Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

TRETJE TISOČLETJE


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
674 komentarjev na to temo

#1 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 6. april 2002, 01:00

Kako doživljamo čas velikih preobrazb in velikih nihanj?
Kakšne spremembe zaznavamo v sebi in okoli sebe?
Kako se znajdemo v tem intenzivnem obdobju, ko stara duhovna orodja (tehnike) ne delujejo več in celo čas ni več to, kar je bil...?

#2 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 7. april 2002, 01:00

VAM JE TOLE KAJ POZNANO:
- ZBUJANJE SREDI NOČI OB ISTI URI
- INTENZIVNE SANJE V BARVAH
- NENAVADNI SPONTANI IN INTENZIVNI ODZIVI NA DOGAJANJE V OKOLICI
- NENAVADNO DOŽIVLJANJE ČASA (VČASIH KAKŠNA URA IZGINE NEZNANO KAM
ALI SE VLEČE V NESKONČNOST, POGLED NA URO POKAŽE ZANIMIVE
KOMBINACIJE ŠTEVIL, NPR. 11:11, 12:12,...)
- NENAVADNO DOŽIVLJANJE TELESA (INTENZIVNEJŠE OBČUTENJE SAMO ENE
POLOVICE TELESA, OBČUTEK NERAVNOTEŽJA ALI NENAVADNE LAHKOSTI - KOT
BI HODILI PO VATI,DODATNI NENAVADNI ZVOKI V UŠESIH...)
- NENAVADNO MOČNA ŽELJA PO DOLOČENI HRANI (OB NENAVADNEM ČASU, NPR.
PONOČI)
- NANADNE BOLEČINE V DOLOČENEM DELU TELESA ZA KRATEK ČAS (KRIŽ, GLAVA,
GRLO, SKLEPI, MIŠICE, RAZBIJANJE SRCA IN TESNOBA,...)
- MOČAN OBČUTEK OSAMLJENOSTI, LOČENOSTI, RANLJIVOSTI
- POJAV STARIH VZORCEV, ZASVOJENOSTI IN PONAVLJAJOČIH VEDENJSKIH
NAVAD

??? DOŽIVLJATE KAJ OD NAŠTETEGA???

#3 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 8. april 2002, 01:00

Kaj misliš s tem, da stare tehnike ne delujejo več? Po mojem kar vse še deluje, samo lotiti se je treba s prave strani.
Pravijo, da je trejte tisočletje čas intenzivnega dvigovanja duhovnega zavedanja človeštva, kar se že opaža.
Zelo so na pohodu "new age" verovanja- lahko da prihaja vse skupaj res iz vesolja preko raznih t.im.mojstrov, ali pa je le plod človeštva, ker ljudje živijo vedno težje v tem divjem svetu in v taki veri najdejo pomoč, tolažbo. Ne nazadnje jim to krepko pomaga živeti v tem tempu, polnem grebatorstva za materialnimi dobrinami, položaji itd.. Včasih si veljal za malo pritegnjenega, če si govoril o energiji vesolja, dohovnosti ipd.. Dandanes pa je vedno več ljudi, ki se s tem ubadajo, to berejo, debatirajo, hodijo na razne tečaje, seminarje, delavnice itd.. sama opažam, da so taki ljudje manj agresivni, bolj prijazni, tolerantni, razumevajoči in to je, ne glede na to, od kje te "smeri" izvirajo, vsekakor pozitivno. V tretjem tisočletju bo vsega tega vedno več.
Vse kar si napisala se verjetno dogaja bolj ali manj vsem, vedno pogosteje, vendar ne opažajo tega vsi. Če si pozoren, opaziš marsikaj na sebi in drugih.
In kako se znajdemo? Tako, da se zavedamo kdo in kaj smo, zakaj smo na tem svetu, se ob takšnih pojavih vprašamo zakaj se nam to dogaja, kakšno je sporočilo dogodka, kaj se iz njega lahko naučimo in potegnemo ven pozitivno plat. Tako se bomo razvijali s spremembami vred in se neboleče tudi mi spreminjali skupaj s tretjim tisočletjem.

