Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

JAHANJE


  • Please log in to reply
* - - - - 1 votes
100 replies to this topic

#1 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • posts 417

Posted 26. December 2006, 16:42

Živjo,

iščem nekoga, ki bi me bil pripravljen naučit jahat konja. V zameno mu potem 2-3x na teden razjaham konja.

oz.

Npr. Če ima kdo več kot enega konja, in nima časa redno razjahat vse, mu pomagam, če me je pripravljen naučit jahat in skrbeti za konja. Nekaj ur jahanja sicer imam za sabo, a je tega mal dolgo nazaj...


Hvala xsrcx

#2 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • posts 417

Posted 21. January 2007, 12:55

Ok, se že pridno učim jahat... x:)x .... čeprav moja zgornja ponudba še velja... Zdej ne vem al je tolk nenavadna, al je tle gor tolk mal ljubiteljev konjev?

A ima kdo namen iti na sejem konjeniškega športa, ki bo v Essnu marca?

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 21. January 2007, 13:01

O, fajn, da je ta tema in fajn da je odprta ravno by you. xDDx x;)x :palec:

Jaz nimam pojma.
Niti si ne zelim tolk blazno.

Sicer pa poznam nekoga, kjer bi lohk si izpolnila svojo zeljo zgornjo (sam pravis, da ni vec aktualno oz. da si si ze zrihtala).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,532

Posted 23. January 2007, 10:59

Marsa, lahko pa vseeno poveš x:)x smo še drugi, ki radi jahamo pa nismo ravno tiste vrste, ki bi si lahko privoščili tak luksuz kot ga ponuajo v klubih.

Sicer je zdaj že tko veliko tudi kmečkih turizmov in zasebnikov, kjer lahko jahaš ampak če ne poznaš in ne veš točno kam se napotit je bolj shit pa tudi neki pogosto ne moreš hodit. Se spomnim da sva šla enkrat z očetom v Dolsko pri Ljubljani, v jahalni klub pač in prosila za terensko jahanje, potem pa so nama rekli da morava 20 ur maneže opravit (po fajn ceni) da pač greva lahko potem šele na teren. Ni pomagalo tut to da so videli, da sva solidna jahača in da sva pred tem že bila parkrat na terenskem jahanju, jst sem celo schnell kurs jahanja opravila. Ja, zdej pa že par let nisem na konju sedela, katastrofa --- pogrešam :sori:
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#5 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • posts 19,138

Posted 23. January 2007, 14:22

:vragec:

mene sicer obchasno shefi jahajo...sam mam pa najraj lepo ujahane kobile *med 30 in 40 let) x:px

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#6 Todika

Todika
  • Lunatik
  • posts 5,677

Posted 23. January 2007, 14:24

eh...premlada :o|o:

x;)x :vragec:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#7 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • posts 19,138

Posted 23. January 2007, 14:29

eh...premlada :o|o:

x;)x :vragec:

:vragec:

pa she povrgla bosh kmal... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 23. January 2007, 14:31

Marsa, lahko pa vseeno poveš

OK. Se pozanimam (nisem si namrec zapomnila vseh teh infotov, sam vem kje je, k sem bla tam, niti ne vem, kako se rece, recimo).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • posts 417

Posted 24. January 2007, 15:38

O, fajn, da je ta tema in fajn da je odprta ravno by you. xDDx x;)x :palec:

Jaz nimam pojma.
Niti si ne zelim tolk blazno.

Sicer pa poznam nekoga, kjer bi lohk si izpolnila svojo zeljo zgornjo (sam pravis, da ni vec aktualno oz. da si si ze zrihtala).



Ne ne nisem še našla,.... pač hodim eno uro na teden mal za filing in zato, da mi eden pove kako jahat... dokler pač ne najdem nekoga

fajn je, da se najprej mal naučim jahat - vsaj osnove,... da ne bo imel potem nekdo preveč dela z mano, in dami bo lazje zaupal svojga konja za jahat...

Drugač pa še vedno velja, če ima kdo več konjev ali pa tud enga, pa nima časa vse razjahat, sem mu pripravljena priskočit na pomoč,... bova obadva imela koristi od tega: on bo imel poskrbljen za rekreacijo konja, jaz se bom pa najahala... x;)x

Mislim, da ni slaba ideja .... samo če je nekdo pripravljen "posodit" konja ... pa če ni konj tak, da vsakga dol meče x:Dx x:Dx

#10 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,532

Posted 24. January 2007, 15:54

Od kod pa si ti KONJ?
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#11 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • posts 417

Posted 26. January 2007, 07:40

ja, živijo chariot x:)x

vidim, da teb tud konjčki sedejo, a ne?! x;)x

če se pelješ proti Škofji Loki, zlo verjetno, da greš tud mimo mene... tko da pride zame bolj v poštev severno/zahodna okolica Ljubljane... Če se javi kdo iz Mb, se najbrž ne bom vozila gor...

