Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Atlantidski prstan


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
461 komentarjev na to temo

#1 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 8. september 2002, 01:00

Zdravo.

Nisem vedel, na kateri del foruma naj vtaknem vprašanje......., pa ga kar tukaj.

Mene pa martra sedaj ta prstan.

Zanimajo me izkušnje, kak viden rezultat, dejanska vrednost v današnjem času.

In pa vprašanje: Ali se lahko nosi na vsaki roki enega?

Čiščenje, pravila in ostalo iz lastnih izkušenj in ne iz internetnih strani (tako ali tako je tega tam malo).

Osebno nosim prstan dva tedna. Vpliva pozitivno, vendar sem malo skeptika, saj je lahko počutje samo posledica avtosugestije. Avtosugestija je sigurno eden izmed faktorjev ampak ne zanima me to ampkak dejansko delovanje prstana.

Torej....kaj je res in kaj ni?

Borut

#2 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 8. september 2002, 01:00

hoj
naj se ti razpišemmm:)
Prstan nosim in poznam od leta ~1994/95 tako, da sedaj po tolikih letih, hmm_ veš najbolje je, da se prepričaš sam. ( kupil sem ga v galeriji .
no...glej; naj bi bil srebrn, ane, potem ne glede na ceno, po moje je zdej tut tam ~6y.- .... dobil si navodila zraven ! .. UPOŠTEVAJ JIH!
V začetku, ko se te prstan navadi´, seveda Potemni; sproti ga je treba čistiti( navodilo ); jest pa ga čistim tako, da ga dam v porcelanast´´kozarec ali nekaj tako podobnega, sol+al folija, potem pa še vodo in tako pustim čez noč,da se drgneta folija in sol+prstan:)
REZULTAT je viden koj Zjutri (odvisno koliko je bio prejle temen )
NARAVNO Viden rezultan, no ja, je viden ampak šelem po kakem letu al dva :), vse je Le ( po moje ) odvisno koliko si bio prejle Mordo´ Prečiščen´´. TREBA JE DOBIT TISTI BLEŠČEČ sijaj!
..če se ga nosi na vsaki roki enga; pa koliko jih ti želiš imeti; A NI DOVOL EDEN, A? priporočljivo je met samo enga in ta naj bo tvoj dokler ga ne izgubiš ali se ti zlomi ( navodila! ) .Jest sm ga izgubil ali pozabil točno 6x; pa sem ga Vedno Dobil Nazaj, tudi po čudni´ poti :), ker sEM zaupal W-energiji prstana, ker Sva po tolikih letih Že Povezana !
Hej, vsak prst je povezan drugače, če ga nosiš; vpliva vsak posebej _
Samo roko moraš upošetvati, to pa je to, da je leva roka sprejemna in desna oddajna ?!



............nekateri pa pravijo, da je narejen zarad same prodaje :-|

pokowc

#3 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 8. september 2002, 01:00

Zakaj pa ne more biti zlat prstan?

A je cena problem al mora biti prav srebren?

#4 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 8. september 2002, 01:00

....mislim, da tut zlat prstan obstaja; vsaj tako bral, in verjamem tut .... morda ti ga nardijo v zlatarni celje; ( ~več kot 15y.-naj bi bio. POVEŠ MERE IN ZAHTEVE PA BO :)..sej jest mam enkrat namen tale,da ga dam naredit; saj pa ves nakit ki ga mam na sebi, je samo moj design. no ja ni ga glih velik, ampak je po mojem okusu in Merah;(ker menim,da je to zlo pomembno.)

pokowc

#5 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 8. september 2002, 01:00

Ja, zlatega imam tudi jaz namen kupiti. Sem že vprašal in jutri, v ponedeljek, me pokličejo za predračun.

Videl pa sem ljudi, ki imajo na vsaki roki enega.....in sedaj me firbec martra. Jaz imam že enega za 4500 SIT, pa ni srebren ampak samo barva je srebrna.

In lepo bi oba izgledala...na vsaki roki eden....pismo, sedaj pa že malo pretiravam, a ne?

