Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vprasanja o Tarot kartah..


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
87 komentarjev na to temo

#51 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 29. november 2004, 20:02

<{POST_SNAPBACK}>x:)x Živijo,dobila sem karte in se njihov posamezni pomen tudi naučila.
postavila sem si vprašanje,če mi bo posel uspel,če bom šla v to in to.
Odgovor so bile tri karte:Svet,Norec in čarovnik.kaj pravite na to?
Prosim za vašo interpretacijo teh kart.Da se prepričam.
LP Joni



Kaj se je zgodilo s poslom?

Škoda, ker ni še ene karte tam nekje na desno...proč od vsega. To bi bil dober komentar.

Moja interpretacija bi bila ta, da je potrebno biti precej previdni, ker se zna zgoditi, da bodo reakcije v poslu, če je sploh prišlo do pozitivne realizacije tega, bile precej impulzivne in brez ene prave podlage. Izgled je precej pozitiven, a optimizem bi bilo potrebno zamenjati z veliko mero razuma. Meni to bolj nakazuje velike besede in veliko akcijo...a le v teoriji. Praksa zna biti zelo zafrknjena in daleč od postavljenega načrta.

Zato pravim...manjka ena karta, ki bi mi povedala, če mi da potrditev ali če mi je ne da....kaže smer gibanja.

#52 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 29. november 2004, 20:08

<{POST_SNAPBACK}>imam še eno vpr.

Če nekomu polagaš karte in vidiš, da se iz situacije, ki njemu pomeni veliko ne bo nič dobrega izcinilo, kako mu to poveš in sploh, ali mu to poveš?

Jaz vseeno še vedno verjamem, da če tudi kate kažejo eno pot, imaš še vedno možnost, da je obrneš in spremeniš.



Osebno prakticiram tehniko "Od negativnega k pozitivnemu"

Prvo "naklestim" vse negativno, potem pa se lotim pozitivnih plati in vseh možnih izhodov.

#53 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 29. november 2004, 20:19

<{POST_SNAPBACK}>Osebno prakticiram tehniko "Od negativnega k pozitivnemu"
Prvo "naklestim" vse negativno, potem pa se lotim pozitivnih plati in vseh možnih izhodov.

:palec:
TO MI JE VŠEČ, NAJPREJ SE SLIŠ KAJ JE ZOPRNO V SEB, POL PA POKLEPAT UŽITNEGA x^x x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#54 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 29. november 2004, 20:48

<{POST_SNAPBACK}>xrolleyesx

A, radovednost me vseeno daje. Kaj pomenijo karte Sonce, Stolp in Svečenica.



To je zelo zanimiva kombinacija. Tule bi povedal eno zadevo.....izgleda, da boš svoj ego sesuvala. Nekako boš prišla do točke, ko bo vse konfuzno. Ne boš več vedela komu kaj verjeti in marsikdo ti bo poizkušal prodati svojo teorijo o življenju. Izogibala se boš reakcijam in zelo boš pasivna. Pričakuj, da boš čez čas temeljila na popolnoma novih temeljih, ki bodo posledica razčiščevanj preteklih dogodkov.

In pa še majhen uvid....kombinacija SONCE / STOLP asociira na izrek:
"BOLJ KOT JE SVETLO SONCE, BOLJ JE TEMNA SENCA"

Pa ne vzet za negativno tole interpretacijo. Ne vem kdo, ne vem kako in ne vem na kak način je prišlo do teh treh kart. Nekaj pa je gotovo. Naključij ni. Zato bodi previdna. Mnogo je volkov, ki prežijo v okolici.

To temo je popravil/a Borut Hokmak: 29. november 2004, 20:48


#55 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 22. december 2004, 14:35

<{POST_SNAPBACK}>xrolleyesx

Hej,
se mi kar odpira.
Lani brala revijo v kateri je bil kupon za tarot , napiši tri št. in znana vedeževalka ti napove " usodo".
Ful zanimivo. Kar poletim. Napišem  tri št. pošljem kupon ....pozabim. Danes pa me čaka  doma kuverta z naslovom Odprite takoj če ne bo prepozno in bla,bla. Le kaj bi to bilo?
Moja usoda.Naslov velika vsota denarja in sreča za vas.....in moje ime.
Berem, berem, vse lepo majhna razlaga in PAST ostalo sledi, če izpolnite še en kupon _ zlati in pošljete nazaj , potem bo bla, bla , bla. Mi smrdi na malo goljufijo. Pa vam?
A, radovednost me vseeno daje. Kaj pomenijo karte Sonce, Stolp in Svečenica.

Kak, bi bila vesela razlage , če dobim denar  ga podelim. Obljubim!


