Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Anketa o ekološkem kmetovanju in ekoloških živilih


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
8 komentarjev na to temo

#1 mirjam1

mirjam1
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 22. maj 2012, 10:43

Za srednjo šolo delam projektno nalogo,v okviru katere sem izdelala anketo. Prosim vas,če si lahko vzamete par minut časa za njeno izpolnitev,in s tem v precejšnji meri pripomorete k uresničitvi mojega zastavljenega cilja. Če bi želeli dobiti izsledke ankete,mi pustite svoj elektronski naslov.

Že vnaprej se vam najlepše zahvaljujem za pomoč in sodelovanje,
Mija

P.S. Anketo dobite na povezavi http://vitus.si/ekokmet/

#2 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 22. maj 2012, 20:08

:palec:

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#3 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 23. maj 2012, 07:57

evo, rešila x;)x
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. maj 2012, 08:11

Prosim vas,če si lahko vzamete par minut časa za njeno izpolnitev,in s tem v precejšnji meri pripomorete k uresničitvi mojega zastavljenega cilja

Živjo!

Pohvalno, vendar ne razumem, zakaj za to potrebuješ ime, navadno so ankete anonimne.
Verjamem, da je/bo to koga odvrnilo (mene je in je zato nisem rešila, čeprav nimam težav s tem da se predstavim, vendar da v prvem vprašanju vprašaš po imenu - česa takega še nisem v nobeni anketi in nikdar zasledila in je tudi najmanj bistven podatek zanjo).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 23. maj 2012, 08:47

Dosti anket ima korenine pri trgovcih, kateri na zvit način hočejo priti do podatkov, kaj potrošnik kupuje in kje lahko potem privijajo cene v nebo.

#6 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 23. maj 2012, 16:38

Je mogoče zdaj popravljeno? Na začetku je bilo res treba vpisat ime, ampak samo ime... Saj lahko napišeš tudi Francka ali Pepca :).

#7 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 23. maj 2012, 18:38

Živjo!

Pohvalno, vendar ne razumem, zakaj za to potrebuješ ime, navadno so ankete anonimne.
Verjamem, da je/bo to koga odvrnilo (mene je in je zato nisem rešila, čeprav nimam težav s tem da se predstavim, vendar da v prvem vprašanju vprašaš po imenu - česa takega še nisem v nobeni anketi in nikdar zasledila in je tudi najmanj bistven podatek zanjo).


Marsa Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#8 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 24. maj 2012, 00:51

Resila, ampak glasba v ozadju me je pa posteno zivcirala :vragec:

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#9 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 24. maj 2012, 22:29

Sej si jo lahko izklopila oziroma ustavila. :vio:

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0