Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nagnusno iz izkušenj


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
282 komentarjev na to temo

#251 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 1. maj 2007, 20:33

ti prišepnem skrivnost.... to nisem jaz... x:o)x


tud tista k si reklamo poslala(FOTKE) NIS TI,,,
TISTO TAZADNO SM ZE MASIRO IN NI SE IMENOVALA DIANA,,,

#252 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. maj 2007, 21:00

Srbi rečejo škembići, ma mi ne pride slovenska beseda zdaj za tripe, Stane dej pomagi :cry:

Vampi :wOOt: x:Dx

#253 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 1. maj 2007, 21:10

Nazadnje sem jedla poletno z brusnično marmelado, pa mi ni najbolj šlo :sori:

Drugače pa ostajam pri svojem:
- meso (razen škampov, ampak jem pa nič)
- mlečni riž, mleko samo po sebi, smetana, ki nastane zaradi kuhanja mleka :sick: , kislo mleko...aaa...
(začela sem pa jesti gorgonzolo in brie)
- večina vin (obožujem pa Sladki muškat :yumy: )
- pivo :sick: in mešanice in stvori z njem
- šnopse (razen borovničk xnckrivx )
- orehi (surovi)
- ocvrta in pohana hrana :blackeye:
- kava x!x x!x x!x
- pomfri...joj prejoj...
- kapre
- sladka smetana v večjih količinah...
- črn kruh

Pa saj nisem izbirčna...
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#254 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 1. maj 2007, 23:14

bemo...na jetrnice ste pa pozabili x:Dx ...aja...to poznamo samo v zasavju :mezik:


Men so jetrnice kr všeč, pa jih že vsaj tri leta nisem nikjer videl. Kje v Zasavju jih pa imajo? Sem se itak navajen vozit v štacuno - matr, na naših koncih vsi peki pečejo gumijaste žemlje, kar me blazno razkači; zato se vozim po kruh iz Radeč v Hrastnik (!!!), kjer imajo v Sparu normalne - jim skorja poklja.

lalala


ostalo se kr strinjam, beluši, če misliš s tem na šparglje so mi pa fajn sam jih ne jem, ker baje naredijo gnusen vonj spolovila



x:o)x x:o)x x:o)x x:o)x Sj ne morem verjet; kok s ti zmešan ... :palec:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#255 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 2. maj 2007, 07:43

Pismu Diana ne vem, če ga tvoja ritka zanima ne vem x:px x:)x xcivx

:lol: :palec:

Drgač pa večino istih stvari, kot Michelle ne maram...
- meso (razen škampov, ampak jem pa nič)
- mlečni riž, mleko samo po sebi, smetana, ki nastane zaradi kuhanja mleka , kislo mleko...aaa...
(začela sem pa jesti gorgonzolo in brie)
- večina vin (obožujem pa Sladki muškat )
- pivo in mešanice in stvori z njem
- šnopse (razen borovničk )
- orehi (surovi)
- ocvrta in pohana hrana - delno
- kava
- pomfri...joj prejoj...
- kapre
- sladka smetana v večjih količinah...
- črn kruh

Pa še vampi, olive, svinjina, govedina, teletina, pa vse, kar ni piščanc al pa puran. :inocent:

Sej bi se še kej našl. Pa se mi ne da razmišljat. x:px

#256 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 2. maj 2007, 08:58

Pizda jest pa več al manj vse jem x:Dx x:Dx x:Dx .Tut paprike nism jedu ene 20 let, zej sm pa mal ego skenslov,svojo navajeno gnusnost do nje in gre.Sm mnenja da je to sam izbirčnost,razvajenost nč druzga.Res pa je da v eni hrani ne uživam kot v drugi.Kakšni vampi recimo,vino mi ni kul tut, (sam se najde tut sladka sorta ki ni tolk kisla x:px )filane paprike,in tut kakšne zadeve so mi včasih nagnusne, rečmo une ribe k sardelce vložene v kozarce :xx!: itd.Sam bi tut to pil,jedu če neb blo druzga, pa če bi bil ful lačn.

#257 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 2. maj 2007, 09:22

in tut kakšne zadeve so mi včasih nagnusne, rečmo une ribe k sardelce vložene v kozarce :xx!: itd.Sam bi tut to pil,jedu če neb blo druzga, pa če bi bil ful lačn.


