster..znanstveniki najbrž ne vedo, da se ženske najbolje počutimo brez modrca..xDDx..

And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#3 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. december 2012, 21:54

Hmmmm, Zanimovo, ... čeprav pa res tudi Stvarnik Pravi, da imamo v današnjih kao "modernih" časih ljudje žal - N a p a č n a Oblačila, ... torej , Škodljiva, ... preveč "umetna" , iz umetnih mas, namesto Bio-Naravna .
No, torej bo že nekaj na tem .

On Pravi , da Še Posebej bejbe Nikakor nesmejo Nositi oprijetih oblačil .

In, če sedaj pomislimo, ... kje se obleka najbolj tišči telesa, kot pa ravno modrc na joškah pri bejbah , ... ???

No, Evotigana, xcivx xDDx xcivx

Torej, Konrad Kajster, ... Bo že Držalo, ... T o d a , ... K A J Pa Predlagaš kot Alternativno rešitev za materiale + Konstrukcijo bejbikinih Modrcev ??? :inocent: xrolleyesx

Hvala za Nasvet, da ga podelim vsem mojim beybikam xsrcx

Bom Povedal, da je od tebe x8Dx

lp + #

Kajster..znanstveniki najbrž ne vedo, da se ženske najbolje počutimo brez modrca..xDDx..



Ajaaaa :eek:

Hmmm, ma, .,.. mam eno frendico "mlekarico" , ki se ne s3nja z tvojo trditvijo, ... razen morda, . .... če to ne Zaradi tega, ker ima Prevelike :inocent: xrolleyesx

Mislim, da še spi v modrcih x:o)x x;)x

Morda se še celo tušira z modrcem , hih x;)x x:o)x

Lp + xsrcx

#4 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 1. december 2012, 21:57

Najbolj smešno je pa brat moške debate o modrcih.
In..kakšne priporočata, Bojante, Kajster?..
Push up iz naravnih materialov ?
xsmx

And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#5 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 1. december 2012, 22:02

Najbolj smešno je pa brat moške debate o modrcih.
In..kakšne priporočata, Bojante, Kajster?..
Push up iz naravnih materialov ?
xsmx


jes ti ziher loh kej konkretnga svetujem. samo rabm najprej slike... iz useh profilou.
pa seweda... kwa kej najrajš kuhaš pa take malenkosti. xcivx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#6 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 1. december 2012, 22:06

jes ti ziher loh kej konkretnga svetujem. samo rabm najprej slike... iz useh profilou.
pa seweda... kwa kej najrajš kuhaš pa take malenkosti. xcivx


Aha..a da ga boš programsko sprogramiral?? :eek:
kwa pa najraje ješ? x:o)x

And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#7 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. december 2012, 22:08

Najbolj smešno je pa brat moške debate o modrcih.
In..kakšne priporočata, Bojante, Kajster?..
Push up iz naravnih materialov ?
xsmx



Ja, sej ti pravim, da sprašujem Kajsterja, ker nevem kaj dosti o tem xcivx :o|o:

Zato tud nič ne priporočam, ker se sploh še nisem nič poglabljal v to tematiko-problematiko .


Morda ... BioModrc , BioBra , BioPushUp , BioJoškrc ... kajjazvem x:o)x x;)x x:o)x

Lp + xsrcx

jes ti ziher loh kej konkretnga svetujem. samo rabm najprej slike... iz useh profilou.
pa seweda... kwa kej najrajš kuhaš pa take malenkosti. xcivx


x;)x x:Dx x;)x

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. december 2012, 22:14

x:o)x xDDx

ampak saj je res; dejansko so škodljivi kakšni modrci, že samo če so pretesni, potem pa še, bogve iz kakšnih materialov so narejeni...
No jaz sem pri modrcih kar zahtevna za material, ne maram tudi 'kosti', čeprav imam dva takšna (ampak ni tesna tista kost).
Mene je znalo celo srce bolet zaradi modrca, če je bil tesen oz. iz kakšne tanajslabše sintetike. Iz istega razloga nisem nikoli mogla nosit teh korzetov oz. bodijev pa tega. Kar dušit me je začelo pa srce razbijat.

No ene ženske so srečne, ker modrca sploh ne rabijo, kot je rekla tud Viyola. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 1. december 2012, 22:51

Ja, najlepše je brez :) jaz ga ne nosim v teh hladnejših mesecih - ko ni videt, da ga nimam ;) in je potem prav zoprno se spet navajat nanj.
Sicer pa naj bi bilo priporočljivo bit brez vsaj ponoči...

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. december 2012, 23:08

Sicer pa naj bi bilo priporočljivo bit brez vsaj ponoči...