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#4 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 9. april 2002, 01:00

Draga Daisy (zanimivo, moja hči si je dala prav takšen vzdevek), tvoj odgovor čutim zelo blizu resnice! Tudi jaz sem po dvajsetih letih duhovnosti (in to kar intenzivne, z vsemi delavnicami in podobnimi učenji, z mojstrstvom reikija, T'ai chijem, yoge,.. vred)spoznala eno zelo preprosto resnico, ki si jo ti lepo povedala: SAMO NA PRAVEM KONCU SE JE TREBA LOTITI. In kaj je zame ta trenutek, z vsemi znanji, pravi konec? Da lahko pomečem stran vse knjige in zavržem vse znane modrosti, kajti, edina resnica je tista, moja. Torej, imaš prav, na nek način vse te tehnike odlično delujejo. Pripeljale so me do mene. Kar naj bi bila vesela novica.Samo, da sem včasih malo trši oreh, kot bi si želela biti :-))

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. april 2002, 01:00

Bravo!
Mi je všeč tako razmišljanje in taka pot pogovora...

Namreč - tudi sama ne opažam česa posebnega ravno zdaj, v tem obdobju, je pa res, da že od malih nog doživljam več od "simptomov", ki naj bi nakazovali "sindrom nove dobe" - ki jih doživlja Mateja.
Tako da že vse življenje intenzivno sanjam v barvah, intenzivno doživljam svojo okolico, kombinacije števil me vedno zanimajo, ker sem rojena na petek 13.-ega, in tudi sama vedno pogledam na uro ob kakšnem primernem času - 13:13, 13:31 ipd...

Vendar pri sebi nisem opazila prav takega skupka simptomov oz. reakcij...
Morda zato, ker to že od malega jemljem kot samoumevno...

Posebnega občutka osamljenosti in podobnega pa nikoli nisem čutila, ker pravzaprav uživam v svoji družbi in se rada ukvarjam z vsemi (miselnimi in drugimi) procesi, ki se odvijajo v meni, moji bližnji okolici in tudi v globalu - svetovno. :)

Tudi stari vzorci pa se, mislim, počasi razbijajo in razblinjajo....
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 9. april 2002, 01:00

Bo držalo, se razbijajo in razblinjajo... hvalabogu! Torej nam gre na bolje! Bravo mi! Rojstni dan imaš na petek trinajstega? No, kakšna zanimiva naključja. Najprej Daisy (kot moja hči), potem pa tvoj zanimiv datum (kot moja ZELO indigo prijateljica)... Pa smo res bližje kot je videti :-)

#7 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 10. april 2002, 01:00

Menim, da moramo dati skozi svojo pot, da ne gre duhovnost kar na horuk. Tudi jaz imam za sabo kar nekaj stvari- začela sem z avtogenim treningom pred več kot petnajstimi leti, potem nadaljevala z "Lojzko", ki je bila takrat zakon in ena prvih takih knjig, nato Reiki, Richard Farmer in njegova Taichi filozofija (on mi je enkraten-si bila kdaj na njegovi delavnici, Mateja?), Shirley in njeno zdravljenje z glasom- same čudovite stvari..Faza iskanja vzrokov v preteklosti, otroštvu.. astrološke karte.. da se ti zmeša. V glavi imaš vedno večjo žlabudro, dokler ni vsega že preveč, ker se ti zdi, da kljub naporom nikamor ne prideš. Potem pa se nekaj zgodi in je kot bi nekdo potegnil vodo v WC in vse splahnil ali kot bi ti nekdo potegnil roleto gor.. Nenadoma ti je vse jasno! In takrat občutiš svobodo bivanja, nekako se najdeš, razumeš cel svet (vključno tiste tažleht..) in se v glavnem ne sekiraš več. Če pa že se, se bistveno prej stabiliziraš- kot tisti pajac, ki ima v riti utež- gunca se in gunca, potem se pa umiri- vedno hitreje obmiruje. Ampak vse to je treba dati čez- vsak po svoje.
A v tretjem tisočletju bo šlo vse dosti hitreje. Vedno več ljudi se o tem pogovarja, vedno več vemo, vedno več je knjig. Ljudje se hitreje razvijajo v to smer, ne bodo se tako dolgo matrali kot mi.
In kaj boš z vsem tem znanjem? Kako veš, kaj je pravo in kaj ni? Saj začutiš. Nekaj ostane, ostalo gre. Znanje si potrebovala, da si tam, kjer si zdaj- potrebovala si ga za pot do sebe. Meni se je zgodil BUM ko sem šla na SHEN-QI.Tam mi je inštruktorica, ki me sploh ni poznala, povedala o meni sami toliko resnic, da so se mi za zmeraj odprle oči in naučila sem se živeti. Ampak ne bi šlo tako hitro, če ne bi imela vsega tega za sabo. Bila sem kot suha goba, ki jo vržeš v vodo.
Pravzaprav so to čudovite reči in lepo se je o tem pogovarjat, zato mi je tale forum tako všeč. Človek bi vse to lepo tako rad dal še komu drugemu ali mu pomagal, da pride do tega. Življenje je res lahko tako lepo in bogato, kajne?
Ni naključij, pravi Celestinska. Našli smo se, ker si moramo izmenjati sporočila. Vsak od nas nosi sporočila. Ali jih opaziš in sprejmeš, ali pa spregledaš. Marsa ima prav- človek ni nikoli osamljen- če je le dovolj odprt za življenje.

