Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

TV Paprika, 13.11.ob 22h


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
16 komentarjev na to temo

#1 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 9. november 2007, 12:48

Lep pozdravček!
V torek, ob 22h si poglejte oddajo MAGIČNA ASTROLOGIJA, na Tv Paprika!

Zvedeli boste, v čem je M.A. drugačna od drugih astroloških vej. Predstavila vam bom naše revolucijonarno odkritje, VILINSKE KLJUČKE, ki so s svojim delovanjem sposobni spremenit linijo usode.

Seveda me boste lahko osebno povprašali kakšno vprašanje o svoji natalni karti ali pa kateri vilinski ključek je primeren za vas, SAJ BO ODDAJA POTEKALA V ŽIVO!

Lahko mi podate že zdaj kakšne zanimive teme bi vas zanimale,skupaj lahko kreiramo nastanek nove oddaje, Magična astrologija.

Tu v tej temi vas prosim za kakšne namige, kaj vas zanima, vprašanja in odgovore pa dobite v živo, v torek zvečer.
Pa,pa, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#2 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 9. november 2007, 15:03

O lej jo, kako je podjetna nasa lepa morska Gaia, superca :2src: Kdor zna, pa zna :palec: x;)x Naj ostane sam ta zapis, ta drug del je ignoriran :) Pa da me ne bos ti kaj carala slucajno :lol:

Ne, ne, saj ne čaram. V bistvu samo malo pomagam (če me že prašajo), na tak način, da ozavestijo kakšno blokadico, ki jih omejuje v življenju in svetujem, kako jo premagajo. Potem se jim res malček spremeni življenje.

Sicer pa mislim, da bom morala začarati sebe, da premagam silno tremo. xDDx
Hvala za lep kompliment.
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#3 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 9. november 2007, 15:22

pol bomo pa še mi malo čarali za tebe in preganjali tvojo tremo xwizardx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#4 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 9. november 2007, 16:03

pol bomo pa še mi malo čarali za tebe in preganjali tvojo tremo xwizardx

jA, kLARUS, bi res rabila pomoč. Kirona imam v tretji hiši. To je izvorna bolečina, skozi komunikacijo. Če premagam tremo, pa lahko tudi zdravim skozi besede. No, vsekakor tvoja pozitivna misel bo sigurno pomagala :palec:
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#5 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 9. november 2007, 16:18

upam sam, da se ti ne bo preveč kolcalo x:Dx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#6 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 10. november 2007, 01:18

ja, lahko zdravis. Zato pa ti jaz predlagam, da ruknes eno silce zganja ali dva xnckrivx
Si menda ze kdaj kaj spila in pol odgovarjala, a je tako? In kako je blo? Samo nekoliko glasneje si govorila, sicer pa ni razlike. In to je dobro. Poslabsanja razmisljanja od tega ni za pricakovati.

Ce pa mislis, da to ni kul in tud jaz mislim, da ni, pa si pac samo dopoveduj, da je to paprika...paprika...to ni osrednja nacioonalna Tv in to Ni Pop Tv !!! To je Tv Paprika, LOKAAAALNA!

In ti si pac prisla sodelovat na lokalno Tv z redkim folkom, ki take oddaje gleda, ampak samo k taksnemu, ki ga to podrocje zanima : preostali bojo prestavili na daljincu in te ne bojo gledali x!x Njihov fris bo ob napovedniku, da gre za oddajo o astrologiji, za moment priblizno taksen :xx!: . Nakar bojo raje sli gledat kak film... Se ni za bati.

Tisti folk, ki pa bo ostal ob ekranu, ker jih to podrocje zanima, bo pa radoveden, kdo da si, nakar bo poslusal morda samo z enim usesom, vmes likal, se pogovarjal z obiskom kakim, vmes bo na pol spal, si lakiral nohte, ali pa bo pa vmes kaj jedel pa pil, rigal in ostale necednosti. Kot je praskanje hemoroidov.

Tako da se samo spomni tega, kako pa zgledajo oni, ki pa jih zal ti ne mores videt, ki so lepo skriti doma na varnem na kavcu, pa jih ne rabi nic kaj grabit trema, ne glede na to, kaj delajo. x^x Ce so oni tako domaci, pa si lahko tudi ti. Saj bos svoje znanje predstavljala, ne pa demagoske sole.

