Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Dobri tipi


  • Please log in to reply
4297 replies to this topic

#1 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,088

Posted 17. February 2004, 16:39

*
POPULAR

Na Nordino željo....................tale tema! x:Ix

Ja, ogromno se jih najde.......................dobrih tipov x;)x


Kakšni tipi so vam všeč....................................kateri tipi so vam všeč!
Hmm, vi, tipi si pa lahko odprete temo........dobre bejbe! Če hočete. :inocent: Lahko se pa nam pridružite x;)x



Name, pa kakšno fotko še prpopajte x;)x

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 17. February 2004, 16:41

Saj imamo ze, bejbe in tipcke, ne pa res tocno takole odprto (imamo privlacnost, kjer pa smo tudi omenjali tole)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • posts 334

Posted 17. February 2004, 16:41

hi hi , ful dobra tema! x;)x
mejte se radi....

#4 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,088

Posted 17. February 2004, 16:42

Ah, okej!

Mislim, da sma z Nord malo drugače mislile.......................Nord, predajam x;)x

(da ne boš preobremenila strani s fotkami, Nord! x:Dx :vragec: )

#5 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • posts 334

Posted 17. February 2004, 16:43

ampak ni isto! :vragec:

privlači ta lahko........
........mmmmmm, nekaj blesavega! :xx!:

dobri tipi so pa dobri tipi! x:Xx
mejte se radi....

#6 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • posts 334

Posted 17. February 2004, 16:47

ej, fak!

men noče slikc gor dat :o|o:
mejte se radi....

#7 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • posts 19,138

Posted 17. February 2004, 16:48

:vragec:


hvala bogu.... x:o)x x:Dx x;)x


666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 17. February 2004, 16:51

OK. Stekam - in se strinjam.
Naj potem ostane pri tem.

Fotke?
raje fotke, ce sem iskrena (sploh 'dobrih tipckov'), kot pa dopisovanje, a si pisala, zakaj ne, kam gres danes, kaj jes in to - na vec straneh v temah, ki recimo niso dnevnik... x:Xx :palec:

Kar veselo, prec povejta definicijo dobrega tipa, potem pa se fotko pripopajta. x;)x x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 17. February 2004, 16:59

Kaj je zdaj?
A sta se ze zmenili vse? :)

Ce noceta, bom pa jaz, ker imam glih v glavi od zadnjic, ko sem se spomnila na tole, na tega tipa;
Ralph Fiennes - dober tip.
Tom Cruise, dober tip.
Docim Brad Pit, ceprav dober tip, pa ni 'zame' dober tip, me pusti hladno.
Michael Jordan - dbest tip, aja, morda ima pa ravno danes r.d. (sicer pa jutri, je 29. vodnarja, vedno ga hocem omenit)..

Ma, to smo ze imeli, sean connery pa to, ki je meni zoprn, 99% pa se zdi sarmanten. :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • posts 19,138

Posted 17. February 2004, 17:01

:vragec:


hehe marsa>:..Docim Brad Pit, ceprav dober tip, pa ni 'zame' dober tip, me pusti hladno...."<

a pr ostalih nashtetih pa kr vrocha ratash x:Dx


666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 17. February 2004, 17:05

Sploh ne, samo rada jih gledam, Brad pit... pa mi je vseeno zanj...-
Ni mi niti najmanj eroticen, docim ostala omenjena pa sta, meni kar. Cutnost itd., B.P je pa samo dober tipcek, tezko razlozit.
Npr. Jenifer lopez stekam, da je dobra bejba in vse, torej je, a meni ne, mi je taka primitivna lepota to...
Hocem reci - tudi ce meni ni vsec, je se vseeno lahko dober tip ali bejba oz. stekam, da je vsec folku, a name pa ne naredi vtisa.

Saj sem pa ze povedala, meni je najlboljsa bejba Nicole Kidman.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • posts 19,138

Posted 17. February 2004, 17:06

:vragec:


sej te sam hecam... x;)x x:)x x:Xx


666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#13 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Posted 17. February 2004, 17:13

Tote babe že zaj samo po evropi gledajo :xx!: x:Dx

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 17. February 2004, 17:15

Aakhut - jaz pa prec razlagam in bla... xrolleyesx :o|o: x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 17. February 2004, 17:17

Stane, a ves da sem hotela kaksnega blizje se spomniti, pa mi nobeden ne pade na pamet.

