Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Avtentična kabala

kabala

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
5 komentarjev na to temo

#1 bb-slo

bb-slo
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 27. maj 2014, 19:11

EC2014-(762x203)SL-Welcome+correct.jpg
Izobraževalni center kabale Bnei Baruch izvaja brezplačne tečaje avtentične kabale preko spleta. Svoje tečaje izvaja na osnovi besedil največjih kabalistov, kot so Šimon Bar Johai (Rašbi), Izak Luria (Ari) in Jehuda Ašlag (Baal HaSulam).
Kabala je veda, ki raziskuje nastanek človeka in pomen njegovega obstoja v svetu, kot tudi metoda, s katero dosežemo dojemanje resničnosti, ki presega zmožnosti naših pet telesnih čutov.
Na brezplačen spletni tečaj kabale se lahko prijavite tukaj. Začetek tečaja je v nedeljo, 1. junija 2014 ob 20.00 uri.



#2 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 27. maj 2014, 20:21

super.

sem malo poklikal in me veseli, da se bo to na tako prijazen in dostopen način izvajalo.

 

sam se registriral na tečaj ne bom, ker že zdaj vem, da naslednjih 10 nedelj zvečer ob 8h ne mislim previseti za compom.

me pa veseli, da bodo predavanja posneta in kadarkoli dostopna.

 

skratka, fajn in hvala za informacijo  :-)


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#3 bb-slo

bb-slo
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 27. maj 2014, 23:08

Pozdravljen Lunatik,

Super, da si že skozi spletno stran začutil malo pozitivne energije, ki je prisotna v kabali. Pri študiju kabale ni nobenih formalnih obveznosti in tudi ni potrebna prisotnost na lekcijah. Priporočam pa, da se registriraš, ker bodo posnetki lekcij dostopni samo registriranim uporabnikom. Najbolj pomembna je lastna aktivnost - postavljanje vprašanj inštruktorjem na forumu in komunikacija z drugimi študenti. (seveda se ni treba registrirati s pravim imenom, narediš si lahko nov email na googlu, če bi rad bil anonimen)

Tukaj je bližnjica do prve lekcije letošnjega začetnega ameriškega tečaja, ki sem se ga udeležil v decembru, zato sem tudi lahko kopiral povezavo. Pri tekočem evropskem izobraževanju pa bomo poskusili zagotoviti slovenski prevod.



#4 bb-slo

bb-slo
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 28. maj 2014, 00:53

Ups ... oprosti Janko,
 
zmotil sem se pri imenu, ker sem gledal ime pri sliki - sicer pa se mi je tudi moje ime zdelo nekam nenavadno (NeČistZačetnik). 
Če želiš samostojno študirat kabalo je na razpolago ogromno gradiva. 
Kabalistične tekste lahko najdeš tukaj , na strani www.kabbalahmedia.info je veliko video posnetkov lekcij, obstaja tudi kabalistična televizija
Če obvladaš hrvaščino si lahko pogledaš posnetke hrvaškega začetnega tečaja:

Štiri faze direktne svetlobe
Masah - duhovni zaznavni organ
Partzuf - duhovna struktura
Svet Adama Kadmona



#5 bb-slo

bb-slo
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 19. februar 2015, 20:42

Evropski izobraževalni center Bnei Baruch vas z veseljem vabi na začetek novega semestra, ki se bo pričel v nedeljo, 22. februarja ob 19.30 po srednjeevropskem času.
 
Če ste bili vpisani v lanskem letu se lahko prijavite z istim e-poštnim naslovom  na spletni strani Uvodnega tečaja 2015. S tem boste samodejno ponovno vpisani v sistem EUEC.
 
Spletna stran tečaja: http://eu.kabbalah.info/sl_SI/
 
Tukaj se lahko registrirate z novim e-poštnim naslovom: http://www.eu.kabbalah.info/sl/
 
V prihajajočem semestru bomo prišli do globljega spoznanja osnovnih načel kabale. Tečaj je brezplačen, sestoji iz:
 
- Desetih lekcij kabale, ki potekajo v obliki neposrednega prenosa enkrat tedensko, 
- neposredne interakcije z inštruktorji med lekcijami,
- dostopa do spletne skupnosti, kjer lahko objavljate vprašanja, na katera bodo odgovarjali inštruktorji in moderatorji,
- dostopa do vseh e-gradiv,
- dostopa do arhiva, iz katerega si lahko prenesete video posnetke lekcij, če ste jih zamudili v živo ali si jih želite ponovno ogledati.

Lekcije tečaja Osnove modrosti kabale 2015:
 
1. lekcija: Osnove kabale
2. lekcija: Skrivnost sreče in kako jo dosežemo 
3. lekcija: Ljubezen - Splošni zakon Narave
4. lekcija: Kabalistična besedila
5. lekcija: Svobodna volja
6. lekcija: Koreni Stvarstva
7. lekcija: Novo Življenje
8. lekcija: Zaznavanje realnosti
9. lekcija: Ni Nikogar razen Njega
10. lekcija: Zaključek

Modrost kabale je primerna za vsakogar, ki išče odgovor na vprašanje: Kaj je smisel življenja?

Veselimo se srečanja z vami!
 
Sodelavci Evropskega izobraževalnega centra kabale Bnei Baruch


#6 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 2. avgust 2015, 20:02

Žiujo vsi.

mene pa zanima nekej v zvezi s kabalo :) ima kdo tukaj izkušnje z 72 božjimi imeni(napisani so v hebrejščini)? :) 

 prilagam tudi link:

http://www.thehealinggift.com/chart/






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0