Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Konec sveta


  • Please log in to reply
- - - - -
568 replies to this topic

#1 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • posts 3,257

Posted 27. December 2012, 02:07

Sedaj , pred Zanesljivim Koncem sveta , smo prišli v obdobje "zatišja pred nevihto" .

No, sedaj se počasi tudi že to "zatišje" odmikuje, kajti Kdorkoli pogleda okoli sebe z odprtimi očmi, bo že zaznal Spremembe na vseh nivojih .

Vseeno pa Bomo morali preiti skozi Težke - Kaotične čase ki so Že pripravljeni , že Tisočletja.

Že od včeraj berem - Preverjam te Nove Prerokbe, ... in, zaenkrat še nisem zasledil napake v njih .

Če bo treba, bom bral tudi do jutra .

Dobro Jutro, Slovenija, ... kjerkoli že si .

+ + + # + + +

#2 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 27. December 2012, 08:30

Kaj je strahopetec, boš še kar naprej prodajal bučke o koncu ?

Nisem edini, ki ima tega tvojega bluzenja že krepko čez glavo.

Najd si eno babo, da te vsaj malo spravi v red .

Življenje je prelepo, zato ga začni vsaj enkrat že živeti brez bluzenja !!!

#3 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • posts 3,257

Posted 27. December 2012, 08:43

Kaj je strahopetec, boš še kar naprej prodajal bučke o koncu ?

Nisem edini, ki ima tega tvojega bluzenja že krepko čez glavo.

Najd si eno babo, da te vsaj malo spravi v red .

Življenje je prelepo, zato ga začni vsaj enkrat že živeti brez bluzenja !!!


Nooo, evotigana xDDx

Da boš vedel, da je tudi takšnole slepo bevskanje kot ga bruhaš, že Prerokovano , že več, kot 100 Let .

Zatorej vem, da se nesmem ozirati na takšnole slepo bluzatorstvo duhovno omejenih duš .

O mojih babah pa sem tudi že tooolikokrat razlagal, da je škoda časa ponavljat , še posebej pa takim omejenežem ki mislijo, da so najbolj pametni v Vesolju da ne potrebujejo nobenega poduka .

In, ja, vseh mojih 5 bab kar sem jih imel, me niso zmogle tolk poslabšati, kolikor sem jaz njih poboljšal .

Tko, da, Živim kar lepo življenje, da se ti nebo kaj kolcalo .

Vem pa, kaj se Pripravlja v Prihodnosti , in to tudi objavim.

Če pa si mi fovš , ker ti že nimaš več o čem pisati, ker si duhovno preveč prazen, je pa to potem tvoj problem da samo kritiziraš.

Bi pa bilo neskončno Bolje, če te svoje skrite notranje frustracije nebi stresal naokrog po Človeštvu , in delal Duhovno Škodo .

Lep pozdrav do tedaj, ko se tega zaveš, ajd', čaw .

#4 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 27. December 2012, 10:04

Nooo, evotigana xDDx

Da boš vedel, da je tudi takšnole slepo bevskanje kot ga bruhaš, že Prerokovano , že več, kot 100 Let .

Zatorej vem, da se nesmem ozirati na takšnole slepo bluzatorstvo duhovno omejenih duš .

O mojih babah pa sem tudi že tooolikokrat razlagal, da je škoda časa ponavljat , še posebej pa takim omejenežem ki mislijo, da so najbolj pametni v Vesolju da ne potrebujejo nobenega poduka .

In, ja, vseh mojih 5 bab kar sem jih imel, me niso zmogle tolk poslabšati, kolikor sem jaz njih poboljšal .

Tko, da, Živim kar lepo življenje, da se ti nebo kaj kolcalo .

Vem pa, kaj se Pripravlja v Prihodnosti , in to tudi objavim.

Če pa si mi fovš , ker ti že nimaš več o čem pisati, ker si duhovno preveč prazen, je pa to potem tvoj problem da samo kritiziraš.

Bi pa bilo neskončno Bolje, če te svoje skrite notranje frustracije nebi stresal naokrog po Človeštvu , in delal Duhovno Škodo .

Lep pozdrav do tedaj, ko se tega zaveš, ajd', čaw .



Pa si siguren, da samo ti veš.., si se kdaj vprašal, če pa se mogoče nekaj s tabo fajn poigrava ??

Sem šel skozi marsikaj, zato sedaj vem razlikovati laži od resnice. Posted Image



#5 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • posts 3,257

Posted 27. December 2012, 22:09

Pa si siguren, da samo ti veš.., si se kdaj vprašal, če pa se mogoče nekaj s tabo fajn poigrava ??