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#8 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. april 2002, 01:00

Jaz sem se T'ai chija učila pri Mariu z Reke, kasneje pa še pri I. Gregorcu.
Tista prispodoba o pajacu, ki ima utež v riti mi je zelo všeč :-)

#9 marsovc

marsovc
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 11. april 2002, 01:00

quote:

VAM JE TOLE KAJ POZNANO:
- ZBUJANJE SREDI NOČI OB ISTI URI
- INTENZIVNE SANJE V BARVAH
- NENAVADNI SPONTANI IN INTENZIVNI ODZIVI NA DOGAJANJE V OKOLICI
- NENAVADNO DOŽIVLJANJE ČASA (VČASIH KAKŠNA URA IZGINE NEZNANO KAM
ALI SE VLEČE V NESKONČNOST, POGLED NA URO POKAŽE ZANIMIVE
KOMBINACIJE ŠTEVIL, NPR. 11:11, 12:12,...)
- NENAVADNO DOŽIVLJANJE TELESA (INTENZIVNEJŠE OBČUTENJE SAMO ENE
POLOVICE TELESA, OBČUTEK NERAVNOTEŽJA ALI NENAVADNE LAHKOSTI - KOT
BI HODILI PO VATI,DODATNI NENAVADNI ZVOKI V UŠESIH...)
- NENAVADNO MOČNA ŽELJA PO DOLOČENI HRANI (OB NENAVADNEM ČASU, NPR.
PONOČI)
- NANADNE BOLEČINE V DOLOČENEM DELU TELESA ZA KRATEK ČAS (KRIŽ, GLAVA,
GRLO, SKLEPI, MIŠICE, RAZBIJANJE SRCA IN TESNOBA,...)
- MOČAN OBČUTEK OSAMLJENOSTI, LOČENOSTI, RANLJIVOSTI
- POJAV STARIH VZORCEV, ZASVOJENOSTI IN PONAVLJAJOČIH VEDENJSKIH
NAVAD

??? DOŽIVLJATE KAJ OD NAŠTETEGA???







Doživljamo. Bomo že preživeli....:)In verjetno postali malo bolj zavestni....

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. april 2002, 01:00

quote:
Bo držalo, se razbijajo in razblinjajo... hvalabogu! Torej nam gre na bolje! Bravo mi! Rojstni dan imaš na petek trinajstega? No, kakšna zanimiva naključja. Najprej Daisy (kot moja hči), potem pa tvoj zanimiv datum (kot moja ZELO indigo prijateljica)... Pa smo res bližje kot je videti :-)


Ja - a ne?
Zdaj je bolje, ko ni več poudarek in iniciativa na posameznikih, ampak se ustvarjajo skupine, kopiči se masa..
ZAVEST se dviga, širi...
In mi vsi skupaj pomagamo k temu...

Naj ti povem potem še, da je tudi moja prva karta v Tarotu (Življenjska črta - po kabali), ki se je ne izračunava iz datuma, ampak iz imena, ki torej nima nič skupnega z mojim datumom rojstva, ampak z mojim imenom, tudi 13?
Ki pa predstavlja simbolno Smrt, vendar jo jaz jemljem vsekakor kot pozitivno...

In vse - datumi, številke, simboli... misli ... celo osebe, živali in predmeti - se v nekaj vklopi, nečemu sledi, nekam pelje, se z nečim, nekom sreča... Ipd...

