Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

dr. Hauschka in ostala bio kozmetika


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
243 komentarjev na to temo

#51 cekincek

cekincek
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 19. februar 2006, 18:56

Uporabljala sem kutinovo kremo in tonik za obraz.
Ko sem slišala za to kozmetiko, sem bila totalno navdušena (saj veš, bio, pa holistične metode, pa to) in tudi celoten sistem se mi je zdel logičen (da se ponoči koži da mir, da si odpočije, itd). No, ampak pri meni ni šlo. Že po nekaj dneh uporabe je bila moja koža čudna (kar vleklo mi jo je skupaj, pa imam zelo mastno kožo) in tudi pore sem imela razširjene. Šla sem nazaj v trgovino in mi je tista gospa razložila, da pogosto pride do take reakcije na začetku, saj se koža šele navaja na to naravno nego in da moram vztrajati. Vztrajala sem dva meseca, pa izboljšanja ni in ni bilo. V bistvu je bilo vedno slabše.
Dopuščam sicer možnost, da nisem bila dovolj vztrajna, ampak po mojem mnenju bi se pa v dveh mesecih že moralo pokazati kakšno izboljšanje.

#52 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 19. februar 2006, 19:14

No, moram reči, da tudi moje začetno "bio" navdušenje malo pojenjuje.
Enostavno koža ni in ni "komot", predvsem zvečer.... Pa sem si dokupila tudi tiste "ritmične" kapsule, ki jih priporočajo ob prehodu na Huschko...

Imam vzorčkov iz škatlice še za par dni... bomo videli....

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#53 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 19. februar 2006, 20:36

Hojla Daisy in cekincek,
ob vajinem trudu vama ostane se ena moznost.Sanolaborjeve trgovine ponujajo brezplacen posvet s strokovnjakinjo, ki dela s Hauscka kozmetiko.Le ta prihaja , odvisno v katerem kraju je trgovina, priblizno enkrat na mesec v trgovino.Ima vse stvari s sabo, z njo se da krasno pomeniti, lahko vama naredi tudi nego.Mogoce se da pogruntati , kje gre stvar narobe.

Ce pa se to ne bo palilo, potem pa si bo treba pac omisliti nekaj drugega x;)x


prijazen pozdrav,

Mojca

#54 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 19. februar 2006, 22:05

Bom poklicala Sanolabor in vprašala, hvala. x^x
Sporočim kaj bom izvedela.

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#55 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 20. februar 2006, 23:41

Sem klicala, 14.3. imajo svetovalni dan od 10h do 14h, treba pa se je prej naročiti po telefonu.
Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#56 cekincek

cekincek
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 23. februar 2006, 07:19

Hvala za nasvet, ampak bom raje ostala pri kozmetiki, ki jo uporabljam zdaj, saj mi zelo ustreza.

#57 sari

sari
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 3. marec 2006, 11:15

Tudi jaz sem po ogledu internetne strani vsa navdušena tekla v Citypark. Kupila eno vlažilno dnevno kremco. Hitro domov, direkt v kopalnico in testirat ... Čez en teden sem jo pa podarila mai, če jo hoče. Koža me je skelela, nekam rdeča sem postla in pore so se mi razširile.
Verjetno sem kupla napačno vrsto kreme- samo mi je prodajalka svetovala, da ta je pa super in oh in ah za občutljivo kožo.

Verjetno pač ni stvari na tem svetu, ki bi bla za vse dobra.
x:)x

#58 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 3. marec 2006, 11:19

s to kozmetiko nimam izkusenj, menim pa, da bi morala upostevat njihov nacin dela, in sicer, da gres tja na svetovanje, ki ga pripravijo in izvedejo za to izsolane osebe (predvidevam) in da mnenje trgovke pac ni zadosti.

je pa tudi res, da ni reci, ki bi bila za vse dobra :palec:

#59 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. marec 2006, 11:31

je pa tudi res, da ni reci, ki bi bila za vse dobra :palec:

Kaj pa love
:8):

#60 sari

sari
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 3. marec 2006, 11:49

Ja no razen ljubezni, vseh vrst kreposti, moznosti za optimalen osebnostni razvoj in vsesplosnega blagostanja - pa res ni nobene stvari, ki bi vsem pasala. x:)x

#61 trobentica

trobentica
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 14. april 2007, 18:48

Glede kozmetike Dr. Hauschka lahko napišem samo dobro!

