Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vilinski simboli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
3399 komentarjev na to temo

#3376 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 31. avgust 2007, 17:27

Verjetno zate ni več upanja, saj še vedno ignoriraš opozorila o tvoji funkcionalni

nepismenosti. Pojdi v knjižnico in predelaj slovnico za 1. razred Osnovne šole. :xx!:



Mene so učil po sistemu: Piši kao govoriš xcivx xcivx xcivx

#3377 ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS

ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 31. avgust 2007, 17:34

Mene so učil po sistemu: Piši kao govoriš xcivx xcivx xcivx





Potem te je "učil" Vuk Karađić! :vragec:
UPOKOJENEC DOKUMENTARNEGA PROGRAMA TV SLOVENIJA - (031) 827-042

#3378 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 31. avgust 2007, 17:43

Potem te je "učil" Vuk Karađić! :vragec:


Kdo je to Vuk Karadžič?Kakšen stric k ga poznaš al kuko.....jest pa sam svojo žlahto u Bosn poznam :8):

#3379 ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS

ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 1. september 2007, 11:41

Kdo je to Vuk Karadžič?Kakšen stric k ga poznaš al kuko.....jest pa sam svojo žlahto u Bosn poznam :8):





Ali ne gledaš nogometa? To je levo krilo srbske nogometne reprezentance. x:o)x
UPOKOJENEC DOKUMENTARNEGA PROGRAMA TV SLOVENIJA - (031) 827-042

#3380 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 1. september 2007, 11:42

:vragec:

taaaaak svetovni popotnik....pa hoche knjigo v slovenshchini..... xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

zlomk.....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#3381 ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS

ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 1. september 2007, 12:01

:vragec:

taaaaak svetovni popotnik....pa hoche knjigo v slovenshchini..... xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

zlomk.....tralala





Ta forum so mi svetovali, češ, da se tu zbira cvet slovenske inteligence.

Po izkušnjah do sedaj, vse prej kot to... :vio:
UPOKOJENEC DOKUMENTARNEGA PROGRAMA TV SLOVENIJA - (031) 827-042

#3382 tjama

tjama
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 165

Objavljeno: 23. september 2008, 17:43

Prejšnji teden sem bila na predavanju Marjetke Jeršek o teh simbolih. Zvedela sem, da nikakor ne morejo vplivati negativno. Jaz pa nisem povsem prepričana v to. Pred nekaj leti, ko sem se prvič srečala s temi simboli in jih nekaj uporabila, sem imela težave z glavo (grozno me je tiščalo). Po tem sem jih odstranila in težava je minila. (Sej ne rečem, mogoče je blo krivo kej tretjega).
Pred dnevi sem si rekla zakaj pa ne bi ponovno poskusila... rezultat je bil naravnost katastrofalen... namreč: Imela sem razgovor za službo, zato sem si narisala par teh znakov (samozavest, srečanje, uspeh). Doživela sem srečanje in to konkretno! Na poti na razgovor, sem pri prehitevanju spregledala avto in trčila ob drug že prehitevajoč avto. Torej rezultat, opraskan avto, zamudila razgovor, doma bla kregana in naenkrat ne znam več vozit! Sedaj me pa zanima, če ima še kdo negativne izkušnje s temi simboli? (priznam nisem prebrala vseh 134 strani, zato se opravičujem, če je bilo o tem že kaj pisanega). Hvala in lep pozdrav vsem!
Vse naše sanje se lahko uresničijo, če imamo dovolj poguma, da jim sledimo. (Walt Disney)
T design

#3383 Amar Nat

Amar Nat
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 26. januar 2009, 11:29

Pozdravljeni,


vsakdo izmed nas se je že kdaj soočil z blokadami, ki nam ne dopustijo da osebno rastemo in se razvijamo v čudovito, ljubezni vredno osebo. Le te se kažejo na različne načine. Lahko nas zaustavljajo v obliki bolezni, nezaupanja, trajne nesreče, raznih izgub, itd.

Rada bi vam predstavila čarobni svet vilincev, ki kažejo pot do naših najglobljih, skritih moči in sposobnosti.

Vilinski simboli so ključi energij, ki v sebi skrivajo neomajno moč delovanja. Aktiviramo jih s pozitivno naravnanostjo in našo namero. Z njihovo močjo najdemo nove energije, vrednote in sposobnosti, ki se skrivajo globoko v nas. Ponovno najdemo upanje, s katerim lažje zadihamo in se zaženemo novim izzivom naproti.

Vilinski simboli so v tem primeru prikazani na amuletih in obeskih za ključe. Obstajajo različni, za različne probleme in tegobe. Sama imam amulet za ljubezen, obstajajo še za zdravje, srečo, uspeh, denar, itd..

