Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lastno POLJE, biopolje, programiranje in upravljanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
100 komentarjev na to temo

#1 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 19. december 2016, 21:34

Lastno POLJE se lahko pojmuje na več načinov, nekateri govorijo bolj o avri, nekateri o skupku raznih teles, ki delujejo vsaka z svojo vibracijo in lastnimi interesi..    eni ga strokovno imenujejo tudi biopolje, mogoče tudi skupek akaških zapisov..  spet drugi verjamejo edino in izključno v osebnostno moč in fizično/psihološko upravljanjem z okolico, kar pa na ta način ne dosežejo, to pa nato pade pod okrilje naključja, višje sile, karme ipd..  Psihologija razlaga našega kreatorja v nas kot um/psiho, ki ga/jo sestavlja zavedni del, ki seveda ves čas nekaj kreira, a hkrati izza ozadja kreira (včasih še z večjo močjo) tudi nezavedni del..   del ki je bil potisnjen izven zaznavanja zavesti in želi biti nazaj ozaveščen, zato tako kliče po pozornosti..   V duhovnosti obstaja pa zraven zavednega in nezavednega opisujejo še nadzavedni del nas, ki se še ni aktiviral/ozavestil in predstavlja latentne božanske dele nas, ki še neaktivni čakajo da dozorijo in se takrat lahko aktivirajo..   
 
Skratka naš dnevni tok dogodkov nekdo/nekaj ustvarja!  In ti dogodki nas nato dosegajo..  Srečni in manj srečni dogodki, osebe, priložnosti, nadloge, obdobja, taka in drugačna...   Dobimo veliko tega kar smo sami izbrali in tudi veliko tega kar sami zavestno nikakor ne bi želeli izbrati.
 
Sam dojemam da je vse to (zunaj in znotraj) del mojega POLJA, ki ga znam in zmorem včasih bolj, včasih manj uspešno upravljati, zavestno usmerjati in vzdrževati v okvirih željenega..
 
Ko svoje POLJE spoznaš, ko veš da ga sestavlja vsako verjetje, prepičanje, vedenje, znanje, izkušnja, vsak energetski odtis, vsak spomin, vsak zapis, ki ti ga je kdo pustil ali si ga od koga povzel, vsa prejšnja, sedanja in prihodnja dejanja in vse kar kajerkoli si, če se to zavedaš ali ne..   Zato je za upravljanje s celoto svojega POLJA, v prvi meri potrebno ozaveščanje.  Saj le kar ozavestiš, lahko nato tudi spremeniš, zamenjaš, prepišeš, preprogramiraš in usmeriš na novo..
 
Toraj kako in s čem programiraš svoje polje, da ti služi na pravi način?     Mogoče počneš to preprosto, praktično, na način kot so te o tem naučili, mogoče bolj magično okultno, ali kakorkoli se kdo že tega loteva!?
 
Kje je meja našega polja in zakaj?
 
 

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#2 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 19. december 2016, 22:21

Jaz verjamem, da je tako, kot je *glas* opisal. Ta razlaga mi je tu in zdaj intuitivno blizu in mi je tud všeč.

Biopolje kot glina, ki jo lahko oblikujem. Glina je lahko polna smeti, ostrih kamenčkov ali primesi, po drugi strani je pa lahko voljna, gladka, božanska na otip.

Tisti, ki jo gnete, pa odloča o njeni uporabnosti.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#3 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 19. december 2016, 22:52

a si že pripravljen brez jeze, besa, sovraštva in agresije sprejet dejstvo, da zadeva ni tako kot si predstavljaš ???

 

če samo verjameš ali po domače veruješ, gre za religijo ... lahko je nekaj lepega, pa še vedno samo verovanje ...

 

naslednji korak je zavedanje ... in ko si to znaš še dokazat, postane zavestna izkušnja ... 

 

Predvidevam, da si pa ti zadevo popolnoma drugače potem predstavljaš..  smile.png

Oziroma imaš ne samo (te drugačne) predstave, ampak si pridobil že dokaze za to..  karkoli že to je..

