Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

nikotin


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
208 komentarjev na to temo

#1 anka

anka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 19. julij 2005, 09:49

Predstavljam najboljšo stran, utegne pomagati!! Cigareti dobivajo astronomsko visoke cene. Zdravje si naveč oškodujemo,...KAJ MENITE O GRDI RAZVADI?? x:Dx

http://www.stop-kajenje.com/

#2 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 19. julij 2005, 09:51

Tinaaaa red alert

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#3 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 19. julij 2005, 09:54

<{POST_SNAPBACK}>Predstavljam najboljšo stran, utegne pomagati!! Cigareti dobivajo astronomsko visoke cene. Zdravje si naveč oškodujemo,...KAJ MENITE O GRDI RAZVADI?? x:Dx

http://www.stop-kajenje.com/


Hvala, bom pogledal xsrcx
sicer pa sem sklenil da neham kaditi za Božič... x:Dx
ne vem še katerega leta... x:Dx x:Dx x:Dx :vragec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#4 anka

anka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 19. julij 2005, 10:02

Hehe, to je vsak obljubil. Poznam ljudi, ki so obljubili, da prenehajo, ko se podraživo x:Dx Upam, da ti bo uspelo!!!!!

#5 anka

anka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 19. julij 2005, 10:11

Uspelo mi je že z eno škatljico, skadila sem pa 10-15 dnevno xrolleyesx

#6 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 19. julij 2005, 10:13

:vragec:

TIIINAAA


zlomk :vio:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#7 vasudeva

vasudeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 111

Objavljeno: 19. julij 2005, 10:16

zamisli si kako bi blo, če noben nebi vedel, za kakršnokoli škodljivost, da nebi bilo nobenega vlkega napisa KAJENJE ŠKODUJE in ogromno tega napisanega sranja o škodljivostih..
kaj naj rečem - BULSHIT!!! tobak sploh ni problem! problem je tvoj odnos do njega! sam imam spoštljiv odnos in uživam ob vsakem tobaku ki ga prikurim in nimam problemov..

bodi z njim prvo prijatelj in morda te bo spustil iz svojega oklepa, ki si ga si postavil sam,..
na nekakšnih zunanjih pomočeh, kot to z obliži itd,..nevem no,.. modreci pravijo, da ni zunanjega zdravila,ki ti bi dalo zdravje in rešitev..
spremeni sebe svoj odnos in vse druga se spremeni,...

#8 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 19. julij 2005, 10:51

<{POST_SNAPBACK}>zamisli si kako bi blo, če noben nebi vedel, za kakršnokoli škodljivost, da nebi bilo nobenega vlkega napisa KAJENJE ŠKODUJE in ogromno tega napisanega sranja o škodljivostih..
kaj naj rečem - BULSHIT!!! tobak sploh ni problem! problem je tvoj odnos do njega! sam imam spoštljiv odnos in uživam ob vsakem tobaku ki ga prikurim in nimam problemov..

bodi z njim prvo prijatelj in morda te bo spustil iz svojega oklepa, ki si ga si postavil sam,..
na nekakšnih zunanjih pomočeh, kot to z obliži itd,..nevem no,.. modreci pravijo, da ni zunanjega zdravila,ki ti bi dalo zdravje in rešitev..
spremeni sebe svoj odnos in vse druga se spremeni,...



Se strinjam!
Sem probala, bila sem na priklopljena na obližih 4 dni in ni to to. Trpela sem ko ris.

Verjamem, da je odnos do tobaka pravi. Jaz sem imela predvsem negativen odnos do mojega kajenja, do sebe, do tobaka kaj mi dela,...in sem hotela nehati. In to verjetno zaradi tega, ker sem padla na foro, da kajenje ni cool, da si zanič, če kadiš. Boli. xrolleyesx

Kadim in živim. xDDx
Kako čemo? Lako čemo.

#9 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 19. julij 2005, 11:14

<{POST_SNAPBACK}>
Kadim in živim. xDDx

Jaz tudi, ko Turk x:Dx

#10 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 19. julij 2005, 11:36

<{POST_SNAPBACK}>Predstavljam najboljšo stran, utegne pomagati!! Cigareti dobivajo astronomsko visoke cene. Zdravje si naveč oškodujemo,...KAJ MENITE O GRDI RAZVADI?? x:Dx

http://www.stop-kajenje.com/


Eno tako temo s tem linkom, si že odprla in jo je marsa v nadaljevanju zaklenila ...
nikotin
Objavljena slika

#11 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 19. julij 2005, 11:38

<{POST_SNAPBACK}>Tinaaaa red alert



<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

TIIINAAA


zlomk :vio:


x:Dx

KAKO SE ODVADIM KAJENJA?
Objavljena slika

#12 Anu

Anu
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 19. julij 2005, 13:49

Težka borba!!!! Traja že skoraj 2 meseca. Izgubljam bitke, sam vojno bom dobila!! :vragec:

#13 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 19. julij 2005, 19:36

<{POST_SNAPBACK}>Uspelo mi je že z eno škatljico, skadila sem pa 10-15 dnevno xrolleyesx


Ja pa kaj???
Kadil sem dve do tri škatle Marlboro 100 s (ta močne) na dan pa sem prišel na 10-15 xDDx
Mi je pred cajtom že uspelo biti brez več kot pol leta :palec:
Pa smo imeli piknik, je bilo kar nekaj pirov pa sem si rekel po tolkem času pa lahko eno prižgem, saj ne bom spet začel xDDx
HA HA x:Dx x:Dx
To je bilo pred 26 leti... :vragec: :vragec: :vragec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#14 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 19. julij 2005, 19:40

