Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prehod saturna v strelca


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
43 komentarjev na to temo

#1 fenix11

fenix11
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 20. november 2014, 18:35

Pozdravljeni.

 

Imam eno vprašanje glede tega zloveščega Saturna ki se je sedaj 2,5 leti nahajal v škorpijonu. Imam sonce v škorpijonu v 10.hiši in moram rečt da me je pošteno..res res pošteno namuču v zadnjih letih. Imam pa asc. v strelcu z neptunom direkt na ascedentu..In me zanima..kaj to zdej pomeni zame..še ena turbulentna vožnja naslednji 2 leti? :D...

 

Natalnega saturna imam v 9.hiši v tehtnici..

 

Hvala za kakršenkoli odgovor..na to moje zmedeno vprašanje :)

 

Fenix11



#2 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 20. november 2014, 19:24

Pozdravljeni.

 

Imam eno vprašanje glede tega zloveščega Saturna ki se je sedaj 2,5 leti nahajal v škorpijonu. Imam sonce v škorpijonu v 10.hiši in moram rečt da me je pošteno..res res pošteno namuču v zadnjih letih. Imam pa asc. v strelcu z neptunom direkt na ascedentu..In me zanima..kaj to zdej pomeni zame..še ena turbulentna vožnja naslednji 2 leti? biggrin.png...

 

Natalnega saturna imam v 9.hiši v tehtnici..

 

Hvala za kakršenkoli odgovor..na to moje zmedeno vprašanje smile.png

 

Fenix11

 

Živjo biggrin.png

 

koliko časa se SA že nahaja v tvoji 12 hiši?



#3 fenix11

fenix11
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 20. november 2014, 22:14

Ni še v 12..zaenkrat je še na sredini 11...:)..Sej vem prehitevam..pač strelc..haha :)



#4 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 20. november 2014, 22:40

Haha 16-tb.JPG  pol si še kul, ko pride v 12. bo pa katastrofa! ohmy.png

 

Hecam se wink.png  ful folka gleda na Saturna kot ne nek "škodljiv element" ki ti prinaša težave - v resnici pa je to učitelj, ki je prišel prečekirat če si naredila domačo nalogo in ta je od hiše do hiše različna. 12. je najglobja in vsebuje in zaključuje vse prejšnje, tako da sigurno se boš začela spraševati in vrednotiti svoj razvoj in potek življenja, kaj si uspela narediti, kaj ne... to je SA, ki čekira "check list" biggrin.png Najbolje, da ga sprejmeš kot nekakšno revizijo.

 

Kaj narediti? Če si bila pridna (tukaj ne mislim na splošno sprejemljive družbene norme - ampak na poštenje do svojih želja in ciljev v življenju, sledenje srcu in na lastno disiplino) potem se te SA ne dotakne in mu lahko pomahaš ko se bo peljal mimo... V nasprotnem primeru pa te bo samo opomnil na razne "pomanjkljivosti"... v tem primeru je najbolje da prisluhneš srcu - vem, zveni oguljeno ampak je edini pravi nasvet ki ti ga lahko dam ylflower.gif - in ravnaš v skladu z njim.

 

 

Vprašanje: si v zadnjem letu dni čutila spremembo še posebej na področju prijateljstva?



#5 fenix11

fenix11
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 20. november 2014, 22:56

Haha 16-tb.JPG  pol si še kul, ko pride v 12. bo pa katastrofa! ohmy.png

 

Hecam se wink.png  ful folka gleda na Saturna kot ne nek "škodljiv element" ki ti prinaša težave - v resnici pa je to učitelj, ki je prišel prečekirat če si naredila domačo nalogo in ta je od hiše do hiše različna. 12. je najglobja in vsebuje in zaključuje vse prejšnje, tako da sigurno se boš začela spraševati in vrednotiti svoj razvoj in potek življenja, kaj si uspela narediti, kaj ne... to je SA, ki čekira "check list" biggrin.png Najbolje, da ga sprejmeš kot nekakšno revizijo.

 

Kaj narediti? Če si bila pridna (tukaj ne mislim na splošno sprejemljive družbene norme - ampak na poštenje do svojih želja in ciljev v življenju, sledenje srcu in na lastno disiplino) potem se te SA ne dotakne in mu lahko pomahaš ko se bo peljal mimo... V nasprotnem primeru pa te bo samo opomnil na razne "pomanjkljivosti"... v tem primeru je najbolje da prisluhneš srcu - vem, zveni oguljeno ampak je edini pravi nasvet ki ti ga lahko dam ylflower.gif - in ravnaš v skladu z njim.

 

 

Vprašanje: si v zadnjem letu dni čutila spremembo še posebej na področju prijateljstva?