In je to potem že tvoja zavestna izkušnja..   ali šele raziskuješ in se odločaš?   

A je res toliko drugačna od opisa zgoraj?


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#4 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 19. december 2016, 23:43

če samo verjameš ali po domače veruješ, gre za religijo ... lahko je nekaj lepega, pa še vedno samo verovanje ...

 

naslednji korak je zavedanje ... in ko si to znaš še dokazat, postane zavestna izkušnja ... 

 

Ja, v bistvu si ustvarim svojo resnico, s svojim verovanjem. Se trudim, da se ne obremenjujem s tem kar je za druge resnica, imam svojo lastno. Me pa zanima, če v tem morju možnosti obstoja sploh obstaja ultimativna resnica (takšna ki je univerzalna za vse). V tem trenutku se jaz nagibam k temu da ne obstaja.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#5 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. december 2016, 00:27

če samo verjameš ali po domače veruješ, gre za religijo ... lahko je nekaj lepega, pa še vedno samo verovanje ...

 

naslednji korak je zavedanje ... in ko si to znaš še dokazat, postane zavestna izkušnja ... 

 

A ti verjameš ali veš, da če se boš vrgu iz vrha 10 nadstropne stolpnice, da te bo bolelo in boš moral zapustit telo? smile.png A niso nekatera verjetja koristna? smile.png

 

In, tudi vedenja (zavestnih izkušenj) je več nivojev. Npr. zjutraj tik preden sonce vzide je že nekaj svetlobe, dovolj, da se tatovi odpravijo domov. Določena stopnja vedenja glede sonca, tj. da osvetljuje že je. Malo kasneje ga lahko že direktno vidiš, ampak le 1% in spet veš kakšna svetlobo in toploto oddaja. Kasneje ga vidiš 2%, 3% .... in vedno bolj je svetlo in vedno bolj te greje. Vse to je vedenje, na različnih nivojih, ni le verjetje.

 

In znan primer je ko 4je slepci primejo slona vsak na svojem koncu. 1 slepec dobi vedenje, da ima slon rilec. A ko sliši, da 2 slepec pravi, da ima slon rep, mu 1 slepec pravi, da to ni res, da to on le zmotno verjame. Itd. Tuki niso vojne glede verjetja, ampak vojne glede vedenja, majhnega/omejenega smile.png

 

Npr. na tem forumu en prebere nekaj od drugega in na podlagi svojega omejenega vedenja sodi, da ta drugi le verjame ali ponavlja kar je slišal od drugih smile.png

 

Če v svojem vedenju še nisi vedno zadovoljen in vedno stabilen, lahko veš, da še ne veš vsega, čeprav nekaj lahko že veš. In da je zato možno, da tudi drugi lahko kaj (ali to isto) že vejo ali pa da že vejo kar ti še ne veš ali pa da vejo že vse kar ti plus še veliko več.

 

smile.png



#6 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. december 2016, 00:37

Ja, v bistvu si ustvarim svojo resnico, s svojim verovanjem. Se trudim, da se ne obremenjujem s tem kar je za druge resnica, imam svojo lastno. Me pa zanima, če v tem morju možnosti obstoja sploh obstaja ultimativna resnica (takšna ki je univerzalna za vse). V tem trenutku se jaz nagibam k temu da ne obstaja.

 

Zakaj pa da ne bi, zakaj se nagibaš k temu?



#7 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. december 2016, 08:33

Obstaja malo morje načinov...eni bolj uspešni, drugi manj...tisto kar je res uspešno pa temelji ravno na ozaveščanju in xxx...

 

Meja našega polja je tam do kjer seže zavest...kar je že šamano nakazal...in kar ima seveda veze z lvl...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#8 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. december 2016, 10:53

- ker si eno z vsem, nisi nekaj ločenega od ostalega ...
- ko vplivaš na svoje polje in ga spremijaš, spreminjaš hkrati še vse ostalo ... tudi zato je tako težko spremenit sebe ...
 
Zakaj? 


