Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Katera pasma psa?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
5 komentarjev na to temo

#1 klarisahorvat

klarisahorvat
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 17. maj 2016, 12:01

ZDRAVO !

Sem nova tukaj. Torej imela sem tri kužije ena moja dolgoletna prijateljica Liza pa mi je včeraj na velikooooo žalost poginila. Stara je bila petnajst let mešanka med bernskim planšarjem in nemškim ovčarjem. Vendar pa je dočakala veliko starost. mellow.png

No imam še samojedko Merci in črno labradolko Demi. Merci je stara šest let, Demi pa tri leta. Opravili sta že pasjo šolo. Da bi zapolnila praznino Lize si bom kupila novega kužka. Tu pa pride težava. Ne vem katero pasmo bi imela. Razmišljala sem, da bi imela angleškega pointerja ali dalmatinca. Pes naj bi spal z mano, v hiši z njim bi šla štirikrat dnevno na sprehod, zunaj bi lahko bil kolikor bi želel saj imam veliko ograjeno dvorišče in bazen na dvorišču. biggrin.png Z otroki se ne rabi preveč razumeti saj nimam in tudi ne načrtujem, da bi ga imela. No, če ima kdo kakšno idejo, izkušnje prosimmmmm naj mi svetuje. V azilu ne bi posvojila saj mi je všeč, da vem kakšen značaj ima pes, pa to. Čeprav se bo mogoče tudi zgodilo, da ga bom posvojila. Pa lepo bi bilo, da pes ne bi imel preveč velikega lovskega nagona saj imam doma zajčka Lovrota. Upam, da mi bo kdo svetoval in delil izkušnje.

Lp. pozdrav od Ane, Merci in Demi.



#2 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 17. maj 2016, 12:36

bejba, raje si umisli kakega tipa, da bo spal s tabo v postelji...

 

 

svet je šel v maloro biggrin.png



#3 klarisahorvat

klarisahorvat
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 17. maj 2016, 12:39

Aha, zakaj pa to pišeš saj moji psi ne spijo z mano v postelji amppak spijo v SVOJI postelji. Itak pa mam fanta. Tolko, da veš.



#4 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 17. maj 2016, 12:50

ZDRAVO !

Sem nova tukaj. Torej imela sem tri kužije ena moja dolgoletna prijateljica Liza pa mi je včeraj na velikooooo žalost poginila. Stara je bila petnajst let mešanka med bernskim planšarjem in nemškim ovčarjem. Vendar pa je dočakala veliko starost. mellow.png

No imam še samojedko Merci in črno labradolko Demi. Merci je stara šest let, Demi pa tri leta. Opravili sta že pasjo šolo. Da bi zapolnila praznino Lize si bom kupila novega kužka. Tu pa pride težava. Ne vem katero pasmo bi imela. Razmišljala sem, da bi imela angleškega pointerja ali dalmatinca. Pes naj bi spal z mano, v hiši z njim bi šla štirikrat dnevno na sprehod, zunaj bi lahko bil kolikor bi želel saj imam veliko ograjeno dvorišče in bazen na dvorišču. biggrin.png Z otroki se ne rabi preveč razumeti saj nimam in tudi ne načrtujem, da bi ga imela. No, če ima kdo kakšno idejo, izkušnje prosimmmmm naj mi svetuje. V azilu ne bi posvojila saj mi je všeč, da vem kakšen značaj ima pes, pa to. Čeprav se bo mogoče tudi zgodilo, da ga bom posvojila. Pa lepo bi bilo, da pes ne bi imel preveč velikega lovskega nagona saj imam doma zajčka Lovrota. Upam, da mi bo kdo svetoval in delil izkušnje.

Lp. pozdrav od Ane, Merci in Demi.

scratchchin.gifscratchchin.gif



#5 klarisahorvat

klarisahorvat
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 17. maj 2016, 12:53

Piše :

Pes naj bi spal z mano, V HIŠI !!!!!



#6 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 17. maj 2016, 12:56

dej, ne teži s temi cucki zdaj v vsaki temi, k si že sitna

 

če rabiš psa, ga išči na bolhi, salomonu, zavetišču, fejstbukovem,etc..

tle gor itak samo grizemo, pa še kosmati smo nekateri biggrin.png






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0