Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Preroške sanje ali želja?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
7 komentarjev na to temo

#1 matjazz30

matjazz30
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 27. februar 2010, 16:50

Lep pozdrav!

Že dolgo me mučijo ene sanje in še do danes nisem uspel ugotoviti ali so to bile nekakšne preroške sanje ali pa samo moja želja.Zelo bi bil vesel,če bi mi nekdo vsaj malo poskušal pomagati najti odgovor,ker se z njimi ubadam že kar lep čas.Sicer sem že poskušal sam,ampak sem raje opustil,ker si resnično ne bi želel ustvarjati napačne razlage.

Star sem 30 let in nekje v srednji šoli,se pravi pred petnajstimi leti sem imel zelo nazorne sanje,ki so se mi globoko vtisnile v spomin.V tistih sanjah je bilo vse nazorno videno,se pravi osebe in tudi okolje do najmanjših potankosti. Pa tudi zelo srečnega sem se počutil!Nato sem za par let pozabil na tiste sanje in se nekega dne spomnil na njih.Takrat sem bil v resni zvezi že kakšnih pet let.Vedno sem se potem spraševal ali je to tista oseba,ki sem jo sanjal in sem jo potem nekako na silo stlačil tja noter.Nikakor ni bila podobna tisti osebi zato sem pač mislil,da vse potankosti pač ne držijo in da je moje življenje že začrtano z njo.Sva pa se pred enim letom razšla po štirinajstih letih.

In danes sem se ponovno spomnil na tiste sanje,zato sem se odločil,da bi lahko nekoga povprašal kaj več o tem.

Glede na to,da vem kakšen človek sem,se mi zdi,da je to bolj nekakšna notranja želja,kot pa preroške sanje

Lepo bi prosil,če bi kdo imel kaj o tem za povedat. HVALA!



#2 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. februar 2010, 18:07

A imajo sanje kaj skupnega z astrologijo??? Maybe. x;)x Sicer pa sanje si najbolje vsak sam razloži. Je pa nekaj o sanjah že napisan nekje po forumu, pa mal poišč....

Ti dam pa namig za razmišljanje-sanje-astralni svet-kombinacija podzavesti, nadzavesti, čustev.....skratka sve i svašta. Koliko je bil pa kakšen procent katerega pa sam študiraj. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#3 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 27. februar 2010, 19:57

matjazz30, enako sem se spraševal v podobni situaciji: so preroške sanje ali moje želje? Sploh ker je bilo tako nemogoče ... V bistvu sem odgovor dobil šele, ko se je "prerokovan" dogodek zgodil. x:Dx
Possible—but highly unlikely.

#4 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 11. februar 2014, 20:06

sem sanjala šamana pa nona- pa smo mel tako gosttilniško prijazno ,prijateljsko, prijetno vzdušje, sem se zbudila prav zadovoljna-ker drugače redko sanjam, vsake kvatre in večinoma horor in grozljivke , predpostavljam, da so bile te sanje "preroške"

 

hypnodisk.gif


Obečanje ludom radovanje...


 


#5 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 11. februar 2014, 20:35

ma šamčko....sanjam te vsak dan....pa me nikol resno ne vzameš....šmrk šmrkylflower.gif



#6 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 11. februar 2014, 20:45

sevea....če si pa tak kul vedno...ki boš te bogega malega makca opazilylflower.gif



#7 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 11. februar 2014, 20:54

saj jaz tudi....sorry..mislim da je prišlo do pomote.....sem mislil da si ena hudo simpa ženskicatongue.png zdaj si ga pa lahko privoščim....tega drugač za moj okus neprimernega smajlija...hehe



#8 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 12. februar 2014, 00:48

uuu mater ... stvar je resna ... laugh.png laugh.png laugh.png

biggrin.png nič batsleepy.gif sam šankiral smo



sevea....če si pa tak kul vedno...ki boš te bogega malega makca opazilylflower.gif

biggrin.png zgrešil si temo- bluzimo drugje- pa ne se sam sebi smilit- ti si čist vreji dedcyes.gif


Obečanje ludom radovanje...


 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0