Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Razumevanje s pomocjo parapsihologije


  • Please log in to reply
- - - - -
3 replies to this topic

#1 kattta

kattta
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 1

Posted 14. March 2011, 06:31

Pozdravljeni!
Pred kratkim sva s prijateljem, s katerim se vsakodnevno srecujem tudi na sportnem podrocju, prisla do konflikta. Njegovo obnasanje se je pocasi spreminjalo v roku 3 dneh, v enem dnevu pa se je cisto spremenil.
Ta sprememba je zelo vplivala name, nenehno se sprasujem zakaj je bilo tako. Ker pa nocem da bi vse to pustilo prevelike posledice na mojih uspehih, bi rada poskusila s parapsihologijo. Prijatelja bi obiskala preko astralne projekcije in tudi s telepatijo bi rada poskusila. Ali ima mogoce kdo izkusnje na tem podrocju? Mi morda kaj predlagate, odsvetujete?

Lp, kattta

#2 janko

janko
  • Lunatik
  • posts 9,704

Posted 14. March 2011, 07:31

sploh ni čudn, da sta se spričkala, če si večkrat tkole po ovinkih zahrbtna in egoistična.
zahrbtna zato, ker bi ti očitno njega neki obiskovala, brez da on to ve... egoistična pa zato, ker se ti jebe za njega, ampak te skrbi tvoje športno nazadovanje. mah... ena pijavka si. še nasvet, k gliš sprašuješ... pogovori se z ogledalom
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#3 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,419

Posted 14. March 2011, 15:19

Pozdravljeni!
Pred kratkim sva s prijateljem, s katerim se vsakodnevno srecujem tudi na sportnem podrocju, prisla do konflikta. Njegovo obnasanje se je pocasi spreminjalo v roku 3 dneh, v enem dnevu pa se je cisto spremenil.
Ta sprememba je zelo vplivala name, nenehno se sprasujem zakaj je bilo tako. Ker pa nocem da bi vse to pustilo prevelike posledice na mojih uspehih, bi rada poskusila s parapsihologijo. Prijatelja bi obiskala preko astralne projekcije in tudi s telepatijo bi rada poskusila. Ali ima mogoce kdo izkusnje na tem podrocju? Mi morda kaj predlagate, odsvetujete?

Lp, kattta


zakaj naj bi konflikt s prijateljem "pustil prevelike posledice na tvojih uspehih" ? ne moreš trenirati brez njega ?

#4 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 14. March 2011, 16:02

Sem že mislil da sem pod rubriko humor...Objavljena slika

Moj nasvet je da greš enkrat z njim na drink in se v živo pogovorita o tem kar te muči...parapsihološke zadevce ti pa priporočam za brskanje po lastnih podzavestnih vzorcih...Najprej se vprašaj kaj je vzrok, da se je spremenil...

E Jankec nisi dosti falil...če človek izvaja tratak- neprekinjeno zrenje- v ogledalo lahko res kam odbluzi astralno...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users