Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dlake,dlačice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
609 komentarjev na to temo

#1 Uma

Uma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 310

Objavljeno: 2. junij 2003, 20:29

...v neki drugi temi je bilo omenjeno, da ne bi bilo slabo, če bi izmenjali izkušnje z odstranjevanjem nezaželenih dlak.

kateri način je najboljši?
kateri najmanj boleč?

itd.


#2 SmartyM

SmartyM
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 2. junij 2003, 21:34

Jaz najrajši dlake kar pobrijem,ker je hitro in učinkovito.Seveda samo za en dan,ampak vseeno.Zadnjič sem kupila Veet kremo za depiliranje in bla pol zelo razočarana,ker sploh ne deluje (na meni).Resno razmišljam,da bi si kupila en dober depilator,pa čeprav je to baje boleč postopek.Včasih je treba za lepoto tudi potrpet. :flower:

#3 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 2. junij 2003, 21:38

Jaz pod pazduho z Veet kremo, obrvi s pinceto, noge pa z depilatorjem.
Ne boli dosti, če to redno (pogosto) delaš, ker dlake rastejo neenakomerno in z rednim depiliranjem ali puljenjem ni nikoli take goščave, da bi ful bolelo. x;)x

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. junij 2003, 21:41

Uma! x8Dx :palec:
Ne bos verjela - ampak PREJLE sem pomislila na tole in da sem rekla in da bom morala, ker poletje in vse... x:Xx
Evo - pa si ze ti...
Kanim odpreti podforum (ne skrbaj, potem bom temo preprosto prestavila, ce bo tako) tudi, pa bo se vec tega...

Sam zdajle nimam casa komentirat, ker imam obisk...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 2. junij 2003, 21:42

...Zadnjič sem kupila Veet kremo za depiliranje in bla pol zelo razočarana,ker sploh ne deluje (na meni)...

Smarty, depilacijsko kremo pusti kakšno minute več delovat (seveda če nimaš preveč občutljivo kožo!) - mogoče bo pomagalo. Jaz jo pustim vsaj 10 minut, včasih tudi več.

#6 SmartyM

SmartyM
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 2. junij 2003, 21:53

Tamara,ne boš verjela,ampak pustila sem jo precej dlje kot je pisalo.Približno 15 min.Sledilo je spiranje kreme in seveda britje.To je bil zelooooo dolgotrajen postopek. :switz: Bom kar depilator kupila.

#7 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 2. junij 2003, 22:39

..kr uporabi kombinirano......al pa namili si del kože full dobro, močno....pa eno fajno nabrito želetko......

#8 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 4. junij 2003, 17:11

Moška pena za britje pa tista starodavna britvica na vijak - ZAKON.

Raznim depil kremam in penam in gelom, ne zaupam več!
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. junij 2003, 17:25

Uhh...
Jaz se brijem samo pod pazduho in na bikini predelih...
Sem svetle polti in dlak, tako mi za noge etc. ni treba skrbeti.

Imam strasno obcutljivo kozo, tako sem v zacetku po britju VSAKIC dobila totalno alergijo.
Muke, skratka.. :O:

Potem sem si kupila cel tak kompletek - mislim, da je wilkinson Lady protector... V glavnem lilkasto vijola barve je.
Samo pena ni kaj prida.

Na 'bikini predelih' mi je bilo to vedno grozno....
Mi je prinesla prijateljica tole kremo, neko drugo, ne weet, bilo je nekaj drugega, in sem pustila 5 minut in ni bilo dovolj. Potem pa sem si namazala ponovno in pustila se 5 minut - in se mi je vse vnelo!!! :xx!:
Mislim, ni bilo ran in taksne alergije, ampak kar nekako koza mi je zatekla in postala roza.
Tale Veet pa tudi!!!
Dala gor, pustila 10 minut (da bo dovolj) - in je bilo dovolj, samo se mi je vnelo spet... x!x
Tako da ni variante, da pustim vec kot 7-10 minut ocitno...

V vsakem primeru se takoj namazem z gelom aloe vere in to je res zakon... :V:

Drugace pa tole britje... in depiliranje... :xx!: :O: :sori:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 4. junij 2003, 17:31

..kr uporabi kombinirano......al pa namili si del kože full dobro, močno....pa eno fajno nabrito želetko......

žiletka je zakon x:)x
www.rael.org

#11 Uma

Uma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 310

Objavljeno: 5. junij 2003, 13:48

A ma kdo izkušnje s kakimi naravnimi sredstvi?
sem brala nekoč o limoni+medu, ki se namažeta kot vosek

sigurno obstajajo kakšne take zadeve

a si v preteklosti ženske niso brile nog ?(ok, saj vem-krinoline, pa to)
si ne znam predstavljat britja nog z brivskim nožem...