 Ja se mi je zdel da najhujš šele pride..:D..Kr zavoham to..Vrednotim in analiziram svoj lajf že zadnje pol leta..kdo sem..kaj sploh hočem..čist me je metal..In mam filing da nič ne vem..še manj kot prej..:D

Drugač sem ga najbolj čutla na področju odnosov,v glavnem me je ta moj ženski del ki ga ne znam sprostit zaposloval večino časa...Kar se pa tiče prijateljstev pa tudi..nekak smo se oddaljili z določenimi prijatelji-že iz otroštva..vsak je šel svojo pot. "prijatelji" s katerimi nas je povezoval nek način življenja še iz "norih časov" predvsem pa neka kao zvestoba (zaradi dolgoletne navezanosti),so šli vsak po svoje..nekateri so mi šli in mi še grejo pošteno na živce..:D..;)..neka realna slika se je ustvarila..

 

Ja prisluhni srcu..oguljeno,ampak se počasi začenjam zavedat pomena tega..Ni tko lahko slišat dokler se čist ne sesuješ..:D



#6 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 20. november 2014, 23:16

 Ja se mi je zdel da najhujš šele pride..biggrin.png..Kr zavoham to..Vrednotim in analiziram svoj lajf že zadnje pol leta..kdo sem..kaj sploh hočem..čist me je metal..In mam filing da nič ne vem..še manj kot prej..biggrin.png

Drugač sem ga najbolj čutla na področju odnosov,v glavnem me je ta moj ženski del ki ga ne znam sprostit zaposloval večino časa...Kar se pa tiče prijateljstev pa tudi..nekak smo se oddaljili z določenimi prijatelji-že iz otroštva..vsak je šel svojo pot. "prijatelji" s katerimi nas je povezoval nek način življenja še iz "norih časov" predvsem pa neka kao zvestoba (zaradi dolgoletne navezanosti),so šli vsak po svoje..nekateri so mi šli in mi še grejo pošteno na živce..biggrin.png..wink.png..neka realna slika se je ustvarila..

 

Ja prisluhni srcu..oguljeno,ampak se počasi začenjam zavedat pomena tega..Ni tko lahko slišat dokler se čist ne sesuješ..biggrin.png

 

Točno tako je, bolj ko se SA približuje 12. hiši, bolj se boš poglabljala v te teme. In kot sem rekel, prisluhni srcu, NE POSLUŠAJ EGA biggrin.png Ker tvoj ego se bo oklepal nekih starih in preživelih stvari, ki niso nujno več potrebne. Kot vidim si tudi že sama začutila da se ustvarja neka nova realna slika, torej si na dobri poti wink.png

11. hiša pa je hiša prijateljstev, tko da se zavedaj da si (s pomočjo Saturna) tudi to prevetrila in kar je ostalo so zdaj resnični prijatelji na katere se lahko zaneseš, ostalo je samo delovalo "prijateljsko". 

 

In pogumno naprej! ylflower.gif



#7 fenix11

fenix11
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 20. november 2014, 23:21

Ful ti hvala..:))) In kontra seveda! :)



#8 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 23. november 2014, 09:29

Drži smile.png
Tam ga imam natalno in vedno sem imela več znancev kot pravih prijateljev, zdaj v zadnjih letih, ko je prišel naokrog sem seznam zreducirala še toliko bolj.

V delu je 12. ... meh!

 

Kaj tudi tebi se SA zdaj nahaja v 12? hypnodisk.gif biggrin.png Kašna žurka



#9 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 23. november 2014, 10:07

Se vam zelo v kratkem pridružim...dejmo res presekat z žurko laugh.png



#10 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 23. november 2014, 10:25

Meni pa niti ne...sem že prej imela raje manj prijateljev, pa tiste vredu tongue.png . Sem pa poštimala odnose v službi ... biggrin.png



#11 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 23. november 2014, 10:32

Ja, Silvija, kozorogi to znate. biggrin.png  Jaz pa Jupija v enajsti, pa Neptuna, pa se raznega folka nalezem kot berač bolh. Je pa enajsta hiša tud organizacija ja, ne samo frendi. No sicer hvala bogu za tega Jupija, drgač bi bila pa čist nemogoča za prenašat (pet planetov v devici). 

Ahahahahahhahahahahaha....si me nasmejala. Kot berač bolh  laugh.png . Pet planetov v devici? Ker še ne obvladujem niti osnov astro, a to pomeni, da si na več področjih natančna, organizirana ipd? Cca 10 do 15 let nazaj sem tudi kar zbirala razno razne "bolhice" kulgreen.jpg  



#12 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 23. november 2014, 10:38

Mah natančna, organizirana.... to bi bilo še dobro. Kritična, picajzlasta, težaška, do amena analiziram lahko vsako besedo, ... devica je npr. zaradi dlake na sedežni sposobna prekinit odlično zabavo in prižgati sesalec. Tudi to sem že naredila. 