Ali ti je kaj znano?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. april 2002, 01:00

Kakor jaz dojemam, ima vse svoj smisel in namen. Ime ni nobeno naključje. Nekaj časa me je zelo zanimal reading imena. Zelo zanimivo, v njem se razberejo pretekla življenja, potenciali za prihodnost, sedanji izzivi,...Kakor števila. Ki so tako ali tako moja strast, saj sem matematik :-). Moja kvaliteta je število 1. Večinoma jo prepoznavam po tem, da večinoma malo prehitevam (potrpežljivosti se pa učim) s svojimi zamislimi, idejami,...
Všeč mi je, ker se je začenjala omenjati zavest. To je bil namreč moj namen, zaradi katerega sem odprla "Tretje tisočletje". Upam, da bo še več razmišljanja v to smer.

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. april 2002, 01:00

Tudi moja strast so številke...
Ko omenjaš svoje število - 1 ...

Meni je tudi VIZUALNO in sploh všeč moje število - 13.
Še več - zdi se mi najpopolnejše..
Vključuje linijo (ali, če hočem - puščico, torej smer, pa je nekako duh, akcija) - 1,
in 3 - ki je srečno število, poleg tega že na videz nudi polnost in bohotnost - nekako Venero - saj lahko, če pogledamo malo drugače, vidimo oprsje ali pa obseg pod pasom... ;)
Poleg tega je 13.-ica na nek način ponovna enka - če npr. vzamemo 12 kot celoto.
Tvori črko B.

Da pa "resno jemljem" to svojo ljubezen do te številke, pa priča tudi nenavadno dejstvo, da v svojem zobovju nimam dvojk.
Tako je razporeditev mojih zob 1 3 ...



Tudi zame ni naključij, kajti že s samo trinajstico bi lahko naštevala za celo stran...

Ja - fino, da si odprla to temo.
Itak je fino in morda celo terapevtsko - razpravljati o nekaterih rečeh.
Poleg tega pa se, kot se je že omenjalo, tako dviga energija, zavest...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 13. april 2002, 01:00

Današnji datum je tudi numerološko kar zanimiv:
13 - 04 - 2002 ali 4:4:4

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. april 2002, 01:00

quote:
Današnji datum je tudi numerološko kar zanimiv:
13 - 04 - 2002 ali 4:4:4



Ja - res. Tudi jaz sem večkrat pozorna na datume in se mi -pomembni- vedno vklopijo, tako da je ravno prav.
Otvoritev zadnje razstave sem imela 12. 02. 2002 ob 21. uri. :)

Pozabila sem omenit, da večkrat pogledam na uro tudi ob točnem času: npr. ob 00:00, 12:00 ali ob 18:00 - in takrat se mi zdi nekako "pomembno".
Zdi se mi, kot da sem zelo točna, zelo "v času". :)

Pa še nekaj - to nima zveze toliko z datumi oz. s časom (bolj s prostorom) - neverjetno dobro ciljam - in tudi to se mi zdi nekako simbolično in dobro.
Prav rada kaj mečem in skoraj vedno zadanem - tudi stvari, ki jih je zelo težko zadeti (recimo vžigalnik z mesta, kjer sedim, v odprto torbico 3-5m stran, zgoraj na polici, ali kaj podobnega).
To je nekakšna strast - prav moram metati, ciljati. :)

Me zanima, če ima to tudi kaj zveze s čim ali pa pač to navajam, ker to opažam pri sebi.

Nekje si napisala - še čas ni več to, kar je bil.
Nekako imaš prav, res je - vse se odvija hitreje, časa je vse manj, a opažam, da si ga znam prilagoditi in torej včasih kar čarati....
In tako mi je čas, kakršen je zdaj, kar všeč..
Nekoliko kaosa nič ne škodi - in zakaj bi čas vedno bil ravno tako dolgočasno linearen?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 17. april 2002, 01:00

