Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Noni sok čudežno zdravilo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
472 komentarjev na to temo

#51 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 2. februar 2006, 23:47

Si ga ti tud pil Nonija pa zaj nisi ziher kaj je bolj nucalo x:o)x
Na tržišču jih je več...probaj še katerega drugega....

Če ga bom, bom samo tvojega x;)x

#52 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 3. februar 2006, 07:25

:O: prej si bi ti dal luknjo v koleno vrtat x^x x8Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#53 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. februar 2006, 07:28

mystica....men je noni sok tud ogaben.....res da je tisti, ki ga pijem, brez dodatkov kakšnih sadnih sokov....bljak, fuj.....ima pa dober učinek na počutje.....kar je res, je res....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#54 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. februar 2006, 10:18

:O: prej si bi ti dal luknjo v koleno vrtat x^x x8Dx

Ni več kam x:px

#55 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 3. februar 2006, 11:54

x:Dx :palec: kaj mi delaš Stane..... saj se mi je zdel da sol razžira x;)x a maš kolena že čist rešetasta....

no noni ti bo sam bolečine ublažil......za filanje kosti ti pa MAP priporočam x8Dx


xflirtx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#56 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. februar 2006, 12:00

Kaj se boš priporočala, kar daj mi x:Dx
Daš al ne daš :onfire:

#57 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 3. februar 2006, 12:01

x8Dx sve se plača x8Dx sine

x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#58 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. februar 2006, 12:02

x8Dx sve se plača x8Dx sine

x;)x

Saj ne pravim, da ne x:Ix :o|o: x:Dx

#59 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. februar 2006, 16:06

Ja, ni vse v soli. :o|o: Na žalost ni vse tko enostavno kto ti tdiš, stane.

Jaz nikjer ne trdim, da je v soli vse, pač pa, da brez nje ni nič x!x

#60 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 3. februar 2006, 16:52

Ja, ni vse v soli. :o|o: Na žalost ni vse tko enostavno kto ti tdiš, stane.

Ja, saj naslednjo rudno bom kupila drugega, tistega, ki tudi kokica naroča. Morda je res bolj užiten. Bom poročala. x:o)x

Aja, to da ne smem na žlico sem vedela. Ga kar štamperle ruknem. Hehe .. se hecno sliši. x:px
Ja, tudi jaz opažam pozitivne učinke. Pa ga pijem šele 2 tedna. :palec:

jaz pa 1 teden :eek: 25. sem prvič ruknila štamprl... x:Dx
rezultati, ne vem, prekmalu - ok, koža pri menstruaciji je lepša, ni tolk mozoljčkov, ampak men se res zdi, da so vsa možna vnetja ven butnila (kjerkoli so že možna) in da se sedaj umirja... se vedno spomnim, da je Marsa na to opozarjala ob uživanju gline...
al možno je i da je zgolj slučaj
Stane, ful imam rada tvojo sol, ližem jo kadar se nanjo spomnim ampak žal čudežev ni... sej se tolažim s tem, da mogoče bi bilo pa brez nje vse še slabše... ampak ni pa magična. in ja solim ko je kuhano, na krožniku, pijem limonado z njo, jo ližem surovo ;) očitno je en trik ...

#61 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. februar 2006, 16:56

očitno je en trik ...

Evo ga x;)x
http://www.salesalut...upId=47&ID=7472

#62 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 3. februar 2006, 17:07

očitno ima pri meni kar zalogo za ven butat ;)
sej sem se zgoraj malce na svoj način pošalila (sol uporabljam še od otožne, pismo je to že dolgo :)) ker včasih imam občutek ko berem tule na forumu ko da je sol rešitev za vse (ne pozdravi pa strtega srčka pa še česa drugega ;)) spet se šalim... sej me že ni...

