Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

ŠPORT 2016


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
71 komentarjev na to temo

#1 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 3. januar 2016, 17:26

...



#2 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 3. januar 2016, 17:31

Problem schanze … malo morgen . frog.gif


 

Še nikol nisem videl tko nasmejanega Petra Prevca , kot je bil danes v izteku Innsbrucka po drugi seriji . Potem,

ko mu je res šlo za nohte v poizkusni seriji . Ampak, prišlo je leto, ko si upa vzet, kar mu pripada . Že lani je bil

dovolj dober, a sam pri sebi vendarle ni čisto verjel vase . No, letos si jemlje z obrestmi , ker … kot se tle na forumu

popularno  reče … icon1_thumbup.gif  ker se ceni   .

 


 



#3 usronavt

usronavt
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 4. januar 2016, 10:22

Prevc je že začel :) vrhunsko :D



#4 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 7. januar 2016, 05:14

Včeraj na podelitvi so šle pa res dlake pokonc up.gif . Kolk morta bit šele ata in mama Prevc ponosna ...

Kasnej sem šel samovšečno brat en srbski forum .. in potem tam prebereš ...Srbi so uz tebe, Prevc …
in pa … tooooo lutko … hehe  partyy.gif   . Tam dol je šport nadaljevanje politike iz inata … in je zakon, ko nekdo namaha germane .

 

Vedno opazujem tele športnike , kako prenašajo pritiske . Čisto vsak dan od zadnjih desetih se je
Prevcu zlo poznal na obrazu . Veliko breme zanj , pa ga je prenesel … in povsem očitno dozorel . To je potreboval,

ker fant nikol ni bil čudežni deček, kot je to bil Peterka , niti mašina za zmagovanje , kot nekoč Schlier-i . Bolj spominja na Weisfloga ,
Malysza al pa Bardala , kar pomeni, da bo še desetletje razveseljeval brate Srbe , ata in mamo Prevc , Janusa & Grilca &
co (upajmo) , mene in pa še koga … clover.gif


 



#5 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 7. januar 2016, 07:09

v svetovnem merilu povsem irelevantni šport, ampak ajd..

 

Ne gre tole zabavo nedoraslih mozoljastih pubertetnikov primerjat s špartanskim smučanjem, 

bodte no resni..

 

Srbi pa Hrvati pa itak, prvi imajo tut proevropske wannabeje ta drugi, sploh zagrebško purgerski del je pa vedno Sloveniji mal zavidal in se s Slovenijo poistovečal.

 

Evo Slobodna Dalmacija niti besede o Prevcu

 

lipo mi je lipo mi jeeeee klapa kampanel..


prenos.jpg


#6 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 7. januar 2016, 07:13

relevantno svetovni šport je fuzbal Iličić je včer z dvema goloma potopil Palermo in Fiorentino pripeljal na prvo mesto, do večernega spopada ko jo  je Handanović z Interjem preskočil


prenos.jpg


#7 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 7. januar 2016, 07:24

biggrin.png ... ti, a si že bil kdaj na vrhu take skakalnice in pogledal dol ... 

 

jaz sem bil enkrat na vrhu skakalnice na pekrski gorci ... pa se ne spomnim rad ... biggrin.png

 bil sem na Planici, in ja ne bi upal dol skočit niti za miljon evrov, kar  pa ne menja stvari. To da se nekdo dol upa skočit, še ne pomeni da bi si upal po moško  uspešno obranit svoje dekle zoper arabskega ščipavca za tazadnjo.... se prav  gre za nekoristni pogum..


prenos.jpg


#8 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 7. januar 2016, 07:29

Hehe, jaz sem tudi šla brat včeraj komentarje na B 92 in se nasmejala, sploh vedela nisem, da Srbi to gledajo. No, saj je res lep šport. Aja, pa hrvaški komentator je pravi njegov fen. Drugač pa, meni je ta Prevc všeč ker je tak skromen fant. Aja, to je govoril tudi nemški komentator, da je skromen in še bolj introvertiran kot Tina Maze. Včeraj s tistim orlom je bil pa pravi naš Zlatotič! smile.png

 

icon_smile_big.gificon_smile_big.gif ... Zlatotič

 

 

Skromen, introvertiran , a ambiciozen  ... to je huda kombinacija za ta šport . clover.gif