Pa tudi okusi se spreminjajo - meni je bil vcasih Anthony Kiedis totalno dober tip, zdaj ga pa videti ne morem.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Posted 17. February 2004, 17:20

Senader x^x x:Dx

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 17. February 2004, 18:14

A res, Contesa?
A taki so ti ta dbest tipi? x:)x :vio:
Vidis, taki tipi... mrtvo hladna... Ich... :o|o:
Ne, da mi je vseeno za tak naturiran body, se prav ni mi vsec.
Hecno, kako razlicni so res okusi...

Vidim zdaj (in ze prej sem hotla navreci, a to so tile ali kaj)- a je treba v obeh temah imeti tele Chippse? :o|o:
Mislim prav vsakega posebej na fotki?
No, ok, ce se ti zdijo tako dbest vsak posebej, je pac ta tema...
A pliz, ne pretiravajmo, dajmo naredit izbor nekaksen, ne zdaj kar vseh obstojecih tipov na svetu vtaknit na ta nas bogi forum... :o|o: :sori:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • posts 10,745

Posted 17. February 2004, 18:29

Jenifer lopez stekam

hehe jst pa ne......

in kontesa, ce so to dobri tipi (jst nimam prihodnosti..),

Vidis, taki tipi... mrtvo hladna... Ich...  


Huh, hehe, sam tega pa res ne razumem, jaz mam svojo predstavo kaj naj bi to dober tipček bil, na to predstavo je vplivala cela gručica ženskih prijateljic, in mal mojega dobrega okusa za estetiko, recimo tisti Chipendell`si se mi zdijo totalno cheap, da ne rečem ogabni, to ni to, hehe, ;) taki tipčki mi gredo na živce, nekak mi ne delujejo zadost inteligentno, saj mrbit so ampak mene ne prepričajo... dobr tipček more bit precej drugačen... sicer pa poznam zdaj približno dve predstavnici nežnega spola ki so jim všeč taki nabiti tipčki.. hm kar slab procent je tole....;) je pa res da večino drugih stvari ki jih ma dober tipček ne moreš spravit na film in pol pokazat v vizualni podobi...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#19 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • posts 14,206

Posted 17. February 2004, 18:40

kakšen temnolasec, malce daljše lase, zasanjen pogled, no ... pismo niti en mi ne pade na pamet... aja en že, ups x:o)x

#20 Mateja

Mateja
  • D član
  • posts 5,354

Posted 17. February 2004, 19:09

Tom Cruise, dober tip.

ahm x^x x:Ix

hugh grant mi je simpatičen, ma, mi je kar všeč x;)x , brad pitt( Za katerega sem se v eni temi afnala, kao idealen - mi je kot kakšna blond bejbika... za na nočno omarico)... tistile, ki jih je Contesa dala gor pa :xx!: ... to pa me ne gane

#21 Mateja

Mateja
  • D član
  • posts 5,354

Posted 17. February 2004, 19:28

ampak tale miki (Johnny Depp) x:Xx x^x

#22 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • posts 334

Posted 17. February 2004, 20:24

ampak tale miki (Johnny Depp)  x:Xx  x^x

:palec:
mejte se radi....

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 17. February 2004, 21:14

Ja, Johny Dep mi je tudi kar kul, vcasih mi je bil vsec Christian Slater (se posebej v filmu True Romance s Patricio Arquette).

Contesa, sploh ni problem, sory, sem mislila, da si ze tedaj bila around (imamo prav s tem naslovom, se mi zdi - Chippendales - oz. kakor se pac napise)...
Nocem tezit, samo da ne bi prevec se navalilo. x:)x

Vsec mi je bil tudi Nicholas Cage, pa zdaj ne vec toliko...
Vsec mi je vitek tip moskega, z ne naturiranimi mishicami, vseeno kaksne visine, to me ne gane posebno (no, saj, Tom Cruise xDDx)...

Ni mi vsec tak kravji look, ne tipov ne bejb, mopsaste so kaksne kar simpatico, tipi pa ne prevec.
Na Latinote tudi ne padam... Banderas - tak zalit, okrogel, ves mehek... :o|o: Pa se nekam storast mi deluje. x:Dx x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 17. February 2004, 21:18

A ni tak? x:px x:Dx x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 17. February 2004, 21:19

*
POPULAR

Aja, pa na bejbifejse sicer ne padam, so mi hecni, nekateri celo nekako 'groteskni', a se mi pa zdi vseeno Eminem dober tipcek. x:Ix :8): x:Xx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users