Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Silvesterska večerja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
19 komentarjev na to temo

#1 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. december 2004, 12:19

http://www.salesalut...upId=34&ID=5285

#2 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 30. december 2004, 12:55

Pravijo, da za silvestersko večerjo ne sme biti kura, ampak prašič.... xrolleyesx

Jaz bom jutri vseeno pripravila polnjeno purico, svež sladki janež (kot solato), pa ene par zelenjavnih prilog. Ziher bo korenček in brokoli, pa kuhan gomolj zelene z olivnim oljem in svežim majoronom in fileti pečene rdeče sladke paprike...pa kakor komu paše... x:px

Pili bomo pa cviček in obvezni rumeni muškat (za nas babe).
Sladkarijo pa moram še spečt. Ene piškotke, za katere sem pobrala recept na LNF-ju, pa še ene in še ene. Pa najbrž še pehtranovo potico, ampak nisem še ziher.

1.januarja bom pila pa vodo in jedla surovo kislo zelje. x:o)x x;)x

#3 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 30. december 2004, 13:12

Sej bom samo zelenjavo jedla in pila rumeni muškat.
Loh pa tud samo rumeni muškat.... x:Dx

* aja, po kislem zelju se nauš z mano lubčkal. :vragec: x:Dx
Tud moj mož ne, najbrž... x:Dx

#4 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. december 2004, 16:47

A, druge boste pa vse po hotelih silvestrovale :8):
Ali se postile x:Dx

#5 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 30. december 2004, 18:27

<{POST_SNAPBACK}>A, druge boste pa vse po hotelih silvestrovale :8):
Ali se postile x:Dx

Ne,ne, kje pa.....ker vsi na silvestrovo, 1.jan...itd delamo(ja nekateri pač morajo)...bo večerja klasika: kanapejčki.veliki samo za en grižljaj, vendar na vsakem vsaj 10 različnih stvari( filigransko delo).....za naprej pa.."v igri" so telečji zrezki z vsem kar paše zraven, biftek in pršut....nekaj od tega pač...prav gotovo pa že pred polnočjo v postelji...

#6 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 30. december 2004, 19:44

Na našmu party-ju bo tud vsega dost! x:px x:Dx Smo zmenen, da vsak neki prnese. Js sm zadoužen za tatarca(2 kile) in sadno solato. Sm že dons nabavu in čaka u hladilniku! x:px x:Dx
Baby don´t forget my number!

#7 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. december 2004, 23:37

Uh, še pol ure do Silvestra x:Dx

#8 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 31. december 2004, 09:16

Sstane že vadi! x:Dx x;)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. december 2004, 09:30

<{POST_SNAPBACK}>Sstane že vadi! x:Dx  x;)x

x:Dx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 31. december 2004, 09:57

:palec: x;)x

http://www.salesalut...upId=34&ID=5298

#11 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 31. december 2004, 11:20

Hvala Stane. Tud tebi zelim zasoljeno leto x;)x x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#12 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 31. december 2004, 12:50

<{POST_SNAPBACK}>Na našmu party-ju bo tud vsega dost! x:px  x:Dx Smo zmenen, da vsak neki prnese. Js sm zadoužen za tatarca(2 kile) in sadno solato. Sm že dons nabavu in čaka u hladilniku! x:px  x:Dx


In kolk vas bo za DVE KILE tatarca?

(Mislim, kolk bo pol šele pijače...)

:eek: x:Dx

#13 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 31. december 2004, 12:56

Pri nas bo bolj zmerno. Za potico in piškote sta že poskrbeli obe tašči, s penino ni težav, izbire dosti, za pijačo je poskrbel sadovnjak, hrana pa - ene pet vrst sira pa kaj za piknit. Kdo bo pa pojedel vse tisto, kar bi se človeku pripravljajo za tak dan...

(Pa hujšal pol štiri dni... :vragec: )

:xmas: :xmas: :xmas:

x:)x

#14 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 31. december 2004, 13:46

<{POST_SNAPBACK}>Pri nas bo bolj zmerno. Za potico in piškote sta že poskrbeli obe tašči, s penino ni težav, izbire dosti, za pijačo je poskrbel sadovnjak, hrana pa - ene pet vrst sira pa kaj za piknit. Kdo bo pa pojedel vse tisto, kar bi se človeku pripravljajo za tak dan...

(Pa hujšal pol štiri dni...  :vragec: )

:xmas:  :xmas:  :xmas:

x:)x


Vse najlepše Bern tebi, Olgi in vsem domačim, pa vsem okrog blizu in daleč okrog vas.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#15 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 31. december 2004, 13:52

Se ti pridružujem, Vojko, še prej sem pa glasoval zanju za Sončno osebnost :palec:

#16 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 31. december 2004, 13:54

<{POST_SNAPBACK}>Se ti pridružujem, Vojko, še prej sem pa glasoval zanju za Sončno osebnost :palec:


Odlično Stane

In tebi tudi Srečno Stane, da bi zdravje in sol cvetela....

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#17 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. januar 2005, 17:22

Predvsem pa našim Lunatkam, da bodo kot cvetoče, dišeče rožice x:Xx

#18 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 1. januar 2005, 18:29

Men ej moj včeraj naredil presenečenje :) Večerjo, od katerih je ena šla kr direkt k mačkam, ker je bla pokvarjena kisla smetana (je rekel, da je kuhal za mačko, sam so pol doble mačke večerjo :wub: )Namesto zrezkov v gobovi omaki sem mogla jest dunajske pa francosko, žal so nama trgovino pred nsoom zaprli in ni blo časa melancanov kupit. Sej mogoče ni blo neki posebnega, sam lahk ap rečem, da od vseh babic, pa tet pa vseh, ki jih poznam, moj najboljš kuha :wub: Aja, pa na pršut ne smem pozabit, sam zdej morem pa mal začet pazit, ko bo kmal pomlad...

#19 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 3. januar 2005, 00:23

Z bozicno vecerjo se lahko pohvalim, ker je bila pac v krogu druzine. Novo leto, v Bratislavi, pa ni bilo v znamenju dobre hrane. 31. sem edino jedla zajtrk, potem je bil pa edin se McDonalds odprt ( kjer nisem jedla ze ene 5 let ), kjer sem sla na en krompircek in pito x:Ix
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#20 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. januar 2005, 09:27

Kakšno česnekačko, pa bramborove placke ali pa navadne korobačke bi si pa že lahko privoščila x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0