#9 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. december 2016, 11:34

ti signiraš 1/3 vrstice in vprašaš zakaj ... ??? ... še enkrat preberi celo vrstico ...

 

Sem jo že v začetku in ravno zato me zanima zakaj naj bi bilo tudi zato tako težko spremenit sebe?



#10 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. december 2016, 11:58

nekje v eni od tem okrog teh zadev, si v zadnjem tednu napisal, da še nisi čisto razsvetljen ... iz tega sklepan, da si prepričan, da ti ne manjka veliko ... 

torej ti meni odgovori ali je enostavno ali ni ... pa lepo prosim : ne zabluzi mi zopet o krišni, jezusu ali jehovi ... 

 

Ni enostavno, sam ne zarad tega ker bi mislil, da s spreminjanjem sebe hkrati spreminjam še vse ostalo, zato odgovor na tole tvoje vprašanje ni relevantno za tisto kar sem jaz tebe spraševal, zato prosim za tvoj odgovor na moje vprašanje.  



#11 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. december 2016, 13:19

biggrin.png

klik

 

Spet to ni odgovor na moje vprašanje. Tuki poje da le specifični nekdo drug (only you) lahko naredi določeno spremembo v meni. Moje vprašanje pa je bilo zakaj je tudi zato tako težko spremenit sebe, glede na tvojo izjavo, da ko spreminjaš sebe hkrati spreminjaš tudi vse ostalo. 



#12 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 20. december 2016, 13:34

Sebe je včasih zelo težko spreminjat. Včasih je lažje s pomočjo drugega, ki že ima to informacijo (+mišljeno širše), ki jo jaz potrebujem.

Jaz razumm, da če nekaj še ne morem spremenit, bodisi še nism našel pravega načina, bodisi še rabim razsežnost izkušnje, - še ni zrelo za preobrazbo.

Zaenkrat mi je najlažje preobraziti zadeve v usmerjeni pozornosti, v meditaciji.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#13 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 20. december 2016, 14:22

resnica je potencial vseh variant ...
glede na to, da si v svojem bistvu eno z virom, kreatorjem in prakreatorjem ... da imaš v rokah platno in škarje ... je ultimativna resnica samo trenutno stanje ... ultimativna meja se prestavlja kamorkoli že ...
 
- polje, biopolje ... ecetera ... gre za živo inteligentno informacijsko polje ...
- ker si eno z vsem, nisi nekaj ločenega od ostalega ...
- ko vplivaš na svoje polje in ga spremijaš, spreminjaš hkrati še vse ostalo ... tudi zato je tako težko spremenit sebe ...
 
- pomeni še ... ko opazuješ svoje polje, ga ne moreš ne da bi opazoval še vse ostalo ... torej, ko opazujem sebe in če se znam videt, vidim tudi mantisovo polje in njegovo zelje na njivi, vidim glas, mgd ... ecetera ...
 
- na ravni polja seveda tudi obstaja dualnost, ki se kaže v nehomogenosti polja, luknjah, sencah ... ecetera ...
 
-----------
 
najbrž pa bo zopet kdo rekel, da nimam pravice opazovat drugih, čeprav so del moje interaktivne celote ... jaz pa sem del njihove celote ...
 
tako da, veliko zadev je potrebno razščistit pri sebi o univerzalni resnici ...

ja, to si pa tako lepo (=jasno) povedal icon1_thumbup.gif

prav ubesedil si moje (razštrenane) misli.

 

khm, hočem rečt, da se strinjam z napisanim :)


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#14 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 20. december 2016, 15:01

dobro ... meditacija ... po svoje je bedarija ... meditacija-medij-mediacija pomeni nekaj vmes ... in vedno kadar uporabiš princip man in the midle, gre narobe ... meditacijo so si izmislili isti kot religijo, da bi deloval preko njih ... nesvobodno ...

 

zato, če že kaj eksperimentiraš, počni to neposredno ....

 

če si se kdaj preizkušal kot lightworker, potem veš, da se da naredit veliko ... vzdrževat mir, harmonijo, pogoje za napredek ... ampak, ampak, ampak ... 