#6 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 8. september 2002, 01:00

....ej nič ne pretiravaš, res, samo zanimanje iz tebe bruha ´´ tako
ej, priporočljivo pa ni,da mešaš srebro in zlato skupaj(morda prinaša nesrečo).
aha, toliko skupaj, da se ne dotikata , menim .
po moje lahko na vsaki roki enga, ampak a rabiš imiđ ? ali le Hitro Prebujanje :) _?_

pokowc

#7 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 8. september 2002, 01:00

Zakaj pa nesrečo? Kje je finta?

#8 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 8. september 2002, 01:00

..ej, reku sm ,če se dve kovini dotikata skupi, to je, da se dva sosednja prsta .Ej, nevem vraža pač, če verjameš, ko sem to čuo, me je mau zavedlo,ampak vse je odvisno od prepričanja,če mu boš nasedel, in jat mu verjamem .
Ej kako pa veš, da tisti prstan ni srebrn? Kje si ga kupil?

......pa se to, ko se ti prstan očisti,( to0o traja.. )to pa boš videl takrat, ko se perfektno svetli, skoraj toliko kot ročno spoliran; ampak tale svetlikasti odsev MOra Sam Prstan Doseči .
..ko sta složna v ravnovesju telo in kovina ~

pokowc

#9 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 9. september 2002, 01:00

Ja saj, na vsaki roki eden.....

Razen če ne ploskam ali namenoma "molim" pol se ne drgneta, a ne?

Sem pa z informacijo zadovoljen.

#10 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 9. september 2002, 01:00

uffaa, rres sm se potrudu, zato, ker te sveže´ razumem , res:) ker tudi jaz sem bio tak pedanten, da sem mogel se znajti kr sam, da ne bi kaj pregrešil´´ .
eh, ja nevem zakaj toliko mučiš se s tem, da se dva drgneta´, ne obremenjuj se s tem; sploh pa sta Dva toliko Vidna na oko in še tako debelo široka, no :~)

pokowc

#11 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 9. september 2002, 01:00

Ja, pa še kako žensko uloviš.

Me zanima, če bo kaj pripomnila jutri tudi Marsa.

Borut

#12 afrodita

afrodita
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 9. september 2002, 01:00

Hojla!

Jaz ga nosim že kakšne pol leta in se tudi počutim
dosti bolje. Ne morem pa reči, ali je zato res zaslužen
prstan ali kaj drugega. Za svoje zdravje in dobro
počutje namreč počnem ogromno stvari.
Moj prstan je bakren, narejen je po naročilu in ima
vgrajene kristalčke, ki naj bi bili najbolj primerni
prav za mene. Naročila sem ga pri bioenergetičarki.
Menda jih lahko nosiš več. Pomembno je na katerem prstu
katere roke nosiš prstan, ker ima vsak prst svoj pomen oz.
vpliva na nekaj drugega, če nosiš prstan na njem.
Za dodatne informacije mi lahko pišete na moj e-mail.

#13 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 9. september 2002, 01:00

Zdravo afrodita.

Danes dobim sporočilo, koliko me stane zlat iz Zlatarne Celje. Je pa zanimivo, da že ta srebrne barve ima svoj vpliv. Počutje je boljše, pa tudi stvari na splošno mi gredo dobro od rok. In nekako imam občutek, da lahko bolje kontroliram čas skozi dan. Vse se steka po načrtih in morda je to tudi delno po zaslugi prstana.
Kam pa ti je dala kristale na prstan bioenergetičarka?

#14 afrodita

afrodita
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 9. september 2002, 01:00

Kristalčki so vgrajeni v notranjost prstana
(je precej debel!) in niso vidni.

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. september 2002, 01:00

Kakšen zanimiv pogovor imate tule...
Veš, da se "vtaknem", Borut... ;)
Vendar - žal nimam sama izkušenj s prstanom, pa ne zato, ker ga ne bi hotela, ampak ker se preprosto nisva srečala.
Mitja ga je nekoč imel (in je pohvalil njegov učinek), vendar nekako ni bil zanj (ali mu je bil prevelik ali kaj), pa še ne nosi prstanov, pa ga je nekomu podaril (ki ga od tedaj ima nenehno in kot je videti, so učinki kul).
Sama kar verjamem v te stvari. Že samo srebro ima ugodne vibracije - ali zlato seveda, če pa je vse skupaj oblikovano nekako po nekakšnem "vesoljnem merilu"... ja - zakaj pa ne?

