Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

ALI JE ZVEZA USPESNA....?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
13 komentarjev na to temo

#1 sugarx

sugarx
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 26. avgust 2002, 01:00

najprej vsem lep pozdravcek.Nimam sicer nobenega problema,se malo slabse razumem na astrologijo horoskope,pa me zanima,ce je kdo tok prijazen in bi na astroloski nacin poveda ce je ta zveza(po zvezdicah) uspesna in kaksna sva po karakterju,en majhen opis.
Jaz sem rojena 2.5.1980 ob 3.15 zjutraj,on pa je rojen 11.7.1969(ure pa ne vem).
VSem se ze vnaprej zahvaljujem.

Lep pozdrav

#2 bendži

bendži
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 27. avgust 2002, 01:00

Hja, tudi moje poznavanje astrologije se omejuje le na plonkanje izinternetno dosegljivih programov. Povrhu pa nisi navedla krajev rojstev (plus to, da je njegov ascendent zaradi nepoznavanja ure uganka). Ti bom pa vseeno izdal, kaj sem prebral o tem partnerstvu:
sonce v 6 hiši je zelo težavna zadeva,ker en le daje, drugi pa samo jemlje. Za privlačnost je kriva konjunkcija sonca in venere, ki pomeni veliko mere ljubezni (lahko prijateljske), ne pa nujno tudi spolno zvezo. Opozicija sonca in neptuna kaže, da vsaj en od vaju zavrača realnost glede te zveze. Za to zagledanost v iluzijo je kriva luna v 9. hiši, ki vama daje občutek, da delita filozofska in življenjska prepričanja - kar pa prej vodi v prijateljsko kot ljubezensko razmerje. Res je sicer, da imata tudi luno v konjunkciji z Jupitrom (kar je ugodno za vse vrste zvez), vendar pa tudi venera v 6. hiši ni naklonjena ljubezenski zvezi. Še več, venera v opoziciji z Neptunom celo opozarja na potrebno previdnost pri vstopanju v takšno razmerje, ne glede na njegovo vrsto.
Dosti bo. Več bodo povedali tisti, ki znajo astrološke karte sami brati. Na osnovi zgornjega pa je jasno, da je bolje, da v tem fantu vidiš dobrega prijatelja in ne kaj več. (Za kraje rojstev sem sicer izbral kar LJ, vendar je cela Slovenija tako majhna, da verjetno v grobem ne bo velike napake, pa čeprav sem za uro njegovega rojstva kar določil poldne.)

#3 bendži

bendži
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 27. avgust 2002, 01:00

Ja, pa še to sugarx.
Sedaj je pa še bolj jasno, da sem tvoje sanje kar dobro razumel, kajne.

pa-pa
bendži

#4 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 28. avgust 2002, 01:00

Vstavi oba horoskopa v program pa naredi Davison relationship horoscope. Potem ga direktiraj (standardno z Naibod, Solar Arc, Ebertin). Z tem bosh vedala trenutek (to leto), z tranzitchki pa
žlahko minuto dogodka. Primer: skregata se che Mars kvadrira ascendent Davison horoskopa. Dobrie direkcije/tranziti boji poroke itn.
Claudio http://207.88.74.110/pucklist poroke bojo, pa ne vem che z njim
(nisam si pa ogledal horoskop) http://astro.ch/atlas

Claudio Valentin Solis

#5 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 29. avgust 2002, 01:00

Zvestoba:
Gre se za Venera Saturn aspekte (pa she aspekte Hylonome,
Luna transtiamati). Osebno se mi lahko zdi da se gre tudi
za osebno kulturo. Nezvestoba je enostavno direkcija Venera
Neptun, se pravi hce so na primer Venera Neptun narazen 28
stopinj, nezvestoba bo z 28 let. http://207.88.74.110/t8
http://groups.google...&oe=UTF-8&hl=en

Claudio Valentin Solis

#6 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 29. avgust 2002, 01:00

ce ze ne ves ure ves pa sigurno kje je rojen?
kaj pa ti ?
jupi

#7 sugarx

sugarx
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 30. avgust 2002, 01:00