In jim bos znala lepo povedat, cist prijateljsko, kot najbolje ves in si ze povedala veckrat doslej. Se ne bi spodobilo in ne bi blo prijazno od tebe, ce te kdo poklice in pobara, tebi bi pa muca jezik papala x;)x A ni to dober nacin gledanja, še meni se dopade, da jim pac ugodis, namesto da bi napisala, jim poves, kar zelijo, pa pac od tebe izvedo in grejo spat, v kolikor je pozno :palec:

ce se ti bo pa kolcalo, pa v odmoru spij nekaj vode, vdihni pa zadrzi zrak, kolikor le mores dolgo. Najmanj pol minute. Nekaj vdihov in izdihov. In nato spet zadrzi vdihnjen zrak, kolikor mores dolgo, pri cemer pa zacutiti napetost trebusne prepone. Takoj mine.


Hvala, Mantis!
Tole pa je bil najbolj mostrski nsvet, kar sem jih kdaj slišala. Nasmejala si me, vzela tremo.
Nič, kar sprintala bom in nesla s sabo x:Dx,
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#7 vilamalina

vilamalina
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 712

Objavljeno: 10. november 2007, 01:34

ja, lahko zdravis. Zato pa ti jaz predlagam, da ruknes eno silce zganja ali dva xnckrivx
Si menda ze kdaj kaj spila in pol odgovarjala, a je tako? In kako je blo? Samo nekoliko glasneje si govorila, sicer pa ni razlike. In to je dobro. Poslabsanja razmisljanja od tega ni za pricakovati.

Ce pa mislis, da to ni kul in tud jaz mislim, da ni, pa si pac samo dopoveduj, da je to paprika...paprika...to ni osrednja nacioonalna Tv in to Ni Pop Tv !!! To je Tv Paprika, LOKAAAALNA!

In ti si pac prisla sodelovat na lokalno Tv z redkim folkom, ki take oddaje gleda, ampak samo k taksnemu, ki ga to podrocje zanima : preostali bojo prestavili na daljincu in te ne bojo gledali x!x Njihov fris bo ob napovedniku, da gre za oddajo o astrologiji, za moment priblizno taksen :xx!: . Nakar bojo raje sli gledat kak film... Se ni za bati.

Tisti folk, ki pa bo ostal ob ekranu, ker jih to podrocje zanima, bo pa radoveden, kdo da si, nakar bo poslusal morda samo z enim usesom, vmes likal, se pogovarjal z obiskom kakim, vmes bo na pol spal, si lakiral nohte, ali pa bo pa vmes kaj jedel pa pil, rigal in ostale necednosti. Kot je praskanje hemoroidov.

Tako da se samo spomni tega, kako pa zgledajo oni, ki pa jih zal ti ne mores videt, ki so lepo skriti doma na varnem na kavcu, pa jih ne rabi nic kaj grabit trema, ne glede na to, kaj delajo. x^x Ce so oni tako domaci, pa si lahko tudi ti. Saj bos svoje znanje predstavljala, ne pa demagoske sole.

In jim bos znala lepo povedat, cist prijateljsko, kot najbolje ves in si ze povedala veckrat doslej. Se ne bi spodobilo in ne bi blo prijazno od tebe, ce te kdo poklice in pobara, tebi bi pa muca jezik papala x;)x A ni to dober nacin gledanja, še meni se dopade, da jim pac ugodis, namesto da bi napisala, jim poves, kar zelijo, pa pac od tebe izvedo in grejo spat, v kolikor je pozno :palec:

ce se ti bo pa kolcalo, pa v odmoru spij nekaj vode, vdihni pa zadrzi zrak, kolikor le mores dolgo. Najmanj pol minute. Nekaj vdihov in izdihov. In nato spet zadrzi vdihnjen zrak, kolikor mores dolgo, pri cemer pa zacutiti napetost trebusne prepone. Takoj mine.

xsmx xsmx
mislim, da sem zbudila kakšnega soseda s smehom zdajle.
mantis, če dovoliš bi si jaz tudi tole shranila in prilagodila raznoraznim stresnim situacijam, ki me še čakajo v življenju.

gaji pa pesti, da bo šlo čim lažje!
p.s. boljše kolcat ko zehat.

#8 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 10. november 2007, 11:27

........Kirona imam v tretji hiši. To je izvorna bolečina, skozi komunikacijo. Če premagam tremo, pa lahko tudi zdravim skozi besede. No, vsekakor tvoja pozitivna misel bo sigurno pomagala :palec:


Lahko , ja....vendar bo potrebno premagati še kaj več kot le tremo.
Drugače pa xokx naj ti uspe! x;)x
Tudi v ostalih hišah...... x:Dx
Norost je vcasih najvecja modrost…

#9 lenora

lenora
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 10. november 2007, 13:46

držim pesti za našo čarobno gaio x;)x

mantis, car x:Dx
... ker v meni je ptica, ne reži ji kril,
pusti, da naj sama leta in izpoje nemir.
Veš, da rada sem sama in rada s teboj,
vedno kot selivka se vrnem ti domov ...