Hih - torej nas je več takšnih :2src: Jaz zadnjič imela preveč časa v službi - vidim kupon, ga izpolnim..in evo včeraj pošte.
Pri meni je bil čisto mičkeno drugačni vrstni red.
Sonce, hudič, svečenica x:Dx x:Dx
Tudi finančni dobiček preko iger na srečo omenjeni...in priporočilo, da takoj...v prvi sekundi pošljem 4990 sit...ker bom le tako dobila srečne dneve..in številke..
Ampak vmes so še problemi in prosim vas g. Nat...takoj pošljite izpolnjen kupon, da vam povem, kje vas čakajo težave x;)x
V glavnem - zgorelo že tole...
Radovednost pa vseeno tu..

Ve, kdo kaj v resnici pomenijo...recimo da so bile to resnično kao moje karte. (Ampak dvomim..nekje je omenjala Veliko arkano...in hkrati možnost izbire števil od 1-22...).
Sonce, hudič, svečenica...

Naj ne bi bila prva karta iz rojstnega datuma? torej moj datum je 23,11,1970...je možno, da pride potem sonce ven?? Nekje sem menda ugotavljala, da bi lahko bila kočija...meni se zdi no x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#56 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. december 2004, 14:49

Poglej si v temo numerologija, tam smo omenjal neke razlicne sisteme, pa je mroda po katerem drugem, to bi bilo treba pac preverit in zracunat, tistemu, ki se mu najbolj da... ;) :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#57 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 22. december 2004, 15:14

Hvala Marsa.
Saj sem mislim, vsaj ravno tam gledala - in računala..pa brala....ko sem bila v tisti ta daljni službi in preveč časa imela x8Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#58 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. december 2004, 15:52

In ti je prisel Voz al kaj - pa si se nasla v tem? Si zracunala tudi druge karte - ostale 4?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#59 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 28. december 2004, 12:59

Torej definitivno je število mojega rojstnega datuma št. 6.
Berem, da je Stardragon nekje pisala, da je tole karta ljubimcev...
Bo treba malo preštudirat tole.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#60 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 14. september 2005, 20:45

ojla!
a bi bil kdo tolk fajn pa bi mi razlozil kaj pomeni karta sodba.
hvala x:Ix
Uspeh je drznim zagotovljen!

#61 ice

ice
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 20. februar 2008, 08:51

Cau, jst mam tud eno vprasanje, in sicer kaj pravite na kombinacijo : Queen of Cups, Moon in Six of Cups, vprasanje je bio ali se bo prijateljstvo kdaj razvilo v kaj vec, men pravi obcutek ob kartah, da je mozno, vendar na dlogi rok, kolegica pa pravi, da ne, da pa se bo vrnil nekdo iz preteklosti... Zanima me kaj mislite vi.
No matter where you go, your destiny follows you!

#62 lučka 23

lučka 23
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 20. februar 2008, 14:06

Pozdravljen!

Lepo bi te prosila, če lahko pogledaš v karte še zame. Rojena sem 19.12.1984. Zanima me področje ljubezni in kako bo s pripravništvom. Ali pa naj se vpišem še naprej? Hvala, lep dan še naprej! Lučka

#63 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2008, 14:14

Cau, jst mam tud eno vprasanje, in sicer kaj pravite na kombinacijo : Queen of Cups, Moon in Six of Cups, vprasanje je bio ali se bo prijateljstvo kdaj razvilo v kaj vec, men pravi obcutek ob kartah, da je mozno, vendar na dlogi rok, kolegica pa pravi, da ne, da pa se bo vrnil nekdo iz preteklosti... Zanima me kaj mislite vi.

oba imata prav.
lohk je neka ljubezenska lepa zveza, clo nekak karmicna ali pac custveno mocna, prav mogoce pa je tudi, da gre za nekoga iz preteklosti... lohk je oboje hkrati. x;)x

Pozdravljen!

Lepo bi te prosila, če lahko pogledaš v karte še zame. Rojena sem 19.12.1984. Zanima me področje ljubezni in kako bo s pripravništvom. Ali pa naj se vpišem še naprej? Hvala, lep dan še naprej! Lučka

to vprasanje ne sodi v to temo, poskusi v LNF Vedezevalnici (vendar sumim da je tvoje vprasanje naslovljeno na El Nina, kot vem, pa on ze dolgo ne shloga vec)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#64 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 20. februar 2008, 14:28

..Marsa, kaj pa kombinacija Ljubimca(6) in Puščavnik(9)???
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#65 ice

ice
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 20. februar 2008, 14:34

oba imata prav.
lohk je neka ljubezenska lepa zveza, clo nekak karmicna ali pac custveno mocna, prav mogoce pa je tudi, da gre za nekoga iz preteklosti... lohk je oboje hkrati. x;)x


Hvala, pa samo se nekaj vprasanje se je nansalo na doloceno osebo, ki je zaenkrat izrazila zeljo, da bi rada samo prijateljstvo, intuicija mi pravi, da se ni pripravljen na novo vezo, prijateljstvo pa je nekako res karmicno, ali imajo karte potem se vedno lahko dvojen pomen, ceprav se je vprasanje nansalo na tocno doloceno prijateljstvo? Se enkrat hvala!! lp
No matter where you go, your destiny follows you!

