Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

PLUTON na pomembnih tockah


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
265 komentarjev na to temo

#26 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 18. december 2002, 01:00

Otis hvala za vzpodbudne besede.Intruder pravi,da ima pluton luna 180, jaz tudi in mogoče pri meni tko seka na čustva.Je pa prenovitelj, s tem se pa strinjam.Nič ni več tko kot prej.Pluton te vsaj mal prej že pripravlja, uran pa trešči kot strela z jasnega in tudi potem ni več nič tko kot je blo.

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. december 2002, 01:00

Tud jaz imam Uran/Pluton opp. Luna/Mars... :|||
Seka na silovitost custev, na TELESNO dozivljanje custev. To dela Pluton.
Ja, Uran strela z jasnega - a to mi ustreza - Uranov vpliv je zelo hiter - cetudi na videz grozen - a ni - to je zaradi njegove narave - nepredvidenosti trenutka in nacina vpliva.

ITAK ni nikoli vec kot prej, ker gre vse naprej. ;~)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 18. december 2002, 01:00

Jaz imam pa pluton sekstil luna, pa pluton trigon mars v ovnu.Zato me verjetno tako premetava, po drugi strani pa mi daje moč, da se vedno znova postavim na noge.
Ja,pa še pluton sekstil neptun.Včasih tut pomaga...

x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#29 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 27. december 2002, 01:00

Sedaj je pa zecas da jaz kaj napisem... Tudi sam imam pluton konj ASC, zraven mam se pluton konj luna, nevem zakaj nisem tako grozno vplivna oseba (razen vsake toliko casa), mozno da zato ker imam Pluton v 12 in ne v 1. hisi, sicer blizu ampak ne tam...

Tisti, ki ste me ze videli to je moj comeback...

"Slabi umetniki kopirajo, dobri umetniki kradejo." Picasso
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#30 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. december 2002, 01:00

Hojla, El Nino - smo te ze pogresali! Welcome back! :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#31 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. december 2002, 01:00

Ya ya, sem imel veliko opravkov, sola, pa to, in sem se naucil spodobno igrat kitaro... pa nisem imel casa za astrologijo... ocitno ga zdej, imam, se mi zdi prav koristno da potem ko si v necem, reces stop pocakas pol leta, in potem zacnes znova, opazis nove stvari, ki jih prej nebi, si bolj zrel, stvar imas ze v podzavesti... res zanimiva zadeva.

"Ni stvar v tem kaj imas, ampak v tem kaj s tem naredis!" Jure Grbec
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#32 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. december 2002, 01:00

Bobnar, hehe nevem od kod tvoje ime ampak, ce je od tam kjer mislim, potem bos razumel, ce ti recem, da sem imel nekega dne v glavi prevec glasbe in sem se moral naucit igrat instrument. Nevem zelo mocna potreba, kot bi padla z neba, v glavnem naslednji dan sem kupil kitaro (ceprav sem imel prej ze tri... in sedaj igram..) Mogoce mi je pluton tranzitiral, cak mal ce prav pomislim, mi je tranzitiral cez neptun hehe ravno v tem casu...

"Ni stvar v tem kaj imas, ampak v tem kaj s tem naredis!" Jure Grbec
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#33 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. december 2002, 01:00

No sej tako sem mislil, o plutonu smo govorili, neptun je kao domena glasbe... pa kaj jaz vem, morda mi je tudi luna tranzitirala prav tisti dan cez neptun, vse je mozno... vazno je da zdej igram kitaro... Lunin bend, uau, ti bi bilo pa zanimivo, ceprav bi se moral vsaj jaz se kaj naucit, ker nisem ravno najbolj car se na kitari... ampak tako cez ene par let, pa res lahko, to bi bil prvi astroloski bend, v sloveniji, ali pa sploh... nasa prva pesem bi imela naslov Zodiac.. ;))), ce privzamemo da zna marsa tudi pet, lahko ustanovimo punk band, bobni kitara bas mmmm hehe, no ampak to ni vec tema tukaj kot vidim, govorimo o asc in plutonu... Bral sem da imajo ta polozaj vrhunski znanstveniki, asc konj. pluton. ali pa mc konj. pluton....