Dosti sem razmišljala o času- zakaj gre vse vedno hitreje in kam vse izgine? Potem pa sem prišla do spoznanja, ki vsaj zame sigurno velja, ne vem pa, če tudi za druge:
Ker tako hitro živimo in se nam toliko stvari dogaja, jih ne doživljamo več tako močno in intenzivno, veliko stvari nam ni pomembnih (kar se dogaja vsak dan) in jih enostavno spustimo iz spomina. Potem nastanejo "luknje" v preteklosti, pomembnih dogodkov je vse manj (ko smo bili otroci, je bilo skoraj vse pomembno! )in ko pogledamo nazaj, je vse tako hitro minilo in nič se ne dogaja...
Odkar pa se intenzivneje ubadam sama s sabo in duhovnostjo, oziroma mi je končno kapnilo "za kaj sploph gre",lahko trdim, da sem krepko dvignila zavedanje ne vseh ravneh, na svet in ČAS gledam drugače in glej ga zlomka- čas je spet postal nekako "normalen". Vse stvari in ljudi doživljam, če je le možno, izredno pozitivno, opazujem, kaj mi sporočajo, vse mi je lepo (če je le možno- ampak ponavadi je to itak odvisno od mene..) in opažam, da se nabirajo prijetna doživetja, da se spomnim vedno več stvari iz preteklih let, da ni minilo tako grozno hitro. Celo iz daljnje preteklosti se vedno več spomnim. Kot da bi jo prej hotela zaradi raznih prizadetosti, nesamozavesti ipd.. kar izbrisati iz spomina. Sedaj veliko razumem in vse se vrača v lepši luči.
Bistvo je verjetno v zavedanju, v naši zavesti. V končni fazi ugotovimo, da vse naše življenje, občutke, regulira naša zavest, naš "notranji jaz"- naša duša. bolj ko jo dvigujemo, lepše nam je.

daisy
Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#16 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 26. maj 2002, 01:00

Ljubi čas, ki ti da čas.

Ce ti zmanjkuje cas za …, hodite prevec po obiskih ali imate sami prevec obiskovalcev.

˘ ~ ^ ˘ ° ˇ^ ~ °

potem z besedami ~
okey_
Spoznal sem Čas
prepozno~
se je Čas ;
da se ga ujeti°
Treba je resiti Čas .
Ljubim Čas, ki ti da Čas .
P...... ga je treba°




pokowc

#17 onewa

onewa
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 27. maj 2002, 01:00

Predogled
- ZBUJANJE SREDI NOČI OB ISTI URI
- ponavadi ob treh ponoči!

- NENAVADNO DOŽIVLJANJE ČASA (VČASIH KAKŠNA URA IZGINE NEZNANO KAM
ALI SE VLEČE V NESKONČNOST, POGLED NA URO POKAŽE ZANIMIVE
KOMBINACIJE ŠTEVIL, NPR. 11:11, 12:12,...)
Morda je krivo tudi to, da stalno gledam v računalnik, hihi in v spodnji desni kot, kjer je ura.

- NENAVADNO DOŽIVLJANJE TELESA (INTENZIVNEJŠE OBČUTENJE SAMO ENE
POLOVICE TELESA, OBČUTEK NERAVNOTEŽJA ALI NENAVADNE LAHKOSTI - KOT
BI HODILI PO VATI,DODATNI NENAVADNI ZVOKI V UŠESIH...)
To, nenavadno doživljanje telesa, tega me je bilo v začetku zelo strah, nisem razumela. Ponavadi sem do potankosti kontrolirala vse reakcije, v bistvu tudi telesne (npr. zadrževanje vode,...), zdržala sem lahko hude napore, anoreksija, bulimija,...
Zdaj pa včasih nimam kontrole, recimo oči, ali pa naprimer drhtenje, če načnem kakšno občutljivo temo, se ne morem nehati tresti...

#18 Anatha

Anatha
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 182

Objavljeno: 7. junij 2002, 01:00

Jaz se zbujam (ce se zbudim ponoci) obvezno od pol stirih. Zanimivo je tudi, da ce ostanem do takrat budna, je to ura, ko me postane strah najmanjse sence in se samo nepremicna zvijem v naslanjac (ali kjerkoli ze sem) in pocakam, dokler strah oz. bolj tesnoba ne mine.

Ura mi kaze pogosto kombinacije s 13, kot 13.13 ali pa 22.22. Stevilo, ki me pogosto spremlja, je 27, kar je 3 na 3 ali pa 9. Tudi sama 7 in pa 2 se pogosto pojavljata, vkljucno s 5 (vcasih je teh stevil toliko, da se sprasujem, kako lahko imajo vsa zame nek poseben pomen).

Ah ja, Marsa, omenjas to ciljanje in metanje. Zanimivo, pri nikomer se tega nisem srecala. Tudi jaz to pocnem in sicer precej pogosto. Prav poseben obcutek je, ko namerim in nekako tocno vem, da bom zadela se tako neverjeten met. Nekako zacutim pot predmeta do cilja (kos, vrecka, torbica) in se povezem...ne vem. Tezko opisati ampak verjetno tako ves, kaj mislim.