#66 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2008, 14:57

..Marsa, kaj pa kombinacija Ljubimca(6) in Puščavnik(9)???

ce si sam z glavnimi, ima lahko drugacen pomen (kot ce ti to pride ko uporabljas cel deck).
Ljubimca ne kazeta vedno na love, lohk kazeta na osebo samo (dvojcek, to si ti), ker je puscavnik zraven (kar spet lohk kaze nate oz. na drugi tvoj polozaj - devico), lohk pomen mal distance od ljubezenskih zadev ipd., lohk pa govorijo karte tud o drugih zadevah, recimo jobu.
Ljubimca sta torej lohk tud kej druzga k laverja, pac pa je puscavnik redko zazelena ljubezenska karta. x;)x
ponavad kaze da so zdaj v igri druge zadeve, svetuje umik vase, ponavad, oz. odmik od obstojecih vezi oz. mal custvene in drugacne distance.
lohk pa bi pomenilo tudi, da imas 2 zelezi v ognju (kot receno, lohk leti tud na job oz. profesionalne zadeve), vendar na nobeni strani nisi mocno custveno oz. res s srcem..
al kaj tacga. odvisn tud od drugih kart. x:)x

Hvala, pa samo se nekaj vprasanje se je nansalo na doloceno osebo, ki je zaenkrat izrazila zeljo, da bi rada samo prijateljstvo, intuicija mi pravi, da se ni pripravljen na novo vezo, prijateljstvo pa je nekako res karmicno, ali imajo karte potem se vedno lahko dvojen pomen, ceprav se je vprasanje nansalo na tocno doloceno prijateljstvo? Se enkrat hvala!! lp

ponavad dobimo odgovor na vprasanje - tocnejse je vprasanje, tocnejsi je odgorov.
Vendar ko sami seb gledamo, so v igri tud drugi dejavniki, med drugimi tvoja zelja, energije usmerjene v to itd.
Ce ni slabih kart okol (gledas kam pelje vse skup, torej ce furas keltski kriz oz. 10 kart vpogleda, gledas 3. in 6. karto, ce mas manj kart, drugacen vpogled, gledas kaj je za temi kartami.
ce si vrgel te 3 sam, potem je najverjetneje res karmicno in ne glede na to, kako se bos odlocil, te utegne potegnit not... x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#67 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 20. februar 2008, 15:08

ce si sam z glavnimi, ima lahko drugacen pomen (kot ce ti to pride ko uporabljas cel deck).
Ljubimca ne kazeta vedno na love, lohk kazeta na osebo samo (dvojcek, to si ti), ker je puscavnik zraven (kar spet lohk kaze nate oz. na drugi tvoj polozaj - devico), lohk pomen mal distance od ljubezenskih zadev ipd., lohk pa govorijo karte tud o drugih zadevah, recimo jobu.
Ljubimca sta torej lohk tud kej druzga k laverja, pac pa je puscavnik redko zazelena ljubezenska karta. x;)x
ponavad kaze da so zdaj v igri druge zadeve, svetuje umik vase, ponavad, oz. odmik od obstojecih vezi oz. mal custvene in drugacne distance.
lohk pa bi pomenilo tudi, da imas 2 zelezi v ognju (kot receno, lohk leti tud na job oz. profesionalne zadeve), vendar na nobeni strani nisi mocno custveno oz. res s srcem..
al kaj tacga. odvisn tud od drugih kart. x:)x
ponavad dobimo odgovor na vprasanje - tocnejse je vprasanje, tocnejsi je odgorov.
Vendar ko sami seb gledamo, so v igri tud drugi dejavniki, med drugimi tvoja zelja, energije usmerjene v to itd.
Ce ni slabih kart okol (gledas kam pelje vse skup, torej ce furas keltski kriz oz. 10 kart vpogleda, gledas 3. in 6. karto, ce mas manj kart, drugacen vpogled, gledas kaj je za temi kartami.
ce si vrgel te 3 sam, potem je najverjetneje res karmicno in ne glede na to, kako se bos odlocil, te utegne potegnit not... x:)x