"Ni stvar v tem kaj imas, ampak v tem kaj s tem naredis!" Jure Grbec
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#34 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. december 2002, 01:00

Ni problema, tvoja doktorska naloga bo odkriti, valovanje v stojalu za boben... hehe, se vidiva na fiziki...

"Ni stvar v tem kaj imas, ampak v tem kaj s tem naredis!" Jure Grbec
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#35 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 30. december 2002, 01:00

No temu jaz recem inteligenten vic, v slucaju da se ljudje ne smejejo reces no saj je res... hehe morda je tudi to pluton zadeva, vedno rezervni nacrt.

"Ni stvar v tem kaj imas, ampak v tem kaj s tem naredis!" Jure Grbec
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#36 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 30. december 2002, 01:00

Kaki zmazal, ne ne jaz sem mislil stvar tako in the first place, se spoznam mal na fiziko in ceprav veliko manj tudi na glasbo in so mi take stvari poznane... zato se mi je zdelo najbolj logicno kaj takega... Dovolj levo da tega folk se ni pocel v sloveniji in dovolj desno da je mozno...

"Ni stvar v tem kaj imas, ampak v tem kaj s tem naredis!" Jure Grbec
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#37 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 31. december 2002, 01:00

pa poglejmo, cas je ze da se vrnemo k prvotni temi... Pluton na asc, je zame hudicek in pol. najbrz nekaj takega kot bi mel asc v skorpijonu....

"Ni stvar v tem kaj imas, ampak v tem kaj s tem naredis!" Jure Grbec
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#38 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 1. januar 2003, 01:00

Kaj pa vem, sedaj od kar se ukvarjam s samim seboj (zadnje tri mesece), opazam kako zelo so prepredeni skozi mene nekateri aspekti in opazil sem, da podzavestno vedno poizkusam priti samo v situacije kjer sem v popolni kontroli nad vsemi sodelujocimi, oziroma nad vsemi kljucnimi elementi... Pomoje je to zaradi Plutona na ASC, ker folk ki ga poznam in ma ASC v Skorpijonu, ne pa tudi se plutona zraven... (recimo 10 stopinj naprej od mene), sploh ni tak. Preprosto me zelo moti ta moja navada, poskusati nadvaldat nad ljudmi nad katerimi sploh nocem nadvladat, ozirmoa si celo zelim biti v podrejenem polozaju, in stvar postane problematicna, ko ljudi vedno spravim v podrejen polozaj potem pa jih ne vodim, ampak jih pustim ujete...

"Ni stvar v tem kaj imas, ampak v tem kaj s tem naredis!" Jure Grbec
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. januar 2003, 01:00

Tekmovalnost?
Oven/Skorpijon?
Ali bi lahko bilo drugace?
Ali rabi biti SE Pluton na ASC? x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 6. januar 2003, 01:00

Moj fratello je asc virgo in ima plotona na 3 stopinji v 1. hiši.Ma za kak nenavaden izgled je pluton pred asc osjo ali kako, ker on je drgač prav po standardih.Moram pa rečt, da ima v 8.hiši sonce in bojda tudi luno -je pa rojen leader in če ga nekaj ne bi žlajfalo, bi bil svjetski šef.Je svjetski, ampak hočem rečt, da bi bil lahko še bolj.Tko, iz fotelja bi diktiral in folk bi delal zanj v miljonih.
Ma da od sebe ne rečem nič, k imam plutona v 7.hiši in malčk naprej je še uran.
Kdo je bolj leaderski in kdo bolj razdiralen!?

