Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

PLUTON na pomembnih tockah


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
265 komentarjev na to temo

#1 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Zanima me,kaj mislite o ljudeh, ki imajo Pluton v konj. z ascendentom.
Veliko sem o tem prebrala, zanimajo pa me vaše izkušnje oz.mnenja.
Per aspera ad astra

#2 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

maš ti to; se počutiš preveč x:Dx
x:Dx
o.k.

jest mam to x:Ix

a sem kej na škodi;hmmm

Pokowc

#3 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

Velikokrat imajo taki ljudje močan vpliv na ljudi, na množice.Njihov pogled je verjetno globok in nekako hipnotizerski.Sevedaj je odvisno tudi od vladarja ASC.Kar nekaj takih poznam,vsi so precej resni,v sebi pa imajo neko transformacijsko moč.

#4 nana

nana
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

Vidi se jim v očeh. Pokažejo pa ne. Butne, ko jih nekaj spravi ob živce. Takrat pa bolš da te ni zraven, ker ne izbirajo sredstev.
Pluton ruši, transformira, manipulira tako, da ljudje še vedo ne. Podtalno. Huje kot scorpio asc. Sam pluton na asc je veliko bolj surova energija. In ta folk to energijo težko obvladuje. V bistvu ona njega. Prisilna dejanja, nehotena, težko obvladljiva. Če pa jo zna krotiti (kundalini joga,šport) jo lahko uporablja zase in še za druge.
Če nisi pripravljen da preobrazi tudi tebe bolš da se spokaš. Še hujše če ga ima v 12 hiši v con z asc.

#5 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

k hmm...k hmm...k hmm
a sm res tkozlo grozn?
smrc smrc smrc
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#6 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

mah kje pa x:Ix sam potrud se Izražat, pol si zdrav,ane,heee x^x

Pokowc

#7 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

Ascendent kaže na odnos do drugih in v tem primeru pomeni močan
vpliv - lahko recimo pomoč drugim tako, da ta postane od tega odvisen.
Strinjam se z hipnotičnim pogledom. Ko se ta oseba za nekaj odloči,
se pazite, ker bo to tudi dosegla.
Ampak dobro bi bilo vedeti tudi to kakšne aspekte tvori tak Pluton.
Tudi sama imam Pluton v 1. hiši, vendar ne v konjunkciji z asc.
Stanka
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#8 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

Obratno pa Pluton konjunkcija descendent - Pluton v 7. hiši pomeni, da "imaš več življenj" oz. drugače povedano, da povsem menjaš okolje, prijatelje, čisto drugačno življenje... a je tako?
Stanka
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#9 nana

nana
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

7. kućica naj bi predstavljala odnose s folkom, partnerja, javnost, škodljivce..Če je tu pluton, se lahko zgodi da te obkrožajo nasilni osebki, plutonovsko besni tipi... 7. hišo velikokrat projeciramo v druge. Pomaga če se zaveš kaj in zakaj se to dogaja. Zakaj te obkrožajo sami taki, ki manipulirajo s tabo, kradejo energijo, se izživljajo.
To moč najdi v sebi namesto v drugih...
Čauči

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

:vragec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 7. december 2002, 01:00

marsa...
kaj za vraga si mislla is tistim hudichkom?

he he
mam vas rad
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#12 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 7. december 2002, 01:00

Tisti kateri te zanimajo pa imajo Pluton na ascendentu delajo v drzhavni sluzhbi in imajo denarja. Naj te manj zanimajo oni s Plutonom na descendentu (bad luck for brains and marriage). Claudio http://puck.dhs.org P.S. Pravzaprav te zanima zakaj imajo Venera Saturn direkcije pa Sonve Saturn; preveri.

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. december 2002, 01:00

Evo - nekaj za ambicioznega in politicno angaziranega Bobnarja... ;~))))

Namesto komentarja, aakhut - o plutonu smo tolikokrat se ze pogovarjali, v tej ali v drugi temi...
pa saj ste ze v glavnem povedali, kako in kaj naj bi bilo ob takem polozaju...
Jaz pa pac vidim, kaj ste napisali in potem - temi primerno - komentiram...

Ne - nimam Plutona na ASC. x;)x
Imam Neptun x:Xx

:vragec: x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 7. december 2002, 01:00

Pokowc, ne nimam Plutona na asc :) Spraševala sem, ker imam zelo slabe izkušnje z dvema, ki sta ga imeli.Zdaj pa sem srečala moškega, ki me zelo zanima, pa se človek mal vpraša, kaj to pomeni...