..ne mislil sem tko moja osebna karta je lovers od moje tamale pa puščavnik... kako gre to sinastricno skupaj?
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#68 ice

ice
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 20. februar 2008, 15:12

ponavad dobimo odgovor na vprasanje - tocnejse je vprasanje, tocnejsi je odgorov.
Vendar ko sami seb gledamo, so v igri tud drugi dejavniki, med drugimi tvoja zelja, energije usmerjene v to itd.
Ce ni slabih kart okol (gledas kam pelje vse skup, torej ce furas keltski kriz oz. 10 kart vpogleda, gledas 3. in 6. karto, ce mas manj kart, drugacen vpogled, gledas kaj je za temi kartami.
ce si vrgel te 3 sam, potem je najverjetneje res karmicno in ne glede na to, kako se bos odlocil, te utegne potegnit not... x:)x
[/quote]


Hvala, Vrgla je sicer kolegica, amapk glede na to, da tud ciganke kazejo dober konec, menim, da je moja razlaga bolj pravilna, pa iskreno hvala se enkrat!!! Lep dan!!!
No matter where you go, your destiny follows you!

#69 *Aimee*

*Aimee*
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 4. april 2010, 13:41

Hej!

Mene pa zanima v čem je razlika v Mitskem tarotu pa Rider-Waitovim in Crowleyevim. a je razlika samo v slikah al mogoč tut v kaki razlagi??

Aja: pa še to: sm začetnica in me zanima ktere karte bi bile okej (poleg Rider-Waitovih)??

Lp :mezik:

To temo je popravil/a *Aimee*: 4. april 2010, 13:41


#70 Anette

Anette
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 13. september 2010, 17:29

Ima kdo kakšne izkušnje s tarot kartami ali pa se ukvarja z tem?

#71 Barbara1978

Barbara1978
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 3. oktober 2010, 22:46

Jaz imam izkušnje in ukvarjam se s Tarotom, če te kaj zanima sem ti na voljo.



Lep pozdrav

#72 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 4. oktober 2010, 11:03

tudi jaz sem ti na voljo....x:)x
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#73 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 19. december 2010, 13:42

ali lahko kdo sebi šloga in si ugane :=)
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#74 Srajca

Srajca
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 13. marec 2011, 23:42

Živjo,
jaz sem čisti začetnik, ampak sem se vrgla v tarot in jih proučujem, berem, gledam, razbiram ... Mislim, imam še kar nekaj težav z interpretacijo, jasno pa, da mečem zase in za svojo ljubljeno osebo in potem poskušam razbrat. Najlažje si razbiram trenutno stanje in moram reči, da se ne morem načuditi, kako karte pokažejo.
Postavljam si konkrtetna vpašanja. Držim se načela, bolj ko je vprašanje natančno, bolj bo točen odgovor. No, tukaj imam pa težave z interpretacijo. Recimo, zdaj sva v nekem tihem obdobju s tem človekom in išečem odgovor, ali se bo to tiho obdobje končalo pozitivno ...
Ponavadi odpiram pet kart za konkretno vprašanje ali sedem kart za razvoj odnosa, osem pa za moje in njegovo stanje o odnosu.
A je to prav?

Danes sem odprla karte, ki si jih nikakor ne morem razložiti. Bi bila res vesela, če bi mi kdo lahko pomagal razložiti.
1. II.keih (jaz)
2. IV palic (on)
3. IX meči
4. Paž kelihov
5. Kolo sreče (kot osrednji problem, če prav razumem)
6. IX diskov
7. Vitez palic



Potem sem odprla samo še eno karto na vprašanje, če bo on sploh še hotel vzpostaviti stik in sem odprla Cesarico.

Evo, res sem čisto zmešana. Ne znam si več razložiti. Cesarica bi lahko pomenila, da se bo vse skupaj zelo počasi odvijalo ali pa celo, da bo ostal samo še razum in ne bo ljubezni. Ali to drži? Ali prav razumem, da ne bo več iskal stika? Hm ... no, ne znam si razložiti. Če mi katera lahko pomaga ...
Hvala iz srca vsem.

Srajca


P.s.
Aja pa še to. Brala sem, da ne smemo prevečkrat spraševati kart istih ali podobnih vprašanj, ker se potem začnejo hecati z nami ... No, kaj to poemni prevečkrat? 3x na dan ali 3x na teden ali celo 3 x na mesec. Izkušeni, prosim za mnenje.

#75 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 15. marec 2011, 14:45

http://tinyurl.com/6czdgsf
http://tinyurl.com/4quezb5




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0