Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izbira imena otroku


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
7 komentarjev na to temo

#1 lunAnja

lunAnja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 19. september 2013, 10:59

Pozdravljeni!

 

Ali lahko postavim eno numerološko vprašanje?

 

V kratkem pričakujemo četrtega člana / članico naše družine. Zapleta pa se nam pri izbiri imena, predvsem zato ker nam je všeč zelo veliko imen. Sicer smo dogovorjeni, da bo otrok dobil ime, ko ga tudi spoznamo ampak sem vseeno malo preverila kombinacije imena in priimka. Ker pa sem pri tem bolj slaba (čisti amater biggrin.png). Ne vem ali si prav pedstavljam pravila. Če je tukaj kdo, ki bi mi bil pripravljen pri tem malo pomagati bom zelo zelo vesela in hvaležna.

 

In sicer:

 

Seštevek črk PRIIMKA je 17 = 8.

 

 

1. za punčko izbiramo med:

 

AJDA (7)

LARA (7)

MIA (6)

ZALA (12 =3)

 

 

 

2. Za fantka je v najožjem izboru le TEO (16).  Ali je v tem primeru bolje, da dodamo I ali J? Teio / Tejo (17)?

 

 

 



#2 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 19. september 2013, 11:09

Kaj mislite, da je številka 7 najboljša ?

Mogoče bi bila boljša izbira številk 5 ali 23 wink.png

samo ime pa naj bo energijsko živahno, kar pri zgornjih imenih ni zaznati.

Ne vibrira samo številka imena, pač pa samo ime nosi temeljno vibracijo.

 

Mogoče nasvet; malo raziščite imena, ki jih je pisala zgodovina. wink.png



#3 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 19. september 2013, 11:27

hehe, jaz sem 5ka laugh.png

 

drgač pa z 8 se dobro ujema tudi 6, 2 in 3. Itak je pa važen končni seštevek (ime + priimek)


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#4 lunAnja

lunAnja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 19. september 2013, 11:37

:) Naš priimek je tako " živahen"  da je izbor primernih imen precej ozek. In če nočem, da o mojem otroku pišejo urbane legende v smislu "Živa Groza", mu moram dati preprosto ime. Razumite če lahko :)

 

Cookie - pri končnem seštevku me zanima ali se priimek šteje kot dvomesto ali enomestno število? Torej ali seštejem npr. 17 + 7 = 34= 7 ali 8 + 7= 15= 6?



#5 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 19. september 2013, 11:46

mogoče malo v pomoč wink.png

 

http://numerologija.hladnik.net/



#6 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 19. september 2013, 12:00

smile.png Naš priimek je tako " živahen"  da je izbor primernih imen precej ozek. In če nočem, da o mojem otroku pišejo urbane legende v smislu "Živa Groza", mu moram dati preprosto ime. Razumite če lahko smile.png

 

Cookie - pri končnem seštevku me zanima ali se priimek šteje kot dvomesto ali enomestno število? Torej ali seštejem npr. 17 + 7 = 34= 7 ali 8 + 7= 15= 6?

vse se sprovede na enomestno število 8 + 7 = 15.

 

ti sam glej, da mu ne bo ime Lačen Kruh al pa kej laugh.png

 

*******

ko se boste spoznali v živo, boste vedeli kako mu/ji bo ime; zdaj maš pač par primerov na izboru tongue.png


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#7 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 19. september 2013, 15:44

in potem imaš otroka - robota ... brez spontanosti ... 

Ma kje...namesto do riti gazi samo do kolen laugh.png



#8 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. september 2013, 15:54

Če se mu da ime Hare Krišna al pa Radha (Radharani) potem so vsi problemi rešeni...po bajkah od mgd-ja je to nad močjo numerologije...vsebuje vse...zakaj biti zadovoljen z majhnim, če se ima lahko več...tongue.png

 

Vsaka številka ima svoje pluse in minuse...pa ne pozabit da so tudi planetki povezani s številkami...tako da je na koncu prav isti klinac kakšno ime bo imel otrok, razen če nimate moč tudi planetkov malo premikat po njihovih orbitah...Vpliv planetkov bo imel večjo moč, kot pa numerološka vrednost imena...Razen če ne bo imel še kakšen middle name po svetniku. Tisto pa zna včasih narest kakšen čudež...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0