Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prejšnja življenja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
480 komentarjev na to temo

#26 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 28. april 2003, 16:21

Nekoč mi je neka ženska gledala v oči in mi govorila o mojih prejšnjih življenjih. Poleg tega mi je ob vsakem življenju povedala še kaj sem od tam prinesla v to življenje (npr. okoli leta 1840 sem bila (moški) prevoznik premoga nekje v Zasavju. Imel sem baje ogromno družino in nisem se kaj dosti brigal zanje. Na stara leta sem odšel v nek gozd, kjer sem živel sam do smrti. Spregovoril nisem leta. In še danes mi diši premog (kar je res)
Še nazaj sem bila v nekem indijanskem plemenu (indijanci me grozno privlačijo) kot neka varovanka otrok. To pleme je bilo zelo ogroženo, zato smo se non-stop selili. Mene pa je bilo vedno strah za te otročičke, da ne bi katerega izgubila. V to življenje sem ta strah prenesla, ne zdržim pol ure, da ne bi preverila svojih otrok, ko so zunaj (prav paranoična sem - tudi to je res)
Potem sem bila nekoč, baje, hči premožnega zdravnika, ki "dobro" zdravil le tiste, ki so mu za to "dobro" plačali. Borila sem se za pravice revežev. Ali sem jih priborila, ne vem. Toda še danes me socialne stiske in to, da skoraj nihče ne naredi NIČ za to - ubija.

Ali sem naivna, ali pa je bilo to res, verjetno ne bom nikoli zvedela, ali pač?

P.S. Tako imenovani Dejavu-ji se mi pa dogajajo ful!
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#27 x astya x

x astya x
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 28. april 2003, 20:10

x:Dx x:Dx Tjazy ti si faca.A kaj sem počel,ja živel pa se pripravljal,čistil,zdravil in spet ponovno živel. x:Dx x:Dx Ustvarjen,ker te je pa to nahecal,mi smo od vedno in vedno bomo,dokler se ne očistimo kristalno čisto,da se lahko vrnemu svojemu izvoru.
Tjazy,ni Zemlja edina,lahko se dviguješ,lahko pa padaš in Zemlja je še nekot znosna,kako so šele drugi nižji planeti nehumani,Zemlja je raj za njih,so pa višji,ko je Zemlja proti njim prava beda.
Ja kardinal in kaj je tu čudnega x?x zakaj bi napisal,da sem bil general ali kak zelo velik zgodovinski lik,če nisem bil,lažem pa ne.
Kriminalnega x?x pa Tjazy kardinali niso kriminalci,velika večina med njimi so zločinci,veliko jih je pa povsem OK.
In to še ni najhujše zlo,še obstajajo večja zla,zla,ki jih izrodi bolani človeški um,lahko bi rekel,ponoreli,vendar ne misli,da je tem dušam potem prijetno. x:Dx x:Dx
Tjazy,ti si res faca,ne vem kateremu sem jaz kaj plačal,plačujemo vedno,po vrstnem redu,jaz osebno nisem plačal nobenemu,le zakaj x:Dx x:Dx
Mucamaca ne zastopim kaj ti ni jasno tukaj ali bolje,kaj ti je smešno,a ti misliš da živiš samo eno življenje in potem,tema,nič x?x x?x
Potem se pa zelo motiš.
Res je da sem prebral eno knjigo,naslov je bil neki,življenje po življenju,neki takega,nisem čist siguren.
Tudi je res,da sem dal skozi že tri regresije vendar ne tukaj v Sloveniji,dve sem preživel na Kitajskem,eno pa Burmi.
Tukaj v Sloveniji sem naletel na eno izjemno žensko,vem da je iz Kranja doma,kako ji je ime ne vem,ta ženska je izredna,sedela sva drug nasprot drugemu,hmm,kaj vse mi je povedala,na koncu pa dodala,pa saj že večino veš,kaj me zezaš.
V Brežicah sem naletel na neko ciganko,ki je rekla,da mi hoče šlogati,no sej mi je res šlogala,povedala mi je zelo zanimive stvari,ni se lagala,ker to kar je govorila sem vedel jaz,ona sigurno ni mogla vedeti,na koncu mi še plačati ni bilo treba.
Kdor misli,da obstaja samo eno življenje in da je potem konec,se zelo moti,kdor pa živi prvo življenej in verjame da je to edino,hmm,ta pa se zna umazati še za mnogo,mnogo življenj.
Naky,nisi naivna,lepo si napisala,samo ne sekiraj se preveč,ne ženi si toliko k srcu bilo kaj,vse ob svojem času,izveš,ugotoviš,spoznaš in preboliš x;)x

:flower: xsuperx :flower: :fool: :flower: xmusicx
Trening 1
ena,dva,ena,dva

#28 Rudi

Rudi
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 28. april 2003, 21:50

pozdravljena!
te stvari sem precej raziskoval v regresijah, nekaj o tem sem napisal na svojih straneh. Če si vodnarka si precej blizu tem zadevam.

http://www.rudimark.info/index.htm

#29 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 5. maj 2003, 00:53

Kako odkrijete vaša pretekla življenja, Ted Andrews,Misteriji 2002.