Več si lahko ogledate na spletni strani www.maiam.eu

#3384 Amar Nat

Amar Nat
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 26. januar 2009, 12:48

Živjo,

Več o vilinskih simbolih si lahko preberete tukaj.

To temo je popravil/a Amar Nat: 26. januar 2009, 12:51


#3385 Gost_lara7_*

Gost_lara7_*
  • Gost

Objavljeno: 27. januar 2009, 08:54

Tjama, izkušenj z vilinskimi simoboli sicer nimam..vendar nasplošno velja naravni zakon, da negativna pozicija oz. naravnanost ne more dati pozitivnih rezultatov in obratno..pri tvoji drugi izkušnji si bila verjetno že v sami osnovi negativno naravnana zaradi prve slabe izkušnje..morda si mislila, da si presegla..to se nam večkrat zgodi..vendar so rezultati pokazali, da temu ni tako..kaj je negativnim rezultalom botrovalo pri prvi izkušnji lahko sama izveš..pobrskaj malo..zagotovo boš dobila odgovor..
moje mnenje je, da vsaka stvar lahko rodi negativne razultate, saj je vse odvisno do naše naravnanosti..kako naj bo rezultat pozitiven, če smo naravnani negativno..ker pa gre vse v obe smeri..na srečo..kako naj bo rezultat negativen, če smo naravnani pozitivno..lep dan

#3386 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 27. januar 2009, 10:38

Simboli med drugim "aktivirajo & potencirajo" naravnanost človeka,
katera trenutno je ...
Možne so tudi "emocionalne katarze notranjega čiščenja" ...
Delujejo, postavijo "dogajanja & stvari" na svoje mesto ...
Neodprtost, nevedenje o "odprtosti & pretočnosti vitalne sile
(toka mišljenja/načina razmišljanja) v nas ...",
izrazito negativno razmišljanje, podzavestno/zavestno upiranje spremembam, ...
Lahko imajo določene posledice [migrene, glavoboli, povečana žlehtnoba, ...].
Na koncu se stvari postavijo na svoje mesto/laufajo kot treba.
Moji experimenti s 5 simboli, katere mi je kolegica, ko smo imeli party,
narisala na fasado. In stene stanovanja.
En izrazit negativec (starejši) v soseski se je odselil.
[zastrupljeval mačke v okolici, delal težave ljudem, ...].
Maltretiral ljudi desetletja, o selitvi ni nikol premišljeval pred tem.
Psihično sem ga parkrat tut "malce obdelal" pred odselitvijo.
Na lepe besede z njim, dejansko se ni izšlo. Nikakor ne ...
Komandirat probal vse naokoli, ... "Pacient" zase, bil model. -)
Medsosedski odnosi so se izboljšali, ...
[že prej so bili zadovoljujoči z izjemo omenjene odseljene osebe] ...
Simboli aktivirajo, kar je v človeku. Treba tut kaj preobrazit/ozavestit pri sebi.
Stvari laufajo kot morajo ...
V kolikor komu povzročajo "kao težave", ne "šteka" dogajanja, naj jih pač ne uporablja.
Mogoče mu niso namenjeni še, ali pa spljoh ne.
Meni delujejo sami od sebe, ne glede, da so "namalani" s črno barvo.
Kar naj menda ne bi bilo preporočljivo kao ..., kot sem nekje zasledil.
Že pozabu, kje. "
Delajo", sami od sebe. Brez moje pozornosti nanje ...

#3387 crusnik

crusnik
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 20. februar 2009, 16:21

se opravičujem ker se mi ni dalo brat čist vseh postov te teme...nekak dosti jih je :)

torej...trenutno živim v lj kot študent v eni "mali" sobici...ki niti ni tak mala za eno osebo. kakorkoli, prej sem imej v runah napisano okrog sobe po stenah v eni liniji...pač stvari ki bi so vredu...recimo: 'naj bo sreča, naj bo zaščita...' in podobno. in dejansko je dalo sobi neko energijo, ker zdaj ko sem prebarval vse stene in teh run skoraj več ni, me mori tesnoba, neprijetni občutki, čutim da se nabira negativna energija kot prah. ta runski pas bom ponovno naredil. zadnje čase se mi v dostih situacijah ponujajo vilinski simboli. se rune pa vilinski simboli lahko kombinirajo...nevem da nebo kakega trenja med energijami?