Točno. Zdj s me spomnu naa neki res ogabnega. Včasih sem bil neverjetno zasvojen z ribolovom - ribe sem lovil non stop. In potem, ko je bila skrinja polna, sem jih začel vlagati. In enkrat jih vlagam v tisto vrsto kozarcev, na katerih je treba na koncu zažgati malo špirita, da se vakuumsko zaprejo. Pa sem opazil, da doma ni nobenga špirita in uporabil sem eno vodico za po britju. okus te vodice so potem nekako privzele vložene ribe in tisto je bilo zares ogabiš.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#258 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 2. maj 2007, 10:57

a rusle misliš...imaš prav :xx!:

Italijani jih požirajo kot galebi, kar cele, včasih še nevložene x:px

#259 Nejc-N

Nejc-N
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 135

Objavljeno: 3. maj 2007, 16:38

horse burger ;)

drgač pa matevž, nevem zaka vam ni dobr :D domač je fajni, moja babica nardi ful dobrga :D

#260 Kylie

Kylie
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 047

Objavljeno: 3. maj 2007, 18:33

ne maram :

krvavice
vampi
svinjina
črne olive
kislo mleko
rukola
kiwi
kozji sir
kekec pašteta
slanina
mlinci :xx!:
Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.
Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

#261 o.b.

o.b.
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 79

Objavljeno: 3. maj 2007, 18:44

hja. sm vsejedec skoraj. povdarjam skoooraj.

torej jaz ne jesti naslednih zadevšn:
- srovga česna vidt ne morem, kaj šele da bi ga vase devala. :xx!: (kuhan oz v hrani toplotno obdelan, kaj problem)
- srova čebula. bljakano
- rukola je zame preprosto plevel. no go.
- špinačna juha. predsodek. deluje kot skozlana špinača. dobr mam pač kapric. :o|o:
- jägermaister. po tem šele bruham. juhuhu-bruhuhu

nekje je bil smrdeči komentar čez špargle ... drgač je zadeva taka: okus dober, sam urin ima veliiiko močnejši duh kot brez tega pojedenga. that's it.
If we don't know where we are going, we will probably end up somewhere else. ~L. J. Peter

Fantasy is an exercise bicycle for the mind. It might not take you anywhere, but it tones up the muscles that can. Of course, I could be wrong.
~Terry Pratchett

#262 Nejc-N

Nejc-N
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 135

Objavljeno: 3. maj 2007, 20:05

hja. sm vsejedec skoraj. povdarjam skoooraj.

torej jaz ne jesti naslednih zadevšn:
- srovga česna vidt ne morem, kaj šele da bi ga vase devala. :xx!: (kuhan oz v hrani toplotno obdelan, kaj problem)
- srova čebula. bljakano
- rukola je zame preprosto plevel. no go.
- špinačna juha. predsodek. deluje kot skozlana špinača. dobr mam pač kapric. :o|o:
- jägermaister. po tem šele bruham. juhuhu-bruhuhu

nekje je bil smrdeči komentar čez špargle ... drgač je zadeva taka: okus dober, sam urin ima veliiiko močnejši duh kot brez tega pojedenga. that's it.


a nisi nič popaja gledala? to maš pol take mišice da kamot avto dvigneš, pa še magar ga kam flikneš pol če je nuja x^x x:Dx

kake js berem tuki ej, take njam hrane nekteri ne marajo da se kr čudim, kaki mlinci recimo, zram kakih bedrc al pa kej je to tabolš (mama fajn nardi x:px) pa mlačni riž, tabolš za večerjo

opazu sm pa orehe, oreščkov al pa kakih bučnic pa js ne morm jest
verjetn zato kr sm alergičn na njih ampak zej mi je posledično tud že neokusno, da bučne zavoham mi je že kr mal slab :P tak smotan vonj
v življenju pojedu 3 bučnce in tud zarad bučnc trikrat bruhu xrolleyesx

no vsak ma svoj okus sam nekteri stvari pa res ... x:px :O: x8Dx

#263 Kylie

Kylie
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 047

Objavljeno: 3. maj 2007, 23:56

dobri so ti mlinci? bedrce?.....
ojojjj..men se zdijo mlinci kot ena sluz, en žnuder....oprosti... :inocent:

in ne prenesem pogleda na surovo meso
edino, kar jem od mesa, je 1x na teden puranji zrezek, pa še takrat ne smem zraven gledat, ko mami kuha
ne morem prijeti kure!! je rekla mami: pri bogu upam, da bo tvoj mož vegetarjanec, kako mu boš sicer spekla piščanca, pa ga spucala prej...