Itak. Ne vem če jih je prav veliko, ki spijo v modrcih. :)

(mogoče kakšne ženske v filmih x;)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 1. december 2012, 23:31

Aha..a da ga boš programsko sprogramiral?? :eek:
kwa pa najraje ješ? x:o)x


nene. sm old fešn gaj... ga uzamem u roko in potežkam, premerim, ocenim trdoto, gostoto, viskoznost...
u bistvu mau nakladam... če je lep... kr u nezavest padem xcivx
kwa pa najboljš skuhaš? x:px pa da paše k štefanu refoška? x8Dx x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#12 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 1. december 2012, 23:34

Itak. Ne vem če jih je prav veliko, ki spijo v modrcih. :)



:o|o:
so tut take, čim jo 5 minut iz rok spustiš, ima že ene 2 na seb xrolleyesx no... majčke... kao Objavljena slika
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#13 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 1. december 2012, 23:47

nene. sm old fešn gaj... ga uzamem u roko in potežkam, premerim, ocenim trdoto, gostoto, viskoznost...
u bistvu mau nakladam... če je lep... kr u nezavest padem xcivx
kwa pa najboljš skuhaš? x:px pa da paše k štefanu refoška? x8Dx x:Dx


jaz tud nakladam..x:px
A dolgo traja nezavest? ..Da vem, kaj skuhat

And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#14 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 2. december 2012, 00:00

jaz tud nakladam..x:px
A dolgo traja nezavest? ..Da vem, kaj skuhat


nehi nakladat x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#15 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 2. december 2012, 00:05

nehi nakladat x:Dx


tud prov xDDx

And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#16 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 3. december 2012, 22:49

No, evo, ...tkole je najbolje, ... ker na enih Planetih v našem Osončju imajo IstoTako, le, da imajo Drugačno , torej mal Toplejšo Klimo :

http://www.moskisvet...ankanje-bo.html

Tko bi mogl tud pri nas uvest , ... le, da nebi folk preveč zijala pasel potem, ... ampak, to je pa že Drug Problem pol :sori:

Lp + #

#17 Mario

Mario
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 459

Objavljeno: 20. december 2012, 18:57

Itak. Ne vem če jih je prav veliko, ki spijo v modrcih. :)

(mogoče kakšne ženske v filmih x;)x)


Saj ne moreš vedeti, če ne spiš z njimi.
Jaz pa vem, da imajo mnoge bolečine, ker imajo prevelike dojke in zato ne morejo spati brez modrčkov.
Pa da ne boš misl´a, da zato vem, ker sem spal z njimi (mogoče pa modrčke prodajam x:o)x ) x:Dx
Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.
Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

#18 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. januar 2013, 09:20

Sicer pa, komu mar modreci in modrci, važn, da je ritka lepo brez odvečnih krpic

 

Rit Mora pa OBVEZNO Biti Zakrita , sploh tam okrog mednožja !!! ! !!!

 

Joške se pa lahk' vidijo, ... Tko kot imajo na nekaterih drugih Planetih To Urejeno .

 

Ampak tam Možje Niso tako pohotnopokvarjeni kot na temle bednem planetu z napačnim imenom "Zemlja" .

 

Tam živijo skoraj v Raju !!! :-))

 

Ma, sem nekoč , v Prejšnji Inkarnaciji že živel na enem takem podobnem Svetu ... :-)

 

Zato mi je to povsem jasno :-))

 

Lp + #



#19 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 2. januar 2013, 13:50

Jaz pa vem, da imajo mnoge bolečine, ker imajo prevelike dojke in zato ne morejo spati brez modrčkov.

 

Zanimivo. Recimo pri meni je pa glih kontra.

Osebno sem precej obilna spredaj in ko me bolijo, doma sem vedno brez in med spanjem ravno tako. Ne prenesem, da me kaj tišči, ko me bolijo. Spim pa itak vedno brez.



#20 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 2. januar 2013, 14:26

Joške se pa lahk' vidijo, ... Tko kot imajo na nekaterih drugih Planetih To Urejeno .

 

Kako pa imajo urejeno to na drugih planetih?


And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#21 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. januar 2013, 15:21

Kako pa imajo urejeno to na drugih planetih?

 

Ja, tko, da na teh "Svetlih" Planetih nosijo bejbe take predpasnike, ki so obešeni čez eno ramo, tko, da vedno kažejo po eno joško , dojko.

 

Spet pa na nakaterih drugih Boljših Planetih , pa imajo tako moški kot tudi ženske take predpasnike, samo okrog pasu , zgoraj pa so oboji brez , tko, da so bolj "bio" , in torej oba spola kažeta cele prsi .

 

No, ampak tamkaj so na to takooo navajeni, da jim je to nekaj popolnoma vsakdanjega , in ni nobenih pohujšanj oziroma zgražanj, kaj šele kakih pohotnih misli .

 

Se pa imajo tam skoraj tako "kot v raju" !!! :-)

 

Si niti predstavljati nezmoremo v kakšnih Čudovitih Ljubečih Odnosih tam živijo !!! ! !!!

 

Ma, kaj več morda drugič .

 

Takle majo :-)

 

Lp + #






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0