Začela sem jo uporabljati že kako leto nazaj z veliko nezaupanja, saj veste kako je s temi izdelki na tržišču...
Skratka dobila sem darilni bon za nego Dr. Hauschka, bilo je fantastično. Nato sem si kupila čistilno mleko, čistilno kremo, tonik in olje. Imela sem problemčke z aknami, ogrci...no ja imela sem grdo kožo. Res pa je da vse do danes upoštevam nasvete kozmetičarke, kako je treba z kozmetiko rokovat. No kasneje sem uporabila še ampule za občutljivo kožo....in tako da danes uporabljam tudi izdelke za ličenje, šampon ter balzam. olja za telo... Skratka vse mi zelo odgovarja, vendar je res, da je je treba za nego kože uporabit vrstni red; čiščenje z mlekom, toniranje in nato krema. Če kdo uporablja samo kremo je stran vržen denar. Ker enostavno potem ne deluje tako kot je treba. Res je, da so se meni izdelki zdeli kar dragi, samo moja koža je sedaj res sijoča in mi ni žal niti tolarja, sedaj evra;) za izdelek. Počasi se mi je koža normalizirala...res je da včasih ko sem pod stresom dobim še kak velik mozolj, sam to je pa tudi vse, na splošno je koža full lepa:). Hvala Hauschka! x:Xx

#62 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 16. april 2007, 14:15

xrolleyesx
trobentica, kar je dobro zate, ni nujno tudi za vse ostale; osebno od Hauschke uporabljam samo rožno kremo in mi je to čist ql.
a si morš mislt, enmu pa sploh ne paše NIČ od Hauschke? :eek: :vio: x:Dx x:Dx

btw, a si probala tanovo kremo(k ma en zaščit.faktor 8 proti soncu, pa bol emulziji je podobna)?
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#63 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 16. april 2007, 14:23

js uporabljam kremo za roke....sem velik v vodi in je pač koža temu primerno skruzana..včasih mi celo poči na členku :?: x:((x no in krema mi je v roku 3h dni zacelila to ranio x^x
prej sem uporabljala eno tono drugih krem(z arniko, ognjičem....) pa ni nič pomagal..no ta pa res pomaga :palec:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#64 Mura

Mura
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 379

Objavljeno: 17. april 2007, 17:54

Jaz pa k vsemu skupaj želim pripomniti samo to, Da je tako Hauschka kozmetika, kot tista od Welede v Sloveniji tudi do dvakrat dražja kot v Avstriji ali Nemčiji.

#65 tanara

tanara
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 19. april 2007, 23:21

Hvala Mura, ravno to me je zanimalo te dni. Sončni dnevi kar kličejo po kremi za sončenje. Pri moji starejši hčerki z zelo občutljivo in suho kožo se je pokazala kot odlična. Po 2 letih uporabe, lahko rečem da je ne zamenjam. Letos ko sta 2 za mazat, bomo ob nakupih v avstriji zavili pač še v lekarno.
Vsekakor za mazat po telesu priporočam tisto v spreju, ki je lani ni bilo, menda zaradi težav s pršilko. Je redkejša kot tista v tubi, ki jo je po telesu malih nagajivčkov kar težko enakomerno razmazat (k niso nič pri muru).

#66 melissa

melissa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 131

Objavljeno: 30. april 2007, 20:09

Veliko povedanega o kozmetiki Dr. Hauschka, veliko tega je res in veliko tega se še da povedati.
P redlagam , da obiščete kozmetičnem salon M v Mariboru ( 33 11 430) kjer vam bo izšolana kozmetičarka dr Hauschke GRATIS naredila analizo kože in svetovala pri izbiri kozmetike.
. Dr. Hauschka ni samo kozmetika, ki jo preprosto nanašamo na kožo, treba je vedeti več.Sama nega v kozmetičnem salonu z kozmetiko dr.Hauschka temelji na celotnem sproščanju telesa in duha.

Izkoristite GRATIS ponudbo, splača se!

Lepe praznike!

#67 Mura

Mura
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 379

Objavljeno: 1. maj 2007, 09:24

Melisa, öe imaš kakšno zvezo s tem studijem. Pa tudi sicer. Morda ti lahko poveš zakaj je ta kozmetika v Sloveniji tako pretirano draga. Zakaj morajo razni preparati stati dvojno?

#68 melissa

melissa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 131

Objavljeno: 1. maj 2007, 11:20

Pojma nimam koliko stane dr.Hauschka drugje. Po praznikih preverim. Mislim, da bi morala stati približno enako. Odvisno je od pogojev vsakega posameznika. Morda tudi to, da je v tujini alternativa, homeopatija, holističen pristop bolj razširjen in iskan. Ne vem! Glede na kvaliteto in rezlutate preparata in način nege, ki je daljša in obsežnejša sem mnenja, da kozmetika ni predraga.

LP!

#69 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 3. oktober 2007, 15:29

Mogoče katera ve ali ima naravno kozmetiko Hanf & natur? Naj bi bila v redu, kaj pa pravite, tiste, ki jo uporabljate?

#70 Vanesika

Vanesika
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 7. februar 2008, 01:25

Mogoče katera ve ali ima naravno kozmetiko Hanf & natur? Naj bi bila v redu, kaj pa pravite, tiste, ki jo uporabljate?