Sem šel skozi marsikaj, zato sedaj vem razlikovati laži od resnice. Posted Image



VEDNO Se Sprašujem, Kdaj Je/Bo nastopila samoprevara, in zato tudi Sproti preverjam .

Ravno To noč, sem preverjal eno novoodkrito "prerokinjo" , do 3.30 h , tko, da sem bil že tooolk' zaspan, da sem žal moral odnehati .

AAAaaampak, jaz se nedam, ... vse Dokler ne odkrijem, na čem je stvar , : ali je od Boga, ali od satana .

Zato grem zdaj preverjati naprej x^x in se bom do nadaljnega bol malo oglašal :sori:

Ko preverim, bom pa Takoj tudi poročal, kake borbe sem se šel .x:px x:Ix

Lep Duhoven večer vam želim vsemskupajtukajtamkaj x:)x

B. + #

#6 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • posts 3,257

Posted 27. December 2012, 22:22

Še To :

Evo, Tkole se Bo Začelo Stopnjevati na tem Planetu z prebujanjem Hude Krize Človeštva, kot jo Zgodovina Človeštva še Nikoli Ni doživela :

http://www.24ur.com/...nega-dolga.html

Lp + #

#7 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • posts 3,257

Posted 28. December 2012, 09:06

Tudi tile prizori Bodo Vse pogostejši, kajti Človeštvu bo počasi dovolj , ker se Prebuja :

http://www.zurnal24....a-clanek-177879

Lp do tedaj, ajd', čaw .

#8 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • posts 3,257

Posted 30. December 2012, 10:06

Te dni , ...sem preverjal še eno Lažno Prerokinjo, ... Bertho Dudde

 

Enkrat še celo do 3.30 h zjutraj , ... :-/

 

Namreč, ... včasih je res Težko ločiti Pravega Preroka od lažnega , in v tem primeru sem se moral zateči že po Duhovno Podporo k enemu Duhovnemu bratu .

 

No, na srečo se je vse Dobro Izteklo, Zahvaljujoč Stvarniku , da sem prepoznal satanovo nastavljeno Past .

 

Da pa se nebo še kdo ujel nanjo, ... sem Dolžan posvariti še ostale brate + sestre tukaj gor .

 

Torej : Bertha Dudde , je L a ž n a  Prerokinja , kajti Taaakšne žalostne napovedane grozovite destrukcije - uničenja, že dooolgo nisem Nikjer zasledil .

 

Sem bil kar šokiran najprej, ...

 

No, potem pa sem si rekel, če je Bog Ljubezen, in če je zmogel skonstruirati + ustvariti + še vedno - Ohranja Vsa Vesolja v Vsevesoljih, in tudi Mikrokozmose , ... potem Bo tudi Dovolj Sposoben, da ohrani Tiste, ki živijo Njemu Všečno Življenje .

 

No, itak pa On zmore nekoga rešiti iz sredine oceana, ali pa utopiti v kapljici vode , tko, da , ...

 

Obljubil pa nem Je, da v tem "Velikem Čiščenju" Nebo N I Č po nepotrebnem požgano, poplavljeno ali kako drugače uničeno .

 

On Zmore urejati in tudi urediti + Voditi Vse Okoliščine za skorajšnje "Veliko Čiščenje" Planeta , da se Zemlja osvobodi pokvarjenih ljudi .

 

Zatorej, niiiii panikeee :-))

 

Berthe Dudde se pa pazite, ... ker tisti zli duh, ki ji je narekoval vsa tista sporočila, je zelooo premeten, in zmore zelooo zvito govoriti , tko, da, ...

 

Stran od takih "prerokov poslednjih dni" , ki hočejo zavesti še nekaj preostalih duš .

 

Gremo zdaj na sončkaaaaa, iznad te umazanonižinske bedne megle .