 

Meditacija je zame... beseda in pojem, lahko ki opiše tisoče različnih stanj v katerih se lahko nahaja bitje. Jo dojemam kot uglasitev s frekvenco, ki mi koristi. Meditacija je navsezadnje lahko tudi delo na vrtu ali sekanje drv. Zadovoljstvo in ubranost in enost.

Ni pa dvoma, da lahko specifična oblika meditacije bodisi preraste v religijo, bodisi je bila meditacija ustvarjena za religiozen namen, katera ima svoje slabosti in prednosti.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#15 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. december 2016, 15:26

glede sprememb pa ... enost je velik in kompleksen zalogaj ... zdaj pa poskušaj pogledat svoje navidezno lokalno polje, kreiraj na njem spremembo in jo poskušaj vzdrževat ... in odgovor boš imel na dlani ...

 

Ne moreš je vzdrževat zarad pritiska časa, ki ni pod tvojo kontrolo in svobode izbire drugih živih bitij, ki ni pod tvojo kontrolo, ne pa zarad tega ker s spreminjanjem svojega polja spreminjaš še vse ostalo.  



#16 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 20. december 2016, 22:34

Dobri opisi Šaman, Mantis, Brezo,..  (edino mgd, je začel zopet ribiško palico za "vsemogočega" vihteti.. bomo videli če bo ujel končno že koga  smile.png  da se odkupi z ulovom za svoj izvorni greh)  

 

Če se pa osredotočim na povezujoče paralele med vsemi, ki so kaj povedali o tematiki in o ideji osebnega POLJA; bi lahko rekel, da kakorkoli kdo pristopa k temu, je proces ozaveščanja, kaj je polje, kako deluje, kako ga razumevati, da se to pri vsakemu spreminja ves čas..   Ali kot pravi Brezo, da polje pač sega, dokler sega tvoja zavest..  

Torej ali verjame kdo tudi, da ima osebno polje kje mejo?   Ali so vse meje le trenutne, ki jih bo treba enkrat še pač premakniti?

 

Nato pa navezujoče vprašanje;   Ali zavest obstaja in se premika le zato, da bi lahko s svojim poljem lažje upravljali, saj bi tako zopet postali božanska bitja, sokreatorji, kreatorji?   Ali je obratno, da nam je naše POLJE trenutno pač z namenom tako priljubljena igračka..  in ta igračka nas zaradi želje in potrebe po vedno širšem upravljanju, sili posledično na hitrejšo pot širitve naše zavesti, ki je pač pogoj za širše oblike upravljanja z realnostjo..   Osnovni namen pa je razvoj te zavesti, ki je sama sebi namen in edini smisel..

 

 

Ker zanimivo je, da če se nekdo igračka s svojim poljem, ga to kar že obvlada, ne bo dolgo zadovoljevalo in bo poskušal z vedno več, oziroma upravljati z več kot je sploh zmožen.. Tudi z drugimi, tudi z "naključjem", vključil bo intuicijo v igro, bral bo informacije sinhronicitete, ki mu lahko prihajajo nasproti in še in še in še..  Torej pri temu upravljanju se razvijajo lahko takšni in drugačni talenti, sposobnosti in moči..  Tukaj se pa pojavlja tudi vprašanje zlorabe ali ko se nekaj dogaja preveč na silo..  Kar bi lahko pomenilo, da tudi POLJE ima svoj plan kako hitro se bo odpiralo naprej ali pa je to le samonastavljena zaščita, ki smo si jo postavili sebi, na vsako duhovno stopničko (pred našim spustom v okrnjeno 3D formo), da sedaj ne bi mogli vstopati prehitro na področja, ki jim še ne bomo dorasli, saj si bi lahko tako tudi škodovali,..  

