Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pogovori z...bogom


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
298 komentarjev na to temo

#51 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 13. januar 2004, 07:53

:palec:

#52 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. januar 2004, 08:00

In sedaj ne vem se z menoj strinjaš al še vedno trdiš, da ga bom nekoč, če bom pridna srečala, pozdravila in odšla lepo naprej

#53 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 13. januar 2004, 08:02

Seveda se strinjam x;)x ....lep dan :palec:

#54 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. januar 2004, 08:03

haha z mojim postom al tvojim x;)x

#55 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 13. januar 2004, 08:17

SELENE s tvojim menda x;)x , glej jo, če se strinjam s čim tvojim, pa mi spet ne verjameš.....verjemi, da bo danes lep dan.....izkoristi ga :palec:

#56 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 13. januar 2004, 08:30

Jaz bi pa rekla, da kar oba vajina posta držita... x:Ix

Kaj pa, če srečaš Boga v sebi, ki si ga toliko časa zaklepal v najtemnejše ječe svoje duše? Če ga ne znaš pri sebi sprejet na pravi način, ga tudi obdržal ne boš, ker tega ne boš znal... :palec:

Lep dan vama želim x:Xx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#57 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. januar 2004, 08:32

Sončna vila enako tudi teb x:Ix , jaz pa še vedno mislim da bog je v nas pa čeprav nekje skrit in sredčo imamo da ga najdemo in ko ga najdemo nam ni treba oditi naprej.
Tibetančki delujejo x;)x x?x

#58 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 13. januar 2004, 08:37

Jaz sem že pred Tibetančki verjel, vadim jih pa še vedno, prav fajn so. x;)x

#59 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 13. januar 2004, 08:38

Tibetnački so ful luštni, da se zbudim zjutraj in spravim svoj telešček v tek... lep obred... za delovanje pa še ne vem, ker se še ni nič drastičnega zgodilo x;)x (Se pa boljš počutim, čeprav ne vem, če je to zaradi tibetančkov :inocent: )

Ja... saj to sem mislila... boga najdeš v sebi... ampak če ga ne znaš niti najt, niti sprejet, potem greš spet stran, ker ne veš, da pravzaprav to iščeš... a ne? x;)x

pa pa, grem delat x:)x


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#60 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. januar 2004, 08:46

Joj, Borism mal sem te s tibetančki zavedla, nisem mislila to verjamem sedaj pri tibetančkih, sam ravno Sončni vili sem odgovarjala pa se je vprašanje kar samo porodilo. sori :sori:

Ja se strinjam, sicer jaz temu ne rečem bog, ampak nekako drugače, pa vseeno, je v vsakem od nas iskrica pa če se zavemo al ne x:)x
lep dan tudi vam, grem delat :xx!: sem malce :sick:

aja Mateja jaz pa še vedno upam, da boš podala kakšen odgovor glede knjigice :palec:

#61 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 13. januar 2004, 08:56

M.: In kam se mislim spraviti s tem izkušanjem?!? Delam eno, mislim drugo, verjamem tretje. Bi šla rada na drugo stran?

B.: IN VSE JE SAMO IGRA. BOGU NI MAR TU ALI TAM. BOG JE IN TU IN TAM. IN IMA RAD, KADAR SE IZKUŠA.

Dragi Bog, bi se nehal hecati in povedal, kaj naj zdaj?

B.: BODI IN TO BO DOVOLJ.

Mateja
šele danes sem prebrala cel vajin pogovor, ki si ga delila z nami
ta del mi je najbolj udaren

bog je vedno tu, tam in povsod
mi moramo pa samo biti in svoje življenje sprejemati z vso dogovornostjo do sebe,
in konec koncev tudi do boga, pa ni pomembno kaj je tisto, kaj za nas predstavlja bog
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#62 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 13. januar 2004, 10:00

bog je vedno tu, tam in povsod
mi moramo pa samo biti in svoje življenje sprejemati z vso dogovornostjo do sebe,
in konec koncev tudi do boga, pa ni pomembno kaj je tisto, kaj za nas predstavlja bog

:palec:


Sončna Vila
SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#63 powerslave

powerslave
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 78

Objavljeno: 13. januar 2004, 10:46

Vsi imate prav x:)x x:)x x:)x

Tibetanske vaje so zelooo cool, ker ti pomagajo "zavrteti" tiste zaspane cakre, tiste, ki pa se lepo vrtijo pa ohranjajo v teku. To je izvor mladosti.
Izvor Boga pa je v nasem srcu (srcni cakri), kjer prebiva v vsakem izmed nas. Le odkriti ga je potrebno. Ne glede na tehniko meditacije, je koncni cilj vedno Samospoznanje (Self-realization), kjer se kot prvo preko 4. stopnje zavesti (transcedentalne) pride do 7. (zavesti enosti) kjer postanemo Eno...in gremo tako kot ucijo Mojstri se lahko dlje in dlje in....

