Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Velika šola astrologije - Parker Julia


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
25 komentarjev na to temo

#1 ..opazujem..

..opazujem..
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 6. julij 2004, 21:59

Zanima me, če mogoče kdo ve, ali se to knjigo (Velika šola astrologije) da kje kupit?

#2 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 7. julij 2004, 05:59

Za začetek, toliko da človek vidi, kaj je kje in kaj je kaj, je čisto v redu. Potem greš pa naprej...

x:)x

#3 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 7. julij 2004, 06:10

Julia in Derek Parker-Velika šola astrologije je od založbe Slovenska knjiga. Pred parimi leti je bila razprodana, ampak sigurno se še kje dobi, če ne drugje, si jo lahko sposodiš v knjižnici. x:)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#4 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 7. julij 2004, 09:38

sama bi si želela dobit Enciklopedijo astrologije od Catherine Aubier,
vem, da je edina varianta tudi za Veliko šolo astrologije od Julie in Derek Parker le preko: OGLASA! se ve kje... (tako je tud meni uspelo) x;)x
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. julij 2004, 10:07

Vcasih se da prav fajn knjige dobiti po antikvariatih...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 7. julij 2004, 10:15

Cool,da sem tole našla. Kakor vas razumem, je to zelo fajn zadevica za začetek, tule se pa jaz nahajam x:Ix . Po nesreči dragi kupil v enem paketu 3 knjig, pa nama je bila tale najmanj všeč x:Dx .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#7 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 7. julij 2004, 12:59

sama bi si želela dobit Enciklopedijo astrologije od Catherine Aubier,
vem, da je edina varianta tudi za Veliko šolo astrologije od Julie in Derek Parker le preko: OGLASA! se ve kje... (tako je tud meni uspelo)  x;)x


Če druge variante ne boš našla, jo imam jaz - ker si fajn punca.

x:)x

#8 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 7. julij 2004, 13:55

Videla sem jo v antikvariatu blizu Čevljarskega mostu(Ljubljana)Imena antikvariata ,žal,ne vem.

Lep pozdrav :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#9 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 7. julij 2004, 16:55

pARKERCA STA COOL, NISTA PA NAJBOLJŠA.
nE ZAGOVARJAM SISTEMA ISTIH VELIKOSTI BAJTIC( o.p. hiš)...


no ja, sm bl pr laikih, pa še sodelujem ne bveč tolk aktivno (reees rabm dopust in komi odštevam dneve)
tko, da tudi zvezdic ne prdobuvam:)

xDDx

Marša, bosta Parkerja uredu, al predlagaš kašno Londrićevo............

#10 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 7. julij 2004, 20:38

Velika šola astrologije je v bistvu moja prva knjiga, ki mi je prišla pod roke. Tista temna knjiga, ki jo je omenila Budala1 pa je POGLED V PRIHODNOST, notri je sistem kako se piše dnevne horoskope - za začetnika zanimivo. Med drugimi je prerokovanje s kart, dlani... Obe knjigi sta le prehodnega značaja, moji sta sicer zelo zdelani, a že nekaj časa počivata.

lep pozdrav!

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#11 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 7. julij 2004, 21:19

nobenih dlani ni tukaj vidno v tej knjigi...ki sem jo omenil beli vranko
Naslov je enclikopedija astrologije, je mala crne fafbe....c.aubier...

JULIJA D. PARKER je napisala knjigo z naslovom POGLED V PRIHODNOST in je tudi črne barve, o ti šment!

Budala ... kaj si po horoskopu, da si tako pikolovska.

Beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#12 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 7. julij 2004, 21:22

Velika šola... je bila tudi moja taprva tazaresna študija astr. (saj sem imela prej doma nekaj buklic, pa me dolga leta niso potegnila in sem jih pošenkala )... je pa nisem našla v nobeni knjigarni, edino v knjižnici.

