Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LN Foruma


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
159 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. november 2002, 01:00

V to temo si lahko clani LN foruma zapisujemo svoje misli, zadeve...
zase, za svoj, LNF dnevnik.
Ce imamo kaj za povedati, morda zgolj, da si zapomnimo, da morda povemo sebi (pa ce bi pisali dnevnik, bi morda jutri pozabili, kam smo vse skupaj -in ce smo - sploh zapisovali), kar ne sodi drugam in o cemer se morda nismo imeli namena sploh pogovarjati (lahko pa tudi)...
Ko ne gre za neke zakljucene, strnjene teme oz. misli, pa morda pri sebi kaj ugotavljamo... pa ne moremo spraviti to v nek naslov...
Pa bi sem zgolj nizali, kaj smo poceli...
ali kar smo mislili...
ali kar smo cutili...
ali kar bi se nam pac zdelo...

Dnevnik pac.

Temo si lahko pri sebi brez tezav preoblikujete v "Organiziranje svojih misli", "Nacrtovanje", "Pregledovanje bilance"... ali "Moje misli tebi, prijatelj, da bos stekal, zakaj se ti nisem oglasil..." :))) itd. ipd. .. ...


Marsa
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. november 2002, 01:00

Lahko kar zacnem - danes (pa tudi vceraj, pravzaprav ze kakih 10, 14 dni) sem bila ful pridna in ucinkovita... x:Ix

Vse zivo sem zrihtala... napisala sem ze Napoved (da me ne gnjavi slaba vest vso soboto in nedeljo), zlinkala oz. apdejtala na Novicah Mrk, ful sem "reciklirala" (embalaze od jajc sem nesla branjevki na trg, prazne steklenice in kozarce za vlaganje pa v zabojnike za Steklo - da mi ne zvenketa zadaj v prtljazniku vec, ko me je zadnjic popadlo, pa sem vedela, da ce ne strockam v avto, ne bo nic in bo se en mesec tam v vreckah stalo)... :~))))
Izkoristila sem dbest veter in oprala dve rundi in posusila skoraj eno (obozujem vonj opranega perila, posusenega na zraku, vetru)..
Zjutraj sva spet zacela furati agrumsko sceno, malo sem celo potelovadila...
Odgovorila sem na nekaj vprasanj, nekaj me je prosil nekdo, pa sem imela danes priloznost in moznost mu ustreci in se mu nekoliko posvetiti.
Pa se stare frende srecala, videla - 3 muhe na en mah (*dva obiska + opravljen intervju)...

Spet smo malo v Chatu zaceli pricati... :)

Pa se nekaj sem se spomnila vceraj, pa moram nujno to nekam si zapisati.... Najboljso barvo sem imela 14. 11. Tocno tako, kot mi je vsec. Aja - las. :>))
Oranzno, ko zadnjic barvala, a ravno toliko se je sprala in "unesla", da je ravno sedaj dbest.
Boljse, da zapisem... jutri bo morda ze manj dbest, pa lahko pozabim - zdaj pa vem, da je oranzna ta, ki mi sede ravno zdajle... :ß

Skratka - pocutim se kul kot ne vem kaj.... morda sem prevec evforicna in vznemirjena... malo hiperaktivna... ampak to pa sem itak vedno... pokam od energije in vse mi laufa.

Se celo bannerji so zaceli sponati, Koledarcek je v tisku, Moneta laufa, celo zacela sem nanovo0 delati svoj sajt in nasla sem ful fotk!
Yess!

