Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astroloska znamenja in prehrana


  • Prijavi se, če želiš komentirati
1 komentarjev na to temo

#1 Lunin net

Lunin net
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 272

Objavljeno: 26. februar 2002, 01:00

Na nekem forumu sem naletela na vprasanje, katera hrana (jedi) so
primerne/priporocljive za posamezna nebesna znamenja.
Ali mi lahko pomagate z naslovom kake strani s temi informacijami oz. kje bi nasla te podatke?

#2 Lunin net

Lunin net
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 272

Objavljeno: 26. februar 2002, 01:00

Tezko vam dam kaksen naslov strani, saj sama prakticno ne surfava..

Sicer je s tem tudi takole: ce vam npr. kot Ribi ali Devici svetujem lahko, brezmesno hrano, solate, juhe, je lahko moj nasvet namrec neprimeren; ce imate v Ascendentu Ovna ali Leva, boste tezko pogresili tudi kaksno mocnejso hrano...
In podobno... Upam, da razumete, kaj imam v mislih..

Predvsem sva se hrani posvetila pri posameznih polozajih Lune v vsakdanjem zivljenju.
Tako npr., ko je Luna v Ovnu, svetujeva mocnejso hrano, ko je v Devicilazjo, ipd...

Ce opazujemo in spremljamo dogodke in procese v naravi, pravzaprav sami opazimo, kdaj je PRAVI CAS za uzivanje tega ali onega...
In kaj naj pravzaprav jemo...
Tako je jesen sama po sebi primerna za grozdno kuro... itd...

Je pa seveda res, da je tudi glede na telesno konstitucijo pomembno, kaj naj bi jedli..

****

Za neko publikacijo sem napisala besedilo/razlago o zeljah, potrebah in kulinaricnih uzitkih astroloskih znamenj, ki jo bova zelo kmalu vkljucila tudi na Lunin.net.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0