Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izgubil se je ...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1 komentarjev na to temo

#1 WebMerk

WebMerk
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 7. maj 2014, 18:13

Izgubil se je ...

Pozdrav vsem na forumu ...

Že skoraj drugi mesec je tega odkar je izginil neznano kam rdeče-beli, prijazen, kastriran mačor. Vsepovsod smo že objavljali, klicali, iskali...no še na Luni nismo...do sedaj...

Zato vse res  "ZELO NUJNO PROSIMO ZA POMOČ". Če ste ga morda našli, videli ali se je zatekel k vam, nas "LAPO PROSIM OBVESTITE".

Absolutno "NAGRADA" za najditelja!!!!!!!!

Res najlepša "HVALA" vnaprej za vso pomoč!

Mark Alena Angela

ps: nikakor ne morem dodati slikice, zato prilagam link, kjer so slikice tega mačora.

Hvala! http://www.izgubljen.../rdece-beli-muc



#2 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 7. maj 2014, 20:55

Naš nekdanji maček se je pojavil spet pri nas po skoraj pol leta izginotja. Potem je naslednjo pomlad po mačjih bojih zbolel, vidno je začel hirati. Peljali smo ga k veterinarju, kjer je najprej dobil infuzijo, potem mi je pa vet dal še injekcije antibiotikov, s katerimi sem mačkonarja pridno špikala en teden. Po par dnevih  je začel jesti, po enem tednu se mu je zelo izboljšalo. Ko si opomogel, jo je odmaglil. Tokrat za zmeraj. Predvidevam, da mi je neznansko zameril tisto špikanje. Mački (sploh če niso kastrirani), grejo in pridejo nazaj, če jim je kje drugje bolj všeč, se pa tud za stalno odselijo. 






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0