Kozmetiko Hanf & Natur lahko kupiš v spletni trgovini www.naravna-kozmetika.si. Naprodaj je tudi konopljino olje istega proizvajalca.

#71 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 7. februar 2008, 15:14

Že, ampak, je kvalitetna ta kozmetika? xrolleyesx

#72 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 7. februar 2008, 16:44

naravna kozmetika lahko pomeni marsikaj :inocent: ... v SLo ni definirano, kaj bi naj bilo naravno... se vedno je lahko polno kemije, pa je iz naravnih sestavin... ja , kaj pa je zraven naravnih sestavin x?x ...
Hauschka, Logona, Sante in Weleda ( mogoce sem katero pozabila... ) imajo BDIH certifikat... to pa pomeni, da ni v njih popolnoma nobenih sledi petrokemijskih sestavin ... parafin itd...( beri nafte ), da so stvari ekolosko pridelane in da niso bile testirane na zivalih... mislim, da boste kaj vec nasle tudi na internetu xDDx

ker je koza nas najvecji organ, je pac , vsaj meni osebno, zelo pomembno, kaj se maze nanjo... saj se to vendar vsrkava v plasti znotraj in gre v krvni obtok... tu pa silahko samo predstavljamo, kaj torej sestavine v raznih kremah, losionih itd... delajo v telesu... boga jetra :xx!: , ki morajo vse to sranje spucati....
torej bodite kriticne in zahtevajte vec info , ne se zadovoljit s tem, da je stvar naravna ( saj je tudi nafta naravna :xx!: ) pa bog ne daj, da bi si jo mazali po kozi :eek: ...

Mojca

#73 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 7. februar 2008, 16:50

Aha, Logono imam. Mi kar ustreza zaenkrat.

#74 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 8. februar 2008, 21:45

Vceraj sem zvedela od prijateljice eno storijo,ki jo zelim podeliti z vami :palec: ...
ze kar nekaj casa se z omenjeno kolegico nisva slisali in vceraj me klice...ima dveletno puncko in ze skoraj eno leto se bori z glivicami, ki jih ima puncka po celem telesu... da ne bom na dolgo opisovala njenih poti okoli raznih zdravnikov, dermatologov in vseh ostalih -logov... vsi so ji pisarili zdravila, canestene, pa kortikosteroide ( vsi, ki se malo spoznate, veste kaksno sranje je to :xx!: )... po mukah, ki so trajale skoraj pol leta, in tisocih mnenj, je koncno sama ugotovila, da ima deklica glljivice... svetovala sem ji nekaj stvari,s katerimi bo deklici pomagala... vse si je skrbno napisala, potem pa mi je na koncu priznala... eno leto je deklico po vsakem kopanju :eek: vsak vecer mazala z enim disecim losionom... in njen zadnji stavek je bil; verjetno sem ji sama naredila te gljivice z prekomernim mazanjem z disecim losionom... kancek resnice :xx!: .....
saj ne, da je zunanja nega osnovni krivec, je pa verjetno najvecji krivec za nastanek tako dolgotrajne nadloge :inocent: ....
potem sem celi vecer premisljevala o njej....

kako nekriticno starsi mazejo razne kozmetike, ki bi naj bile supertruper , na svoje otrocke... kaj vse mora koza vpiti in telo razstrupiti... samo , da je na skatlici ali tubici narisana kaksna cartana stvar, ze je treba vse kupit in brez premisleka mazati :vragec: ...

zakaj je treba z raznimi prekomerno disecimi robcki brisat in pucat malo rito :inocent: ... kje pa je dobra stara voda , pa milo ( ognjicevo recimo )... pa robcki, ce jih je ze potrebno imeti, obstajajo taksni, ki ne svinjajo otroske koze in okolja... pa razni pralni praski z mehcalci in podobnimi zadevami, ki se potem skozi kozo vpijajo v kri :O:
pa toaletni papir mora biti vlazen, se z suhim vec ne da tazadnje obrisati :eek: ...

pa cistila :xx!: :vragec: :inocent: .... razni Bangi in podobne zadeve... pa se malo v obtok, da bodo cevi ciste :vragec: .... pol pa valjda gre v zemljo in v pitno vodo :sori: ...

dajmo se malo zamislit in kriticno uporabljat cistila, in druge pripomocke za osebno nego, saj vendar ni vse zlato, kar nam trobijo mediji...
za vse zgoraj nastete stvari se dajodobiti ekoloske stvari, kozmetika, cistila itd....
****

opravicilo posiljam vsem, mail ni namenjen nobenemu osebno...

enostavno sem se morala skasljati , sploh, ko gre za male otroke in njihovo zdravje... zacnimo pri sebi :2src:

mojca

#75 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 9. februar 2008, 01:38

:inocent: domači jabolčni kis inu sol.....



drgač pa kdor je grd je grd...mi nobena kozmetka ne pomaga...

sam mrbit plastični kirurg


preverjeno. com
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0