Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Izgubil se je ...


  • Please log in to reply
- - - - -
1 reply to this topic

#1 WebMerk

WebMerk
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 3

Posted 7. May 2014, 18:13

Izgubil se je ...

Pozdrav vsem na forumu ...

Že skoraj drugi mesec je tega odkar je izginil neznano kam rdeče-beli, prijazen, kastriran mačor. Vsepovsod smo že objavljali, klicali, iskali...no še na Luni nismo...do sedaj...

Zato vse res  "ZELO NUJNO PROSIMO ZA POMOČ". Če ste ga morda našli, videli ali se je zatekel k vam, nas "LAPO PROSIM OBVESTITE".

Absolutno "NAGRADA" za najditelja!!!!!!!!

Res najlepša "HVALA" vnaprej za vso pomoč!

Mark Alena Angela

ps: nikakor ne morem dodati slikice, zato prilagam link, kjer so slikice tega mačora.

Hvala! http://www.izgubljen.../rdece-beli-muc



#2 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,807

Posted 7. May 2014, 20:55

Naš nekdanji maček se je pojavil spet pri nas po skoraj pol leta izginotja. Potem je naslednjo pomlad po mačjih bojih zbolel, vidno je začel hirati. Peljali smo ga k veterinarju, kjer je najprej dobil infuzijo, potem mi je pa vet dal še injekcije antibiotikov, s katerimi sem mačkonarja pridno špikala en teden. Po par dnevih  je začel jesti, po enem tednu se mu je zelo izboljšalo. Ko si opomogel, jo je odmaglil. Tokrat za zmeraj. Predvidevam, da mi je neznansko zameril tisto špikanje. Mački (sploh če niso kastrirani), grejo in pridejo nazaj, če jim je kje drugje bolj všeč, se pa tud za stalno odselijo. 






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users