Kul... res mi je fino, to pravim danes, 15. 11. 2002. x:)x


Marsa
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 16. november 2002, 01:00

Danes ko sem prebiral LN in pisal komentarje, pojedel dve tablici kit-kata in piksno pepsija x:)x x:Dx
Ja sam ka mali pao s lipe

#4 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 17. november 2002, 01:00

Objavljena slikaTo naj bo kot obljuba in dolg meni in vsem, danes je četrti dan brez cigareteObjavljena slika, dolga je še potObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika, ampak grem do konca, tokrat zares.Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika


___________________________________________________________________________
AndrejObjavljena slika

>>> čudeži se dogajajo vsak dan Objavljena slika <<<


#5 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 17. november 2002, 01:00

men pa 0 ni kej dost jasno,
le dam mam fuul dela vsepovsod, pa se kar nekaj iscem Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika ...
dogaja neki vse cudn... vse je cudn... pluton je letos cudn Objavljena slika
vse poriva na plano, kar je bilo potisnjeno... zelje...
realen je.

gremo dalje. nekaj se bo zgodilo!


:: What use is a belief if you have no faith in it? ::

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. november 2002, 01:00

...ampak grem do konca, tokrat zares.  x:Dx x:Dx x:Dx



Mark Twain: "Odvaditi se kaditi? Nic lazjega - sam sem se ze vsaj 100X odvadil"... ;~)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 17. november 2002, 01:00

Andrej, le hrabro naprej. Veš, vsak dan bo lažje in vsak dan boš bolj ponosen na število dni, ko si premagal samega sebe. Meni bo 6. aprila 23 let, kar ne kadim. Je pa tu druga nevarnost. Jaz sem se potem zredil 20 kg in sem nekaj let prenašal nepotrebno težo po svetu. Potem pa sem se odločil shujšati in sem tudi uspel. Je pa hujšanje dosti težje kot prenehat kadit. Zato ti svetujem, da kar sproti paziš tudi na to, da se ne zrediš. Tako, Andrej. Začel si in to je poglavitno. Pot okrog sveta se začne s prvim korakom. Želim ti res uspešno korakanje.

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Naj vam bo vsak dan najboljši dan!


bigm
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#8 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 17. november 2002, 01:00

quote:
Mark Twain: "Odvaditi se kaditi? Nic lazjega - sam sem se ze vsaj 100X odvadil"... ;)


Objavljena slikaMarsa, tudi jaz imam že bogate izkušnje s tem, ni vrag, da mi ne uspe. Pa hvala tebi in Bigm za podporo in nasvete!Objavljena slika



Objavljena slikaVem da bom in ne dvomim več, preveč lepo je čutiti kako se telo čisti strupov, za vsak necigaret en kozarc vode, da gre hitreje ven, pa da ne bom preveč jedel.Objavljena slika



Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika


___________________________________________________________________________
AndrejObjavljena slika

>>> čudeži se dogajajo vsak dan Objavljena slika <<<


#9 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 17. november 2002, 01:00

Objavljena slikaPa še en opomnik, nasvet, predlog za tale naš dnevnikObjavljena slika


Objavljena slikaOpazil sem, da je izšel LUNIN KOLEDARČEK 2003!Objavljena slika


Objavljena slikaJaz sem 2002 dobil za nagrado in je super, tako da bom naročil tudi novega, vsem ga toplo priporočam.Objavljena slika


Objavljena slikaLetošnjega si bom kupil za nagrado kar tako.Objavljena slika


Objavljena slikaNe pozabite si ga vsaj ogledat na luninem netu!Objavljena slika


___________________________________________________________________________
AndrejObjavljena slika

>>> čudeži se dogajajo vsak dan Objavljena slika <<<


#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. november 2002, 01:00

Objavljena slika

...Taksno sem v bistvu mislila, Andrej...
Sklepe - na te sem pozabila....
Predvsem pa je ena prednost tega "javnega" dnevnika - no, recimo ti, ki si se zdaj odlocil... Tezje bos zdaj zacel nazaj gresiti, ker si ze povedal tudi nam. Ce imas sklep samo v svoji glavi, ves torej samo ti in ga mimogrede krsis majckeno.. semintja.. ;)))


Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. november 2002, 01:00

Opsala!!! Objavljena slika
Z Andrejem sva istocasno pisala post, novega sploh nisem se videla!
Moj zgornji komentar je bil misljen na Andrejevega prejsnjega! Objavljena slika Objavljena slika
Zdaj pa kao jaz ful odobravajoce se drzim, ko Andrej LK in to... :))))))))))))))) (*in se: "taksno sem v bistvu mislila")! Objavljena slika
Odobravanje je bilo Andrejevih sklepov, in kako je to zastavil (voda namesto cika)...