In v dezelah okrog Himalaje se ne pozdravljajo kar tako s SAI RAM....kar pomeni:

Bog v meni pozdravlja Boga v tebi.
meditation liberation

#64 klavdija

klavdija
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 123

Objavljeno: 13. januar 2004, 13:23

Ponovno prebrala
Halo Bog, tukaj Ana (poglej na stran Ognjišča)
in zadnje dni pogovori nekako stečejo

no ja včasih tudi takole

Halo Bog, tukaj Klavdija;
a se ti naj zahvalim, ker si mi očuval otroka, da se ni bolj potolkla, da je bila res vsa krvava in potolčena, ampak oko je pa le ostalo celo; ali naj te raje ozmerjam, ker dopuščaš, da se kaj takega dogodi......

#65 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 13. januar 2004, 18:25

Stvarem,ki so skrivnost dovolim,da ostanejo Skrivnost.


Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#66 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 13. januar 2004, 19:23

Kot mnogi imam tudi jaz svojega Boga.
Spoštuje me, ker ga spoštujem, a ne častim.
Kjerkoli se srečava, se spoštljivo pozdraviva in greva vsak svojo pot.
x:)x

#67 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 13. januar 2004, 20:16

Klavdija :palec: ... ja, takole nekako tudi jaz ...

Selene... hih, knjigico... veš, eno knjigico sem že izdala, ravno toliko, da vem, kaj pomeni izdati knjigico v samozaložbi ... da bom še kakšno, mi je sicer jasno, ker 'iz take sem snovi narejena'... ampak... kedaj, kedaj... xDDx .... me je ravno za novo leto bratec takole 'no, naslednja knjiga bo pa ... x?x ... letos x?x ' ... pa sem butnila 'ne, drugo leto!'

No, zdej veš xDDx x;)x

#68 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. januar 2004, 22:13

Mateja vem kak strošek je to no približno smo eno knjigico sicer otroško preko firme izdall, tko da približno vem.... in ti želim da ti drugo leto uspe :palec:

#69 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 14. januar 2004, 07:48

Prepričan sem, da obstaja Bog za tiste,
ki resnično vanj verjamejo, kajti s čisto in resnično vero ustvarimo tisto, v kar verjamemo.


#70 klavdija

klavdija
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 123

Objavljeno: 14. januar 2004, 08:05

glede knjige v samozaložbi

- možno je tudi da si knjigo sama oblikuješ in doma naprintaš, pa daš samo ovitek tiskat v tiskarno in ti jo potem v tiskarni zvežejo; je bistveno ceneje

#71 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 14. januar 2004, 09:36

Bog ni vsemogočen. Vsemogočno smo mi, če je vera v tisto, v kar verjamemo, tako močna in čista, kot je vera v Boga.

#72 Mihaela

Mihaela
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 17. januar 2004, 18:40

Nisem vsemogočna in tudi Bog ne. Najraje zaupam njemu ker vem, da je popoln - vsemogočen. x:Ix x:Ix x:Ix

#73 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 17. januar 2004, 19:11

Bog je vsak, kise obnaša kot kot človek, a se zaveda,
da bi lahko bil Bog.


#74 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 18. januar 2004, 04:31

xrolleyesx :2src: xsrcx :vio: jaz pa vem da se sedaj ko se pogovarjam z vami vsemi ,pogovarjam z BOGOM ... :flower: :flower: :flower:

#75 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 18. januar 2004, 22:56

Sfinga xsrcx x:)x

Tale moj bog... je pa hiter. Vprašam ... in dobim servirano na pladnju takoj naslednji dan. V dejanjih. Pa se spet vprašam... pa spet drug dan. x:Ix


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0