#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. junij 2003, 14:15

Po mojem si niso prav zelo brile nog... ali pa, kaksne dolocene...
Prej bi rekla, da so obvladale kaksno taksno varianto, kot si omenila, slisi pa se precej cukasto in bolece... ceprav vsaj ni totalna kemija.

Kako vam rata, da se v prepogibu dobro lohk obrijete, brez da bi zagrabil se kozo zraven, se ranil itd...
Ali sem jaz tako neiznajdljiva pa stor za vse taksno ali je res tako grozno... x:((x
.. ker meni je to cel projekt...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 10. junij 2003, 06:34

Kako vam rata, da se v prepogibu dobro lohk obrijete, brez da bi zagrabil se kozo zraven, se ranil itd...
Ali sem jaz tako neiznajdljiva pa stor za vse taksno ali je res tako grozno... x:((x
.. ker meni je to cel projekt...

Vaja dela mojstra x;)x
Objavljena slika

#14 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 10. junij 2003, 07:30

Vceraj v lekarni je stala ena gospa pred mano in se je pritozila cez veet kremo. Je rekla, da se ji je vse vnelo, na to je tudi lekarnarica odvrnila, da se veliko ljudi pritozi in da ona tudi ne mara tega.

Potem je kupila neko kremo od Vichy-ja. Vprasajte v lekarni.

Meni je Veet ok in ga uporabljam pod pazduhami in bikini linijo, noge pa z ziletko lady wilkinsons, po britju se namazem z lotionom za obcutljivo kozo za moske od amw***. In mi je cool...se nikoli se mi ni nic vnelo, ker drugace dobim takoj rdece pike in srbi in pece..po tem lotionu pa vse ok.

Moja sestra uporablja trakove z voskom in pravi da ji je to ok.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#15 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 10. junij 2003, 10:00

Veet uporablja moja hči - čeprav po moji logiki ne bi rabila, ker je blond in ima čisto nežne in svetle dlačice x8Dx . Seveda sem morala tudi jaz to strokovno preizkusiti, pa sem skoraj živčni zlom doživela x:Dx . Nič razen vnete kože....sem le temnolasa in s svetlo in občutljivo poltjo..pol pa smo tam.
No, pozimi sem v zimski opremi x;)x x:Dx , mojemu je tako itak najbolj všeč.....zdaj pa....zadnjič sem jih kar z njegovo kremo in žiletkami pobrila. Ni bil nič srečen x;)x . Zdaj pa z voskom....ne gre drugače. Ker po rednem britju mi iz ene luknjice, tri dlačice ven zrastejo....pol pa je pragozd tu! Ono moram kupiti - depilator...saj bom - enkrat.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#16 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 10. junij 2003, 14:54

depilator :xx!: :xx!: :xx!:
jaz sem ful tezila zanj (pred parimi leti..), so mi ga za rojstni dan kupili... parkrat sem zacela, pa nikoli do konca prisla.. pac, ne maram takega mucenja.. dolgotrajnega.. saj pravijo, da se scasoma utrdis in nic ne boli, ampak.. do takrat???
jaz ostajam kar pri weet, sensitive (pa ne v spreju, po uni se mi ful koza vname, mora bit v tubi.. Al pa ziletke, sensor excel, kadar se bolj mudi...


Jaz sanjam o laserski trajni depilaciji.. enkrat, ko bom velika in bogata... x;)x



Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#17 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 10. junij 2003, 15:08

Uh, zgleda da imam največ izkušenj s tem....
V "mladih letih" so me nekaj zdravili in me naredili "pol opico"...črne dlake vsepovsod...verjetno so edino dlani in podplati brez dlak...
Izkušnja z laserjem:
Čeprav pravijo da ne boli...mene boli. Boli in hmm tudi drago...vendar je po moji oceni edino, kar za dlje časa odstrani dlake...(nikakor pa ne vseh trajno)...vsaj po 10 tretmanih ne... Primer cene, če koga zanima. obraz: 30.000,00 (prvih 5 terapij) naslednje imajo 50-odstotni popust...
10-dnevno depiliranje z voskom:
Depiliram z vročim voskom noge, bikini, dlake pod pazduho...
Pa še izkušnja z Veet kremo:
Čeprav piše na njej, da ni za obraz...sem jaz poskusila (kako pa krema loči kaj je obraz in kaj pazduha x;)x ). Peno sem si namazala nad zgornjo ustnico....pustila 20 sekund...krema mi je razgrizla zgornjo ustnico...veliko drobcenih...kot z iglico narejenih luknjic, iz katere je tekla kri - dlake pa so se bohotile še naprej v vsej svoji lepoti....