:vragec:

a nikotin v tabletah je tut grda razvada?
ker recimo v singapurju so zlo hude kazni che te z Đointom dobijo
pa so lepo ekstrahiral THC v tabletke x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk :vio:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#15 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 19. julij 2005, 19:56

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

a nikotin v tabletah je tut grda razvada?
ker recimo v singapurju so zlo hude kazni che te z Đointom dobijo
pa so lepo ekstrahiral THC v tabletke x:Dx  x:Dx  x:Dx

zlomk :vio:

svashta x:Dx
sam je she zmeri lepshe dimit ,kot pozhirat :xx!:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#16 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 19. julij 2005, 20:14

<{POST_SNAPBACK}>svashta x:Dx
sam je she zmeri lepshe dimit ,kot pozhirat  :xx!:


:vragec:

zhe zhe x:)x
samo 5 (PET!!) let aresta zarad enga shpinela :wOOt: tut ni lushtn

zlomk :vio:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#17 vasudeva

vasudeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 111

Objavljeno: 19. julij 2005, 20:27

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

pa so lepo ekstrahiral THC v tabletke x:Dx  x:Dx  x:Dx

zlomk :vio:


haa! za to pa prvič čujem xOOx
sam pomoje še morš met recept za to exTHC zadevo?

#18 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 19. julij 2005, 20:29

<{POST_SNAPBACK}>haa! za to pa prvič čujem xOOx
sam pomoje še morš met recept za to exTHC zadevo?


:vragec:

oh...zadeva je lih tko ilegalna...sam tezhi te dobijo s tableto u roki kokr z psihotom

zlomk :vio:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#19 vasudeva

vasudeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 111

Objavljeno: 19. julij 2005, 20:32

te scene majo pr nas tud al kako je v slo.? xsmokex

#20 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 19. julij 2005, 20:34

:vragec:

mash na trzhishchu en hibrid trave k nima vonja....tko de lohk kamot u kaki gostilni sfrkash
sam brez vonja je men mem

zlomk :vio:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#21 vasudeva

vasudeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 111

Objavljeno: 19. julij 2005, 20:50

potem si raje zapojem komad "hašiš hašiš mam u žepu,...."

:fiju:

#22 eley

eley
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 20. julij 2005, 10:35

hojla,ja se strinjam ti čiki prow brezveze,čeprav je svojevrsten užitek. Jaz sem se zdaj odločla po 8 letih ,da pa dovolj!Ne tolk zarad raka ipd , bolj zarad rumenih zob pa staranja kože pa glasu(se govorim že skor k tip!)Sem sicer še v začetni fazi vendar tle je bolj kot fizična psihična odvisnost in če si res prepričan, da je to sranje, boš tud nehal.Brez obližev in tablet. Jaz priporočam eno uro teka namest jutranjega cigareta.Cheap & effective!Meni zaenkrat pomaga in sčasoma se cigareti sami po sebi zagnusijo človeku.Toda kot pravim po kakem letu se bom loh oglasila in rekla ne kadim več!

#23 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 20. julij 2005, 10:53

<{POST_SNAPBACK}>hojla,ja se strinjam ti čiki prow brezveze,čeprav je svojevrsten užitek. Jaz sem se zdaj odločla po 8 letih ,da pa dovolj!Ne tolk zarad raka ipd , bolj zarad rumenih zob pa staranja kože pa glasu(se govorim že skor k tip!)Sem sicer še v začetni fazi vendar tle je bolj kot fizična psihična odvisnost in če si res prepričan, da je to sranje, boš tud nehal.Brez obližev in tablet. Jaz priporočam eno uro teka namest jutranjega cigareta.Cheap & effective!Meni zaenkrat pomaga in sčasoma se cigareti sami po sebi zagnusijo človeku.Toda kot pravim po kakem letu se bom loh oglasila in rekla ne kadim več!


Teoreticno x;)x Moja mami po skor 25 letih spet zacela... se mi zdi, da je to ena taka stvar, ki ti ostane za vedno.. Cim kaka hujsa kriza v lajfu pride, posezes po tistem, kar te umirja in ti pomeni ugodje.. te pocrklja v bistvu..
Zato pa po moje.. ce ze zacnes.. je bistvo obdrzat stvar v mejah normale.. Jaz mam tko, skatlico na mesec, ce ful zuram dve, vcasih pa se manj..
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#24 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 20. julij 2005, 17:19

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

a nikotin v tabletah je tut grda razvada?
ker recimo v singapurju so zlo hude kazni che te z Đointom dobijo
pa so lepo ekstrahiral THC v tabletke x:Dx  x:Dx  x:Dx

zlomk :vio:


Potemtakem, se pa res lohk uresnič napoved od fotra od ene frendice, ki ji je zabičal, ko je šla na morje: pa pazi, da ti ne bo kdo kajga đointa v pijačo vrgu.... x:o)x x:Dx

No, ko vas tolk berem...se mi je prou enga marliča zluštal x:px

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#25 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 20. julij 2005, 18:05

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

zhe zhe x:)x
samo 5 (PET!!) let aresta zarad enga shpinela :wOOt: tut ni lushtn

zlomk :vio:

:O: sam v arabskih emiratih gresh v chuzico pa kr za 10let ,ce te z jointom dobijo.ta je she hujsh

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0