in jaz pri bogu rečem............daj mi bog vegetarjanca za moža....in tudi jaz postanem frdamani vegetarjanc!!!.....mi bo lažje!


to je to, sem se mogla izpovedat.................... x:Dx
Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.
Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

#264 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. maj 2007, 00:09

daj mi bog vegetarjanca za moža....

....po poklicu mesarja x:Dx

#265 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 4. maj 2007, 00:11

....po poklicu mesarja x:Dx


je blo prav d te ni ignore... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x100000000na100000000

#266 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. maj 2007, 00:12

je blo prav d te ni ignore... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x100000000na100000000

pssstttt, spi x:Dx

#267 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 4. maj 2007, 08:07

:ill: Meni pa se gravža stopiti v fast food lokale kot je McDonalds - tam je kot bi stregli vse bolezni sveta(ste gledali film o tipu, ki je jedel mesec dni samo to hrano????-skoraj je umrl), potem težko stopim v gostilne, kjer že na vhodu smrdi po cvrtju in maščobi, pa mastne burekdžije, ki te obtežijo, da ne moreš dihat(le kako sem to lahko včasih jedla???).

x:px Doma jemo vse, samo cvremo pa nič več(pomfri,pariški,dunajski zrezek, flancati,krofi....), prehrana temelji na surovi ali na pari dušeni zelenjavi, svinjina je 1x na teden, prav tako govedina, puran 2x, ribe pa so 2x-3x tedensko(ribe ali morski sadeži).

x:px Kruh v glavnem pečemo doma iz moke, ki je kupljena v kakšnem mlinu, kjer se dobi moka brez dodatkov(pirina , ajdova, polnozrnata, koruzna in najmanj bele moke), olja kupujemo hladno stiskana(olivno, bučno,sojino, sončnično...)

x:px Tudi kaj sladkega naredimo(smo namreč trije kuharji-zato množina), ampak le z minimalno sladkorja(še ta je naravni trsni) in maščob.
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#268 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 4. maj 2007, 09:51

zalostno... :sori: ko prebiram, opazam... kolk ste (ne vsi, nj vsak vzame kolkr se mu zdi)dobesedno "razvajeni"... :eek: x:Dx
da se vam upira jest kislo mleko, kefir, melone, morska hrana, cebula, cesen, spinaca, olive, riz, orehi,.........., :eek:
to vi resno???? cesn pa cebula sta se clo naravna antibiotika...
mislm, neb rekla, da je nekdo alergicen na neki..., oz., da skoduje njegovi presnovi... ampk...
ja no..., ze sami veste x;)x

se pa sprasujem, ce neki dni neb mel nic za jest..., bi pojedl pol tist, kr je vsak od vas nastel, da ne je? :inocent:

nagnusno - iz izkusenj je pa res, da das v kakav limono! :xx!: x:Dx

andrejci... :palec: tvoj komentar me dela ponosna nate x:)x
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#269 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 4. maj 2007, 09:59

zalostno... :sori: ko prebiram, opazam... kolk ste (ne vsi, nj vsak vzame kolkr se mu zdi)dobesedno "razvajeni"... :eek: x:Dx
da se vam upira jest kislo mleko, kefir, melone, morska hrana, cebula, cesen, spinaca, olive, riz, orehi,.........., :eek:
to vi resno???? cesn pa cebula sta se clo naravna antibiotika...
mislm, neb rekla, da je nekdo alergicen na neki..., oz., da skoduje njegovi presnovi... ampk...
ja no..., ze sami veste x;)x

se pa sprasujem, ce neki dni neb mel nic za jest..., bi pojedl pol tist, kr je vsak od vas nastel, da ne je? :inocent:

nagnusno - iz izkusenj je pa res, da das v kakav limono! :xx!: x:Dx

andrejci... :palec: tvoj komentar me dela ponosna nate x:)x





Hvala Kapica!