#41 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 6. januar 2003, 01:00

..JE M0RDA RAZDIRALEN uRAN_
lahko si lider, samo uspejo sam tisti,ki majo gene zato x^x mislim, da nič ne pomaga samo Naučeno vodit populacijo x:px

P0k0wc

#42 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 7. januar 2003, 01:00

Pokowc, hi, bel che ti vedo qua.
Ma itak je uran tist, ki raztreska zadeve, to je dostikrat za vzet pozitivno, sam gklede na hišo-7.partnerstva- mi ga verjetno tam bl biksa.Če mam pa marsa v levu in asc oven in še kak kozorog 10. house imam lahko bl počasno a vztrajno pot v karieri.

Ja, ja geni tudi.

Drgač je pa verjetno dooooooosti odvisno od tega, kaj ti je cilj v življenju in kam te zadeve vlečejo...Tud leaderstvo zahteva svoje žrtvice.
Če boste šli na kak page na "duhovnost", boste lahko v potovanju duš-mene je full prepričalo- lahko prebrali, da bl kukr je človek razvit, več sranja lahko napravi.A ni boljš biti človeček z malimi radostmi in željami, tam nekje v kočici v zasneženi pokajini nekje v hribih s svojo boljšo polovico in uživa v miru.....kot laufat od sestanka do sestanka in se bremenit s številkami in dopisi in delnicami in tem koga bi blo dobro postavit na stranski tir, da se kam prleze...
...mal sem zdaj zabluzila, ampak a NAJVEČJE radosti v MALIH stvareh!*?

Uglavnem, verjetno sem jst bolj social usmerjena.....

Mogoče bi pa mogla menjat službo....

Jupi,help.....

#43 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 7. januar 2003, 01:00

Na vasi, lahko da.
Boljš kukr bit direktor sam za bobni....
Uau, smo užaljeni, kaj pa je narobe z ovni...

#44 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. januar 2003, 01:00

..da bl kukr je človek razvit, več sranja lahko napravi. x:Dx

P0k0wc

#45 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 7. januar 2003, 01:00

Ahm, podobno opažam pri sebi, želim imet nadzor nad dogajanjem, ničesar ne prepuščam naključju. Imam močno voljo.
Tole o ljudeh z asc. sco. pa se ne bi strinjal. Se mi zdijo zahrbtni.



Bobnar, poznaš enga(eno), ki ima asc sco, pa je zahrbten, torej, ljudje z asc cso so zahrbtni :V:

jest poznam enga bobnarja, ki je kradu, pomen vsi bobnarji kradejo? x:Dx x:Dx x:Dx

Astra
Per aspera ad astra

#46 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. januar 2003, 01:00

:~)))))))))))))))
Sem ze jaz hotla komentirat tole... prav s podobnimi "argumenti" kot ti, Astra... se ve - dva asc sco... ;>)) :vragec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#47 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 8. januar 2003, 01:00

Hm ta hudic, ja zanimivo, razmisljam, sem oven, skorpijon, potem mam pa se blizu ASC (pluton konjukcija mars v prvi hisi) Pluton in mars, spet ta Oven in skorpijon... precej tega marsa hm najbrz od tu ta tekmovalnost, ki jo omenjas, Marsa.

In bobnar, od kdaj za vraga so pa ASC Sco, zahrbtni, ce dobro pomislim ne poznam nobenega zahrbtnega ASC Scorpiota, pa teh poznam najvec. Pravi Sco, taki s soncem morda, ampak ASC pa mislim, da ne.

"Ni stvar v tem kaj imas, ampak v tem kaj s tem naredis!" Jure Grbec
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#48 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 8. januar 2003, 01:00

Bobnar x:Xx

Astra
Per aspera ad astra

#49 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 8. januar 2003, 01:00

Mjau, Marsa,se mi zdi, da je nekdo zrel za rubriko PIZDENJE, ane?

x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#50 bauca

bauca
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 9. januar 2003, 01:00

Pozdravljeni!
Izračunala sem si osebni horoskop in se nekoliko zamislila (še posebej na zgoraj prebrano). Sonce Sco, ASC Sco, Pluton Sekstil ASC.
Kaj pravite?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0