Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Dobrodosli na novem podforumu


  • Please log in to reply
- - - - -
1 reply to this topic

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 8. November 2004, 11:49

Zivjo!
Prisli ste v nov podforum v Astrologiji, ki obravnava karte - tarot in tudi druge, ciganske itd, kamor sem preselila vse teme s to tematiko (ali vecino, morda kje ni bilo v naslovu specificno podano, pa sem spregledala).

Ne odpirajte prevec novih tem, v bistvu lahko skoraj vsako vprasanje, komentar prikljucite h kateri od obstojecih v tem forumu.

Pri nekaterih temah sem pustila linke v forumu astrologija, odkoder sem jih preselila ('preseljena tema'), da jih boste se vedno nasli na istem linku tudi.

Nekatere teme sem tudi zdruzila, ker so obravnavale podobna vprasanja (v teh primerih so posti v zdruzenih objavah razvrsceni po datumu, samo v eni temi je malo ponesreceno takoj v zacetku teme, ko sta druga za drugo objavljeni temi oz. dva posta iz razlicnih tem, vendar se to vidi in v sledecih odgovorih tudi. Ostale teme so se lepo razvrstile in sploh ni opaziti, da bi bile zdruzene).

V nekaterih temah sem tudi popravila naslove (in nekatere morda se bom, kot tudi naslov in opis celotnega podforuma Karte, samo si nisem nic pametnega spomnila prej ko me je picilo, pa ker sem dobila par namigov, sem se kar lotila, naslov pa lahko kasneje se spremenim).

:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 cukrčk

cukrčk
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 1

Posted 22. July 2005, 12:00

[COLOR=purple] :onfire: [FONT=Arial][SIZE=7]My Webpage




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users