Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

ujemanje partnerjev skorpijon-tehtnica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
9 komentarjev na to temo

#1 bibikaa12

bibikaa12
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 11. december 2014, 14:16

Prosim ce bi kdo razlozil:-)

Jaz
Luna v skorpijonu
Merkur v strelcu
Venera skorpijon
Mars dvojcek
16.11.1990
17:05

On
Luna v ribah
Merkur v devici
Venera tehtnica
Mars dvojcek
1.10.1990
16:55

#2 Rakec z podznakom rak

Rakec z podznakom rak
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 12. februar 2015, 03:43

Ni šans. Škorpijon pa Tehnica, boh ne daj.


To temo je popravil/a Rakec z podznakom rak: 12. februar 2015, 03:44


#3 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 12. februar 2015, 08:55

ohmy.png  zakaj pa neeeee


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#4 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 12. februar 2015, 12:06

komu se da še tega prenašat, by: tehtnica.



#5 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 12. februar 2015, 13:05

laugh.pnglaugh.pnglaugh.png ... a veš da je tukaj na luni večina škorpionov ...

in jaaa ... življenje s škorpioni ni enostavno ...

še ena zanimivost ... ne poznam škorpiona, ki ni ločen ... ali še ne bo biggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.png

tudi moji dve bivši snahi sta škorpionki ... ohmy.png ... sigurno imata težke planete in lune ...

 

najbrž me bo ktera forumašica zdaj popravila, da ni ona kriva za težave ... biggrin.pngtongue.pngtongue.pngtongue.png ... jaa obstaja ena zelo majna možnost, da je tako

Zakaj bi pa ti dal na to, če praviš, da planeti niso važni? tongue.png



#6 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 13. februar 2015, 09:30

boljše je : bod tih in igraj...


mislim od tipa. maš vsaj mir.


sej zato pa nimam nobenga :D ker nimam pojma.



#7 A65

A65
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 13. februar 2015, 11:49


laugh.pnglaugh.pnglaugh.png ... a veš da je tukaj na luni večina škorpionov ...

in jaaa ... življenje s škorpioni ni enostavno ...

še ena zanimivost ... ne poznam škorpiona, ki ni ločen ... ali še ne bo biggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.png

tudi moji dve bivši snahi sta škorpionki ... ohmy.png ... sigurno imata težke planete in lune ...

 

najbrž me bo ktera forumašica zdaj popravila, da ni ona kriva za težave ... biggrin.pngtongue.pngtongue.pngtongue.png ... jaa obstaja ena zelo majna možnost, da je tako

Če daš kaj ali pa čisto nič na astrologijo: zakaj bi, ob vseh smajlijih, kao poudarjal neugodne karakteristike? Ne bi raje izpostavil tistih, pozitivnih?

 

Da te dopolnim: poznam same fajn škorpijone, tako moške (med drugim nekaj prijateljev), kot tudi ženske (ena od takih je sestra). Noben od njih ni ločen, živijo v skladnih partnerskih zvezah in so zaupanja vredni ljudje. Hja, morebiti pa samo nimam daru opazovanja oz. sem rojena v znamenju, ki je z njihovim kompatibilen...



#8 Rakec z podznakom rak

Rakec z podznakom rak
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 17. februar 2015, 18:54

Kak bi vas jst tepu ej :D da bi bili rimljanski cajti. Uff laugh.png



#9 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 18. februar 2015, 14:30

Kak bi vas jst tepu ej biggrin.png da bi bili rimljanski cajti. Uff laugh.png

nabavi si boksarsko vrečo, nanjo nalepi svojo sliko in začni mlatit biggrin.png



#10 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 18. februar 2015, 15:01

laugh.pnglaugh.pnglaugh.png ... a veš da je tukaj na luni večina škorpionov ...

in jaaa ... življenje s škorpioni ni enostavno ...

še ena zanimivost ... ne poznam škorpiona, ki ni ločen ... ali še ne bo biggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.png

tudi moji dve bivši snahi sta škorpionki ... ohmy.png ... sigurno imata težke planete in lune ...

 

najbrž me bo ktera forumašica zdaj popravila, da ni ona kriva za težave ... biggrin.pngtongue.pngtongue.pngtongue.png ... jaa obstaja ena zelo majna možnost, da je tako

poznam enga škorpijona, ki je že cel življenje poročen z eno žensko tongue.png

 

laugh.pnglaugh.pnglaugh.png ... a veš da je tukaj na luni večina škorpionov ...

in jaaa ... življenje s škorpioni ni enostavno ...

še ena zanimivost ... ne poznam škorpiona, ki ni ločen ... ali še ne bo biggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.png

tudi moji dve bivši snahi sta škorpionki ... ohmy.png ... sigurno imata težke planete in lune ...

 

najbrž me bo ktera forumašica zdaj popravila, da ni ona kriva za težave ... biggrin.pngtongue.pngtongue.pngtongue.png ... jaa obstaja ena zelo majna možnost, da je tako

Če daš kaj ali pa čisto nič na astrologijo: zakaj bi, ob vseh smajlijih, kao poudarjal neugodne karakteristike? Ne bi raje izpostavil tistih, pozitivnih?

 

Da te dopolnim: poznam same fajn škorpijone, tako moške (med drugim nekaj prijateljev), kot tudi ženske (ena od takih je sestra). Noben od njih ni ločen, živijo v skladnih partnerskih zvezah in so zaupanja vredni ljudje. Hja, morebiti pa samo nimam daru opazovanja oz. sem rojena v znamenju, ki je z njihovim kompatibilen...

A65 kok si ti men všeč flirt.gif tongue.png Sploh tisto zadnje zaupanja vredni. Na to niti malo ne bom oporekala ampak sam yes.gif. btw mislim, da imaš dar opazovanja, ker drugače ne bi tega vedela :P 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0