Sicer, Andro, pa... ;))))
Za tole zgornjo tvojo pa v nasi paleti smajlckov sploh ni primernega! Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. november 2002, 01:00

Aja, Andrej: p.s. - ni se IZSEL - je v tisku - a je pa ze (neopazno) se pojavil na LN.
Bo pa prav kmalu - kar naj se bo tako kaksen dan - ker sicer to pomeni opsala, hojladrija hojladirja. :)))
A si opazil, da sva moderna in ga bos lahko kupil prek sistema Moneta? ;)

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. november 2002, 01:00

In, seveda, cisto tipicno zame, "moj nacin" ;) - sploh nisem rekla -
HVALA, Andrej!
Ker si sploh opazil, ker tako mislis in ker si to se napisal. Objavljena slikaObjavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 17. november 2002, 01:00

Pa še jaz!
Zjutraj me je blazno bolela glava in vročino sem imela. Pol pa čajčka kuhat, za ziher še kavo...no, minilo je...zaenkrat.
Sem pa ugotovila "spet" nekaj.
Risarka, slikarka ali kaj podobnega ne bom. Ni šans..sem malo prej nekaj na steklo poizkušala - kao, bom pomagala hčerkam - pa sem pravi zmazek naredila...uhh.

natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#15 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 17. november 2002, 01:00

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Jaz mam pa tak lep dan za saboObjavljena slika. Ne vem zakaj si veckrat ne vzamem casa in grem mal v naravo... Sem bila nekaj zmenjena, pa so odpovedali, in sem bila najprej nekaj tecna ampak... potem sem opazla, da je zunaj tak lep Objavljena slika in sem pomislila, da ga verjetno ne bo vec prav kmalu in sem sla ven.. v gozd.. skakat med drevesi, valjat se po listju, smejat se sama sebi, ker delam take neumnosti, jokat od srece.. pa filat se z energijo in...
In sem prisla nazaj vsa nasmejana Objavljena slika in se nikogar ni blo doma, da bi mi lahko pokvaril feeling Objavljena slika..
Zdajle grem pa na sestanek, da se zmenimo kdaj zacnemo delat predstavo. Spet bom igrala!! Ze eno leto nisem stala na odru, zdaj se mi pa kar odpira.. Tko lepo je... Saj jesen v bistvu ni tako slaba Objavljena slika
Ej, mejte se vsi lepo, najlepse kot je le mogoce! Objavljena slika


Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#16 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 17. november 2002, 01:00

Aliana, upam, da si prišla na okus. Narava je vedno čudovita, ne glede na vreme. Vedno te napolni s pozitivno energijo, slaba volja, težave s prebavo, glavoboli, nervoze, to izgine, kot bi zamahnil s čarobno palico. S pozitivno energijo nabit človek kar žari in je uspešen v vsem, česar se loti. Čim večkrat zaidi v naravo, v gozd, v hrib. Tudi na odru boš potem še bolj uspešna.

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Naj vam bo vsak dan najboljši dan!


bigm
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#17 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 17. november 2002, 01:00

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaTudi jaz sem imel lepo nedeljo malo doma malo ob morju.Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika


Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaZdaj za konec sem se pa še dobro nasmejal kako sva z Marso komentirala eden drugega. še dobro da imamo dnevnik ko smo tako zmedeniObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika


Sem videl, da je še v tisku, ampak tako je itak vedno pri takih stvarehObjavljena slika, sploh pa preden se mi odločimo bo že natisnjenObjavljena slika


___________________________________________________________________________
AndrejObjavljena slika

>>> čudeži se dogajajo vsak dan Objavljena slika <<<


#18 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 17. november 2002, 01:00

Hello Vsi skupaj!