Ja jaz sem rojena v lj ob 3.15,on pa je rojen v srbiji,mislim da v beogradu.
Ves kaj me zanima zakaj je tok vazno,v katerem kraju si rojen?
Lp

Natasa

#8 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 30. avgust 2002, 01:00

Intruder nezvestoba se pokaze ce je neptun transit v opoziciji z venero. sicer pa imajo ljudje ki imajo kvadrat ali opozicijo venus in neptun malo drugacne seksualne praktike - da ne bom kaksnega ozalila
tukaj ampak vecino masochistov in drugi ljubitelji kot naprimer moski ki nosijo radi zenske hlacke itd. vendar bi se cela zadeva mogla pokazati na seksualnem podrocju, drugacno ima cisto drugacen pomen
naprimer kot umetnik, ali ludje ki se ukvarjajo z ustvarjanje fantazije in manipulacijo, kakor jo najdemo v reklamah. neptun naprimer pokaze tudi na katerem podrocju nespoznamo clovekove lastnosti ali se damo slebiti, ob enem pa kje v partnerstvu si nismo iskreni. Naprimer je v partnerstvu ki naj ostane tajna, zataji to tista oseba cigava venera pade na 12 hiso drugega. upanje da bo kdaj priznal(a) drugim - da ima skrito ljubezensko razmerje - je malo verjetno, zato poskrbijo razne okoliscine ki se tudi razvidne iz horoskopa.

sugarx:
zakaj je pomembna kraj je enostavno. Ko si bila rojena so stali planeti v hisah v tistem mestu drugace kot naprimer pri nekomu ki je rojen na drugem koncu. nabolj se pri tem spreminja ascendent in luna ter hise
in s tem aspekti (povezave) ki konec koncev v karti pokaze popolnoma drugo osebo. z drugimi interesi , nagnjenosti in lastnosti na nek nacin tudi njegovo usodo.
to si moras predstavlajti tako kot da stojis na tleh na nebu okoli tebe so planeti zato imamo v astroloski karti krog tam ker na papirju picimo z cirklom da naredimo krog v resnici stoji clovek. ob doloceni uri n dolocenem mestu ( roj. dan).
lp Jupi

#9 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 30. avgust 2002, 01:00

Se mislis resno podat v to?
vajins izhodiscna stalisca sta razlicna, z azacetku izgled avse krasno
nato se bodo pojavili od zunaj ljudji ki bodo negativno vplivali na vajin odnos,ki bo morda prispevalo k temu da se bosta razsla
glede na to da neves njegove ure kaze le to da ima od tod ker prihaja
skrivnosti katere ti ne pove. Ti se pa na seksulanem podrocju pustis od njega slepit. Njegov mars podja veliko energijo v skrivanjem pred teboj ker pade na tvojo osmo hiso. Prepiri vplivajo na tvojo osebnost
negativno.Videti je le da se telesno privlaciti, med tem ko ti ko se z njim pogovarjas zelo zaljubljeno dajes ti on pri tem z merkurjem
(to se pravi z glavo in razmislanjem odgovorja). Iz podrocja psihoanalitike je znano tak potej pogovora pri nekomu ki mora zelo paziti kaj odgovarja, da noce prevec povedati, kar bi njemu skodovala
Moj nasvet - pusti ga. Tukaj nebos srecna!

#10 sugarx

sugarx
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 30. avgust 2002, 01:00

Ja jupi hvala ti za razlago,naj ti povem,da sem v tem razmerju zelo srecna,hodim 4 leta in pol in fuul cutim,da je iskren(imam dober instinkt).Prej bi rekla,da je obratno,da on se z mano ful zaljubljeno obnasa jaz pa sem zadircna,pa skoz neki jezikam,tko da ne vem.
Prej bi rekla da je obratno,da jaz nosim skrivnost ne on!
Drugace v spolnosti si pa cist zadela.Slepim se!
Hvala ti se enkrat.Mogoce se pa jaz motim,pa imas ti prav