Ahahahahahaha...kozorog je še hujš....do zabave sploh ne pride, če ni prej načrtovana. In se še potem ne sprosti tongue.png



#13 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 23. november 2014, 10:51

biggrin.png wink.png

 

Samo kozorog je vsaj sposoben kam priplezat..... devica se pa vrti v krogu, pleve travo, pobira vsako smetko po tleh in natančno prebira zrak. tongue.png

No no, zdaj pa kar podcenjuješ sebe in svoje dosežke tongue.png wink.png



#14 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 23. november 2014, 11:30

Ahahahahahaha...kozorog je še hujš....do zabave sploh ne pride, če ni prej načrtovana. In se še potem ne sprosti tongue.png

očitno še nisi bila na pravi kozorogovi fešti......



#15 fenix11

fenix11
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 23. november 2014, 11:55

Ampak men pa še vedno ni jasno..(sem še dost začetnica)..če gre zdej saturn počas v mojo 12 hišo.. (tam bo nekje 2,5 meseca, če se ne motim? ),potem gre pa počas iz škorpijona v strelca (vsaj za neki časa-čeprav mi tud njegov povratek nazaj v škorpijona proti koncu 2015 ni čist jasn),in glede na to da mam ascedent v strelcu in da začne v 1.hiši kaj to potem pomeni zame?

 

:)...



#16 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 23. november 2014, 12:15

O fak...nč ne berem...jz mam tud asc.v strelcu tongue.png



#17 fenix11

fenix11
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 23. november 2014, 12:30

Super..Komi čakam..:D.. Aha sej je logično..ascedent=zunanji videz,vitalnost..Sam še neki-a ma kej veze kolk je velka 12.hiša?Ker moja je čist majčkena? huh.png



#18 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 23. november 2014, 13:22

da boš čez 100 let stara baba biggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.png



#19 fenix11

fenix11
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 23. november 2014, 13:31

Hhaha.."isti ptiči fkup letijo"..:D..Mene je tud to zmotl..že od nekdaj mi dajejo fuuuul manj let..Stara sem 34,pa mi paše na ego ko mi skoz pripisujejo 25 :D.. Sej sem vedla da enkrat mora prit tist dan..Poznam velik primerov ko se je folk kar čez noč postaru..verjetno je to to..:)

Jah modrost pa mladost nikol nista šli z roko v roki..:D. Pri meni pa pa Neptun na istih stopinjah kot asc (seprav direkt gor),prste vmes verjetno..da sem vedno zgledala tko otroško sanjava in naivna..:D



#20 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 23. november 2014, 13:31

do stotega imaš čas sprobati vsa astrološka znamenja

in tako boš ohranila mladosten videz tongue.png



#21 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 23. november 2014, 13:59

A vidiš, pri meni je drugače. Jupi in Uran na Asc biggrin.png Neptun na koncu hiše, blizu Lune v kozlu.



 

Ma neee, to ne gre tako. Sem jih nekaj preizkusila v prejšnjem lajfu wink.png

meni tudi luna po glavi trka, ker sem jih v prejšnjem lajfu premalo... biggrin.png



#22 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 23. november 2014, 14:12

Čakaj... Fenix, Silvja, Ceres in jaz imamo strelca v Asc? biggrin.png

 

Me tooo partyy.gif  biggrin.png



#23 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 23. november 2014, 14:16

Hhaha.."isti ptiči fkup letijo"..biggrin.png..Mene je tud to zmotl..že od nekdaj mi dajejo fuuuul manj let..Stara sem 34,pa mi paše na ego ko mi skoz pripisujejo 25 biggrin.png.. Sej sem vedla da enkrat mora prit tist dan..Poznam velik primerov ko se je folk kar čez noč postaru..verjetno je to to..smile.png

Jah modrost pa mladost nikol nista šli z roko v roki..biggrin.png. Pri meni pa pa Neptun na istih stopinjah kot asc (seprav direkt gor),prste vmes verjetno..da sem vedno zgledala tko otroško sanjava in naivna..biggrin.png

 

Neptuna imaš v 1. ali 12. hiši? 



#24 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 23. november 2014, 14:20

A si ti tud strelec po Asc potem? smile.png

 

Aha yes.gif Kot kaže smo sami lokostrelci tuki laugh.png Meni pa je pred kakšnim tednom dni vstopil v 12.



#25 fenix11

fenix11
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 23. november 2014, 14:20

Neptuna imaš v 1. ali 12. hiši? 

V 1. hiši..čaki tuki berem na 20 stopinj strelca






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0