Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Noni sok čudežno zdravilo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
472 komentarjev na to temo

#101 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 4. februar 2006, 22:13

to je bolje, kot da ostaja notri... x;)x
sicer pa kako ze pravijo... ? ... slabi duh pojdi iz mene... in se neki naprej... al kako x:Dx

sicer pa je crevesje najbolj kompleksen cloeski organ in elikokrat vzork za zdravstvene tezave... (govorim posledicno, recimo zaradi stresa, ipd...) in ce noni k temu pripomore, pripomore k boljsemu delovanju crevesja in boljsi crevesni flori, kakor ze prej Xeronin v jetrih, je to velik plus! :palec:
--------

Potem boš pa prdela. :vragec: x:o)x



#102 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 4. februar 2006, 22:48

zgrazali :eek: xrolleyesx :xx!:
najprej tvoje zdravje, pol pa vse drugo!
sicer pa sodi le omejeni clovek, tak, ki ne razume.

mene so tudi si cudno gledali.... kao, da sm mal 'cudn'... zdej pa ze vsi sopajo dodatke prehrani.. x:Dx

#103 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. februar 2006, 22:50

zgrazali :eek: xrolleyesx :xx!:
najprej tvoje zdraje, pol pa vse drugo!
sicer pa sodi le omejeni clovek, tak, ki ne razume.

En prdec je včasih veljal za devet dohtarjev, danes pa za osemnajst x:Dx

#104 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 4. februar 2006, 22:55

ja, kaj pa kaksen klistir!? to je hitro in ucinkovito sredstvo, le paziti je potrebno da crevesju nazaj dodamo primerne bakterije!

bolje ocistiti, kakor pa da se notri nabira "... "

noni in podobne zadeve samo blazijo in morda le deloma popravljajo vse skupaj, ne bo pa ti ocistil crevesja... tudi vsega drugega ne moremo dobro absorbirati, ce je crevesje zapackano prevec. torej lahko nekdo spije 5 litrov nonija in bo delovalo kot nekomu, ki ga bo samo liter, recimo. skozi stene crevesja absorbiramo veliko vitaminov ipd... zato!!

#105 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 4. februar 2006, 23:25

xrolleyesx

:sori: x8Dx x:o)x če bi jz tole brala, preden sem Noni probala, ga ziher tud probala neb....takele stresate........

še dobro da sem ga prej...pa da si sam svoje mislim.....


***

klistiranje je nenaraven poseg v človeški organizem.....več nardiš za svoje celice s sproščanjem in zmernim uživanjem hrane in pijače....

kakor z revolucionarnimi in drastičnimi posegi v telo......laneno seme zdrobljeno po žlico do dve na dan z veliko tekočine, kuhana pira pretlačena prav tako z veliko tekoćine ....bolje oćisti prebavni trakt in celice kakor pa brutalno klistiranje dvakrat na let al pa spiranje z vrtno cevjo :xx!:

x^x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#106 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 4. februar 2006, 23:29

fajn!

joj, enkrat sva z eno bivso na dopustu pila vitabioso za crevesno floro in tako... hudoooooooo .... pol pa se tko neki nesproscen je blo vse skupi, tk da ... x:Ix x:Ix ... stanje crevesja se odraza glede na nase dnevno zivljenje!! ce je stresno se zelo kmalu pokaze kot izlocanje plinov, zaprtje ali driske, mozoljavost, dehidriranost, netolerantnot, napetost, zivcnost, razdrazljiost, nejevoljnost, ipd...
--------

:xx!: Saj pravim, da se je uredilo. x:Ix



#107 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. februar 2006, 23:32

.... kakor pa brutalno klistiranje dvakrat na let al pa spiranje z vrtno cevjo :xx!:

x^x

:xx!: x^x x:Dx

fajn!

joj, enkrat sva z eno bivso na dopustu pila vitabioso za crevesno floro in tako... hudoooooooo .... pol pa se tko neki nesproscen je blo vse skupi, tk da ... x:Ix x:Ix ... stanje crevesja se odraza glede na nase dnevno zivljenje!! ce je stresno se zelo kmalu pokaze kot izlocanje plinov, zaprtje ali driske, mozoljavost, dehidriranost, ipd...
--------