#13 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 7. julij 2004, 21:27

nehaj. imaš tut ti devico nekje.okej. dobi si povabilo, ni panike, sj sma se že srečala in nikakor nisi zadostil mojemu apetiti znanja...sam čim prej si se hotu me rešit...pač tistga jurja sm ti z veseljem podaru, hoh...tko je..in evo, še zate tole knjigo..da vidma kdo strmi k pravem in nevsiljivem tuhtanju .naj ti bo iziv Vse,beli vranko; obstaja pa še bolj večji format od njiju...pa ni take razlege notri kot je v mali....no ja, vsaj jest sm tak to vidu....

Sedaj se je pa Budala1 razkrila

Glede raznih sejmov... tam znanja ne moreš razkriti, zato se rabi čas.

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#14 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 7. julij 2004, 21:34

No to knjigo sem imel pa v mislim jaz, tako da je zadeva rešena.

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#15 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 8. julij 2004, 06:47

[quote name='Bern' date='7. Jul 2004 ob 13:00'][quote name='Če druge variante ne boš našla' date=' jo imam jaz - ker si fajn punca.[/quote']
O zelo lepo je za dobro jutro prebrati tako ponudbo,
iskrena hvala :)

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#16 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 8. julij 2004, 07:27

vem.
in si se zaletu prehitro, ker ti je asociacija˝ preletela mim...spraševala je o astologiji ne o vedeževanju....
vse uredu, in vse dobro x:Dx

Glede na to, da je knjiga črne barve in avtor Julia in Derek Parker, sem bil prepričan, da mislite o tej knjigi, nekaj malega astrologije je v njej.

Lep pozdrav

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. julij 2004, 08:25

Marša, bosta Parkerja uredu, al predlagaš kašno Londrićevo............

Rakica, po mojem je cisto kul, pravzaprav je vse lahko kul za zacetek, itak moras dobit informacije, cimvec...
Moja generacija je pac v zacetniski fazi imela na voljo druge knjige, ko pa je tole ven prislo, me pa ze ni vec zanimalo...
V bistvu sem 'proti' takim knjigam, kjer je ful poudarka na fotkah, dizajnu itd. in kjer je vse malo nametano, po drugi strani pa, kot pravim - pac, z necim pac zacnes...
Dosti vseeno je, kje preberes, da ovnu vlada mars in kaj priblizno predstavlja marsova energija. :palec:

Londricevo? Ne poznam, morda pa mislis avtorico majo Loncaric, ki smo jo tu ze omenili, ja, definitivno se mi zdi veliko boljsa kot tole.
Ampak kar imas...
Jaz sem se pravzaprav ful 'naucila' v obicnih pratikinih opisih....
Npr. Strelka bo rekla tipu, o, kok si majhen... xDDx - in ko bo on :O: - bo rekla, glih to je pa meni vsec. xDDx

Torej, kot nas je ucila profesorica slovenscine, ce hoces opisati lik, osebo, opisi kaj je naredil/a, ne odpravi ga preprosto z eno besedo - recimo dober, slab itd.
No, tako je tudi tu...
Vse je kul, kar ti daje informacijo in menim, da veliko vec lahko dobis iz duhovitega poljudnega opisa kot pa prek nizanja nekih lastnosti oz. najrazlicnejsih podatkov, ki z njimi pravzaprav nimas kaj poceti, ce jih nisi tudi dojel...
Torej, v bistvu je dosti vseeno, ce poznas podatek, da ima mars rdeco energijo, ce ne znas tega 'prevesti' tudi na zivljenjske nivoje.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. julij 2004, 08:48

Opazujem (btw, dobrodosla :vio: :palec:) in ostali, ki jih bo to zanimalo:
imamo temo Astroloske knjige - ali priporocate katero, kjer smo tudi nanizali par knjig oz. avtorjev, primernih za zacetnike. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. julij 2004, 08:52

* In se ena tema - Kako zaceti? s podnaslovom 'nova v astroloskih vodah'. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 ..opazujem..

..opazujem..
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 8. julij 2004, 11:49

Hvala za dobrodošlico in vse, takšne ali drugačne, nasvete. Malo sem preletela vaše komentarje in verjamem, da ima vsakdo od vas svojo najljubšo knjigo oz. knjigo, ki jo smatra kot najprimernejšo za preučevanje (laično ali strokovno) astrologije.

