Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Partnerska zveza


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1 komentarjev na to temo

#1 NIKOLAJ

NIKOLAJ
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 21. marec 2002, 01:00

Imam kvadrat Venera 15 st.Dev. z Marsom 12 st. Dvojček. Partner ima Saturn na 17. st. Ribi, tako da Saturn dela opozicijo moji Veneri in kvadrat mojemu Marsu. Na kaj je treba paziti v taki zvezi? Dodatno bo čez par let (npr. 2005) Uran v opoziciji z mojo Venero in hkrati na partnerjevem Saturnu, ki tvori trigon z Venero v Raku. Ali se takšna zveza obvezno slabo konča, ali so možni tudi drugačni zaključki?
Pozdravček!

MV

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. marec 2002, 01:00

Paziti...
Predvsem se to vidi sčasoma (če npr, skupaj živimo) - kot npr. malo drugačni pogledi na svet, predvsem v smislu vrednot - pa tudi morda pričakovanj.
Morda se spričo aspektov v posameznih obdobjih (kot sami omenjate), pojavijo obdobja nerazumevanja..
Tudi zaradi vajine drugačne dinamike, energije, obnašanja in delovanja v vsakdanjem življenju je to lahko možno.
Sicer pa se opozicije v partnerskih odnosih razlagajo tudi kot dobrodošle, kvadrat pa vse skupaj kvečjemu malo motivira ali draži", spodbuja k delovanju oz. ukrepanju...

Svetujem vam, da živite za ZDAJ - kje je še leto 2005!
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0