 

Let's go :-)

 

Bog z vami :-)

 

Ajd', čaw :-)

 

 



#9 mayita

mayita
  • Lunatik
  • posts 3,335

Posted 30. December 2012, 19:16

malo preveri svojega preroka



#10 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • posts 3,257

Posted 30. December 2012, 20:40

malo preveri svojega preroka

 

Preveril že Zdavnaj, in to Že Večkrat , tko, da mi sedaj tega skorajda več ni treba , kajti je še vedno en + isti :-)

 

No, zdaj pa sem našel novega : Franca Schumacherja , ampak moram še klicati v Nemčijo za njegove naknadne Prerokbe, ampak sem zdaj žal izgubil telefonsko  ,  in sem jo že iskal, pa je ne najdem več na netu, ... tko, da bom moral še iskati , ... ali pa se en dan zapeljati tja gor, ... saj imam še Dopusta Dovolj, ... ga bom vsaj Koristno Izkoristil, ... čeprav , ... joj, saj niti naslova nimam, ... jooojjj, ... ker nesposoben preučevalec prerokov sem :-P

 

... ma, se bom še trudil :-)

 

 

 

 

Evo, prvi "zobki" Velike Krize Človeštva pa se Že kažejo :

 

 

 

http://www.24ur.com/...acka-obame.html

 

Lp + #



#11 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • posts 1,610

Posted 2. January 2013, 18:06

Samo res Bojante, s tem tvojim blodenjem o koncu si že oreng  dolgočasen.




#12 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • posts 3,257

Posted 2. January 2013, 20:20

Samo res Bojante, s tem tvojim blodenjem o koncu si že oreng  dolgočasen.

 

Verjamem, ... ampak, zato pa včasih kdo, tkole kot ti, zmoti zdolgočaseno vsakdanjo nevednost o Prihodnosti, tko, da se moram vsake toliko časa tkole oglasiti, in Razložiti, Kako Bo, in sicer Zato , da se Bodo ljudje Znali + Zmogli pripraviti na To , ko se Bo začelo iti Zares .

 

Še kaj ti ni jasno ?

 

Lp + #



#13 mayita

mayita
  • Lunatik
  • posts 3,335

Posted 2. January 2013, 20:50

Preveril že Zdavnaj, in to Že Večkrat , tko, da mi sedaj tega skorajda več ni treba , kajti je še vedno en + isti :-)

 

No, zdaj pa sem našel novega : Franca Schumacherja , ampak moram še klicati v Nemčijo za njegove naknadne Prerokbe, ampak sem zdaj žal izgubil telefonsko  ,  in sem jo že iskal, pa je ne najdem več na netu, ... tko, da bom moral še iskati , ... ali pa se en dan zapeljati tja gor, ... saj imam še Dopusta Dovolj, ... ga bom vsaj Koristno Izkoristil, ... čeprav , ... joj, saj niti naslova nimam, ... jooojjj, ... ker nesposoben preučevalec prerokov sem :-P

 

... ma, se bom še trudil :-)

 

 

 

 

Evo, prvi "zobki" Velike Krize Človeštva pa se Že kažejo :

 

 

 

http://www.24ur.com/...acka-obame.html

 

Lp + #

haha a se ti mal hecaš,ne najdeš ga ker ne obstaja,škoda časa bojante raje se začni ukvarjat z realnimi stvarmi..... vsake duše je škoda da se izgubi med iluzijam .....



#14 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • posts 3,257

Posted 2. January 2013, 20:54

haha a se ti mal hecaš,ne najdeš ga ker ne obstaja,škoda časa bojante raje se začni ukvarjat z realnimi stvarmi..... vsake duše je škoda da se izgubi med iluzijam .....

 

Haaa, Zopet Se Motiš, kajti sem ga že v Ponedeljek Našel , ... zahvaljujoč Stvarniku - Bogu ki me je vodil do Naslova  !!!!!!! :-D

 

Torej si boš mogla te meni naprtene zmote/napake kar sama sebi pripisati , ... če nebo že prepozno , ...

 

Zato je Res vsake duše Škoda, če se izgublja v iluzijah materije ali pa v neresnostih  ... žal .

 

Nadaljujemo ... in to Resno !!!  :-))

 

Lp + #



#15 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Posted 3. January 2013, 10:11

Hmmm...

Bi prosila Marso, če se to nakladanje o koncu Sveta lahko premakne v 'Duhovnost in osebna rast'.

 

A ni to prostor namenjen astrologiji? fish.gif



#16 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • posts 3,257

Posted 3. January 2013, 12:50

Hmmm, ... ja, morda bi bilo res bolje tako ... :-)

 

Lp + #



#17 none

none
  • Lunatik
  • posts 3,400

Posted 5. January 2013, 20:39

Bojante ti imaš svoj namen na tem mestu, zato nadaljuj svojo pot do konca...


dReAM

 

 

 


#18 sarah1224

sarah1224
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 73

Posted 5. January 2013, 20:42

Konec Sveta

 

LOL ... a že spet?