Mene trenutno zanima ta knjiga, ker je pač enostavno pritegnila mojo pozornost. Poleg tega pa se mi je ne zdi smiselno izposojat v knjižnici, ker je vedno zasedena in preden postane prosta, me ponavadi že mine ali pa nisem več tako navdušena nad "poglabljanjem svojega znanja" o astrologiji.

Glede na to, da se tukaj vsi bolj kot ne "globoko" v astroloških vodah in dobro poznate astrološko knjižno sceno, če jo kdo mimogrede zasledi v kakšni knjigarni ali čem podobnem, bom podatka vesela.

Lep pozdrav vsem!

#21 dr.Freudova

dr.Freudova
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 8. julij 2004, 12:18

Pozdravljena, ...opazujem... (mimogrede - to bi sicer bil primeren vzdevek tudi zame na tem astro forumu x;)x )!

Izgleda, da sva se iskanja knjig lotili istočasno...
Ravno včeraj sem prečesala kar nekaj knjigarn v Centru LJ, a nekje astroloških knjig sploh niso imeli (bom opisala na koncu še eno izkušnjo*), Parkerja pa sta bila tam, kjer so ju imeli, razprodana. Tako sem si v Konzorciju kupila knjigo Aleksandra Imširagića - Točak sudbine (udžbenik natalne astrologije). Imeli so še nekaj drugih knjig, ki sem jih tudi preletela - večinoma v angleščini, a me bolj kot pisane platnice knjige in lepe slikce privabi vsebina.

Popolnoma te razumem, da želiš imeti tako dobro astro-knjigo tudi doma, saj so v knjižnicah res precej zasedene in sila težko prideš do njih. Pa tudi potem, ko jo končno dobiš v knjižnici... kaj pa lahko storiš v treh tednih z vsem tistim velikim kupom informacij? Npr. pred nekaj časa sem imela doma izposojeno knjigo Maje Lončarić - Zvijezde govore in je bilo vsega preveč v tako kratkem času, tako da se sedaj komaj kaj spomnim tiste knjige, jo bom pa vsekako poskušala še dobiti. Če imaš knjigo doma, pa je stvar drugačna.

Lep pozdrav,

Nina

PS: aja, še izkušnja... x:Dx ...
V neki knjigarni (ne bi jim rada delala negativne publicitete, ker se zavedam in razumem, da astrologija vsakega pač ne zanima) sem povprašala prodajalko, če mi lahko pokaže, kje imajo knjige z astrološko vsebino. In me peljala tja...
Začnem brskati in opazim naslove: Knjiga urokov... Uroki in nevemkajše vse neko copranje... Magija... :eek: Hmmmmmmmmm... :inocent:
A to je astrologija za nekatere?

#22 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 9. julij 2004, 11:26

Iz tega (ne vem za kaj se gre) prav gotovo ne izvesh lastne natalne pozicije.

Probi astrolog program z switchem za ozvezdja...

Mogoche imash Luno v Sextansu pa ne vesh:)

#23 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 5. avgust 2004, 01:19

Hih -tole Marsa za strelke velja kot pribiti. Pred ohoho leti sem rekla enemu majhnemu, drobčenemu tipu z modrimi očmi in razbitim zobovjem: Zadnjič si se mi zdel večji in zob tudi nisi imel še razbitih. No, saj se tole da popraviti...glede višine - itak so mi mali bolj všeč...Madonca - pa ga zdaj že 18 let gledam x:Dx

Na splošno se mi zdi, da je težko dobiti kakšne astro bukve. Pridem v knjižnico in razen Male šole astrologije in Velike šole astrologije ne premorejo nič pametnega...Nekaj od Mete Malus..in se menda konča..Šment :vragec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#24 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. avgust 2004, 07:37

Nekaj od Mete Malus..in se menda konča..Šment :vragec:

xrolleyesx Bo treba kar na astrolabe.com tam je spisek knjig in še opis, ter cena seveda. Naroči se lahko po pošti.

#25 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 5. avgust 2004, 14:34

Ja, Lončarič, tko bo bojš (enih podatkov, sem res rabla ta dopustič...).

Nekako me ne prepričata Parkerja, kukr, da širina je, globina pa sfali..!? :xx!:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0