 

Kot je že v drugih temah prihajo do izraza, da se sam nisem se nikdar dosti ustavljal na ravneh raznih božanskih bitij, ki jih je v izobilju..   Veliko duhovnih recimo dela z angeli, mojstri modrosti, z bitji iz raznih gostot in dimenzij, ali tudi z delfini, samorogi in drugimi raznimi bitji..  In sam sem ves čas sem bil le v poziciji jaz in Izvor Vsega in najina dinamika, najina postavitev, možne povezave in nameni..   Ko sem sam imel bližnja srečanja z smrtjo, (kot najstnik mogoče po večkrat na teden), sem se vsake toliko spraševal, kako to da imam jaz lahko tako srečo, da vedno preživim.. In nato sem dojel, da me nekaj očitno čuva, da ni namen da umrem, ker že po statistiki to ni bilo več možno, da sem bil skoz obvarovan, me je posledično začelo privlačiti raziskovanje teh čuvajev iz ozadja, ali raziskovanje sil ki vse to upravljajo in predvsem raziskovanja vrhovne Višje Sile, ki je ustvarila in upravlja vse..

Nisem se pa ukvarjal z angelskimi ravnmi recimo.. ki bi naj bolj direktno čuvale vsako bitje  Ko sem pa prvič bolj direktno videl prisotnost angelskih bitij in kje se dotikajo moje avre, pa mi je ta pogled instantno odprl vedenje, da so angeli del mojega polja (torej jaz na tej ravni) in se kot bitja lahko nahajajo tam, ker sem si jih sam (enkrat) tja postavil...  torej iz svoje božanske pozicije, takrat preden sem se odločil svojo zavest razdelit na vsako točko posebaj, da vsaka točka pozornosti postane samosvojo bitje, enota zase.. In sem delom sebe, ki bodo šli navzdol v največji involucijski spust samopozabe, v okrnjene 3D realnosti, moral dati tudi ustrezno zaščito, saj sem seveda vedel, da če bom želel prehodoti tudi te poti namenov v gostoti in pozabi, na način kot človeško bitje začne svojo pot in svoje omejene izbire, da bom te slepe dele zemeljskih sebe moral vsaj malo usmerati, jih držati na osnovnih poteh in jih čuvati pred tem, da se samouničijo preden stopijo na pot Namena..  tako so deli mene ostali tudi kot čuvaji, kot delčki nadzavesti, celotna kozmična paleta duhovnih ravni razporejena ravno tako, kot je potrebno za izpolnitev te ideje, ki sem si jo zadal in ki jo pravkar doživljam..

 

Vseeno pa je skozi prevladajoči del dneva v vsaki osebi, le ta osebna zemeljska zavest, ki pozna, sliši upošteva le "sebe", "svoje" misli iz uma in se ukvarja z vsakodnevnimi izzivi in obveznostmi..   In ta pozicija takoj ustvari vse ostale pozicije, vseh drugih nad in pod bitij, ki se raztezajo v nedogled..

 

In kako pa potem sami iz tega izhodiša upravljate z ravnmi, ki od tukaj veljajo za božanske?  Ali izhajate iz pozicije, prepoznaj, razbiraj, upoštevaj in sledi?  Ali iz pozicije, vse kar je tukaj, je tukaj za to, da lahko jaz usmerjam, spreminjam in prilagajam svojim ambicijam in vsa kreacija je tukaj zato, da se prilagaja meni?

 


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#17 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. december 2016, 23:51

Torej ali verjame kdo tudi, da ima osebno polje kje mejo?   Ali so vse meje le trenutne, ki jih bo treba enkrat še pač premakniti?

 

Analogija temu je atlas sveta...primer evropa...tongue.png

 

 

Nato pa navezujoče vprašanje;   Ali zavest obstaja in se premika le zato, da bi lahko s svojim poljem lažje upravljali, saj bi tako zopet postali božanska bitja, sokreatorji, kreatorji?   Ali je obratno, da nam je naše POLJE trenutno pač z namenom tako priljubljena igračka..  in ta igračka nas zaradi želje in potrebe po vedno širšem upravljanju, sili posledično na hitrejšo pot širitve naše zavesti, ki je pač pogoj za širše oblike upravljanja z realnostjo..   Osnovni namen pa je razvoj te zavesti, ki je sama sebi namen in edini smisel..