#9 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 7. januar 2016, 07:33

Stojanović je iz Maribora prestopil v zagrebški Dinamo za največji znesek ki se je kdajkoli izmenjal med klubi bivše Jugoslavije neuradno se šušlja o dveh miljonih evrov, ni slabo za obrambnega igralca..


kaj pa vem ... najbrž podcenjuješ slovenca ko se mu vtrga ... biggrin.png ... predstavljaj si aktiviste kako bi branili ubogega nedolžnega arapca s črevami na plotu ...

 ma ovemu se lahk tut utrga sam s totimi  50 kilami ne vem kaj bi lahk naredil..


prenos.jpg


#10 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 7. januar 2016, 07:33

Že že   ... samo  po spominu ... Nemci so si iz tega irelevantnega športa kr dvakrat izbral športnika leta. Pa nemški šport ni irelevanten v svetovnem merilu.



#11 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 7. januar 2016, 07:38

Že že   ... samo  po spominu ... Nemci so si iz tega irelevantnega športa kr dvakrat izbral športnika leta. Pa nemški šport ni irelevanten v svetovnem merilu.

 

 No naštej mi države ki imajo smučarske skakalce in kjer ima ta šport tako priljubljenost k pr nas?

 

Avstrija, Finska, Norveška, Nemčija, Slovenija, Poljska, Švica... in Noriaki Kasai...

 

 kje pa so ostali?


prenos.jpg


#12 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 7. januar 2016, 07:43

 No naštej mi države ki imajo smučarske skakalce in kjer ima ta šport tako priljubljenost k pr nas?

 

Avstrija, Finska, Norveška, Nemčija, Slovenija, Poljska, Švica... in Noriaki Kasai...

 

 kje pa so ostali?

 

The eagle Eddy Edwards ...

 

 

No, potem je tud ameriški nogomet obskurn šport ... pa je super bowl najbolj cenjena kahla v ameriki . icon_smile_big.gif



#13 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 7. januar 2016, 07:43

Hehe, jaz sem tudi šla brat včeraj komentarje na B 92 in se nasmejala, sploh vedela nisem, da Srbi to gledajo. No, saj je res lep šport. Aja, pa hrvaški komentator je pravi njegov fen. Drugač pa, meni je ta Prevc všeč ker je tak skromen fant. Aja, to je govoril tudi nemški komentator, da je skromen in še bolj introvertiran kot Tina Maze. Včeraj s tistim orlom je bil pa pravi naš Zlatotič! smile.png

Hehe, zdaj pa še jz pokuknila komentarje. Ja, nekaj skupnega le še tli na dnu... 

 

Drugače pa, bravo Prevc. Sem bila kar ganjena včeraj ob podelitvi orla... medal.gif



#14 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 7. januar 2016, 07:46

Kukerkol irelevanten šport..

ampak za kolektivno slovensko onaniranje, boljši kot begunci in referendum zoper novele zakona..

Pa tut Teš 6 nima vrednosti važn da ima mozolek  zlatega germanskega orla.. iz rok gospodarja... drobnica pa skače..

 

Kot tlačani rojeni kot tlačani vzgojeni

 

 zdej pa vsi na radio Aktual klapa Vigor če da piva


Hehe, zdaj pa še jz pokuknila komentarje. Ja, nekaj skupnega le še tli na dnu... 

 

Drugače pa, bravo Prevc. Sem bila kar ganjena včeraj ob podelitvi orla... medal.gif

Jst tut kr 200 evrov več se mi je v žepi materializiralo pa kašelj prenehal k je walter Fritetzlhofer pohvalil služabnika da skače lepš k žabe v flachenseeju.


prenos.jpg


#15 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 7. januar 2016, 07:48

lisica pa kislo grozdje basen ... partyy.gif 



#16 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 7. januar 2016, 07:49

The eagle Eddy Edwards ...

 

 

No, potem je tud ameriški nogomet obskurn šport ... pa je super bowl najbolj cenjena kahla v ameriki . icon_smile_big.gif

 

 verjem mi da je v Redneck springsu več igralcev ameriškega fuzbala k v celi Evropi smučarjev skakalcev, verjetn zarad tega..


prenos.jpg


#17 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 7. januar 2016, 07:49

Kukerkol irelevanten šport..

ampak za kolektivno slovensko onaniranje, boljši kot begunci in referendum zoper novele zakona..