#63 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 3. februar 2006, 17:12

v to sem trdno prepričana....najprej rabim voljo za Življenje, potem bo šlo pa navzgor in kar nekaj osebic imam ki mi pri tem pomagajo (med drugimi Pujso in Amis od tu), sem pa še v neki drugi temi pisala nekaj kar se dopolnjuje....
tko zdej pa res grem, mejte se x:Xx

#64 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. februar 2006, 17:27

Tudi jaz imam Stanetovo sol. Jo uporabljamo vsi. A utopično je pričakovat, da je rešitev za vse. Če mi malo pomaga, je že kul, vsekakor pa to ni rešitev za mojo bolezen. Na žalost. Bilo bi pa lepo. x:o)x

Mystica, pustiva zezanje in postavi na moj forum, ki je bolj ambulantski, svojo točno diagnozo in kar se ti takega še zdi. Nobene škode si ne moreš narediti, če se zadeve pogledajo iz večih vidikov, brez predsodkov in vnaprejšnjih izključevanj.
To, da tvoj problem ni rešljiv, preprosto ne more biti res.

#65 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 3. februar 2006, 18:57

:inocent: bejbe po enem tednu ne more bit sprememb da bi jih opazile s prostim očesom.....

tri mesece, da se rahlo izboljša....leta pa traja da se pozna na izboljšanju stanja razsutih notranjih organov in možganov.....

noni je zato fajn ker izboljša razpoloženje.....


leta pa da se pozna na kosteh.... x8Dx :palec:


pa treba je poskrbet za vnos vsega ostalega...jet čimbolj svežo nepredelano hrano....čim manj industrijsko obdelane.....

vse kar dodatki k prehrani dosežejo je to da izboljšajo v krajšem času in bolj optimalno....

kadar je telo v stresu, ne absorbira hrane v celice....zato vam polagam na srce...sproščajte se, smejte se....

Ksenija kadar je men takole kakor zdaj teb...mi najbolj pomaga črni humor...pa čeprav se tako morbidno sliši x^x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#66 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 3. februar 2006, 19:22

x:Dx :palec:

dej...pa še skuto pa lanen olje , da ne boš sam motornega...

Misti a veš da ena tvoja kopija hod na orientalske :eek: :inocent:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#67 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 3. februar 2006, 19:33

x:o)x tocka fortune v devici :2src:
zt so me zmer neki device prvlacle... x:Ix
hvala

taista firma ima tudi tisto olje linolno, ki sem ga omenjal v temi esencialne mascobe... ki je meni prfektno. sm ga tko pil, kt da sm dubu zrak x:px
pa se ostale zanmive produkte... vecina dodatke prehrani, kakor tudi tudi kozmetiko, ki ima dejansko pH vec kot 7, in bolj naravne zobne paste, ki jih ze tudi uporabljam. ipd...
----------

Free ti si car...bogve kaj maš v devici...da vse to najdeš pa popredalčkaš :palec: ....



#68 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 3. februar 2006, 19:44

Super! x:)x :palec:
kaksne?
---------

...Ja, tudi jaz opažam pozitivne učinke. Pa ga pijem šele 2 tedna. :palec:



#69 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 3. februar 2006, 19:51

:palec:
---------

:inocent: bejbe po enem tednu ne more bit sprememb da bi jih opazile s prostim očesom.....
tri mesece, da se rahlo izboljša....leta pa traja da se pozna na izboljšanju stanja razsutih notranjih organov in možganov.....
noni je zato fajn ker izboljša razpoloženje.....
leta pa da se pozna na kosteh.... x8Dx :palec:
pa treba je poskrbet za vnos vsega ostalega...jet čimbolj svežo nepredelano hrano....čim manj industrijsko obdelane.....
vse kar dodatki k prehrani dosežejo je to da izboljšajo v krajšem času in bolj optimalno....
kadar je telo v stresu, ne absorbira hrane v celice....zato vam polagam na srce...sproščajte se, smejte se....
Ksenija kadar je men takole kakor zdaj teb...mi najbolj pomaga črni humor...pa čeprav se tako morbidno sliši x^x



#70 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 3. februar 2006, 20:01

NONI sok čudežno zdravilo
Spoštovani obiskovalec!