Marsa, očitno nisem dovolj pregledala starih tem, bom nadoknadila.
Pa še, čestitke za LN, odlično, res.

AAkhut, ja preberi si še enkrat, očitno si resss grozen, pravi :vragec:

Astra
Per aspera ad astra

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. december 2002, 01:00

Astra - hvala! :)
Saj je ok.... saj je primerno odpreti temo s tocno tem naslovom, kar hocemo obravnavati...
Vcasih je samo "nerodno", ker o kateri stvari zacnemo debatirati cisto v deseti temi, morda celo cisto mimo, a potem si nekako o tem ze govoril, pa se ti potem ne da vedno komentirati, pa enih in istih reci.
Pa se nekaj je... kadar sem v takile guzvi kot zdaj, odgovorim ponavadi samo na vprasanja, na katera ni nihce odgovoril, ali ce je treba koga kam usmeriti, napotiti ipd.. seveda ce kaj vem o tem in seveda ce sploh opazim vsa vprasanja oz. vse teme. Potem pa vcasih opazim temo, kot je ta, pa vidim, da so ze lepo komentirali, pa ni niti potrebe, da bi se morala se jaz popolnoma v vsako temo vtikat (ceprav je nekako seveda logicno naneslo, da tema pluton ni mogla ostati brez marse, prav tako kot ne tema mars - samo takrat sem recimo jaz bila "na broju" za komentiranje). :)
Potem pa se tile nasi odgovori, mnenja, komentarji, nekako prepletajo cez vec tem.
No, nic bat, da se ne bi dalo nadoknaditi, saj kot pravim parkrat, teme nikakor niso zakljucene in redkokatera je taka, da bi se ze vse zmenili in bi jo mirno lahko zaprli.
Tako potem vcasih samo povezem kaksne teme, da ne opozarjam nenehno (da je ze 150 tem odprtih) kaksnih entuzijasticnih novih clanov, ki prec hitijo objavljati temo: "horoskop". :~)))
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 7. december 2002, 01:00

x:Xx x:Xx x:Xx

ja...ochitno sem res pravi :vragec:
ti zhe vesh....hehe

:vragec: ma vas she zmeri rad


chasa ni...je samo prostor in situacija
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#17 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. december 2002, 01:00

Mene pa zanimajo izkušnje tistih, ki jim je tranzitni pluton povozil ASC, kaj se je takrat dogajala. Kakšne so bile posledice? To bodo pisali tisti, ki imajo ASC v vagi, škorpionu in polovico strelca.

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. december 2002, 01:00

Lunca - saj o tem smo ze pisali - jaz sem imela desetletje Pluton na Asc - vmes so se zgodili Koledarcki, Lunin net, vse moje razstave in otrok! Aja - in 7 selitev..
Pri tranzitith smo mislim to opisovali...

Ko pa si ze omenila tole...
Namrec: parkrat sem hotela tule tole pokomentirat...
Tile opisi tegale Plutona na ASC.... Tako naj bi bilo, recimo, po vseh "pravilih"... vendar pa ravno zaradi tega, kar si tule omenila, Lunca, ni cisto tako.
Namrec - Pluton na ASC - mocen polozaj, seveda... Vendar - opcije so nekako Lev, Devica, Tehtnica... Morda se Rak.. Skorpijoncki so ze nasi tamali...
Tako da - to same po sebi niso pretirano vrocekrvne ali markantne postavke.
Morda samo ASC Lev s Plutonom (Jack Nicholson) - sicer pa vsi moji stevilni frendi s tem polozajem (ASC Devica + Pluton) niti slucajno ne delujejo takole, kot se je omenjalo in sem se morala kar malo posmejat, kaksni naj bi bili, markantni in to..
V glavnem so zelo prijazni in celo blagi ljudje - imajo pa eno skupno znacilnost - smisel za humor. Pa dinamicni so in ustvarjalni. Imajo seveda notranjo moc in vse, a v glavnem ni tako dramaticno, kot bi clovek takole ob vsem tem pricakoval.

Premalo pa tudi gledamo v primere - ali pa prehitro sklenemo iz enega samega primera.