Pa tut Teš 6 nima vrednosti važn da ima mozolek  zlatega germanskega orla.. iz rok gospodarja... drobnica pa skače..

 

Kot tlačani rojeni kot tlačani vzgojeni

 

 zdej pa vsi na radio Aktual klapa Vigor če da piva


Jst tut kr 200 evrov več se mi je v žepi materializiralo pa kašelj prenehal k je walter Fritetzlhofer pohvalil služabnika da skače lepš k žabe v flachenseeju.

Ne ne, na radio Center, Norci na zvezi. Željudin je klical Ata Prevca, ki pa seveda sploh ni bil pravi Prevc biggrin.png

 

Zame to ni bilo kr neki. Moram reči, da sem ob tem dogodku, vseh zastavah in himni čutila več slovenskega ponosa, kot sicer. Taki dogodki nas tudi povezujejo. Žal pa res ne dolgo in hitro zbledijo.



#18 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 7. januar 2016, 07:53

Ne ne, na radio Center, Norci na zvezi. Željudin je klical Ata Prevca, ki pa seveda sploh ni bil pravi Prevc biggrin.png

 

Zame to ni bilo kr neki. Moram reči, da sem ob tem dogodku, vseh zastavah in himni čutila več slovenskega ponosa, kot sicer. Taki dogodki nas tudi povezujejo. Žal pa res ne dolgo in hitro zbledijo.

povprečen skok traja nekaj sekund, tku k povprečen alpidski seks, zato nas to prividno povezuje..


prenos.jpg


#19 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 7. januar 2016, 08:07

povprečen skok traja nekaj sekund, tku k povprečen alpidski seks, zato nas to prividno povezuje..

Na le poglej si danes, če imaš možnost, ponovitev dokumentarne oddaje o knjigi Milene Miklavčič, na SLO 1. Naredila je raziskavo o seksu, nazorih, navadah naših še nedavnih prednikov. Napisala je knjigo Ogenj rit in kače niso za igrače. Malo več kut nekaj sekund že traja, ampak ja, na tem področju še nas čaka nekaj rasti biggrin.png

 

http://www.bukla.si/...s&book_id=16669



#20 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 7. januar 2016, 08:09

Milena je moja frendica na fejsbuku


prenos.jpg


#21 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 7. januar 2016, 08:11

Milena je moja frendica na fejsbuku

Super. Fejst babnca zgleda. 



#22 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 7. januar 2016, 09:54

Fajn se razvija ta tema ... še boljš kot zvezdno nebo flirt.gif   . Očitno moram

tud ke notr seks in politko vključit ... up.gif



#23 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 7. januar 2016, 10:08

http://www.rtvslo.si...-favorit/382800

 

 

 Zdej sem videl da bo letos svetovno prvenstvo v poletih kjer je Prevc favorit pa svetovni pokal, kjer je Prevc favorit, pa   velikonočni skoki z levo roko praskajočo desni glutej.. kjer je Prevc favorit..

 

Pa ni čudno da je narod v deliriju...


 K nek podložnik dobi zlatega germanskega orla, ni več važna revšna, TEŠ 6, begunci, ISIS, referendum, vse gre v pozabo.

A vam je jasn zdej zakaj se je treba ozavestit Krishne?


prenos.jpg


#24 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 7. januar 2016, 10:16

  ne pozabiš... 

 

aktivno ozaveščaš..


 namest kdor ne skače ni Slovenc, 

poješ maha mantro


prenos.jpg


#25 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 7. januar 2016, 10:30

jasno jasno ... če maš krišno, se ti jebe za ravščino, TEŠ 6, begunce, ISIS, referendum ... vse pozabiš ... 

 v Bhagavat giti jasno piše, da kdor  je ravnodušen tako do zmage kot do poraza, ta je duhovno napreden

zdej se pa mal analizirajte.. včer ste preplašeno vzklikal in se bal beguncev, danes skačete od veselja  ker je Prevc zmagal..

Jutr boste se zgražal zarad TEŠA pojutršnem pa se jezil zarad referenduma

 

 duhovnost  totalni minus, tisti antarktični...


prenos.jpg





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0