#3388 Tonks

Tonks
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 160

Objavljeno: 26. julij 2009, 16:00

prejle opazila, da Klarus nekaj vreme spreminjala x:)x s pomočjo vilinskih simbolov

pa kolk si upate z njimi eksperimentirat?

jaz imam enga v denarnici za varnost (za avto in hribe); doma enga na polički za zdravje

za ljubezen, enkrat k mal bla obupana uporabila, pa se mi zdi da je malo prehitro delovalo in sem potem imela samo probleme; tako da sem takrat rekla, da nikol več
gore so fajn

#3389 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 26. oktober 2009, 07:06

kje je pa borism ,naša pikapolonca? xrolleyesx
tudi njegovega albuma vilincev ne morem več odpreti.
borism?
tako lepo mi ga je bilo brat,zdej pa nobenih objav več al jih sam jaz ne najdem al kako?nič jasn

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#3390 tarin alb

tarin alb
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 14. maj 2010, 07:00

Dobro jutro!
Ali mi lahko prosim kdo razloži vilinski simbol za "čudež".

Hvala in lep dan, Vilinci moji. x:)x

#3391 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 14. maj 2010, 07:33

Dobro jutro!
Ali mi lahko prosim kdo razloži vilinski simbol za "čudež".

Hvala in lep dan, Vilinci moji. x:)x


a lahko ti razložiš, kaj je čudež? x:Ix
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#3392 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. maj 2010, 23:22

cudez je da zivimo :wOOt:

#3393 orchid

orchid
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 10. julij 2010, 19:55

Pozdrav svima! nova sam na forumu...moze li mi netko preporuciti koje simbole koristiti da se ostvari sretna ljubavna veza? a koje da se pokrene i unovci zapoceti posao? :) falaaa punox:Xx

#3394 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 10. julij 2010, 21:28

Vilinski simboli [! klik na sliko/ slike]
http://www.grid.si/m...ki_simboli.html
http://www.grid.si/m...e_kandelar.html


Ljubezen [Amar Nat]
http://tinyurl.com/2eo6chh

Denar [Amali Doare]
http://tinyurl.com/23uab6u

#3395 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 26. februar 2011, 13:41

Mene pa nekaj zanima :P
Kaj se da na kak način ojačat delovanje teh simbolov? Jaz mam enega vedno ob sebi za učenje, voljo..itd.pač tako kombinacijo mam da se lažje učim, pa ne vem, glede na moje ocene ni vidno :) sicer se učim dosti, pa vse v prvo naredim, sam bi blo fajn da bi dobil kdaj kako oceno več od 8 :) Mam namen it potem naprej študirat še, pa z takim povprečjem mi glih nebo uspelo D:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#3396 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 26. februar 2011, 13:52

Da se doseči, da iz cvekov prideš do petic, a je potreben čas, vsaj tri mesece.
Gre se pa za kombinacijo več simbolov, pa še nekaj stvari...
Poizkusi zamenjati simbol.

#3397 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 26. februar 2011, 14:04

aja, pa kaj lahko komentira folk, ki ve za kaj se sploh gre prosim. Da nebo potem polno glupih komentarjev. Hvala!
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#3398 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 6. marec 2011, 17:35

Emmm... jaz sem ene parkrat probala s temi simboli, ampak ni bilo prav nič drugače kot če jih sploh ne bi uporabila x:o)x
Najbrž sem več ali manj imuna na njih... :o|o:

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#3399 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 6. marec 2011, 18:18

Simboli...ovakvi ili onakvi imajo svoje področje in nivo delovanja...za določene ljudi in določen čas so lahko zelo koristni...Ko jih človek preraste, jih ne potrebuje več. So samo še dodatna prtljaga, ki jo ne rabi več in ga samo omejuje...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#3400 nina_bina

nina_bina
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 1. november 2012, 21:10

Pozdravljeni vilinci!

že od včeraj sem prilepljena na forum o simbolih, ker je po nakljujču prišla ena knjigica na moj PC. moram rečt, da so zelo pritegnili mojo pozornost. ker že dalj časa iščem "nekaj" (bolje rečeno- ljubezen), se poslužujem svako jakih metod, da bi vsaj malo začelo delovat. nikakor s tem ne mislim škodovati drugim, še manj sebi. izbrala sem si naslednje simbole: ilur danai, amar nat, kaler adali, tir kairi in magelan ro. jih je za začetek mogoče preveč? trenutno se poslužujem belega papirja in modrega kemika. jutri kupim barvice, ki bodo lahko moč simbolov še hitreje ponesle v vesolje ;)
aha, še to me zanima... ali lahko rišem zbiralne loke in altane samo z eno črto ali jih je treba "odebelit"? hvala za odg.

lp, nina
For wheels move the body, but two wheels move the soul.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0