Zdi se mi, da je življenje tisto, ki nas uči in naučila sem sebe in učim svoja sinova, da nismo preveč izbirčni,le gledamo, da jemo zdravo.

Moj dragi pozna toliko dobrih stvai, ki jih v mestu ne poznamo in oba imava željo, da pobegneva ven iz betona. Upam, da nama kmalu uspe.....



Hrano je treba spoštovati, saj je toliko lačnih, eni pa se hecajo in ne jedo tega pa onega....ŽALOSTNO zares...

poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#270 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 4. maj 2007, 10:13

:sick: .......nadnagnusno je fentat sršena...... :sick:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#271 Kylie

Kylie
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 047

Objavljeno: 4. maj 2007, 10:34

....po poklicu mesarja x:Dx

x:Dx x:Dx x:Dx

bi blo kr, ja
bi mi nosil bomov že fajn spucane kure
Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.
Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

#272 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 4. maj 2007, 14:01

Jst jem vse, vampi so mi pa sploh zakon, pa una smetana na kuhanem mleku tudi!

Ne maram (požrem pa vseeno) rečmo čaja z mlekom, to mi ni glih, ampak ajdi, al pa slan čaj z maslom to bi tut bl težko požrla, ampka bi :vio:
ne maram kaviarja in dimljenega lososa (probala samo enkat nekega cenenega, ampka to ni zame), aja pa surovih morskih sadežev (ala ribe lignji) tut neb več žrla. Je bla enkratna izkušnja dovolj...čeb bla sila, bogami, požrla bi tut to x^x
v otroštvu redno jedla mravlje, papirnate robčke, deteljice, kislice, travce (ok, to še zdej če je kje kaka fina), pa drobne kamenčke, pa kredo in radirko tudi.
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#273 Kylie

Kylie
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 047

Objavljeno: 4. maj 2007, 14:57

he he cookie, jaz pa sem jedla minice za tehnični svinčnik, so tako lepo hrustale

naj priznam, da še zdaj kako popapam
Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.
Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

#274 kamelija

kamelija
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 7. maj 2007, 18:08

Uh, moja sestra je pri babici na deželi z apetitom jedla posušene kurje dreke, jaz pa sem prežvečila vsak čik, ki sem ga našla na tleh. :OoO:
Kar pa se tiče tazaresne hrane (če se temu sploh lahko tako reče), pa so mi največji gravž bikova jajca. :sick:

#275 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 7. maj 2007, 20:23

a rusle misliš...imaš prav :xx!:


Ti ne vem kvaj za ena sorta, sam so nagnusne :xx!: na pogled.Spomina me na une kozarce v laboratorijih bioligije kjero so primerki utekočinjeni.Pol pa to jej :sick: .Drgač uni tamali slaniki vloženi so pa zakon al inčuni :8):






Italijani jih požirajo kot galebi, kar cele, včasih še nevložene x:px


Uni itak požrejo vse kar leze.Ni čudn da pr njih na dnu morja ni nč več.Ne kumar,ježov.Vse požrejo :sick: :sick: :sick:

Sm se spomnu zele na Hvar par let nazaj k mi ni blo jasn kva trije italjani delajo z žlicam na obal sred popoldneva.Pa mi je kmal jasn ratal k je debeli odzun stal dva sta šla pa z maskam tavhat.In sta prnesla celo mrežo ježev.Debeli jih je z kamnom stovku pol so pa tm sred plaže z žlico un sluz v jedl kokr da jejo kaviar is Kaspijskega morja. :xx!: x:Dx x:Dx x:Dx

Italijani jih požirajo kot galebi, kar cele, včasih še nevložene x:px


Uni itak požrejo vse kar leze.Ni čudn da pr njih na dnu morja ni nč več.Ne kumar,ježov.Vse požrejo :sick: :sick: :sick:

Sm se spomnu zele na Hvar par let nazaj k mi ni blo jasn kva trije italjani delajo z žlicam na obal sred popoldneva.Pa mi je kmal jasn ratal k je debeli odzun stal dva sta šla pa z maskam tavhat.In sta prnesla celo mrežo ježev.Debeli jih je z kamnom stovku pol so pa tm sred plaže z žlico un sluz v jedl kokr da jejo kaviar is Kaspijskega morja.:xx!: x:Dx x:Dx x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0