Drgač me je pa Potovanje duš bolj prepričala...
lp

#30 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. maj 2003, 00:58

:vragec:


jst sm biu pa u prejshnmu lajfu....................hmmmm...........................
kwa zhe......................?


aja!!!!!!!!!

ja jasn !!!!!!!!!!!!!!!!!1.............. :vragec:


:vragec: je skos :vragec:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#31 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 6. maj 2003, 08:14

Samo kje hudica smo se mi tako umazali, da se moramo tuki pucati? x!x

In ce je VSE ENO.. potem je "Bog" "eksistenca" full umazana.. :sori:

Kako lahko obstaja mlada dusa, ca pa smo vsi zo od nekdaj. x?x

Po mojem nismo ze odnekdaj, po mojem smo samo ZDAJ! In vedno smo ZDAJ, casa ni, ker ce cas ja, potem je full dolgcas na vidiku. Najvecja kriza pa je meni, ravno takrat, ko mi je dolgcas.

Akhut... kako je kej med.... :vragec: ??
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#32 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 6. maj 2003, 08:30

Tjazy :palec: x:)x
www.rael.org

#33 Orhideja

Orhideja
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 185

Objavljeno: 11. maj 2003, 09:34

Jaz verjamem v prejšnja življenja, čeprav sem že pozabila kaj naj bi bila...menda šivilja ali nekaj takega v Parizu. :) V durgem življenju pa si želim biti pes, ker kot vidim mojo psičko....lepšega življenja si ne bi mogla želet. ) Je pa res, da je njihovo življenje prekratko.

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. maj 2003, 16:47

Bravo, Orhideja!
Simpaticna francoska siviljica! Kul!
Med zelo zelo zelo zelo redkimi si, ki niso kaksna pomembna zgodovinska osebnost!
Poznam jih od Lukrecie Borgie do Lujev 14.-ih, papezev, vracev, kraljev etc...

Nihce se ni bil mesar ali cevljar ali ... celo puscavnik ni bil nihce, kar me preseneca... najbrz ni dovolj zvenece. Tudi rabelj in morilec in posiljevalec ne.
Sami na moc ugledni, castni, vplivni, mogocni in pomembni.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. maj 2003, 17:08

x:Dx je res, Marsa! Prav kulsko, da se je našla ena, ki je bla čist en navaden človk...
sej mi je zamisel o reinkarnaciji zlo bliz (še najbl od vseh verzij), ampak, lubi jejzus, vsi pa tud nismo bli faraoni, no...
le zakaj smo pol zdej čist navadni smrtniki???

#36 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. maj 2003, 17:56

:vragec:

matejka....


a ti si chist navadn smrtnik?
....smrc......



:vragec: med :vragec: :vragec: :vragec:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#37 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 11. maj 2003, 17:57

Mene so v enem od prejsnjih zivljenj zasigurno :vragec: skurili.
Pozna :vragec: -ka.


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#38 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. maj 2003, 18:02

:vragec:

mucamaca a de ja?


drgach bi se pa lohk klele gor mal bl sodobno obnashal,
pa recimo besedo REINKARNACIJA zamenal z RECIKLAZHA


:vragec: se tut reciklira
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#39 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. maj 2003, 18:07

ma ja, aakhutej, nisem Dalaj Lama, sai Baba al kej podobn razsvetljenga

bi po moje mogla bit najmanj kej tazga, če bi bla prej vse od ind. poglavarja naprej

v evolucijo pa že verjamem

#40 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. maj 2003, 18:22

:vragec:


uffff
sm si oddahnu

sm najprej prebrau revolucijo :xx!:


:vragec: ma raj polucijo
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#41 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. maj 2003, 18:47

uuuufffff

sm si oddahnla

sm najprej prebrala

cijo

#42 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. maj 2003, 20:07

:vragec:

uffff

sm mislu de pishe
clio


:vragec: ijo
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#43 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. maj 2003, 20:29

uuuffff

še dobr da ni dio


what if God is one of us


(spet mava eno privatizacijo klele)

#44 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. maj 2003, 20:36

:vragec:

vish

bi shla na pjachko iz mano, pab se use tam pomenla



:vragec: she kr ustraja
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#45 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 13. maj 2003, 21:44

V prejšnjem življenju sem bil sigurno balkanski špijun x:Dx .
Ja sam ka mali pao s lipe

#46 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 14. maj 2003, 06:11

Volk, si pogledal na www.udba.net?
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#47 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 14. maj 2003, 10:10

Ko že toliko razglabljate pa mi naj nekdo POVE kako naj ugotovim kaj sem bila in po kaj sem prišla sem nazaj ????

x?x x!x LP

#48 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 14. maj 2003, 14:05

po lekcijo šibe in sexa x:Dx

#49 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 14. maj 2003, 14:11

Pokowc pejt se solit!
Če ne bi tvoja ikona imela tako nedolžnega obraza bi jih že dobil po nosu-tistem čednem, pa ga je škoda !

x;)x x:Dx :vragec:

#50 doc_zenith

doc_zenith
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 18. maj 2003, 17:43

Js sem biu u prejšnjem življenju sigurno picajzl x:)x

Zato ker mi še zdej pič.. ful diši :2src:
[FONT=Geneva]Pes brez glave nima face !




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0