Seveda pa je bil tudi primer, da je bil Clovek Devica etc (sonce v devici)..., pa je bil spolno zelo (se prevec) potenten - pa se je kasneje izkazalo, da je rojen celo na mlaj (se pravi ima se luno v devici), a ima na tej konjunkciji se Pluton - ki je seveda potem vse spremennil, v opoziciji pa recimo Mars ali jupiter... ...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. december 2002, 01:00

Hvala Marsa za pojasnilo.Vem, da ga imajo ta mali v škorpionu. Mislila sem namreč na ASC posameznika in se narobe izrazla.Zate vem,da se ti je zgodilo tisoč in ena stvar in v glavnem vse pozitivno. Mene zanima zato, ker ima moja hčer ASC v strelcu in čez kakšno leto ali dve bo ta tranzit. Ali ti gledaš tudi kje natalno pluton je in je potem odvisno tudi od te hiše, konkretno v njem primeru je to deveta hiša, vaga.
Eni tarnajo, da so bolehali kar nekaj let, nekaterim so se vrstile prometne nesreče, odvisno seveda od več dejavnikov. Upam, da bodo spremembe pozitivne.

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. december 2002, 01:00

Joj, Lunca - rada bi ti rekla kaj ohrabrujocega...
In spremembe so dejansko pozitivne - a tedaj, ko jih dozivljamo oz. ko smo v samem procesu, pa jih redko vidimo in dozivljamo kot take.
Kot zdaj zgleda - ful dobro, kaj sem vse v tem casu dosegla... in super otroka imam in vse... takle cudovit portal...
A VMES! :~)))
Podobno kot Saturn (le da meni bolj ustreza Plutonovska kot saturnovska energija ali jo pac bolje razumem in opazujem pri sebi - ceprav je res, da v mojem chartu saturn ni ne vem kako potenten - pac pa je pluton).
9. hisa lahko dejansko prinese nove poti v dobesednem smislu, stike s tujino ipd... lahko pa samo pomeni pospeseno in skokovito osebno rast, recimo morda izpopolnjevanje v studiju ipd.
Da je kvadrat, je pac toliko bolj "porivajoce".. :>) Hocem reci - nenehno in naspidirano, vrocicno osvajanje novih znanj in novih podrocij (seveda se skorjda ne bo mogoce izogniti tudi kaksnim tezavam, ampak bolj v smislu vzorcev, ki jih moramo resiti, se pravi morda nauciti se transformirati odvecno energijo v ustvarjalno... Tako nekako...
Zraven potem spada tezenje, nezadovoljstvo ipd. (s tem polozajem), pa je zato potrebno usmeriti to, ker je energija ogromna, in zato se nekaterim kar "zmesa".
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. december 2002, 01:00

Ja verjetno,da pluton ne gre mimo brez prask, na to sem pripravljena.Ko je meni tranzitiral po osmi hiši v kvadratu z ASC in DESC sem prvič nekako slutila,da je mojega zakona konec, drugič je bil dejansko konec na oči, tretjič pa sodnijsko ločena.Po drugi strani gledano, če ne bi blo tko, bi verjetno posegla vmes še kakšna višja sila.To pa mislim,da je bila boljša rešitev.

#22 Otis

Otis
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 10. december 2002, 01:00

Lunca, kaj za vraga si tako zapela za Plutona. Zvezde nagibajo ne pa odločajo. Odločamo sami!! S svojimi prepričanji in pogledi na svet. Kakor v glavi tako v svetu okoli nas. Pluton je osvoboditelj elementarnih sil in je prav toliko kot uničevalen tudi konstruktiven. Potenciali njegove moči so naravnost nesluteni. Z njegovo močjo se zmoremo povzpeti nad vsakršno nemoč in slabost, če ji dorastemo. Če pa ji nismo kos, nas peha v nazadovanje v kateri neobvladane in neosvojene aspekte lastnega bitja srečujemo v podobi strašljivih pošasti. Plutonski proces je selektiven. Ene dvigne, druge neusmiljeno podre. Ampak Pluton je prenovitelj, ki podre do tal, da se lahko dvignemo do višav, saj se sicer z vsem balastom ne bi mogli. Dokler pa tega ne dojamemo trpimo. Verjemi, da si njegove silne čustvene enrgije sposobna obvladovati in ti bo prinesel nesluten napredek. Verjemi, razmišljaj o njih in ne bo ti žal.

Otis

#23 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 14. december 2002, 01:00

like a Fenix x:Dx

Pokowc

#24 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 16. december 2002, 01:00

Ti jaz ga imam v prvi hishi 180 luna, 90 sonce (T-krizh).

Claudio Valentin Solis

#25 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 16. december 2002, 01:00

ajsa

Pokowc




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0