#10 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 11. november 2007, 02:38

Kaj pa? Saj znanje ima. Kaj drugega še torej rabi xnckrivx
Hudo pa bi bilo, ce bi poznala le osnove astrologije in morala tjavdan govoriti folku :o|o:
Pa itka ima lahko napisan vrstni red, kaj se bo sla, kaj je na vrsti takrat pa takrat, torej ?


Firbec x;)x x:Dx Kiron ne zahteva samo znanja, če hočeš izkoristiti potencial, ki se nahaja na tej točki.
Norost je vcasih najvecja modrost…

#11 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 11. november 2007, 17:39

Kaj? Kam si se ti zdaj specificiral jao
Ona pac ima oddajo o tem... bo pac nekaj povedala,kar se bo povedat odlocila, ce ne bo lih Tv Paprika na isti dan crknila z vsemi racunalniki vred... xsmx
...pa njen kiron gor al pa dol x:o)x
Na kaksen nacin bo pa to speljala, je pa odvisno od tega, kako bo sama hotela speljati, ne pa od tega, kar o enem takem kironu v knjigah pise, da bi naj delal z njo ali pa ne bi delal z njo :vio:


Mantis, če želiš bi malo vadila na tebi...A?
Daj mi kakšno vprašanje in podatke, če seveda dovoliš pogled v svojo bogato karto.
Pa,pa, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#12 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 11. november 2007, 17:49

Kaj? Kam si se ti zdaj specificiral jao


Kam? A je spet koruze zmankal v tvojih koncih? x?x
Al te jebe Kiron? x;)x
Norost je vcasih najvecja modrost…

#13 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 11. november 2007, 18:36

Super, da si me opomnila glede ključkov, draga Mantis!
Tole pa bom res 3krat razložila, saj vilinski ključki so pripomoček za spreminjanje usode, pa naj se sliši še zako čudno, je res.
V.K. NAMREČ SPREMENI slab vpliv določenega planeta. Z njim si tako lahko pomagamo spreminjati našo usodo. Včasih je že tako, da je kakšen planet slabše postavljen;
Recimo, da ima nekdo slabo postavljeno luno. Morda ga občasno boli trebuh in ima v družini velik konflikt;
Nasvet, da pije lunin vilinski ključek nekaj dni ali pa ga nosite okoli vratu ali v žepu. Informacija, ki jo nosi kristal luninega vilinskega ključka, v katerem je zelišče Rman, bo sprostila tekočino v njegovem telesu, uredila prebavo in kar je najpomembnejše, nenadoma se mu bo preblisnila ideja, kako premostiti konflikt!

Vilinski ključki so homeopatske ploščice, ki s svojim potemciranimi informacijami učinkujejo kot pretvornik energij planetov, prizivajo srečo in odpravljajo neprijetnosti.

Tako je malček bolj razumljivo, kajne?
Pa,pa, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#14 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 11. november 2007, 20:10

Gaia, njemu naredi vpogled, men se zdi, da si zeli.
Drugac je cist normalno, ce rabi kaksna deklina koruzo. Huje pa je, ce jo rabi kaksna z domnevnim orenk dedcem, kakrsen bi ti rad bil, recimo tvoja. x^x


Da ti še jaz razložim, ko ti je že nerodno vprašat......s koruzo se da nahranit tudi določeno perjad :vragec:
Norost je vcasih najvecja modrost…

#15 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 11. november 2007, 21:31

Pojdi se ze zdravit in ne smeti vec po astroloskih temah x:o)x

Za razliko od tebe vsaj razumem kakšnega malce bolj poglobljenega astrologa kot je recimo, Gaia.....
Pa najd si že ta paklc popcorna nekje da bo mir.
Norost je vcasih najvecja modrost…

#16 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 12. november 2007, 15:38

jA, kLARUS, bi res rabila pomoč. Kirona imam v tretji hiši. To je izvorna bolečina, skozi komunikacijo. Če premagam tremo, pa lahko tudi zdravim skozi besede. No, vsekakor tvoja pozitivna misel bo sigurno pomagala :palec:


Pozdravljana Gaia,
ti imaš pa tako pomirjajoči glas pa tudi lepo govoriš tako, da je strah popolnoma odveč. :)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#17 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 12. november 2007, 19:03

bom gledala oddajo.. x:)x


Jaz tud, Gaia xwizardx xcrossfingx xhypnox nej ti vse teče kot po maslu.
One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller













Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0