 

Ali je "bitjece" v procesu involucije ali evolucije...v tej smeri se skrivajo odgovori...tongue.png

 

 

Ker zanimivo je, da če se nekdo igračka s svojim poljem, ga to kar že obvlada, ne bo dolgo zadovoljevalo in bo poskušal z vedno več, oziroma upravljati z več kot je sploh zmožen.. Tudi z drugimi, tudi z "naključjem", vključil bo intuicijo v igro, bral bo informacije sinhronicitete, ki mu lahko prihajajo nasproti in še in še in še..  Torej pri temu upravljanju se razvijajo lahko takšni in drugačni talenti, sposobnosti in moči..  Tukaj se pa pojavlja tudi vprašanje zlorabe ali ko se nekaj dogaja preveč na silo..  Kar bi lahko pomenilo, da tudi POLJE ima svoj plan kako hitro se bo odpiralo naprej ali pa je to le samonastavljena zaščita, ki smo si jo postavili sebi, na vsako duhovno stopničko (pred našim spustom v okrnjeno 3D formo), da sedaj ne bi mogli vstopati prehitro na področja, ki jim še ne bomo dorasli, saj si bi lahko tako tudi škodovali,..  

 

Bitjece, ki uporablja intuicijo mora biti kar visoko...intuicij aje namreč takoj pod duša lvl...Po drugi strani je pa vse odvisno kakšna pooblastila ima (s kakšnimi silami se lahko igra)...Obstajajo bariere med nivoji ali letanjem gor. No password, no entrance...tongue.png

 

 

Kot je že v drugih temah prihajo do izraza, da se sam nisem se nikdar dosti ustavljal na ravneh raznih božanskih bitij, ki jih je v izobilju..   Veliko duhovnih recimo dela z angeli, mojstri modrosti, z bitji iz raznih gostot in dimenzij, ali tudi z delfini, samorogi in drugimi raznimi bitji..  In sam sem ves čas sem bil le v poziciji jaz in Izvor Vsega in najina dinamika, najina postavitev, možne povezave in nameni..   Ko sem sam imel bližnja srečanja z smrtjo, (kot najstnik mogoče po večkrat na teden), sem se vsake toliko spraševal, kako to da imam jaz lahko tako srečo, da vedno preživim.. In nato sem dojel, da me nekaj očitno čuva, da ni namen da umrem, ker že po statistiki to ni bilo več možno, da sem bil skoz obvarovan, me je posledično začelo privlačiti raziskovanje teh čuvajev iz ozadja, ali raziskovanje sil ki vse to upravljajo in predvsem raziskovanja vrhovne Višje Sile, ki je ustvarila in upravlja vse..

Nisem se pa ukvarjal z angelskimi ravnmi recimo.. ki bi naj bolj direktno čuvale vsako bitje  Ko sem pa prvič bolj direktno videl prisotnost angelskih bitij in kje se dotikajo moje avre, pa mi je ta pogled instantno odprl vedenje, da so angeli del mojega polja (torej jaz na tej ravni) in se kot bitja lahko nahajajo tam, ker sem si jih sam (enkrat) tja postavil...  torej iz svoje božanske pozicije, takrat preden sem se odločil svojo zavest razdelit na vsako točko posebaj, da vsaka točka pozornosti postane samosvojo bitje, enota zase.. In sem delom sebe, ki bodo šli navzdol v največji involucijski spust samopozabe, v okrnjene 3D realnosti, moral dati tudi ustrezno zaščito, saj sem seveda vedel, da če bom želel prehodoti tudi te poti namenov v gostoti in pozabi, na način kot človeško bitje začne svojo pot in svoje omejene izbire, da bom te slepe dele zemeljskih sebe moral vsaj malo usmerati, jih držati na osnovnih poteh in jih čuvati pred tem, da se samouničijo preden stopijo na pot Namena..  tako so deli mene ostali tudi kot čuvaji, kot delčki nadzavesti, celotna kozmična paleta duhovnih ravni razporejena ravno tako, kot je potrebno za izpolnitev te ideje, ki sem si jo zadal in ki jo pravkar doživljam..