Omenjas smrt kot nekaj pozitivnega. Tudi sama jo dojemam tako, pravzaprav sem ugotovila, da je za vsako spremembo nujno potrebna smrt necesa in tako nevede na dan parkrat umremo. Smrt je zame tudi povezana s temo in vlazno zemljo, to pa spet z rodovitnostjo, rastjo...

Anatha

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. junij 2002, 01:00

:)))
Ja - a ni hecno? S tem ciljanjem.... Vedno se mi je zdelo, kakšna hecna sposobnost... Blazno dober opis si podala tamle - povežeš pot... tudi jaz tako ravnam in točno vem, kaj misliš... nekako usmeriš tisto, kar vržeš, in z energijo nekako morda kar materializiraš nekakšen most ali pa podaljšek, potek, smer, do točno tja, kamor ciljaš... podaljšaš se nekako tja - mislim, da sem to zasledila tudi pri Castanedi in mi je bilo takoj jasno, da je to to. Res zanimivo.
Oprosti, ker sem tako osebna, in ni ti treba odgovoriti, če ne želiš... vendar: skoraj ne more biti drugače, kot da si Škorpijon - ali si?... Toliko sorodnosti oz. podobnosti namreč najdem samo s slednjimi... Pa tema, mrak.... In da večkrat dnevno umremo - zanimivo - ravno včeraj sem v zvezi z nečim drugim na Forumu pomislila natanko to.

..ko gledam nazaj po temi, ugotavljam, da nisem napisala druge številčne kombinacije, ki mi je tudi blizu, pa si me spomnila nanjo - namreč 27 - 9 - to je vsota števil mojega rojstnega datuma in mi je tudi zelo blizu...

... še nekaj sem opazila.. vidim, ko smo omenjali 13 in ko Daisy v enem postu pravi: 444...
Daisy, včeraj ali predvčerajšnjim sem kopirala temo "petek 13", da vstavim v odgovor nekomu, ki ga je zanimala ta kombinacija, in presenečeno ugotovila, da je to tema s številko 444... ;)


Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 Anatha

Anatha
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 182

Objavljeno: 7. junij 2002, 01:00

Marsa, natancno! Nekako ustvarim mosticek, tunel, ja, kot opisujes! Zanimivo, sicer sem brala Castanedo, vendar se tega ne spomnim. Je pa res, da sem bila takrat malo odsotna, bom morala branje ponoviti.

:))) ne, nisem skorpijon. Sem tehtnica, z Luno v levu in asc. v ribah. Razen ce je to vpliv kitajskega horoskopa, po katerem sem svinja, kar nekako ustreza skorpijonu. Zal se se nisem uspela poglobiti v astrologijo, tako da za ostalo ne vem.

Hecno, res.

Anatha

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. junij 2002, 01:00

Čudno. Sem bila kar prepričana.
Pomislila sem tudi na Leva, tudi na Ribo, vendar si se mi v nekem smislu zdela prenatančna in resna za Ribo...
Tehtnice (razen umirjenosti) pa ti res ne bi pripisala in skoraj prepričana sem, da imaš v Škorpijonu Merkur ali/in Venero.
Morda se kdaj posvetiš...
Sama sem Riba, Luno imam prav tako v Ribah, po ASC pa sem Škorpijon.
Po kitjaskem horoskopu pa sem Zmaj.

Me veseli. :)

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 Anatha

Anatha
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 182

Objavljeno: 7. junij 2002, 01:00

Mene tudi :))

Hihi, spet napacno. Merkur v Devici in Venera v Levu. Imam pa Saturn v Skorpijonu. Zanimivo.

Ja, mislim, da se bom posvetila.

Anatha

#23 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 7. avgust 2002, 01:00

Jaz pa zadnje čase opažam, da se pri meni tri dni pred polno ali prazno luno sproščajo negativne energije.TOse mi dogaja v obliko močnega glavobola. Drugače me ne boli glava, takrat bi mi jo pa razneslo, kar slabo mi je od glavobola.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#24 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 9. avgust 2002, 01:00

meni se pred mlajem porajajo tiste´´misli, ki jih poizkušam odgnati, kot bi jih streljal z puško. uspeva mi, zato sem zrelejši.

pokowc

#25 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 6. september 2002, 01:00

Veliko ljudi se spreminja, zakon daš-dobiš deluje zelo hitro, vendar je še veliko ljudi, ki so še zelo fizični ali kako naj se izrazim.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0