Škoda, da nimam pravo glasa x:Dx

#108 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 4. februar 2006, 23:37

se popolnoma strinjam!, toda kaj pa ce na naraven nacin ne gre!!? x;)x

k sm sou pred desetletjem v budimpesto na ekoloski seminar... sm biu zaprt ceu teden ... :xx!: ce bi takrat vedu za klistir...
meni osebno je klistri nekaj povsem normalnega, glede na to, da uzivamo nenorlamno prehrano.
sicer pa govorim o tistem klistirju, ki ga naredis sam doma in ne totalnem izpiranju crevesnja, ki ga bajdevej se nisem probal :inocent: in tut cvikam it x:Ix

glede na to kar pa so mi povedali, se vecina ljudi pocuti dosti bolje, ko so klistirje ali izpiranja razlicnih vrst tudi izvedli.

pac, mislim, da smo tudi tukaj razlicni.
jst sm se lahk psihicno zablokiral in mi 0 ni pomagalo. niti kava, niti lanena semena, niti tablete iz lekarne, niti alko, niti masiranje, niti olje, niti otrobi, niti donat, skratka 0; razen klistir.
----------

...
klistiranje je nenaraven poseg v človeški organizem.....več nardiš za svoje celice s sproščanjem in zmernim uživanjem hrane in pijače....

kakor z revolucionarnimi in drastičnimi posegi v telo......laneno seme zdrobljeno po žlico do dve na dan z veliko tekočine, kuhana pira pretlačena prav tako z veliko tekoćine ....bolje oćisti prebavni trakt in celice kakor pa brutalno klistiranje dvakrat na let al pa spiranje z vrtno cevjo :xx!:

x^x



#109 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 5. februar 2006, 10:25

Pa berem tukaj, pa se noben(a) ne pritozuje glede tega. Sa bi bli tolko fer, pa bi povedali a?

nič takega nisem doživljala...

#110 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 5. februar 2006, 10:30

mogoče prvi in drugi dan neverjetno velikokrat obisk wc in drugačen vonj ;) s spuščanjem plinov pa nisem imela težav...
x:Dx :vragec:

#111 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 5. februar 2006, 11:01

poročilo:
po lastnih izkušnjah :...definitivno sem najbolj opazila vpliv na počutje....in ker zime ne prenašam dobro, je to za pozimi zlata vredna zadeva.....mislim, da sem dozdaj odkrila sam še eno zadevo, ki ima podoben učinek.....

sicer pa z zanimanjem prebrala vse, kar ste napisali.....men je enkrat ena izučena akupunkturistka (dr. med) rekla, da obstaja cca 3% ljudi, ki ne trzajo na akupunkturo....ker tole kitajci že dost dolgo prakticirajo, bo rekla, da kar poznajo to....in ziher majo dovolj široko "poskusno populacijo"........in da očitno sodim med tiste 3%......in verjetno je tako tud s sstanetovo soljo....kar se mene tiče, sem po njej (1 mesec uporabe) imela ful težav....sploh po predpisani dozi....pa sem še kar vztrajala....pa bi blo bolje, če bi se poslušala in prekinila prej....je že tako....kar nekomu koristi, drugemu škodi....in obratno.....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#112 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 5. februar 2006, 12:18

če verjameš, da ti nekaj pomaga, ti v resnici tudi bo...to je edina resnica, pa naj bo Naomi ali karkoli drugega...vse ostalo je lalala

"što je babi milo, to se babi snilo"

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#113 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 5. februar 2006, 12:34

če verjameš, da ti nekaj pomaga, ti v resnici tudi bo...to je edina resnica, pa naj bo Naomi ali karkoli drugega...vse ostalo je lalala

"što je babi milo, to se babi snilo"

Misliš, da velja to tudi za ciankalij, recimo :8):

#114 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 5. februar 2006, 12:41

Misliš, da velja to tudi za ciankalij, recimo :8):


ej stane, mal proviciraš........kako leto nazaj sem dobil obširen mail okol naomi, obširno napisan kako je to zdravo, kako se proizvaja in ne vem kaj še ve, kako se sploh ne trži in skor podarja...da ne razpravljam naprej...kar nekaj mailov sem izmenjal, na konc usem bil nekam poslan...v bistvu niso me prepričali...pa sm prvič slišal za to....za ciankalij točno veš kaj je....za oplemenirteno vodo pa že težko....jaz v gnojnico ne bom skočil, ker vem da smrdi.....torej če te nekdo nabaše, da je pecilni prašek španska muha in boš verjel, ti bo stal bl kokr po viagri....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#115 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 5. februar 2006, 12:58

No, vidiš, oba pogoja morata biti izpolnjena, da Nonija ne odklanjaš pdzavestno, da bi ti pa v resnici dobro del, mora imeti tudi v resnici pozitivne učinke, sicer ti tvoja vera ne pomaga nič.
Razen, če nisi hgipohonder in ti pomaga vsak placebo.
:o|o: x:)x

#116 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 5. februar 2006, 13:54

Se mi zdi,da nas na vseh koncih pripravljajo na placebo efekt.