Jaz sem pa zdaj tolk srečna Objavljena slika, ker mi je po dobrih 3 urah le uspelo priti na net. Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Evo mene!

Preživela sem čudovit dan v Ajdovščini, prala perilo, nabirala motovilec, obirala kaki s fantom, kuhala "dobro mandžo", prvič v življenju pokopala ubogega goloba oziroma golobico, ki ga/jo je včeraj zbil avto, nato prvič v življenju organizirala pogreb, izkopala jamo, v katero sem v bel prt zavila pokojno žival.
Na grob pa sem dala rumene krizanteme, v grob poleg pa eno belo. Objavljena slika

Okrog 19.30 s fantom srečno prispela z Lantro v LJ, ki je sedaj na novo obuta Objavljena slika.
Pol pa sem takoj hotela na LN pogledat, in mi je komaj zdej ratalo.

Zdej moram pa pogledat še v *9 Qi-tipov*. Objavljena slika

Andrej! Džim pesti! Vsaki dan si bližje cilju! Objavljena slika


Objavljena slika Elena Objavljena slika

Helena


#19 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 18. november 2002, 01:00

In po pol leta sem spet pisala....božansko izpolnjena se čutim. Boljše kot orgazem...dalj traja:))Ponoči pa še krasno idejo dobila...kar tako - med spanjem. In jo kar zabeležila - zjutraj. Zdaj jo bom šla preverjat: ampak štima. Ziher:))

natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#20 bendži

bendži
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 18. november 2002, 01:00

Andrej, držim pesti!!!

Sicer pa - če boš kar naprej na Forumu, se boš počutil božansko kot Nataly. Ne boš potreboval ne orgazmov ne cigaret!

Bendži


P.S.: če v to ne verjameš povsem, pa hajd v šolo k Nataly.

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. november 2002, 01:00

Danes nisem naredila nic. ... Objavljena slika Objavljena slika
Razen osvezila Novice, dodala par stvari itd...
Drugace pa sem ocistila spet malo mailbox, pa tako vpisala v "Sale" ful vicev, da sem jih lahko pometala iz inboxa.

AJA!!!!
Trapasto! Objavljena slika (da sem lahko takole pozabila na tole).
Prej so klicali, da je Koledarcek natisnjen!
Pa sem zdajle sproti pozabila.

No, anyway - tale je torej premierna... Andro, LK je na broju... Jutri ga greva iskat v tiskarno. Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. november 2002, 01:00

Aja, in se ena novica - pred tremi minutami sva kupila novo domeno (ime pa naj zaenkrat ostane skrivnost) ;))
Ta je najbolj sveza...

Razmisljam.... pred letom sva se ravno zacela pripravljati na selitev, zdaj pa sva ze cisto tukaj... veliko stvari se je postavilo na svoja mesta...
En krog se je spet obrnil...
Dvanajsti koledarcek sva sfurala....

Kar dobro kljukico lahko naredim za nazaj... Sem kar zadovoljna. Bilanca torej ----------> + Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 18. november 2002, 01:00

Bendži - tako sladko se že dolgo nisem nasmejala. Kar cmoknila bi te:))
Ampak nisem mislila tega pisanja:)) Ker ne vem, kaj bi morala pisati...da bi...uh.

Ne, kaj zelo pomembnega tudi jaz nisem danes naredila. Kosilo. Razbila krožnik :)), dve uri visela na telefonu z mamo...in tako..nič posebnega torej.

natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#24 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 18. november 2002, 01:00

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaBendži, a si vidu koliko imam že postov, sem že zdavnaj v nebesih, samo opazil nisem.Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaZDAJ VEM!Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika


Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika


___________________________________________________________________________
AndrejObjavljena slika

>>> čudeži se dogajajo vsak dan Objavljena slika <<<


#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. november 2002, 01:00

Kwa j' zdej z vami? Objavljena slika
Jaz sem kul... OHHHH - nekaj sem se spomnila!! Ful dobro!! Novo temo!!! Upam, da ne pozabim.... grem hitro postnit...

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0