 

Mogoče bi pa moral iti na kakšno kavico s kom od njih...mogoče bi ti pa kaj namignil...tongue.png

Mogoče imaš pa problem s sprejemanjem Božanske kreacije...tongue.png

 

Z mojstri modrosti dela manj kot 0,5% od tistih, ki se s tem hvalijo...torej isto velja tudi za nadangelčke...

Obični angeli so pa pač tako kot obični ali malo bolj napredni človečki....ostala bitjeca pa tudi več ali manj v isti kategoriji...Skratka prvi dvoje imajo največ pooblastil potem pa čedalje manj...in temu primerno sledi vse ostalo...

 

Kdo pa pravi, da morajo angeli čuvat bitjece...

Angela varuha ima pa itak vsak človeček...čez vse life eden in isti...dokler človeček ne doseže lvl xxx...skratka težko je dobiti takega prijateljčka...tongue.png

 

Človeško telo je sestaljeno iz lunarnih in sončnih xxx...vprašanje je samo ali ima človeček kontrolo nad njimi ali ne...tongue.png

 

 

Vseeno pa je skozi prevladajoči del dneva v vsaki osebi, le ta osebna zemeljska zavest, ki pozna, sliši upošteva le "sebe", "svoje" misli iz uma in se ukvarja z vsakodnevnimi izzivi in obveznostmi..   In ta pozicija takoj ustvari vse ostale pozicije, vseh drugih nad in pod bitij, ki se raztezajo v nedogled..

 

In kako pa potem sami iz tega izhodiša upravljate z ravnmi, ki od tukaj veljajo za božanske?  Ali izhajate iz pozicije, prepoznaj, razbiraj, upoštevaj in sledi?  Ali iz pozicije, vse kar je tukaj, je tukaj za to, da lahko jaz usmerjam, spreminjam in prilagajam svojim ambicijam in vsa kreacija je tukaj zato, da se prilagaja meni?

 

Kdor pozna sebe v zadovoljivi meri, svoj trenutni položaj v Kozmosu (lvl), se mu vsaj malo sanja o "načrtu"...se mu začnejo razotkrivati tudi informacije na to...

 

Za upravljanje z določeno ravnjo, je treba biti vsaj stopničko višje...kdor misli da lahko iz nižje ravni upravlja višjo živi v iluziji...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#18 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. december 2016, 11:12

Nisem se pa ukvarjal z angelskimi ravnmi recimo.. ki bi naj bolj direktno čuvale vsako bitje  Ko sem pa prvič bolj direktno videl prisotnost angelskih bitij in kje se dotikajo moje avre, pa mi je ta pogled instantno odprl vedenje, da so angeli del mojega polja (torej jaz na tej ravni) in se kot bitja lahko nahajajo tam, ker sem si jih sam (enkrat) tja postavil...  torej iz svoje božanske pozicije, takrat preden sem se odločil svojo zavest razdelit na vsako točko posebaj, da vsaka točka pozornosti postane samosvojo bitje, enota zase.. In sem delom sebe, ki bodo šli navzdol v največji involucijski spust samopozabe, v okrnjene 3D realnosti, moral dati tudi ustrezno zaščito, saj sem seveda vedel, da če bom želel prehodoti tudi te poti namenov v gostoti in pozabi, na način kot človeško bitje začne svojo pot in svoje omejene izbire, da bom te slepe dele zemeljskih sebe moral vsaj malo usmerati, jih držati na osnovnih poteh in jih čuvati pred tem, da se samouničijo preden stopijo na pot Namena..  tako so deli mene ostali tudi kot čuvaji, kot delčki nadzavesti, celotna kozmična paleta duhovnih ravni razporejena ravno tako, kot je potrebno za izpolnitev te ideje, ki sem si jo zadal in ki jo pravkar doživljam..

 

Tole "vedenje" je tisto kar te v resnici omejuje, ker je tvoja umska domišljija, ne resnica.