Hmm gledam noge...spet bo treba v mučilnico!

Mimogrede drage dame...zakaj pa to počnemo???
Kateri moški bi šel skozi to "trpljenje"?
Res smo bitja, ki se rade mučimo... x;)x

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. junij 2003, 15:15

O groza! Da ti je razgrizlo ustnico!
Socustvujem...

Joj, mi je kar nerodno, ko sem tu tako brezskrbna lahko... Sploh si ne predstavljam vsega tega.
Meni je muka ze pod pajsko se obriti, kaj sele... !
Ko si dajem kremo, se kar tresem! Brez heca... Kar slabo mi ratuje.

Ene ste pa take maherce...
x:Ix ... ze dvakrat sem hotla vprasat, kaj sploh je 'depilator', pa mi je bilo nerodno, ker ne vem...
Ampak ni nekih bliznjic, a ne? Ni variante druge, kot da se 'podvrzes' kaksni boleci zadevi...

Ja, temnolaske s svetlo kozo... to ste pa res nasankale (kar se tegale tice)..
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 10. junij 2003, 15:20

Depilator je po kmečko rečeno...kosilnica z globinskim sistemom za dlake...zagrabi in potegne ven...

Epilacija...tudi to smo preverili...to pa je sistemček, ko čisto tanko iglo porinejo k dlačici...korenu...in v njen koren spustijo električni tok...tako da rahlo zacvrči, malce se še zakadi (če je dlaka močnejša)... diši kot če si zažgeš dlake na roki...ali lase če smodiš...ogaba...

Eh...ljudska modrost pravi...da so tiste s kosmatimi nogami dobre fu..č..e pa da so bolj "pr denarju"....

Zdaj pa čakam...da se me kaj prime od tega...

Marsa...saj je ustica že dobro...sem tisti čas bila bolj tiho in sem več težila po Luna_netu x;)x

#20 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 10. junij 2003, 15:20

:vragec:

deBilator?

mashinca za ustvarjanje debilou

:vragec: x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. junij 2003, 15:27

O, Sanjalicka! x:)x
Kaksna brzina - pa ful obvladas...
A tako? To je to, ki kar zraven se izpuli?
Joj, eno se bolj gozno slisi od drugega...

Meni pa so bolj vsec kosmate kot pa pikcaste in zatecene noge.
res - brez heca - ne moti me, ce je zenska kosmata, celo se mi zdi cisto kul, ce ni prevec... to pa pomeni res ful...
Meni je ta trend predvsem kul zaradi higiene - sicer pa sem za natur...
Nisem za na sebi izvajat in pacat ali whatever: lak (pa si tudi lakiram nohte na nogi, ker se mi je zlomil noht), britje (pa se brijem zaradi est.) in vse take agresivne postopke.

Sem pa pomislila...
A ni zanimivo, da imajo nekatere punce alergijo na sonce, medtem ko si z ostrim jeklom brijejo to tako obcutljivo kozo...
Malo hecno... x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 10. junij 2003, 15:30

Marsa...kaj pa naj počnem...si lahko misliš kako me je poleti vroče pod tem "naravnim krznom" ????

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. junij 2003, 15:38

x:Dx
To je mensezdi ze nataly se takole izrazila...
Ja, saj je res - saj pravim - saj se se meni pozna, ko si tehle pet dlak pod pajsko pobrijem... verjamem... saj pravim, da socustvujem... ravno zato - ker meni recimo to ni grdo ali kaj - je pa motece zaradi tehle vseh dejavnikov..
Sem pa razmisljala o temle, da bolj porascene zenske... da so bolj... da so boljse... bolj temperamentne in vse. x:Ix
verjamem in morda celo vem... malo razmisljam, ko jih veliko poznam, pa se v bistvu kar poklopi v tole...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 10. junij 2003, 15:42

Marsa.... x;)x

Bila si in ostajaš faca, ki ji ni para.

Na vse gledaš s pozitivne pozicije.

Čudovita si.... (samo še to mi manjka, da me vprašaš za...zdravila, po katerih so moje dlake ponorele x;)x :vragec: ).

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. junij 2003, 15:45

Ne bom kaj takega sprasevala, Sanjalica..
Ves, se mi zdis taka ... v bistvu dama, pa te ne bi sla sprasevat takole.. x:Xx

x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0