Sama bi se težko odločila - všeč mi je barva srebra, a bi rada imela zlatega - tako bi se najbrz odlocila za belo zlato - vgrajevanje kristalčkov se mi zdi zelo kul ideja - nadgradnja.
Sama bi si izbrala preprosto kameno strelo.
Nosila bi samo en prstan.
Če dela, dela. ;))
Mislim - že eden. :)
Čiščenje, oskrba - po potrebi in filingu.
Zadnje čase kar vtaknem k srebrnemu in zlatemu nakitu kakšno malo večjo kameno strelo, pa je.

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 lena

lena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 30. april 2003, 07:59

Zdravo!
Mam zlat atlantidski prstan, katerega je bioenergetiknevtraliziral oz. ga preden sem ga dobila napolnil z energijo.
Problem pa je v tem, da si ga je potem ena kolegica,ko me ni bilo zraven dala na prst in se bojim, da je s tem dovajala drugačno energijo in da ga je sedaj potrebno očistiti?!
Zanima me kako je s tem,ali kdo ve kako se to naredi in ali je sploh potrebno.
Jaz sicer prstan nosim še naprej,vendar ne vem če lahko.
Vsak odgovor bo dobrodošel.
Hvala,pa lep dan še naprej. x:)x

#17 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 30. april 2003, 08:03

Mislim, da ta prstan lahko nosijo samo njegovi lastniki. To sem nekje prebrala, tako, da bi ga jaz na tvojem mestu očistila.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#18 lena

lena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 30. april 2003, 08:08

Sam mam problem, da ne vem kako ga naj očistim-a mogoče ti veš to?
Bi ti bila res hvaležna.

#19 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 30. april 2003, 08:27

Sama prstana sicer nimam...verjetno se ga čisti tako kot kristale.
Mogoče bo Marsa vedela?

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#20 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 30. april 2003, 09:12

Nekateri prstan čistijo tako, da ga nekaj časa držijo pod curkom vode, potem pa ga dajo v kristalno posodico ali kozarec in za nekaj ur na sonce. x8Dx
Objavljena slika

#21 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 4. maj 2003, 21:48

Ja, tako piše tudi v navodilih.
Pod tekočo vodo, potem pa v kristal in/ali na kameno strelo in na sonce, še bolje pa na luno.
Jaz ga dam kadar je polna luna v majhen kristalni kozarec, v katerem je špičasta kamena strela. V bistvu ga nataknem nanjo. In potem na okensko polico, da ponoči sije luna na vse skupaj.
Tudi par kamnov, ki jih imam, operem in dam v kristalni krožniček in na luno čez noč, vsake toliko časa.

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#22 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 7. maj 2003, 09:47

Tud jaz ga nosim sedaj že nekaj časa in mi je bol všeč srebern. Ne vem, mogoče zato, ker mi je tud na sploh srebo bolj všeč od zlata.
Sem pa nekje zasledila, da će ga nosiš na levi roki, privabljaš bolj materialne stvari, če pa na desni pa bolj duhovne.
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#23 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 7. maj 2003, 16:32

Ej Pokowc, kva si fejst dečko ! A si to ti na sliki? WAW !!!
Can I meet you, can I, can I ???? Sej se bom delala dvejset lez mlajšo! Plizzzz!

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. maj 2003, 16:53

Nataly - sory - zdajle sem opazila, da si tamle rekla, itak pa vidim, da ste ze ful dali nasvetov dobrih...
Ja - na vse mogoce nacine, sicer pa kot srebro oz. zlato - odvisno iz katerega materiala je...

Meni je tudi bolj vsec bel, vendar mi je nekako presirok, prevelik - ne nosim rada prstanov prevec - me motijo, jih dajem dol in pozabljam potem...

Verjamem pa, da dela in da je kul. Tudi vsec mi je - samo (zaenkrat?) se ne na meni.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 7. maj 2003, 19:18

Ej Pokowc, kva si fejst dečko ! A si to ti na sliki? WAW !!!
Can I meet you, can I, can I ???? Sej se bom delala dvejset lez mlajšo! Plizzzz!

Ja, res, vsi ste se nekam nobel ogvantal... pokowc (uauu!), aakhut (ma si čeden), marsa (čedna, čedna, pa še malo navihana, ravno prav)...kaj je zdej to??? A se rihtate za kakšen forumski miting al kwaaa???




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0