Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Šesta hiša


  • Please log in to reply
- - - - -
4 replies to this topic

#1 megi

megi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 77

Posted 24. October 2014, 17:55

Pozdravljeni,

gledam astrološko karto hčerke in se begam, straši me ta zasedena 6 hiša in bolj ko berem in brskam po internetu huje je, zato sem rekla, da bom poskusila kar tu vprašati, mogoče dobim kak komentar.

Saj vem, da je še majhna, a vseeno me zanima. Je moj zaklad, ni čudno, če imam sama sonce v 5 hiši wink.png Sama brez karte doživljam hči kot inteligentno osebo z zelo močnim karakterjem, dominantno, preračunljivo.

Me pa kar neki strahovi preganjajo in ko na primer samo malo zboli sem jaz tista, ki dela paniko in včasih ima zdravnica več dela z mano kot s hčerko smile.png

 

No mogoče, če dobim kako besedo bom vesela in hvaležna.

 

Podatki: 20.8.2006 ob 21.02, Šempeter pri Novi Gorici

 

Hvala in lepo pozdrav.

ylflower.gif

 

 

 

 

 



#2 janko

janko
  • Lunatik
  • posts 9,703

Posted 24. October 2014, 18:44

Pozdravljeni,

gledam astrološko karto hčerke in se begam, straši me ta zasedena 6 hiša in bolj ko berem in brskam po internetu huje je, zato sem rekla, da bom poskusila kar tu vprašati, mogoče dobim kak komentar.

Saj vem, da je še majhna, a vseeno me zanima. Je moj zaklad, ni čudno, če imam sama sonce v 5 hiši wink.png Sama brez karte doživljam hči kot inteligentno osebo z zelo močnim karakterjem, dominantno, preračunljivo.

Me pa kar neki strahovi preganjajo in ko na primer samo malo zboli sem jaz tista, ki dela paniko in včasih ima zdravnica več dela z mano kot s hčerko smile.png

 

No mogoče, če dobim kako besedo bom vesela in hvaležna.

 

Podatki: 20.8.2006 ob 21.02, Šempeter pri Novi Gorici

 

Hvala in lepo pozdrav.

ylflower.gif

 

 

eh...

če tisti ta plavi del preskočim...

in če bi ga še ti...

bi vidla en čist kjut ljubeči pisemček mamice hčerki.

 

in očitno kompliciraš tut, ko je s tamalo use uredu in nista pri zdravnici tongue.png


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#3 megi

megi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 77

Posted 24. October 2014, 18:50

love3.gif Janko, saj vem :) kar neki strahci me lovijo, in imaš prav kar kompliciram in kompliciram.

Vse dobro in prijeten večer in vikend...



#4 Pyon

Pyon
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 2

Posted 18. November 2014, 12:18

Kaj točno z zasedeno 6. hišo pa te skrbi? S katerim znamenjem se začne njena šesta hiša in katere planete ter v katerem znamenju ima notri?

 

Jaz sama imam kar tri planete v 6. hiši, ki se mi začne z devico.

Sem zelo delavna oseba in znam pretiravati z delom, delam dokler nisem popolnoma iztrošena in zbolim zaradi tega. Da ne omenjam, da sem poleg tega še en velik perfekcionist tongue.png

 

Je pa z vsemi planeti tako, da se lahko pokažejo v negativni ali pozitivni luči. V vsakem primeru jih moraš znati obvladovati.

Tako da, strah na stran in prvo sploh ugotoviti kaj se dogaja tam, če te že tako muči. Najverjetneje ni pol tako slabo kot imaš sama v glavi wink.pngbiggrin.png

Najpomembnejše kar ji lahko daš je tvoja podpora, skrb ji ne koristi toliko kot tvoja ljubezen wink.png



#5 megi

megi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 77

Posted 18. November 2014, 17:19

Pyon, hvala za odgovor.

Sem imela prebliske :) neke strahove. Verjetno to, ker sem čakala neke izvide in sem imela slabše obdobje.

Sem razčistila s sabo, me ne preganja več tako močno.

Je pa res, da moram kar kimati razlagam, ko govorijo o planetih v tej hiši in res se ji pozna, da mora imeti vedno kako zaposlitev, da je perfekcionistka...

Še enkrat hvala, ker si se oglasila...

Lep večer.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users