(¯`v´¯)
`*.¸.*´
¸.•´ ¸.•*¨)¸.•*¨)
(¸.•´(¸.• (¸.•´¸¸.•¨¯`•.¸¸.♥SarahMichelle♥

#19 none

none
  • Lunatik
  • posts 3,400

Posted 6. January 2013, 14:10

Ja seveda, že preveč smo naveličani tega kar počnemo vsak dan,

zato si želimo konec... Zimsko spanje...., ki bo rešilo vse naše probleme.

 

 

LOL ... a že spet?

dReAM

 

 

 


#20 none

none
  • Lunatik
  • posts 3,400

Posted 10. January 2013, 18:55

Vse je v nas...ampak tega nočemo dojeti...

 

Spet se ne znam odjavit. In me zanima, kako ste službo pustili? si v podnajemu brez prihrankov in ostalega financnega zaledja. In nočeš več vsak dan po istih stopnicah za denar, ki je itak samo za en mesec. Verjetno je treba en plan narest. Konc sveta. Slabe volje sem. tik taktik tak. bogi moj srcek.ha!

dReAM

 

 

 


#21 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • posts 3,257

Posted 15. January 2013, 22:43

Bojante ti imaš svoj namen na tem mestu, zato nadaljuj svojo pot do konca...

 

Amennn !!! Let's Go :-)

 

Thanx :-)

 

Lp + :-)

 

B. + #



Ja seveda, že preveč smo naveličani tega kar počnemo vsak dan,

zato si želimo konec... Zimsko spanje...., ki bo rešilo vse naše probleme.

 

No, ... v kolikor še niste dojeli, ... smo sedaj v že NekjaTisočletnem Duhovnem "zimskem spanju"  !!!

 

Innn, šele Zdaj , se Počaaasi prebujamo .

 

Na srečo pa Bo to prebujanje Pospešeno, kajti Stvarnik ima tudi že počasi dost' našega Duhovnega Lenarjenja !!!

 

Nas ma že DOOOOOOOSTTTTT !!!

 

Zdaj Bomo počasi morali poprijeti za Delooo !!! :-))

 

Lp do tedaj, ajd', čaw :-)



Vse je v nas...ampak tega nočemo dojeti...

Ja, DOOOBRO Napisano : Rešitev je Že v nas , in sicer je to Stvarnikova Energija !!!

 

Toliko za v razmislek :-)

 

Lp + #



#22 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • posts 3,257

Posted 16. January 2013, 06:40

maaa ne zimsko spanje ...

rabimo kako svežo akcijo s čak norisom ...

recimo : romantika, ognjemet ... veliko eksplozij ... pa srečni konec ...

Sej Tko tudi še Bo , ... le romantike bo čedalje manj , kajti sedaj potrebujemo Resnost katere Človeštvu nadvse primanjkuje. Žal.

 

Brez te Resnosti pa žal nebo Srečnega Konca .

 

  Lp + #



#23 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • posts 3,257

Posted 16. January 2013, 12:44

heee ... OK-thumb.gif

 

 

vsaka situacija je potencial ... z neskončno veliko izhodi

vsaka situacija ima neskončno koncev

veliko jih preizkusimo ... vidimo pa le enega ... v eni resničnosti ... ker nas omejuje um ...

 

in le klobasa ima samo dva konca .... tongue.png

Ja, ampak tudi vsaka situacija je pod Skrbnim nadzorom Stvarnika, kot so tudi Vsi potenciali nadzorovani, in tudi Vsi izhodi so prav tako pod Njegovim nadvse natančnim Nadzorom .

 

Ima pa tudi palica dva konca . Za vsak slučaj ;-)



#24 none

none
  • Lunatik
  • posts 3,400

Posted 19. January 2013, 20:47

Hipotetično vprašanje,

kaj mislite bi bilo, če bi vsi ljudje zaradi neke katastrofe izomrli,

bi svet še naprej obstajal?

ylflower.gif


dReAM

 

 

 


#25 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • posts 3,257

Posted 20. January 2013, 09:41

Hipotetično vprašanje,

kaj mislite bi bilo, če bi vsi ljudje zaradi neke katastrofe izomrli,

bi svet še naprej obstajal?

ylflower.gif

 

Ta Planet na katerem smo trenutno inkarnirani , Bo Obstajal še naprej , tudi  po tej Krizi Človeštva ki je predvidena že Tisočletja , in sicer : z , ali brez nas !

 

Lp + #






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users