http://www.zdravje.ilirija.com
GSM:040 741 735
mail:
ilirija@siol.net


Miško, če bi ti razuel, zakaj in kako do bolezni pride in če tole ne bi bil le reklamni post, bi imelo smisel, da ti razlagam, zakaj čudežne zdravila ne obstajajo. tako pa - vtakni si dva prsta v rit in zažvižgaj, saj je jasno, da boš s svojim čudežnim zdravilom rešil težave približno tolikih ljudi, kot Stane s svojo soljo. Zaslužek pa je seveda druga pesem.

lalala

(Ko se boš intenzivno ukvarjal z branjem "tovrstne" literature ene 5 let, ti bo valjda jasno,d si klele traparije pisu - svobodajepolnžepkeša.com)

lalala

"Jebi se ti in tebi podobni" - to bi pa izjavil, če bi bil mal hudoben. Tko bom pa raj tih.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#71 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 3. februar 2006, 20:05

xcivx :vragec:


hvala tudi tebi Nosorog jako si nas razsvetlio.....

kaj pa priporočaš, da se ga natolčemo šmarnice k nas boli :vragec:


al da se s skalo po gležnju kresnem ko me bo revma x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#72 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 3. februar 2006, 20:25

Preprosto - telo ne deluje (le) kot stroj. Mehanik, zdravnik, ćčudežna tabletka ..., ga ne more popraviti. Tisti pa, ki verjamete, da temu ni tako, pa veselo še naprej berite zgodbice o čudežnih tabletkah, zdravi soli, ki zrihta vse, od glavobola do platfusa itd.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#73 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 3. februar 2006, 20:39

Preprosto - telo ne deluje (le) kot stroj. Mehanik, zdravnik, ćčudežna tabletka ..., ga ne more popraviti. Tisti pa, ki verjamete, da temu ni tako, pa veselo še naprej berite zgodbice o čudežnih tabletkah, zdravi soli, ki zrihta vse, od glavobola do platfusa itd.

lalala


hahaha....moj prijatelj zdravnik je največ bolezni pozdravu z moko, ki jo je mel v papir zavito, tko kot so bli včas kombinirani praški....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#74 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. februar 2006, 21:06

Preprosto - telo ne deluje (le) kot stroj. Mehanik, zdravnik, ćčudežna tabletka ..., ga ne more popraviti. Tisti pa, ki verjamete, da temu ni tako, pa veselo še naprej berite zgodbice o čudežnih tabletkah, zdravi soli, ki zrihta vse, od glavobola do platfusa itd.

lalala

Noso, ti bi pasal na ona Trenja zadnjič, nisi vedel, kdo so bili večji stručkoti, uradni ali alternativni čarodeji x:Dx

hahaha....moj prijatelj zdravnik je največ bolezni pozdravu z moko, ki jo je mel v papir zavito, tko kot so bli včas kombinirani praški....

Pravilno, jim vsaj škode ni delal tačas, ko so njihovi organizmi sami balancirali kalorije in sol v prehrani x;)x

#75 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 3. februar 2006, 21:09

Preprosto - telo ne deluje (le) kot stroj. Mehanik, zdravnik, ćčudežna tabletka ..., ga ne more popraviti. Tisti pa, ki verjamete, da temu ni tako, pa veselo še naprej berite zgodbice o čudežnih tabletkah, zdravi soli, ki zrihta vse, od glavobola do platfusa itd.

lalala



x8Dx veš kaj ćitaj ti kolikor češ .....nauči se na pamet vse magične formule....

pljuvaj kolikor češ.....boli me đoza...... vreji....

sem jih preveč pokopala....med ta zadnjimi je šla kolegica,,,,veš zakaj ....razpadu ji je krvožilni sitem pa ledvica....od zdravil za revmo ki jih je uživala dvajset let.....


:vio: pa znalci me včasih tak iritirate da bi vas lastnoročno katapultirala......

ljudje trpijo......


in jebiga jst sem videla in doživela čudeže....

ja zarad takiga šita...vaše blagorodje Nosorogovsko....zaradi soli pa čudežnih praškov.....


vidva s Tomažem pa kr moko jejta x:o)x

****

bajdevej ne pijem zaj nonija , da ne bo kdo mislil da ti pol vseka na to da se tak razpizdiš x^x

sam mi pa nekam gre...ko takle na vse povprek pluvate znalci x8Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0