 

Npr. če jaz nekaj spremenim sebe, vidim, da se je vse drugo tudi spremenilo. V resnici to ne pomeni, da se je tisto drugo dejansko kaj spremenilo, ampak moja percepcija tistega se je spremenila, zato vidim kot da se je tudi tisto drugo spremenilo. Iz take in podobnih še nepopolnih percepcij (videnj, vedenj, doživljanj, izkušenj...) in interpretacij (očitno sem jaz sem kreator vsega, jaz sem vse v vsem itd.) nastanejo potem take zgornje umske domišljije, pravljice, ki te držijo ujetega. Po milosti vrhovne Višje sile, Boga, ko ti umakne tvoj um, lahko vidiš koliko so bile to le pravljice in kako trdno, nedvomno si temu verjel, čeprav hkrati nepomirjen in nezadovoljen. Po tem greš lahko naprej.   



#19 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. december 2016, 13:02

p.s. Npr. če daš gor očala z rumenimi stekli in zdaj pogledaš sneg, to ne pomeni, da je sneg v resnici postal rumen ali da si ga ti skreiral. Kakšen "otrok" bi si lahko tko intepretiral, ne pa "odrasel".

 

In podobno je s spremembami na umu, intelektu ali zmotnemu egu... povzročijo različno percepcijo in če si to pol nekdo napačno intepretira pridejo ven raznorazne pravljice, npr. o "involuciji-evoluciji", "absolutu" ipd.

 

Po milosti nekoga, ki pozna resnico, jo lahko spoznamo, če sodelujemo in se dejansko osvobodimo. 



#20 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. december 2016, 14:08

najbrž nas želiš prepričat, da je dovolj vprašat tebe ... biggrin.png

 

Če bi vsaj prebral kaj piše, ne bi tega spraševal smile.png

 

V "jo lahko spoznamo" sem vštet tudi jaz.

 

In ni dovolj le tistega vprašat, treba je tudi sodelovat, ustrezno delovat. Npr. če ti ne popiješ dane ti vode, se ne boš odžejal.  



#21 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. december 2016, 15:35

mgd ... imaš svoje sledilce, ki ustrezajo tvojemu razvoju ... in če boš tudi ti poslušal še koga, se še kaj naučil zraven in ne samo blodil v krogu, ti bo sledil še kdo ... ker vidim, da tudi ti žejen "blodiš" okoli ... tudi zate velja vse to, kar bluziš drugim ... 

 

in če ti nihče ne sledi, ker nikjer ne piše da ti mora, pač sam nadaljuješ svojo pot ... ker na svoji poti popolnosti je vsak sam ...

 

Kdo mi bo pa pol položnice plačeval?? Ti pa tud nič ne razumeš :D



#22 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. december 2016, 15:49

uuups ... torej nisi brezplačen kao vodnik ... scratchchin.gif biggrin.png ... 

 

Vse je prostovoljno :D



#23 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. december 2016, 17:32

kaj pa davek ??? ... ajaaa, če imaš veliko sledilcev, dobiš status religije in ne plačuješ davkov ... biggrin.png

 

Na prostovoljne ni davka. Vidim, da ti tele vode res ne grejo in da greš zato žejen čez vodo :D



#24 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. december 2016, 18:04

ja očitno bom moral na še kak mafijski tečaj, nazadnje sem bil pred 20 leti, in od takrat se je veliko spremenilo na mafijskem področju ... biggrin.png  

 

ampak ti me ne moreš učit, ker še nisi razsvetljen ... laugh.png laugh.png laugh.png

 

Ni to mafija, vidš kako vse narobe interpretiraš. Zadost sem razsvetljen, da te lahko učim pridt naprej od kjer si pa tud z Botri te lahko povežem wink.png



#25 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. december 2016, 19:03

maa neee hvala ... obdrži zase vse botre ... jaz sem končal z njimi pred 11 leti ... biggrin.png

 

botre rabijo materialistični slabiči ... saj bi povedal kaj več ... pa bi bilo preveč ... vsak gre po svoji poti ...

 

Čestitam, prestal si prvi test. 






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0