#11 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 30. avgust 2002, 01:00

Biti zaljubljen in se kar naprej kregati a se ti ne zdi to kontroverzno?
Redki so pari ki se z spadanjem kar naprej podzigavajo, morda gre to en cas dobro, ampak slej ali prej to utruja.
Popolna harmonija v partnerstvu se izraza drugace, njo spremlja harmonija, branje misli in zaupanje. Ce imata ti ali on razlog za skrivanje - to ni fair - in vprasat se moras zakaj to pocnes.
In ce se nemotim je to pri tebi obcutek, morda strah - pred cem ?
da te pusti? in kje je tvoja samozavest? kje stojis ti v tem procesu?
kaksno vrednost si sebi pripisujes?
in kam ce pravis sa si jezikava - te pelje to? - kaj skrivas s tem oz. kaj je vzrok zato? opazuj se in spoznala bos mariskaj zanimevega,cesa se prej nisi zavedala.
Iz tvojih besed je razbrati, da morda o sebi neves vsega pocutis se nekje na razpotju. Kaj zdaj - naj gre tako naprej?
Mislim da imas v sebi veliko neresnih odgovorov, zaradi tega se pojavil tudi tvoj podzavestni dvom o partnerstvu.
Lp
Jupi

#12 sugarx

sugarx
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 9. september 2002, 01:00

Ja jupi,ne vem kaj naj ti recem.Jaz zelo veliko razmisljam o sebi in kaj hocem.Jaz nisem pisala sem,ker bi dvomila o najini ljubezni,ampak ker me je zanimalo,kaj menijo tisti,ki se malo spoznajo na astrologijo,to jaz jemljem z veliko rezrvo.
Zadircen je kdaj pa kdaj vsak.Midva se sploh ne prepirava pogosto,on se sploh ne zna prepirat.ta moja obcasna zadircnost pa izhaja iz druzine.imam podobne vzorce kot moja mama,jaz nikoli nisem cutila da bi moja starsa imela ljubec odnos,zato to malo tezje pokazem,ampak ful delam na tam,da bi se pobolsala.
Zanj ne verjamem,da bi imel skrivnost iz tistega kraja,saj je imel takrat komaj 4-5 let.V najinem odnosu je zelo veliko zaupanje,harmonija in ljubezen,prav tako branje misel.Zelo redko se kragava.
skrivnosti pa imam jaz iz otrostva,ki pa jih ne ve nihce ne samo on!
Jaz verjamem v to ljubezen,ki jo cutim do njega,saj mi je v teh 4 letih in pol tokrat pokazal z dejanji,da bi zelo tezko trdila nasprotno,pa ceprav kar dosti verjamem v astrplogijo,ampak v ta odnos sem prepricana,da je pravi brez lazi ,polno zaupanja in ljubezni.
Zdej sem se spomnila kaj je v ascedentu,skorpijon,mogoce bo to zdaj drugace,ko ves kaj je v ascedentu.
jaz sem v ascedentu riba,se ne motim ne? v luni pa sem strelec ,prosila bi te,ce mi poves,ce imam to prav in ce je zdaj kaj drugace ko je on v ascedentu skorpijon.Najlepsa hvala ze vnaprej Jupi
Lp

#13 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 10. september 2002, 01:00

Hojla, danes sem malo zgodnja tukaj :)
no ves kaj opazam, da ko berem tvoje izjave, se mi zdi, da je kot krivulja, enkrat je kako ze recete lj-ancani "fuuuuuulll" dober - enkrat pa "fuuuulll " grozen medtem ps smo na krivuliji nekje na sredini - tak je tud vas odnos - ce bi statistko naredil iz tega bi prislo verjetno naslednji resulat ven "popolnoma normalno".
No ja ampak ker te ucitno muci ti bom ustregla. Sam en vprasanje od kod tebi ta info da je njegov AC skorpion, nerada delam na podlagi necesa ker se en smisluje kje bi to ali ono bilo, ker je potem vseskupaj kar napisem nepravilno zato ti predlagam da gres pogledat na rojstni list ali pa gres pogledat v kknjigo kje se je rodil OK?
lp
Jupi

#14 sugarx

sugarx
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 10. september 2002, 01:00

Ja njemu je ena ,ki mu je povedala astrolosko karto,ki se spozna na astrologijo povedala,da je v ascedentu skorpijon,tako da to ni nic izmisljeno to je preverjeno!
Ja si bila pa res zgodnja:)!!
Hvala ker si tako prijazna:)
Lp




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0