Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

IŠČEM PUNCO ZA RESNO ZVEZO


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 samskifant

samskifant
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 46

Posted 2. November 2020, 15:51

*
POPULAR

Spoštovani!

Sem samski fant star 32 let z 7. stopnjo izobrazbe in želim spoznati sorodno dušo. Prosti čas rad preživim v naravi, obiskujem razne aktivnosti na prostem teh je poletnem času, kar veliko, preberem kako knjigo ali pa pogledam kak film, rešujem križanke, spremljam šport, zanima me tehnika... Visok sem 190 cm srednje postave, urejen, vljuden, iskren, vztrajen, komunikativen in imam v življenju še veliko načrtov. Ne kadim in ne pijem alkohola. Že kar nekaj časa sem sam in čeprav je samsko življenje včasih veliko preprostejše, kot življenje v dvoje, je sprehod po gozdu, film v kinu ali kosilo veliko lepše v dvoje. Vsaka kriza, padec ali neuspeh je manjši, če sta dva, ki si stojita ob strani, zato bi rad spoznal žensko, ki je iskrena, resna, simpatična, izobražena, si želi nekega dne ustvarii družino, skupno življenje je nekadilka in so ji blizu krščanske vrednote. Vsaka ženska je na svoj način lepa, vendar ni vse v zunanji lepoti pomembna je tudi tudi tista lepota, ki jo žensko nosi v sebi. Tudi če ne izpolnjuješ vseh mojih pogojev mi kar piši, ker bom vesel vsakega sporočila, ki ga bom dobil.

Moj kontakt samskifant1987@gmail.com






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users