Iz katerga konca si pa ti? Ti pa že mal bolj jahaš, a ne?! Kokr si neki gor omenila, maš tud jahače že narejene

x:)x

#12 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • posts 16,659

Posted 26. January 2007, 08:10

JSt bi tud. Resno. Si že dalj časa to želim. Count me in...bo pa ja nekdo ustregel 3 deklicam. x;)x x:)x

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 26. January 2007, 09:23

No fino, k to je pa v blizini Vodic, se prav na 'vasem koncu', Konj.
sem ze napisala frendi mail, da mi posreduje tocne podatke. :palec:

Ja, sodim, da bi tam bilo kaj tavcga dobrodoslo. Da se mal za konjcke skrbi. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,532

Posted 26. January 2007, 09:32

Ja saj pravim, jst jahala nisem že par let, tko da je vprašanje kolk bi mi šlo kej xrolleyesx vem pa da smo šli enkrat jahat po parih letih in sem rabila zlo hit da sem nazaj not prišla, pomoje je jahanje kot vožnja s kolesom x:Dx samo pač da je od konja do konja odvisno kako ti gre x:o)x

Pikica, te potem countamo in če kej najdemo :palec: jst sem že tko poleti iskala nek kmečki turizem da bi šla probat terensko jahanje mal ampak ni blo potem nič iz tega. Ja če nimaš prevoza si prec v p* ane, tko da najprej šoferček pa avtek, da bom lahko sploh kam prišla... pa služba ker zdej sem bolj šparovna :sori: pol se pa zmenimo!

Konj --- mim tebe v Škofjo Loko... hočeš rečt Medvode x:Dx no pač tisti konec je kul, meni zlo všečen :palec: predvsem Selška dolina :2src:
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#15 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • posts 9,884

Posted 26. January 2007, 10:24

Pikica, te potem countamo in če kej najdemo :palec: jst sem že tko poleti iskala nek kmečki turizem da bi šla probat terensko jahanje mal ampak ni blo potem nič iz tega. Ja če nimaš prevoza si prec v p* ane, tko da najprej šoferček pa avtek, da bom lahko sploh kam prišla... pa služba ker zdej sem bolj šparovna :sori: pol se pa zmenimo!

Konj --- mim tebe v Škofjo Loko... hočeš rečt Medvode x:Dx no pač tisti konec je kul, meni zlo všečen :palec: predvsem Selška dolina :2src:


Jst bi tut, jst bi tut :onfire: :onfire: :onfire: pa še Vodice (Marsa, če tole bereš) so bliz mene (sp.Šiška - ok, relativno bliz, ampak spet tok deleč pa tut niso Vodice).
Jst "znam" pa sam v kas-u jahat; nism naredila nobenga tečaja (haha, sm "naraven talent" xrolleyesx ), galopirat pa ne znam :sori: (še); anyway, jahala sm v maneži in na terenu - vse pred leti (ok, maneža je bla nazadnje lansko leto, nekje pri Velenju, k je bla glih zastonj prilika), teren je bil pa tut flat in neproblematičen (nikjer nič za skakat, se sklanjat ipd.)

Torej, sem interesentka, Vodice so mi ql, če me marate zraven (Konj, Chariot, Pikica)...count me in.

BTW, Selška je fuuuuuuuuuuuuul daleč od Medvod, mogoče pa Konj govori kej o Retečah in tistmu koncu :inocent: (ugibam, valda).
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#16 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 26. January 2007, 11:11

Fajn (ja, sem sla pogledat, zdaj ko 'se grem' x:o)x - pac k nekaj obljubljam pa to x:)x)
Saj pravim, sem poslala frendi mail za te infote.
jaz sem bla samo tam, nc ne vem, kako se rece pa to. xDDx
torej, tko kt ce enga spoznas... ga vidis, si zapomnis ime (al pa se rajs/hitrejs kaj je po horoskopu x;)x), ne poznas pa nujnno njegovega naslova itd. xDDx