Generična zdravila niso izjema :o|o:

Sama sreča,da jih, tok tok tok :) ,ne konsumiram razen bronhomunala za krepitev imunskega sistema.Pravijo,da je boljši kot imunaZaščta pred,morebitno, virozo pač. No zaenkrat se je izkazal.Da vidimo če se bo tudi v bodoče...se pravi ko mraz popusti.

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#117 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 5. februar 2006, 20:38

Jaz sem Nonija spila res samo eno steklenico, pa me ni nikoli napenjal, tako, da sigurno velja, da vsako telo odreagira nanj po svoje :o|o: ...
glede zaprtosti na potovanju, pa se je to pogosto dogajalo tudi meni, pa sem poskusila homeopatijo, pa nimam nikoli vec problemov, odkar jo imam s sabo na potovanja.Tukaj je lahko slo za enodnevna potovanja ali pa tudi za cas, ko smo sli na morje, sploh, ce smo bili vecdruzinski ( dve druzini ali vec )... ne vem, kaj so mi v otrostvu vcepili v glavo, da mi je to delalo preglavice :wOOt: ..


prijazen pozdrav,

Mojca

#118 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 9. februar 2006, 12:08

Kaj je zdej ljudki? Misty xsrcx Poročila prosim x;)x
Mene odbija, ko berem glede napenjanja :o|o:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#119 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 9. februar 2006, 14:38

:eek: ma sej jih dobiš od različnih znamk....

to je kot pri seksu....od ogabe lahko prideš do vrhunskih užitkov x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#120 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 9. februar 2006, 14:40

Kaj je zdej ljudki? Misty xsrcx Poročila prosim x;)x
Mene odbija, ko berem glede napenjanja :o|o:

Če te bo Noni napenjal, te napenja tudi špinača, najbrž ti kaj fali v tvoji prehrani x;)x

#121 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 9. februar 2006, 14:42

:8): naj ugibam Stane x;)x

al kr vstrelim SOL x8Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#122 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 9. februar 2006, 14:45

:8): naj ugibam Stane x;)x

al kr vstrelim SOL x8Dx

Kaj je tvoj Noni neslan :eek:

#123 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 9. februar 2006, 14:53

x:Dx x:px sej me itak že ti dost soliš x;)x


kojatijeovoneslana.press

....

vetrovi so menda zaradi pomanjkanja nekih ta dobrih bakterij v črevesju....manifestirajo pa se če preveč mešaš hrano v istem obroku, če se prekomerno prenajedaš, priporočljiva zmernost,da greš stran od mize ko je v trebuščku še kaj prostora, etc

po moje je to čista koincidenca...evo majke mi još jednog nisam čula, da bi se mu ovakvo nešto desilo.....ali moram da priznam, da sam več čula, ako se organizam čisti, da se zna ovo dešavat....i ako radiš samo pranajamo ili kamasutro x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#124 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 1. marec 2006, 13:06

Ma kakšen Noni sok xrolleyesx

Danes sem si naredil s sokolnikom nevrjeten sok z eno jabolko in Koprcom ! x^x :palec:

Zdravljenje s koprcem:

*Odpravlja zaprtost
*Pomaga pri črevesnih težavah, naprimer napenjanju in tiščanju
*Znižuje količino holesterola in maščob v krvi
*Odvaja vodo iz telesa in razstruplja črevo
*Pospešuje delovanje celic
*Krepi imunski sistem
*Skrbi za zdrave živce in dobro razpoloženje
*Odstranja sluz pri kašlju in nahodu
*Rahlo pomirja in sprošča


x^x x;)x

p.s.delajte si sokove sami doma s sokolnikom, priporočljivo in bolj zdravo pa brez konzervansov !! :palec:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#125 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 1. marec 2006, 21:19

sokolnik x:Dx

btw Noni sok ruls :palec:

x:Dx xnckrivx :inocent: :vragec: x:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0