Ne vem tud tocno, kako si predstavljate to oz. kako bo on navdusen nad tem; sam znal bi bit, je fajn, priljuden tip, prav zivi za tiste konje (je tak *Taprav* model pa se astrologija ga je zanimala, je vse vedel, kaj pa kako... xDDx - riba je sicer) xokx xyesx
Ima vec konjev, tud takih, kao 'primernih za zacetnike', ene par kobil simpaticnih..
No jaz sem jih hranila x^x (vazhichka x;)x)...
Tko no, fajn, pa se bliz je, 15 minut ali manj iz LJ.
PRED cestninsko postajo. x8Dx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#17 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,532

Posted 26. January 2007, 11:16

Iz tehle konjev lahko še kak Lunin "party" naredimo madonca, tok se nas je nakapal naenkrat x:Dx the more the merrier x;)x LNF naravoslovni dan --- spoznavanje konj x:px x:Dx


Cookie, rekla sem da mi je tisti konec naprej všeč x;)x torej mimo Medvod greš v Škofjo Loko in naprej v Selško dolino, kjer je meni všeč xDDx vidim pa da sem mal čudn napisala ja :sori: ... se opravičujem!!!
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 26. January 2007, 11:29

LNF naravoslovni dan --- spoznavanje konj x:px x:Dx

Hudo! xokx x:Dx x;)x

morda pa res...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • posts 9,884

Posted 26. January 2007, 13:57

Iz tehle konjev lahko še kak Lunin "party" naredimo madonca, tok se nas je nakapal naenkrat x:Dx the more the merrier x;)x LNF naravoslovni dan --- spoznavanje konj x:px x:Dx
Cookie, rekla sem da mi je tisti konec naprej všeč x;)x torej mimo Medvod greš v Škofjo Loko in naprej v Selško dolino, kjer je meni všeč xDDx vidim pa da sem mal čudn napisala ja :sori: ... se opravičujem!!!

To b blo dobro, ja :palec:

Kr se pa Medvod (no, pa Selške tut) tiče, sm pa jst rada pametna x^x tk da ni mišljen kt kritika x:o)x (čeprou sm pa tut jst jako zmedeno pisala)
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#20 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • posts 417

Posted 26. January 2007, 15:14

Ne vem tud tocno, kako si predstavljate to oz. kako bo on navdusen nad tem; sam znal bi bit, je fajn, priljuden tip, prav zivi za tiste konje (je tak *Taprav* model pa se astrologija ga je zanimala, je vse vedel, kaj pa kako... xDDx - riba je sicer) xokx xyesx
Ima vec konjev, tud takih, kao 'primernih za zacetnike', ene par kobil simpaticnih..
No jaz sem jih hranila x^x (vazhichka x;)x)...
Tko no, fajn, pa se bliz je, 15 minut ali manj iz LJ.
PRED cestninsko postajo. x8Dx x;)x


A ima slučajn večje posestvo ob cesti, imajo drugi svoje konje v njegovi štali oz. boxih, pa uči tud jahat, pa par otrok, ko se prelješ od Vodic proti Smledniku, njegovo ime se začne na J., ...? Ker v proti Vodicam (z moje strani pač) hodim zdej se učit, da ni to isti? Čeprav je res,da ne vem kje je na gorenjski obvoznici avtocesta, ker se nikol ne vozim tam x;)x

Bo pa mal bogi, ko ga bo tolk žensk napadlo.... al pa srečen možakar (nikol ne veš) x:Dx x:Dx

x:)x

#21 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • posts 19,138

Posted 26. January 2007, 15:19

:vragec:

a kdo ve, kje se da konjske klobase dobit?

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#22 Amis

Amis
  • D član
  • posts 15,191

Posted 26. January 2007, 15:22

salame so držali na tržnici v lj....za klobase pa ne vem.....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#23 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • posts 14,206

Posted 26. January 2007, 15:30

mislim da je pričakoval drugačen odgovor x:Dx

#24 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • posts 19,138

Posted 26. January 2007, 15:32

salame so držali na tržnici v lj....za klobase pa ne vem.....



mislim da je pričakoval drugačen odgovor x:Dx

:vragec:

niti neeee.... x;)x
predvsem "ONO O DRZHANJU" mi je posebi ushech... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#25 Amis

Amis
  • D član
  • posts 15,191

Posted 26. January 2007, 15:32

me nč ne briga kaj je pričakoval..... :vragec: ..... x:Dx ....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users